Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 900K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
"Βέβαια δεν είμαι διατεθιμένος να δώσω τον ουρανό με τ' άστρα.."



εγώ είμαι διατεθειμένος να δώσω μόνο ουρανό....ουρανέ μου? :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες εκείνος ο κορίτσαρος η αντριάννα βρέθηκε πουθενά;ψάχνω στα studio τίποτα,ψάχνω στα ct τίποτα,στα άλλα μασάζ στο κέντρο έχει δει κανείς τίποτα;
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
Παληκαρι πλακα μας κανεις κι εσυ ετσι ?


οχι !!!!!!!!!!!!!!




Τσεκαρω τα ποστ σου


αυτες ειναι συνηθειες αστυνομικων  :think:  , τι βαθμο εχεις  αστυνομος  :think:  υπαστυνομος  :think: 








μασατζιδικο για το οποιο ποσταρεις πληροφοριες ειναι αυτο της καλλιροης 48.


οπου γαμας καλα , γραφεις , τα λεφτα ειναι συμαντικα πλεον , δεν εω ορεξη να τα πεταω δεξια και αριστερα !!!!!!!!!!!!!!!

εσυ με τιν παρεα σου που γαμας τσαμπα για να γραφεται διριραμβους εδω μεσα , μπορει να κανεις οτι θελεις. . . . .





ΔΕ ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΛΕΩ ΕΓΩ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΡΟΜΟΤΟΡΕΣ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΓΛΩΣΣΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΜΠΕΚΙ ΨΙΛΟΚΟΜΜΕΝΟ ????[
.


εαν εχεις καθρεφτη κοντα σου , κοιταξε μεσα και θα δεις τον μεγαλυτερο προμοταρω !!!!!!!!!!!







[size=14pt]edit: χωρια που το μειλ που εχεις στο σαιτ ''takis15@yahoo.gr'',



το email  μου ειναι takis1515@yahoo.gr  τι αλλο να πω  :think: 


εισαι καλα ? 

 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
[size=14pt]edit: χωρια που το μειλ που εχεις στο σαιτ ''takis15@yahoo.gr'', δινει στο facebook προφιλ με ονομα ''Liza Kaminskagia''. ωραιο τεμαχιο δειχνει παντως..[/size]  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εμενα μου βγαζει  Νινα αγελοπουλου  :headbang:  τι κανω λαθος ?




giorgospapa , εισαι λιγο αυστηρος με το μελος takis15 , ή μου φαινεται ?  , φυσικα θα εχεις τους λογους σου , αλλα εαν ξερεις κατι πες το , διοτι διαφορετικα η ατακα του  . . . . .
o παπάς έχει πολλές ραμμένες γούνες.. :2funny:


δεν θα στεκι , σορρυ που στο λεω :grin: , γνωριζεις οτι ειμαι παλιο μελος εδω μεσα και δεν εχω κανει ποτε τετοια επιθεση , οπως εκανες εσυ ( στο μελος takis15) ποτε  σε  κανενα  μελος , παροτι που εχω δει και γνωρισει αρκετα πραγματα  ;)  και θα μπορουσα να το κανω ......... , τωρα  εαν η επιθεση σου εχω καποιο αλλο σκοπο , απλως πες το για να το γνωριζουν ολοι μας  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εμενα μου βγαζει  Νινα αγελοπουλου  :headbang:  τι κανω λαθος ?




giorgospapa , εισαι λιγο αυστηρος με το μελος takis15 , ή μου φαινεται ?  , φυσικα θα εχεις τους λογους σου , αλλα εαν ξερεις κατι πες το , διοτι διαφορετικα η ατακα του  . . . . .

δεν θα στεκι , σορρυ που στο λεω :grin: , γνωριζεις οτι ειμαι παλιο μελος εδω μεσα και δεν εχω κανει ποτε τετοια επιθεση , οπως εκανες εσυ ( στο μελος takis15) ποτε  σε  κανενα  μελος , παροτι που εχω δει και γνωρισει αρκετα πραγματα  ;)  και θα μπορουσα να το κανω ......... , τωρα  εαν η επιθεση σου εχω καποιο αλλο σκοπο , απλως πες το για να το γνωριζουν ολοι μας  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
μικρε καλημερα !

για τις ατακες αλλων, δε νομιζω οτι πρεπει να απανταω εγω, σωστα ?

εχεις δικιο για το ''Nina Aggelopoyloy'', κι εμενα ΣΗΜΕΡΑ αυτο μου βγαζει.  :2funny: :2funny:, καθως ο τακης προφανως αλλαξε μειλ στο μεταξυ (κατι που ειχα κανει κι εγω παλιοτερα οταν ειχα προβλημα με το yahoo. θελω να πω οτι ειναι εφικτο). χθες, τη στιγμη που εγραφα το ποστ εβγαζε αυτο που εγραψα και μαλιστα ό,τι εγραψα (μειλ και νικ στο facebook) τα εβαλα εδω με copy-paste !!!! παντως, παλι γκομενα βγαζει.. :2funny: :2funny:

εριξες μια ματια στα ποστ του τακη ? εβγαλες καποιο συμπερασμα ?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αυτες ειναι συνηθειες αστυνομικων  :think:  , τι βαθμο εχεις   αστυνομος  :think:   υπαστυνομος  :think: 
τσου ρε λακη..

οπου γαμας καλα , γραφεις , τα λεφτα ειναι συμαντικα πλεον , δεν εω ορεξη να τα πεταω δεξια και αριστερα !!!!!!!!!!!!!!!

ετσι, ετσι.. την καραμελα..

εσυ με τιν παρεα σου που γαμας τσαμπα για να γραφεται διριραμβους εδω μεσα , μπορει να κανεις οτι θελεις. . . . .
ψαξε ρε τσουτσέκι να βρεις κριτικη μου απο μασατζιδικο τον τελευταιο 1-1,5 χρονο και βαλτη να τη δουμε..

εαν εχεις καθρεφτη κοντα σου , κοιταξε μεσα και θα δεις τον μεγαλυτερο προμοταρω !!!!!!!!!!!
ο ''μεγαλυτερος προμοταρω'' τί ειναι ??
αλβανικό ? ουκρανικό ? ρώσικο ? τι ????????????????

το email  μου ειναι takis1515@yahoo.gr  τι αλλο να πω  :think: 

εισαι καλα ? 
τί να πεις μωρε ? κανε τουμπεκί λεμε..
ξερεις τί ειναι το τουμπεκί χωρις να παρεις τη βοηθεια του κοινου ??
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Μαλακία το άνοιγμα ξεχωριστού θρεντ για κάθε κολομάγαζο ή μη.

Ήταν πολύ καλύτερα όταν υπήρχε 1 γενικό 8ρεντ.

Ευκολότερη πλέον η διαφήμιση.



 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μαλακία το άνοιγμα ξεχωριστού θρεντ για κάθε κολομάγαζο ή μη.

Ήταν πολύ καλύτερα όταν υπήρχε 1 γενικό 8ρεντ.

Ευκολότερη πλέον η διαφήμιση.
τα χα πει πρωτος.

οπως ενα στουντιο που εχει banner και μπαινει δικαιωματικα και κανει updates κλπ, ετσι ακριβως κανει πλεον το καθε μασατζιδικο ΤΖΑΜΠΑ man..
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν...χωρίς να βάζω το χέρι μου στην φωτιά,ξέρω ότι η βέτα είναι μέλος στο σάιτ........Πέρα από αυτό τίποτα???????Τα συμπεράσματα μόνοι σας!!!!!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Λοιπόν...χωρίς να βάζω το χέρι μου στην φωτιά,ξέρω ότι η βέτα είναι μέλος στο σάιτ........Πέρα από αυτό τίποτα???????Τα συμπεράσματα μόνοι σας!!!!!!!!
μονο εσυ το ξερεις ? αφου δεν το κλεινει το στοματακι της..
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
μονο εσυ το ξερεις ? αφου δεν το κλεινει το στοματακι της..
Εγώ την είχα πιάσει  εν ώρα δουλειάς,να το κάνει αυτό,δηλαδή να μπαίνει και να γράφει στο σαιτ!!!!!!!Γι'αυτό το λέω.Σαφώς και άλλοι μπορεί να την έχουν δει.Αλλά εγώ το ξέρω!!!!
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
η μαριαννα παντως δεν μοιραζει απλα απλοχερα γλσσοφιλα..σε τρωει λεμε!!!λυσσαει στο πηδημα πανω σαν σε τσοντα!!δαγκωνει,ρουφαει,......προσοχη μην σασς αφησει σημαδια κι εχετε τρξιματα.... :2funny: :2funny: :2funny:
ΕΝΝΟΕΙΣ ΜΕ ΤΑ 80 ΕΥΡΩ Ή ΤΗΣ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΙ  ΚΑΝΑ  ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΑΡ?????????
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Εγώ την είχα πιάσει  εν ώρα δουλειάς,να το κάνει αυτό,δηλαδή να μπαίνει και να γράφει στο σαιτ!!!!!!!Γι'αυτό το λέω.Σαφώς και άλλοι μπορεί να την έχουν δει.Αλλά εγώ το ξέρω!!!!
μα, εδω το λεει κιολας περηφανευόμενη..
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ την είχα πιάσει  εν ώρα δουλειάς,να το κάνει αυτό,δηλαδή να μπαίνει και να γράφει στο σαιτ!!!!!!!Γι'αυτό το λέω.Σαφώς και άλλοι μπορεί να την έχουν δει.Αλλά εγώ το ξέρω!!!!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ,ΗΜΟΥΝΑ ΠΑΡΩΝ!!!!
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
μα, εδω το λεει κιολας περηφανευόμενη..
ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΡΕ ΓΙΩΡΓΗ,ΠΟΛΛΟΥΣ ΡΩΤΑΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΝΤΑΝΕ.ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΚΑΛΗ.ΟΧΙ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΟΜΟΡΦΙΑΣ.ΣΕ ΘΕΜΑ ΤΙΜΗ/ΠΡΟΙΟΝ
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
μικρε καλημερα !

για τις ατακες αλλων, δε νομιζω οτι πρεπει να απανταω εγω, σωστα ?

εχεις δικιο για το ''Nina Aggelopoyloy'', κι εμενα ΣΗΜΕΡΑ αυτο μου βγαζει.  :2funny: :2funny:, καθως ο τακης προφανως αλλαξε μειλ στο μεταξυ (κατι που ειχα κανει κι εγω παλιοτερα οταν ειχα προβλημα με το yahoo. θελω να πω οτι ειναι εφικτο). χθες, τη στιγμη που εγραφα το ποστ εβγαζε αυτο που εγραψα και μαλιστα ό,τι εγραψα (μειλ και νικ στο facebook) τα εβαλα εδω με copy-paste !!!! παντως, παλι γκομενα βγαζει.. :2funny: :2funny:

εριξες μια ματια στα ποστ του τακη ? εβγαλες καποιο συμπερασμα ?

sorry αλλα εισαι πολλοι ''εχθρικος''  και αποτομος με τις εκφρασης σου , και δεν πρεπει , εδω μεσα γραφουμε για να περναμε καλα και οχι για να κανουμε εχθρους , εαν δεν σου αρεσουν αυτα που γραφει καποιος , απλος προσπερασετα , απλο ειναι , και εγω ειχα μπει σε αυτο το τρυπακι , που μπικες και εσυ , δεν βγαζει πουθενα , και θα χασεις το δικιο σου , διοτι εαν δεν δεις , δεν μπορεις να ξερεις ποιος ειναι ο αλλος . . . .  αυτο ισχυει για ολλους μας , κανεις δεν ξερει εαν ειμαστε αντρες ή γυναικες , ολοι μας κριβομαστε πισω απο τιν ανωνυμια ενος nickname , μερικη εχουν ενα , αλλοι εχουν δεκαδες , αστο σου λεω , τσαμπα χαλιεσε . . . . .

γαματε εκει που γουσταρετε , και αφηστε τους αλλους να λενε οτι θελουν ................


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom