Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 900K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
τα ποστ του τα ειδες ?

Δεν καθομαι να παρατηρω το τι γραφει το καθε μελος καθημερινα . . . . εχουμε δουλειες

 Ειναι ή δεν ειναι το καλλιροης 48 το ΜΟΝΑΔΙΚΟ μαγαζι για το οποιο εχει προσφερει ενημερωση ο τακης ?

το που ριχνει ο καθενας τα λεφτα του ειναι δικο του θεμα , και στο φιναλε γιατι αυτο σε ενοχλει εσενα τοσο πολυ ?


εισαι παλιο και σεβαστο οπως πολλακις ειπα. γιατι δεν θελεις να βοηθησεις τα νεοτερα και απειροτερα μελη ????

ποτε δεν μου αρεσε η διαδικασια του '' καθηγητη ''   , ο καθε ανθρωπος εχει κριση και μπορει απο  μονος του να βγαλει το συμπερασμα ,   η παλιοτερα μελη  εδω μεσα , δεν σημαινει απαραιτιτα οτι ειμαστε και ποιο σοφοι σε οτι αφορα τον αγοραιο ερωτα .............  '' φιλος '' που γραφτικες το καλοκαιρι και εχει κανει 10 15 ποστ εδω μεσα , για εμενα που το ξερω χρονια ειναι ''θεος'' σε πληροφοριες σχετικα με τα κοριτσια , αλλα δεν συμμετέχει , εξαιτιας τετοιον συμπεριφορων , σαν τιν δικια σου ( σορρυ)

και για αυτο πλεον δεν συμμετεχω τοσο ενεργα στο σιτε , με εχει κουρασει ολος αυτο ο κακος ανταγωνισμος , τον εχουμε στις επαγγελματικες μας δουλειες , εεεεεε δεν θελω να το εχω και εδω μεσα ......... χαλαρωστε ...........
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Από το συγκεκριμένο μαγαζί έμπαιναν και παλιά, όταν δεν υπήρχαν ξεχωριστά θρεντ για το κάθε ίδρυμα.

Τώρα που έχουν και το δικό τους θρεντ, δεν θα μπαίνουν να ποστάρουν;

Τουλάχιστον το 1 από τα 2 νικ που αναφέρθηκαν είναι κραχτή περίπτωση.

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Δεν καθομαι να παρατηρω το τι γραφει το καθε μελος καθημερινα . . . . εχουμε δουλειες
ΚΑΙ καθεσαι ΚΑΙ το κανεις, καθως ενημερωνεσαι.. κι εμεις εχουμε δουλειες, δεν τα βρισκουμε ετοιμα, γι αυτο και μας απασχολει το αν καποιος σπρωχνει ενα μαγαζι.



το που ριχνει ο καθενας τα λεφτα του ειναι δικο του θεμα , και στο φιναλε γιατι αυτο σε ενοχλει εσενα τοσο πολυ ?
μην αλλαζεις ονοματα στα πραγματα. εγω το ονομαζω promotion (αυτο που κανει ο τακης) και εσυ το ονομαζεις ελευθερία ξοδεματος χρηματων. και στο φιναλε, γιατι ενοχλεισαι εσυ τοσο πολυ απο τις παρατηρησεις μου και οχι απο τα απολυτα μονοπλευρα ποστ του τακη ?



ποτε δεν μου αρεσε η διαδικασια του '' καθηγητη '' 
τα καθηγητιλίκια μικρε κανω πως δεν τα ακουω..



ο καθε ανθρωπος εχει κριση και μπορει απο  μονος του να βγαλει το συμπερασμα..
ακριβως !!
Από το συγκεκριμένο μαγαζί έμπαιναν και παλιά, όταν δεν υπήρχαν ξεχωριστά θρεντ για το κάθε ίδρυμα.

Τώρα που έχουν και το δικό τους θρεντ, δεν θα μπαίνουν να ποστάρουν;

Τουλάχιστον το 1 από τα 2 νικ που αναφέρθηκαν είναι κραχτή περίπτωση.



..η παλιοτερα μελη  εδω μεσα , δεν σημαινει απαραιτιτα οτι ειμαστε και ποιο σοφοι σε οτι αφορα τον αγοραιο ερωτα ............. 
σωστα. ομως δεν σημαινει και το αντιστροφο εξ αρχικης παραδοχης !



'' φιλος '' που γραφτικες το καλοκαιρι και εχει κανει 10 15 ποστ εδω μεσα , για εμενα που το ξερω χρονια ειναι ''θεος'' σε πληροφοριες σχετικα με τα κοριτσια , αλλα δεν συμμετέχει , εξαιτιας τετοιον συμπεριφορων , σαν τιν δικια σου ( σορρυ)
καλα ενταξει.. κι εγω ξερω οχι εναν, αλλα χιλιους πεντακοσιους ογδοντα τεσερις που δεν μπαινουν εδω μεσα εξαιτιας των τακηδων..



και για αυτο πλεον δεν συμμετεχω τοσο ενεργα στο σιτε , με εχει κουρασει ολος αυτο ο κακος ανταγωνισμος , τον εχουμε στις επαγγελματικες μας δουλειες , εεεεεε δεν θελω να το εχω και εδω μεσα ......... χαλαρωστε ...........
ελα τωρα βρε μικρε που αξιωνεις να εχουμε ολοι τις ιδιες συμπεριφορες. σου ειπε κανεις εσενα πώς και τί να γραφεις ? δηλαδη εχει δικαιωμα να γραφει ό,τι γουσταρει ο καθε τακης και οχι εγω ή εσυ κλπ κλπ ????
όπως τη βρισκει ο καθενας..
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
ΚΑΙ καθεσαι ΚΑΙ το κανεις, καθως ενημερωνεσαι.. κι εμεις εχουμε δουλειες, δεν τα βρισκουμε ετοιμα, γι αυτο και μας απασχολει το αν καποιος σπρωχνει ενα μαγαζι.


μην αλλαζεις ονοματα στα πραγματα. εγω το ονομαζω promotion (αυτο που κανει ο τακης) και εσυ το ονομαζεις ελευθερία ξοδεματος χρηματων. και στο φιναλε, γιατι ενοχλεισαι εσυ τοσο πολυ απο τις παρατηρησεις μου και οχι απο τα απολυτα μονοπλευρα ποστ του τακη ?


τα καθηγητιλίκια μικρε κανω πως δεν τα ακουω..


ακριβως !!

σωστα. ομως δεν σημαινει και το αντιστροφο εξ αρχικης παραδοχης !


καλα ενταξει.. κι εγω ξερω οχι εναν, αλλα χιλιους πεντακοσιους ογδοντα τεσερις που δεν μπαινουν εδω μεσα εξαιτιας των τακηδων..


ελα τωρα βρε μικρε που αξιωνεις να εχουμε ολοι τις ιδιες συμπεριφορες. σου ειπε κανεις εσενα πώς και τί να γραφεις ? δηλαδη εχει δικαιωμα να γραφει ό,τι γουσταρει ο καθε τακης και οχι εγω ή εσυ κλπ κλπ ????
όπως τη βρισκει ο καθενας..

αχαχαχαχαχαχ  τα ιδια και τα ιδια , σορρυ που ασχοληθικα μαζι σας ................ 
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αχαχαχαχαχαχ  τα ιδια και τα ιδια , σορρυ που ασχοληθικα μαζι σας ................ 
παρακαλουμε, δεν κανει τιποτα !!

ριξε αλλη μια ξεγυρισμενη αποχωρηση τωρα να το φχαριστηθεις..
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Το προβλημα παντως να ξερετε οτι εγκειται οτι μεσα απο το σαϊτ "καποιοι" προσπαθουν δειξουν "εξουσια" ανεβαζοντας ή κατεβάζοντας "μαγαζια".

τα "μπριζολαδικα" μεσω του σαϊτ αυτου πηραν μεγαλη αυξηση πελατείας. (ισως και το 80% της πελατειας τους ειναι μεσω του σαϊτ). και ετσι καποιοι παλιοι "ειδημονες" χρησιμοποιουνται για να εκτελεσουν προσωπικα τους οφελη.

ειτε επειδη πληρωθηκαν, ειτε απο την μαλακια που τους δερνει....

συνεχιζεται....

 

casablanca83

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες γεια σας..διαβασα κατι σχολια για τη βετα παραπανω και εχω ψηθει..σεριφισα κουκλαρα,ωριμη με βυζαρες..κ επειδη δε γουσταρω καθολου τις πιτσιρικες θα ηθελα πολυ να  μαθω τι παιζει..μπορουμε να τη <<παρουμε>>? Διαβασα οτι παει πακετο με τη γιουλη..(οχι οτι θα με χαλαγε..) αλλα δε ξερω ποσο θα το πληρωνα...

ξερει κανεις τιποτα??

 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Παιδες γεια σας..διαβασα κατι σχολια για τη βετα παραπανω και εχω ψηθει..σεριφισα κουκλαρα,ωριμη με βυζαρες..κ επειδη δε γουσταρω καθολου τις πιτσιρικες θα ηθελα πολυ να  μαθω τι παιζει..μπορουμε να τη <<παρουμε>>? Διαβασα οτι παει πακετο με τη γιουλη..(οχι οτι θα με χαλαγε..) αλλα δε ξερω ποσο θα το πληρωνα...

ξερει κανεις τιποτα??

Φίλε μάλλον δεν κατάλαβες καλά. Την Βέτα δεν έχει αναφερθεί εδώ κάποια περίπτωση που να την πήρε κάποιος. Κι εγώ έχω προσπαθήσει χωρίς επιτυχία.
 

casablanca83

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
απλα καποιος ειχε γραψει οτι παλιοτερα πηγαινε πακετο η γιουλη με τη βετα...ξερω γω.. κ ψηθηκα.. :(
θα γουσταρα κ μελαχρινο κ ξανθο..ειδικα αυτες τις δυο μαζι..


 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
απλα καποιος ειχε γραψει οτι παλιοτερα πηγαινε πακετο η γιουλη με τη βετα...ξερω γω.. κ ψηθηκα.. :(
θα γουσταρα κ μελαχρινο κ ξανθο..ειδικα αυτες τις δυο μαζι..


τιν εχεις δει τιν βετα ? διοτι ειναι μια milf , που δεν λεει και πολυ  :headbang: :headbang:
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.848
Κριτικές
47
Like
16.838
Πόντοι
7.135
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1
απλα καποιος ειχε γραψει οτι παλιοτερα πηγαινε πακετο η γιουλη με τη βετα...ξερω γω.. κ ψηθηκα.. :(
θα γουσταρα κ μελαχρινο κ ξανθο..ειδικα αυτες τις δυο μαζι..
Συναγωνιστη αυτη η Γιουλη ειναι ενα μελαχροινο γεματουλικο ξεκαβλωτηρι Ελληνικης καταγωγης? Και αν ναι προσφερει υπηρεσιες μαλαξης αυτο το καιρο?
 

casablanca83

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστη αυτη η Γιουλη ειναι ενα μελαχροινο γεματουλικο ξεκαβλωτηρι Ελληνικης καταγωγης? Και αν ναι προσφερει υπηρεσιες μαλαξης αυτο το καιρο?

Αποσα διαβασα εδω η γιουλη ειναι η αφεντικινα εκει και η βετα αυτη που σου προσφερει τα πιπινια.. Η Γιουλη νομιζω ειναι μελαχρινη αλλα οχι γεματουλα, ανατολικου μπλοκ καταγωγης χωρις να ειμαι 100% σιγουρος.. αλλα οπως κ να εχει δεν εκδιδεται αρα δε σου κανει.Παλιοτερα το εκανε αν ειναι αυτη που νομιζω. Αν ξερει καποιος κατι ας μας βοηθησει..Την εχει δει κανεις?

 

casablanca83

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδες τη γιουλη την αφεντικινα την εχει δει κανεις απο κοντα? πως ειναι εμφανισιακα?
Τρελλαινομαι για μιλφ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom