Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 900K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Μαζί σου.....Αλλά εκτός από γλωσσόφιλα,και κάτι άλλο δεν θα έχει το φουλ?

Εννοείς κώλο; ΟΚ, για κώλο δίνεις παραπάνω (π.χ. +20 Ευρώ ή τέλος πάντων ανάλογα με τη διαπραγμάτευση), αυτό είναι στάνταρ πρακτική λίγο-πολύ.
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Εννοείς κώλο; ΟΚ, για κώλο δίνεις παραπάνω (π.χ. +20 Ευρώ ή τέλος πάντων ανάλογα με τη διαπραγμάτευση), αυτό είναι στάνταρ πρακτική λίγο-πολύ.
το κ48,έχεις δοκιμάσει τίποτα επιπλέον εκτός από πάρυ με ούζα(που είναι το πιο γνωστό έξτρα)?????
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
το κ48,έχεις δοκιμάσει τίποτα επιπλέον εκτός από πάρυ με ούζα(που είναι το πιο γνωστό έξτρα)?????

Οχι. Βασικά τη σερίφισα θέλω να πάρω αλλά πού. Βέβαια δεν είμαι διατεθιμένος να δώσω τον ουρανό με τ' άστρα (σημερα συνάδελφος έγραψε πως έσκασε 800 Ευρώ στο τραπέζι αλλά η σερίφισα "βράχος ηθικής").
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Οχι. Βασικά τη σερίφισα θέλω να πάρω αλλά πού. Βέβαια δεν είμαι διατεθιμένος να δώσω τον ουρανό με τ' άστρα (σημερα συνάδελφος έγραψε πως έσκασε 800 Ευρώ στο τραπέζι αλλά η σερίφισα "βράχος ηθικής").
ΠΟΙΑ,Η ΒΕΤΑ???????????ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑΡΑ!!!!!!!!!!!! :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Οχι. Βασικά τη σερίφισα θέλω να πάρω αλλά πού. Βέβαια δεν είμαι διατεθιμένος να δώσω τον ουρανό με τ' άστρα (σημερα συνάδελφος έγραψε πως έσκασε 800 Ευρώ στο τραπέζι αλλά η σερίφισα "βράχος ηθικής").

Ρε παιδιά ηρεμήστε! Σιγά μη δε καθότανε με 800 ! Και με 100 κάθεται, άμα λάχει και άμα η περίσταση είναι αλλιώς,...μη τρελλαίνεστε τζάμπα,...! Και στο κάτω κάτω, σιγά μη δώσω έστω και 100 για πάρτι της ! Πηδάω αλλού, πολύ πολύ καλύτερα με 200 ή άντε 300 ! Μη τρελλαθούμε τώρα ! Ημαρτο !
 

tigani

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστες!
γουσταρω μιλφ και διαβασα εδω για την Βετα και την γιουλη, τις σεριφισες.στο παρελθον αν δεν κανω λαθος την ειχα δει γλυφαδα.η γιουλη ειναι μια μελαχρινη μακρια μαλλια αδυνατη οχι ψηλη, νομιζω απο ρωσια η γενικα πρωην ανατολικο μπλοκ, και για την βετα δεν μπορω να ξεχασω τα απιστευτα βυζια της! :boobies:
πειτε μου σας παρακαλω αν μιλαμε οντως για τις ιδιες.ποτε μπορω να περασω και να τις βρω, ειναι ανοιχτο ολη την εβδομαδα?
Θα ηθελα πολυ να τιμησω καποια απο αυτες αν γινεται
ευχαριστω  
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Ρε παιδιά ηρεμήστε! Σιγά μη δε καθότανε με 800 ! Και με 100 κάθεται, άμα λάχει και άμα η περίσταση είναι αλλιώς,...μη τρελλαίνεστε τζάμπα,...! Και στο κάτω κάτω, σιγά μη δώσω έστω και 100 για πάρτι της ! Πηδάω αλλού, πολύ πολύ καλύτερα με 200 ή άντε 300 ! Μη τρελλαθούμε τώρα ! Ημαρτο !

Σωστά μιλάς, φίλε. Αυτό που είπες εσύ είπα κι εγώ με άλλα λόγια.
 

aris2659

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ Η ΒΕΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΠΑΩ ΣΤΟΙΧΗΜΑ,ΟΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΤΑΙ ΑΥΤΗ ΘΑ ΑΡΝΥΘΕΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΟ ΤΡΟΠΟ.
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
η μαριαννα παντως δεν μοιραζει απλα απλοχερα γλσσοφιλα..σε τρωει λεμε!!!λυσσαει στο πηδημα πανω σαν σε τσοντα!!δαγκωνει,ρουφαει,......προσοχη μην σασς αφησει σημαδια κι εχετε τρξιματα.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

petros 333555

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά ηρεμήστε! Σιγά μη δε καθότανε με 800 ! Και με 100 κάθεται, άμα λάχει και άμα η περίσταση είναι αλλιώς,...μη τρελλαίνεστε τζάμπα,...! Και στο κάτω κάτω, σιγά μη δώσω έστω και 100 για πάρτι της ! Πηδάω αλλού, πολύ πολύ καλύτερα με 200 ή άντε 300 ! Μη τρελλαθούμε τώρα ! Ημαρτο !
φιλε μου αφου εισαι τοσο σιγουρος γιατι δεν προσπαθεις να την παρεις? μπορει να εισαι ποιο τυχερος
 

aris2659

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΘΘΕΤΑΙ.
 

tigani

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
η Βετα και η γιουλη ειναι αυτες που περιεγραψα πριν?
πειτε μου να ξερω να παω η να μην παω
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ποια ειναι ?  αφου λες οτι τιν ξερεις  ;)


Παληκαρι πλακα μας κανεις κι εσυ ετσι ?

Τσεκαρω τα ποστ σου και [size=20pt]ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ[/size] μασατζιδικο για το οποιο ποσταρεις πληροφοριες ειναι αυτο της καλλιροης 48.
[size=20pt]ΟΛΑ[/size] σχεδον τα υπολοιπα ποστ σου που αφορουν μασατζιδικα ειναι ερωτησεις, χαζομαλακιες [size=20pt]ΓΙΑ ΤΟ ΞΕΚΑΡΦΩΜΑ[/size] και πληροφοριες που εχουν ΗΔΗ γραφτει απο αλλους σε μελη που δεν πολυδιαβάζουν..
εδω δεν ξερεις καλα-καλα σε ποιο οροφο ειναι το μαγαζι της μαρνης 28..  :2funny: :2funny:

χωρια η παρακατω κριτικη..  :2funny: :2funny:


Ημερομηνία: 11/1/2010
Χώρος: Incall
Κόστος €: 80
Διάρκεια: 45 λεπτα

Γενικά  Η κριτική είναι για την χριστινα

Πρόσωπο: 7
Σώμα: 8
Συμπεριφορά - επικοινωνία: Εξαιρετική!!!!

Service

Φιλάει: Με γλώσσα , το εχει καλα , το γλοσωφιλο
Πίπα: Ξεσκούφωτη
A-level (Κουλούρι): δεν ξερω
Χύσιμο: Στα βυζακια
Extra ball: Μόνο μια φορά το καναμε
Συμμετοχή: αξια
Σχέση απόδοσης/τιμής: 9
Συμπεριφορά του γραφείου: Εξαιρετική!
Θα την ξανάβλεπες?: Σίγουρα!

σχολια :  πηγα κατα της 1.00 η ωρα , ολες παρουσες , και η ''αφεντικινα''  γιουλι και η ''σεριφησα'' βετα , με ανοοχτο μαυρο ντεκολτε και τα βυζια της εξω σκετυ καβλα ηταν σημερα παλι , ευχαριστως χωρος γενικα , επελεξα το δωματιο με το εσωτερικο ντους , δεν το ειχα ξαναπαρει , ωραιαο και αυτο , η αλλαγη δωματιον σου φτιαχνει και τιν διαθεση , ετσι και αλλιος ο χωρος αυτος εχει μεγαλη ποικιλια , εαν εχω μετριση σωστα πρεπει να εχει 5 δωματια μεγαλα , οποτε διαλεγεις και περνεις . . . .

ή πληροφοριες τετοιου τυπου..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

επειδη στιν σολωνοσ δεν ειχα πολυ  δουλεια , αναιλαβε τιν φραντζη η σεεριφισα για να χτυπιση τιν καλληροης 48 , και θελει να ''εξαφανιση'' το καληροης 48 , επειδη η γιουλι τιν ειχε διωξει απο εκει


τι νομιζετε και στα μασαζ υπαρχουν εχθρες μεταξυ τους , η μαλακια ειναι οτι το τελευταιο ντου που εγινε στο κ 48, μεσα στης γιορτες ,  το μνμ στα καλοπαιδα το εστειλε η νεα σεριφισα απο τιν φραντζη , ωστε το καλοπαιδο που θα το επαιζε πελατης να παρει τιν συκγεκριμενη κοπελα , που τελικα πιασανε , διοτι ηταν η ποιο φρεσκια εκει μεσα και θα μπορουσε να τιν ντουπαρη ο πελατης=καλοπαιδο , και φυσικα ετσι εγινε , και μετα μου λετε να παω στιν φραντζη με τιν καινουργια σεριφισα  , παλια ομως πηγαινα , διοτι η κυρ.Θοδωρα ηταν κυρια με κ κεφαλαιο + και γαμω τα milfακια , τωρα που δουλευει αυτι ουτε απο εξω δεν περναω . . . . . . .

επισης μην ξεχναμε και τον ανταγωνισμο..  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

πηγα σημερα , και χαλαστηκα γαμοτο  :headbang: , μου ανοιγει τιν πορτα η σεριφησα , και τι να δω , τιν ''κλεφτρα'' απο το καληροης 48   :s&m_2:, οχι ρε γαμοτο  λεω , εσυ εδω  >:( , εκατσα ειδα τα κοριτσια , και οπου φυγει φυγει  :badair:, η παλιοτερη την ξερουν τι κολπα κανει οταν εισαι στα ντουζ εσυ  :shower: , με τιποτα , αντε γεια   :knuppel: , τωρα πως το αφεντικο  , τιν εμπιστευτικε   :idiot: , δεν ξερω σηκωνο τα χερια ψηλα   :think:


mikrosgr , τιν εχεις πατησει και εσυ με τιν σεριφισα αυτιν ?

.

εδω κοιταξτε να γελασετε..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ωραιος !!!!!!!!!!!   :dancing:

εγω πιστευω οτι εχει ποικιλια  για ολα τα  γουστα   :knockinb:





θα σου φανικε  :booty: , εκει η αφεντικινα ( γιουλι ) αλλα και η σεριφισα ( βετα ) , εχουν κολιμα με τιν καθαριοτιτα   :s&m_2:


σταματαω, δεν κοιταω άλλα ποστ σου. Οι 10 τελευταιες σελιδες φτανουν. Αναμεσα στα αλλα εχεις και κατι ποστ για τράβελα που δεν..  :rolleyes:


[size=18pt]ΔΕ ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΛΕΩ ΕΓΩ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΡΟΜΟΤΟΡΕΣ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΓΛΩΣΣΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΜΠΕΚΙ ΨΙΛΟΚΟΜΜΕΝΟ ????[/size]


[size=14pt]edit: χωρια που το μειλ που εχεις στο σαιτ ''takis15@yahoo.gr'', δινει στο facebook προφιλ με ονομα ''Liza Kaminskagia''. ωραιο τεμαχιο δειχνει παντως..[/size]  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom