Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 901K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Ερωτησουλες επειδη δεν το χω το θεμα:
Περναω για το μετρο απο εκει..
Πετυχαινω κατα τις 11 το πρωι μια ξανθια με τελειο σωμα και MG Rover χρυσομυγι να μπαινει εκει ειναι εργατρια ή τσατσα?
ευχαριστω
:grin:

ΈΝΟΙΚΟΣ απλή της πολυκατοικίας. Μένει στον 2ο και είναι η ξαδέρφη μου! :tickedoff:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Επισκεψη σημερα στο ιδρυμα και αρχη της χειμωνιατικης περιοδιας μου στα ελαιοτριβια
της Αθηνας. Το δελεαρ ηταν οι κριτικες συναγωνιστων για το κινεζικο λομπυ του ιδρυματος.
Τελικα και οι 2 κινεζες ελειπαν. Παρελασαν η Μαριανα η Αννα η Κλαουντια και μια τεταρτη
που δεν συγκρατησα ονομα. Αφου απεριψα την για πολλα και αγρια βιτσια υποσχομενη καυλο-
φατσα της Μαριανας (την αφησα για αργοτερα) και ενω το μυαλο μου σκεπτοταν την Αννα
την ωρα που ρωτηθηκα ειπα την Κλαουντια.
Μασσαζ υποτυπωδες αρχικα που αρχισε να βελτιωνεται οσο αρχισε να σπαει ο παγος και να
δημιουργειται καποια χημεια κυριως μετα απο 3-4 λεξεις στα Ρουμανικα που της ειπα.
Πολυ καλλιτερα τα πηγε μετα, στο προκαταρκτικο-αισθησιακο σκελος της συνευρεσης, εκει
που δινω και μεγαλυτερη σημασια. Εξισου καλα και στο κυριως πιατο, πιπα με προφυλακτικο
μπριζολιασμα σε ολες τις στασεις αλλα αρνηση για κουλουρι (μου ειπε οτι ποναει) αλλα πολυ
δεκτικη στις δακτυλοσκοπησεις. Γενικα εμεινα σχετικα ευχαριστημενος, χωρις βεβαια να ειναι
κατι το συγκλονιστικο. Κοστος συνεδρειας 70 ευρα.
Τιπ. Η κοπελα ενω αφηνει να δακτυλιασεις ελευθερα οποια τρυπα θες εχει μια ευαισθησια
στην κλειτοριδα και δεν σε αφηνει ευκολα να την χαιδεψεις σ αυτο το σημειο. Αν εχεις ομως
υπομονη και το πας λαου-λαου μπορεις να την φτιαξεις και να την φερεις σε πολυ καλο σημειο.

αυτό το έχουν πολλές κοπέλες σε μασάζ... δεν έχω καταλάβει για ποιό λόγο το κάνουν...
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
οχι ρε αυτή η ξαδερφη ειναι ανεραστη.Αμα ηταν δε θα την ειχα βγάλει στο κουρμπέτι εγώ πρίν?μαλάκας είσαι?
    :tooth: :tooth:    σταματα πια.    αυτα σου εμαθαν στο κατηχητικο ?  ολα για το χρημα  ?  τι αξια εχει πια  ?  που ειναι οι ηθικεs σου αξιεs , η διαπεδαγωγηση σου,  η κουλτουρα σου , η ιδεολογια σου, η μουσικη σου παιδεια  κλπ κλπ ?                     
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
    :tooth: :tooth:    σταματα πια.     αυτα σου εμαθαν στο κατηχητικο ?  ολα για το χρημα   ?   τι αξια εχει πια  ?  που ειναι οι ηθικεs σου αξιεs , η διαπεδαγωγηση σου,  η κουλτουρα σου , η ιδεολογια σου, η μουσικη σου παιδεια  κλπ κλπ ?                       

τί να κάνω βρέ?στη τρούμπα γεννήθηκα πουτανίτσα έγινα!τί είναι ηθικές αξίες δεν ξέρω.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
μετά την μείωση της τιμής πέρασα για ένα γύρο με την Άννα. Η κοπέλα ντυμένη είναι καλή και έχει πρόστυχο βλέμα και φάτσα, είμαι σίγουρος πως με κάποιον που γουστάρει κάνει φοβερό σεξ. Το κακό είναι πως ήτν πολύ διαικπεραιωτική (ελπίζω να το έγραψα σωστά!!!) και με πίπα με χέρι συνέχεια. Μάλλον βαριόταν ή ήθελε να με ξεπετάξει...
Το πιο "κακό" όμως στην εμφάνιση της είναι η τριχοφυία στην πλάτη της, χαμηλά κοντά στα μάγουλα. Ρε σε Αννούλα, εδώ σας πληρώνανε το solarium το καλοκαίρι κάνε κάτι για αυτό...
Μάλλον δεν θα την ξαναπάρω... κρίμα Αννούλα...
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
μετά την μείωση της τιμής πέρασα για ένα γύρο με την Άννα. Η κοπέλα ντυμένη είναι καλή και έχει πρόστυχο βλέμα και φάτσα, είμαι σίγουρος πως με κάποιον που γουστάρει κάνει φοβερό σεξ. Το κακό είναι πως ήτν πολύ διαικπεραιωτική (ελπίζω να το έγραψα σωστά!!!) και με πίπα με χέρι συνέχεια. Μάλλον βαριόταν ή ήθελε να με ξεπετάξει...
Το πιο "κακό" όμως στην εμφάνιση της είναι η τριχοφυία στην πλάτη της, χαμηλά κοντά στα μάγουλα. Ρε σε Αννούλα, εδώ σας πληρώνανε το solarium το καλοκαίρι κάνε κάτι για αυτό...
Μάλλον δεν θα την ξαναπάρω... κρίμα Αννούλα...
διεκπεραιωση
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
το ήξερα πως μου ξέφυγε, αλλά μου αρέσει που προσέχεις τι γράφω!!!
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
το ήξερα πως μου ξέφυγε, αλλά μου αρέσει που προσέχεις τι γράφω!!!
δε θα το διορθωνα,απλά επειδή στην παρένθεση το αναφέρεις μόνος σου..άλλωστε σε λίγο όλα αυτά θα καταργηθούν..
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
ποιά; η ορθογραφία;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.517
Κριτικές
1.275
Like
228.600
Πόντοι
46.232
μετά την μείωση της τιμής πέρασα για ένα γύρο με την Άννα. Η κοπέλα ντυμένη είναι καλή και έχει πρόστυχο βλέμα και φάτσα, είμαι σίγουρος πως με κάποιον που γουστάρει κάνει φοβερό σεξ. Το κακό είναι πως ήτν πολύ διαικπεραιωτική (ελπίζω να το έγραψα σωστά!!!) και με πίπα με χέρι συνέχεια. Μάλλον βαριόταν ή ήθελε να με ξεπετάξει...
Το πιο "κακό" όμως στην εμφάνιση της είναι η τριχοφυία στην πλάτη της, χαμηλά κοντά στα μάγουλα. Ρε σε Αννούλα, εδώ σας πληρώνανε το solarium το καλοκαίρι κάνε κάτι για αυτό...
Μάλλον δεν θα την ξαναπάρω... κρίμα Αννούλα...
την αλλη φορα παρτην με τα ρουχα  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
με τα ρούχα την διάλεξα... μετά το γδύσιμο ήταν πολύ αργά!!!
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
ποτέ δεν είναι αργά  ;)
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
τέτοια ώρα, τέτοια λόγια!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.517
Κριτικές
1.275
Like
228.600
Πόντοι
46.232

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom