Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 900K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ακομα περιμενουμε :tits2: :tits2:
 

petros 333555

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια εγω της ακουμπισα 800ε πανο στο γραφειο και τιποτα ΥΓ,αλλα θα επιμενω εστο να τα δω :tits2:
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Παιδια εγω της ακουμπισα 800ε πανο στο γραφειο και τιποτα ΥΓ,αλλα θα επιμενω εστο να τα δω :tits2:

Να υποθέσω ότι μιλάς για τη σερίφισα? Κι εγώ τη θέλω, αλλά δεν θα έδινα και 800 Ευρώ...
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια εγω της ακουμπισα 800ε πανο στο γραφειο και τιποτα ΥΓ,αλλα θα επιμενω εστο να τα δω :tits2:

λες να το κανουμε  με τι μεθοδο του πλειστιριασμο  800  :think: 850  :think: 900  :think:

τι ζηταμε και εμεις λιγο  :tits2: μετα λιγο  :knockinb: και τελος λιγο  :pipa1:  

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
Παιδια εγω της ακουμπισα 800ε πανο στο γραφειο και τιποτα ΥΓ,αλλα θα επιμενω εστο να τα δω :tits2:
η το χετε χασει τελειως η κανετε πλακαη προωθηση μπας και ψαρωσει κανεις εστω και με το 1/3 απο τα 800
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Απ: Μασατζίδικα που γαμάς
...προχθεσινή επίσκεψη Κ48 (ναι, με το βρομόκρυο).
Τεμάχια 3!!!!  :o όλα και όλα, συν την Μαριάννα, που όμως την είχε καβατζάρει άλλος συναγωνιστής. :knockinb:
Πήρα Τζένη, μελαψή κορασίδα, πιτσιρίκα με γλυκό πρόσωπο.
Εδώ σταματάνε και τα καλά... Η κοπέλα πρέπει να ΦΥΓΕΙ!!!   :tickedoff: :uzi:
Έχω κάνει ξεπέτες του κερατά σε αυτό το ίδρυμα, αλλά αυτή κατέχει το MASTER.
Ανύπαρκτο μασάζ, ανύπαρκτη συμμετοχή, ...και τέλος πάντων η κοπέλα δεν το έχει, και δεν το θέλει.
Θα μου πεις γιατί δεν την "έκανα" εφόσον δεν υπήρχε ποικιλία και οι σίγουρες "γνωστές", αλλά είπα να δοκιμάσω και καμιά ακόμα, και τες παντ, είχα και τις κ....ς μου.   :hammer:
Για να τελειώσω χρειάστηκε να μου τον πιπιλίσει για πολύ ώρα, γιατί με ξενέρωσε του κερατά, και ούτε που την γάμησα τελικά   :pipa2:(μου έπεφτε από την ...απουσία της και μόνον).
Και μην μου πείτε ότι η "χημεία" και τα "συναφή",  :jerking: γιατί τα 80€ τα έσκασα, και τα πήρε κανονικά!!!
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
ΠΑΙΔΙΑ......ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΑΠΟ 2 ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΡΝΗΘΕΙ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ!ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?

Απ' ότι έχω καταλάβει φίλε το αν θα σού δώσει ή δεν θα δώσει κάποια εκεί μέσα γλωσσόφιλο εξαρτάται από το κέφι της.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ρε μαγκες τι φιλια και μαλακιες δω μετα την επαφη ουτε μπανιο δε κανουν...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Σημερα ειχαι 6 τεμαχια περασα με τη Αντζελα καλο :knockinb:

Παιδια εγω της ακουμπισα 800ε πανο στο γραφειο και τιποτα ΥΓ,αλλα θα επιμενω εστο να τα δω :tits2:


ρωσιδα εισαι ή ουκρανη ??

(διοτι εργαζομενη εισαι σιγουρα)
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Απ' ότι έχω καταλάβει φίλε το αν θα σού δώσει ή δεν θα δώσει κάποια εκεί μέσα γλωσσόφιλο εξαρτάται από το κέφι της.
Δηλαδή δεν εξαρτάται αν σκάσεις παραπάνω λεφτά?????Γιατί αυτό υπόθηκε από κάποιους συναγωνιστές...............
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
Δηλαδή δεν εξαρτάται αν σκάσεις παραπάνω λεφτά?????Γιατί αυτό υπόθηκε από κάποιους συναγωνιστές...............

οχι βρε εξαρτατε τιν γκομενα , αλλες θελουν αλλες δεν θελουν , απλα πραγματα !!!!!!
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Δηλαδή δεν εξαρτάται αν σκάσεις παραπάνω λεφτά?????Γιατί αυτό υπόθηκε από κάποιους συναγωνιστές...............

Κοίτα να δεις, ποτέ δεν επιχείρησα να δώσω παραπάνω λεφτά για να έχω αντάλλαγμα ένα γλωσσόφιλο. Το θεωρώ too much.
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Κοίτα να δεις, ποτέ δεν επιχείρησα να δώσω παραπάνω λεφτά για να έχω αντάλλαγμα ένα γλωσσόφιλο. Το θεωρώ too much.
Μαζί σου.....Αλλά εκτός από γλωσσόφιλα,και κάτι άλλο δεν θα έχει το φουλ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom