Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 900K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Μαλακία το άνοιγμα ξεχωριστού θρεντ για κάθε κολομάγαζο ή μη.

Ήταν πολύ καλύτερα όταν υπήρχε 1 γενικό 8ρεντ.

Ευκολότερη πλέον η διαφήμιση.

Κατανοώ τις επιφυλάξεις και τα προβλήματα που δημιουργούνται από την ύπαρξη ξεχωριστών θρεντ για κάθε μαγαζί. Από την άλλη μεριά αν όλα συγχωνεύονταν σε ένα θρεντ αυτό θα γινόταν δύσχρηστο για κάποιον που ψάχνει κάτι συγκεκριμένο.

Οσο για τους promoters (ή και το ανίθετό τους -δηλ. κάποιοι που να θάβουν συστηματικά ένα μαγαζί για ιδιοτελείς λόγους) αυτοί πάντα θα υπάρχουν (είτε με ένα είτε με περισσότερα θρεντ). Ποιά είναι η καλύτερη αντιμετώπισή τους; Νομίζω η αγνόηση: άλλωστε τις περισσότερες φορές αυτούς τους κυρίους/κυρίες είναι σχετικά εύκολο να τους καταλάβει κανείς μετά από λίγα πόστς.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
sorry αλλα εισαι πολλοι ''εχθρικος''  και αποτομος με τις εκφρασης σου , και δεν πρεπει , εδω μεσα γραφουμε για να περναμε καλα και οχι για να κανουμε εχθρους , εαν δεν σου αρεσουν αυτα που γραφει καποιος , απλος προσπερασετα , απλο ειναι , και εγω ειχα μπει σε αυτο το τρυπακι , που μπικες και εσυ , δεν βγαζει πουθενα , και θα χασεις το δικιο σου , διοτι εαν δεν δεις , δεν μπορεις να ξερεις ποιος ειναι ο αλλος . . . .   αυτο ισχυει για ολλους μας , κανεις δεν ξερει εαν ειμαστε αντρες ή γυναικες , ολοι μας κριβομαστε πισω απο τιν ανωνυμια ενος nickname , μερικη εχουν ενα , αλλοι εχουν δεκαδες , αστο σου λεω , τσαμπα χαλιεσε . . . . .

γαματε εκει που γουσταρετε , και αφηστε τους αλλους να λενε οτι θελουν ................
σεβαστε μικρε,

σε κανενα τριπακι δεν ειμαι και σιγα κιολας μη διεκδικω καποιο δικιο. ειμαστε, οπως σωστα λες εδω, για να περναμε καλα. σ αυτο το πλαισιο υπαρχει η ενημερωση, ο χαβαλες, τα πειραγματα, κλπ κλπ..

καποια μελη καταλαβαινουν 5 πραγματα, καποια άλλα μελη άλλα 5, και καποια άλλα 10, καποιοι προμοταρουν, καποιοι θαβουν που λεει κι ο ohyes κ.ο.κ.

για να κλεισω εδω και να μην μακρυγορω αλλο, ειναι θεμα οπτικης και αντιληψης. μπορει για σενα να ειμαι εγω αποτομος και εχθρικος (και δεν εχω προθεση να αμφιβαλλω μ αυτο που λες), για μενα ομως ειναι ο τακης αποτομος και εχθρικος, οταν με λεει συστηματικα και έμμεσα μαλακα με ολη αυτη την παρουσια του στα μασατζιδικα.
τελος, στα πλαισια του ''περναμε καλα'' λεω κι εγω την αποψη μου, η οποια δεν βλεπω κανεναν λογο να γινεται λιγοτερο σεβαστη απο αυτη του καθε τακη..


υ.γ. Να επιμεινω σ αυτην την ερωτηση: τα ποστ του τα ειδες ? και αν ναι, τί συμπερασμα εβγαλες ? Ειναι ή δεν ειναι το καλλιροης 48 το ΜΟΝΑΔΙΚΟ μαγαζι για το οποιο εχει προσφερει ενημερωση ο τακης ?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
η μαριαννα παντως δεν μοιραζει απλα απλοχερα γλσσοφιλα..σε τρωει λεμε!!!λυσσαει στο πηδημα πανω σαν σε τσοντα!!δαγκωνει,ρουφαει,......προσοχη μην σασς αφησει σημαδια κι εχετε τρξιματα.... :2funny: :2funny: :2funny:
:o :o :o :sunglasses: :cool2:

Μπορουμε να εχουμε μια περιγραφη πώς ειναι εμφανισιακα η κοπελα και ηλικία? :2on1: :2on1:
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
:o :o :o :sunglasses: :cool2:

Μπορουμε να εχουμε μια περιγραφη πώς ειναι εμφανισιακα η κοπελα και ηλικία? :2on1: :2on1:
ΚΑΚΗ ΦΑΤΣΑ ΑΛΛΑ ΣΩΜΑΤΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΑΛΛΙΑ,ΜΑΥΡΑ!!!!!!!ΚΑΙ ΤΙ ΑΛΛΟ???????
ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΟ ΕΧΕΙ , ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ!ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ , ΜΑΚΡΑΝ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ Κ48!!!!!!!!!ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ!ΘΥΜΑΜΑΙ 1,5 ΧΡΟΝΑΚΙ ΠΡΙΝ,ΜΙΑ ΛΑΟΥΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΛΕΝΑ.Η ΛΑΟΥΡΑ ΗΤΑΝ ΦΤΥΣΤΗ Η ΕΥΑ ΚΙΡΙΛΕΝΚΟ,ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΟ QUANTOM OF SOLACEΕ ΤΟΝ ΤΖΕΙΜΣ ΜΠΟΝΤ!
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΚΗ ΦΑΤΣΑ ΑΛΛΑ ΣΩΜΑΤΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΑΛΛΙΑ,ΜΑΥΡΑ!!!!!!!ΚΑΙ ΤΙ ΑΛΛΟ???????
ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΟ ΕΧΕΙ , ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ!ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ , ΜΑΚΡΑΝ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ Κ48!!!!!!!!!ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ!ΘΥΜΑΜΑΙ 1,5 ΧΡΟΝΑΚΙ ΠΡΙΝ,ΜΙΑ ΛΑΟΥΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΛΕΝΑ.Η ΛΑΟΥΡΑ ΗΤΑΝ ΦΤΥΣΤΗ Η ΕΥΑ ΚΙΡΙΛΕΝΚΟ,ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΟ QUANTOM OF SOLACEΕ ΤΟΝ ΤΖΕΙΜΣ ΜΠΟΝΤ!
ΣΟΡΡΥ *''ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΕΙΜΣ ΜΠΟΝΤ''*
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΚΗ ΦΑΤΣΑ ΑΛΛΑ ΣΩΜΑΤΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΑΛΛΙΑ,ΜΑΥΡΑ!!!!!!!ΚΑΙ ΤΙ ΑΛΛΟ???????
ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΟ ΕΧΕΙ , ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ!ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ , ΜΑΚΡΑΝ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ Κ48!!!!!!!!!ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ!ΘΥΜΑΜΑΙ 1,5 ΧΡΟΝΑΚΙ ΠΡΙΝ,ΜΙΑ ΛΑΟΥΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΛΕΝΑ.Η ΛΑΟΥΡΑ ΗΤΑΝ ΦΤΥΣΤΗ Η ΕΥΑ ΚΙΡΙΛΕΝΚΟ,ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΟ QUANTOM OF SOLACEΕ ΤΟΝ ΤΖΕΙΜΣ ΜΠΟΝΤ!
*OLGA KIRILENKO
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1


Παράθεση από: takis15 στις χθες στις 22:10
αυτες ειναι συνηθειες αστυνομικων    , τι βαθμο εχεις  αστυνομος    υπαστυνομος   
..............

τσου ρε λακη..

δεν απαντησες  :think:  αλλα απαντησες εμεσα με αυτο .......
τί να πεις μωρε ? κανε τουμπεκί λεμε..
ξερεις τί ειναι το τουμπεκί χωρις να παρεις τη βοηθεια του κοινου ??

η συμπεριφορα σου ειναι ιδια με τους  :police: ή δεν ειναι ?
διοτι εμενα οποτε μου εχει τυχη να τους συναντισω , ετσι ακριβως μιλανε ''κανε τουμπεκί λεμε..'' ,  τωρα τι να πω συμπτωση  :think: δεν ξερω ας κρινουν τα αλλα μελη
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
ΚΟΙΤΑ.ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ!ΠΧ ΜΠΟΡΕΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ,ΕΣΥ ΜΠΑΤΣΟΣ, Ο ΑΛΛΟΣ ΤΡΑΒΕΣΤΙ!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΤΙΠΟΤΑ ΠΛΕΟΝ!!!!ΚΡΥΒΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΝΙΚ ΚΑΙ ΜΙΑ ΨΕΥΤΙΚΗ ΦΩΤΟ!ΕΝΑΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΔΑΠΟΣ Ή ΟΧΙ,ΕΙΝΑΙ Η ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ,ΑΣ ΠΟΥΜΕ!ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ!!!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΔΑΠΟΣ ΚΑΤΑ 80% Ή ΑΝΟΡΘΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΤΑ 20%!!!!!!ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥΠΛΟΚΕΣ,ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΕΥΚΟΛΕΣ ΛΕΞΕΙΣ................
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
mikemeister
μη γραφεις μονιμα κεφαλαία ;)
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
ΚΑΚΗ ΦΑΤΣΑ ΑΛΛΑ ΣΩΜΑΤΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΑΛΛΙΑ,ΜΑΥΡΑ!!!!!!!ΚΑΙ ΤΙ ΑΛΛΟ???????
ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΟ ΕΧΕΙ , ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ!ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ , ΜΑΚΡΑΝ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ Κ48!!!!!!!!!ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ!ΘΥΜΑΜΑΙ 1,5 ΧΡΟΝΑΚΙ ΠΡΙΝ,ΜΙΑ ΛΑΟΥΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΛΕΝΑ.Η ΛΑΟΥΡΑ ΗΤΑΝ ΦΤΥΣΤΗ Η ΕΥΑ ΚΙΡΙΛΕΝΚΟ,ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΟ QUANTOM OF SOLACEΕ ΤΟΝ ΤΖΕΙΜΣ ΜΠΟΝΤ!
Ευχαριστω φιλε, αλλά ηλικία περιπου?
Γιατι εχω ενα θεμα με αυτο  :zfuck: :zfuck: .

Δηλαδη αμα ειναι καμια 30αρα ή μεγαλυτερη, να μην κανω τον κοπο να παω  :sunglasses:
 
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1
Ρε μαγκες ειχα ξαρωτησει. Υπαρχει στο ιδρυμα αυτο Γιουλη κοντοπουτανο μελαχροινο ξεκαβλωτηρι Ελληνικης καταγωγης. Ας απαντησει οποιος συναγωνιστης ξερει και επισης εαν παρεχει υπηρεσιες μαλαξης.(οποιες λεπτομερειες ευπροσδεκτες)
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
κωλογερε οσες φορες ετυχε να περασω γιουλη δεν βρηκα..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δεν απαντησες  :think:  αλλα απαντησες εμεσα με αυτο .......
η συμπεριφορα σου ειναι ιδια με τους  :police: ή δεν ειναι ?
διοτι εμενα οποτε μου εχει τυχη να τους συναντισω , ετσι ακριβως μιλανε ''κανε τουμπεκί λεμε..'' ,  τωρα τι να πω συμπτωση  :think: δεν ξερω ας κρινουν τα αλλα μελη
ΝΙΝΑ/LIZA, σταματα να λες χαζομαρες βρε κουτούλι, γιατι υπαρχουν και 100 ατομα απ το σαιτ που μ εχουν γνωρισει και βλεπουν ποσο μαλακας εισαι..

επισης, τα μπατσονια τα φοβαται όποιος εχει λογο να το κανει και μεχρι να ποινικοποιησουν την πραξη του πελατη δεν εχω προβλημα..  :2funny: :2funny:
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
βλεπουν ποσο μαλακας εισαι..

αυτο σου λεω !!!!!!!!!!!!!!  τι το κανεις , θα χασεις το δικιο σου !!!!!!!!!!!!!!!!

τετοιες εκφρασεις εχουν διωξει πολλα μελη απο εδω μεσα . στο τελος θα μεινουν 20 ατομα με 10 nickname ο καθενας .........


ημαρτον πλεον !!!!!!!!!!!!!!!!!


τι να σας πω .........  τα ιδια και τα ιδια .............
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αυτο σου λεω !!!!!!!!!!!!!!  τι το κανεις , θα χασεις το δικιο σου !!!!!!!!!!!!!!!!

τετοιες εκφρασεις εχουν διωξει πολλα μελη απο εδω μεσα . στο τελος θα μεινουν 20 ατομα με 10 nickname ο καθενας .........


ημαρτον πλεον !!!!!!!!!!!!!!!!!


τι να σας πω .........  τα ιδια και τα ιδια .............
σεβαστε μικρε,


θα αναγκαστω να σε ξαναρωτησω.. τοσες φορες μπηκες στον κοπο να μου πεις τη (σεβαστη) άποψή σου. γιατι δεν απαντας και στην απλη ερωτηση: τα ποστ του τα ειδες ? και αν ναι, τί συμπερασμα εβγαλες ? Ειναι ή δεν ειναι το καλλιροης 48 το ΜΟΝΑΔΙΚΟ μαγαζι για το οποιο εχει προσφερει ενημερωση ο τακης ?

εισαι παλιο και σεβαστο οπως πολλακις ειπα. γιατι δεν θελεις να βοηθησεις τα νεοτερα και απειροτερα μελη ????
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
εμενα ποιος θα με βοηθησει πεστε μου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom