Νέα

Casa Babylon

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Spike46

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2017
Μηνύματα
22
Like
38
Πόντοι
0
Πάντα καλοπροαίρετα γύρισε αρκετά μαγαζιά και μετά κρίνε για μένα δεν είναι το νούμερο ένα ούτε από τιμές όταν ξεκινάνε οι τιμές των ποτών των κοριτσιών από 15 ευρώ τα απλά δηλαδή νερό πανάκριβα είναι δεύτερον όταν πας για χορό και δεν σέβονται ούτε το 10 και κάθονται ένα λεπτό και πάνε στους πελάτες οπότε τους έρθει όρεξη όχι νούμερο 1 δεν είναι ούτε στην μέση.
Τα εχω γυρισει σχεδον ολα. Μονο χαιδαρι και γκαζι δεν εχω παει. Ειπα σε σχεση τιμης και ποιοτητας. Εχει αντικειμενικα πολλες ομορφες γυναικες σε σχεση με αλλα (βλεπε κινκι οπερα, FBI) που καθεσαι και φοβασαι μην ερθει καμια να σου ζητησει να κανετε χορο. Οσο για τη διαρκεια που ειπες εγω δεν εχω κανενα παραπονο μερικες εκατσαν και παραπανω για χορο, στο ποτο 15 ευρω παλι οι περισσοτερες γουσταραν να συζητησουν και προσπαθουσαν να πιουν αργα, δεν ηθελαν να σε ξεπεταξουν μηπως τσιμπισουν ποτο/χορο απο αλλον.
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Σεβαστές όλες οι απόψεις συμφωνώ στο ότι έχει ωραίες γυναίκες τώρα τα άλλα είναι σχετικά αυτό έλλειπε να σε ξεπετανε με 15 ευρώ το απλό όσο για τους χορούς είναι που θα πέσεις οι φίλοι μου πήρανε κάποιες και δεν τους σεβαστικανε εντελώς ξεπετα.
 

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
287
Κριτικές
9
Like
646
Πόντοι
301
Από τις χειρότερες επιλογές.
Τα κορίτσια καμία σχεση σε εμφάνιση με Αλκατραζ.
 

Casa Babylon

Strip Club
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
101
Like
106
Το Casa Babylon και σήμερα Σάββατο ανοίγει τις πύλες του από τις 22:00 για να σας ταξιδέψει στον κόσμο του αισθησιασμού και της διασκέδασης.
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
Της ψωλης μας τά καμώματα...
Ας πω και εγώ με την σειρά μου με λίγα λόγια και απ ότι πολυ θυμαμαι την εμπειρία μοναδική εμπειρία στο εν λογω μαγαζί.
Τι να πω δηλ...
Anyway , αφού φύγαμε από κοντινό club της Αθήνας μαζί με τον συνεταίρο μου και με τα πουλιά μας παραπονεμένα να μπουν σε κάποια τρυπουλα καταλήξαμε στο συγκεκριμένο μαγαζί.
Έχουμε και λέμε λοιπόν..
Τιμή ποτού 10 το απλό, τού δικού μας 15 ευρώ έκαστος,στο μαγαζί αρκετές κοπέλες με τον μέσο όρο ομορφιάς αρκετά ψηλό ., πήραμε δύο κοπέλες ,εγώ την Μάρτα ( και όχι Μάρθα ) από Πολωνία ξανθιά,την έχω τιμήσει ουκ ολίγες φορές στο παρελθόν,και ο φίλος μια από Βενεζουέλα ούτε που θυμάμαι, ωραίο μουνι πάντως ,τα ποτά των κοριτσιών 45ε έκαστος  :jerking: σπέσιαλ ... Με τα πολλά πολλά και επειδή τα έργα τα έχω ξαναδεί πολλάκις και ο φίλος μου πρώτη φορά και ο οποίος δεν μαζευόταν κανονίζουμε να πάρουμε τις κοπέλες και να ανέβουμε πάνω τετράδα για τα περαιτέρω...
Χαχαχαχα
Κρατήστε λογαριασμό τώρα
Μια ώρα στο ίδιο δωμάτιο και οι 4 , 200 η καθεμία συν σπέσιαλ ποτό από 45 η καθεμία συν από 15 τα δικά μας , 525€ plus 120 τα κάτω ,645e . Μέχρι στιγμής.. Στο κρεβάτι τα κάναμε όλα ... Αυτό έλλειπε φυσικά.Η Μάρτα να δίνει ρέστα ( στο σεξ εννοείται ) όχι σε τίποτα λεφτά  :2funny: και η άλλη να το παλεύει τίμια .
Πάει η πρώτη ώρα , δεν τα μαζεύουμε λέω του φίλου , ας κάτσουμε άλλη μια ώρα μου λέει .
Και δώστου άλλη μια ώρα με μια από τα ίδια ( σουβλάκια με κρεμμύδια ) αλλά 525€ .Και άλλη μια ώρα ακόμα τελικά στο σύνολο τρείς ώρες με απ όλα χαχα.κλεισαμε το μαγαζί τελευταίοι με χειροκροτήματα από τους υπεύθυνους και λοιπούς και από την πλευρά μας εγώ με μούτζες και ο φίλος με χαμόγελα. . Συμπέρασμα , Δε γαμιεται συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες χαχαχα
No regrets
Αυτά τα ολίγα παίδες
Τα σέβη μου

Υ.γ Τελικά πόσα δώσαμε ?  :grin:
1ον καλά τους κάνατε και τις περάσατε σουβλάκι.
2ον η Μάρθα (δηλαδή οχι αυτή που πέρασες) είναι η παλιά καραβάνα στα στριπ, και η Μάρτα δηλαδή αυτή που πέρασες έιναι νέα ή σχετικά νεα στα στριπ? ρωτάω γιατί ή Μάρθα η παλιά καραβάνα πρώην Λίντο δεν σερβίρει μπριζόλα απ οσο ξέρω, αν μπορείς μια διευκρίνιση 
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
1ον καλά τους κάνατε και τις περάσατε σουβλάκι.
2ον η Μάρθα (δηλαδή οχι αυτή που πέρασες) είναι η παλιά καραβάνα στα στριπ, και η Μάρτα δηλαδή αυτή που πέρασες έιναι νέα ή σχετικά νεα στα στριπ? ρωτάω γιατί ή Μάρθα η παλιά καραβάνα πρώην Λίντο δεν σερβίρει μπριζόλα απ οσο ξέρω, αν μπορείς μια διευκρίνιση 
Μαρτα Μαρθα απο Πολωνια ειναι μονο μιααααα.....ανωτερη!! Αμα πεφτουν τα euros ολα παιζουν,και γιατι οχι,βαλτε να πανε λεμε...Βασικα ολοι εχουμε την τιμη μας μπορει με το 100 με το 200 οχι με το 500 οχι,με το 1000 και πανω οκ,αν εισαι και εμφανισημος....
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
Μαρτα Μαρθα απο Πολωνια ειναι μονο μιααααα.....ανωτερη!! Αμα πεφτουν τα euros ολα παιζουν,και γιατι οχι,βαλτε να πανε λεμε...Βασικα ολοι εχουμε την τιμη μας μπορει με το 100 με το 200 οχι με το 500 οχι,με το 1000 και πανω οκ,αν εισαι και εμφανισημος....
μάλλον εγώ πάω μόνο  με την εμφάνιση για αυτό μένω με την απορία στο χέρι χαχαχαχαχα
 
  • Like
Αντιδράσεις: p3pp3r

Casa Babylon

Strip Club
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
101
Like
106
Σάββατο ημέρα διασκέδασης και το Casa Babylon σας περιμένει από τις 22:00 για να διασκεδάσετε και να χαλαρώσετε.

2.jpg
 

Geo1400

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2019
Μηνύματα
11
Like
7
Πόντοι
0
Γιατι ν πας επανω με 200 ν γ....εις, οταν με 100-140 σου ρχεται η οποιαδηποτε στο σπιτι η σε χοτελ, το θεωρω πολυ ακριβο. Παρολα αυτα, εχει χαβαλε σαν μαγαζι, εμενα μ αρεσει...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Casa Babylon

Strip Club
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
101
Like
106
Σας περιμένουμε και σήμερα από τις 22:00 για μια νύχτα ξέφρενης διασκέδασης στο Casa Babylon.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Οι τιμες σας για αποδοχες Γερμανιας χωρις τις αντιστοιχες παροχες(35€ το ποτο, ουτε δεκα λεπτα;)θα αστειευεστε ασφαλώς.
Για να μην μιλήσουμε για το απλο ποτο, που το πινουνε μια και εξω,ασπρο πατο!!!
Αγαπητοί μου, πάγια αρχή του εμπορίου ειναι "ο τζιρος φερνει τον παρά" , με καντωνέζους ναυτικούς και solo travelers,διψασμένους για εφήμερη ηδονή που πληρώνουν χωρίς να σκεφτονται, δεν ανεβαίνει επίπεδο η επιχείρηση, τουλαχιστον δεν ξεχωρίζει απο τις αντιστοιχες του είδους.
Υποδομή υπάρχει....κάντε την διαφορά!!!
Παρεπιπτόντως ο μελαχροινός dj ολα τα λεφτά στις μουσικές του επιλογές!!!
Ποιες μερες δουλευει;
 

xistikos

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
36
Like
28
Πόντοι
0
Προσωπικά το θεωρώ άριστη επιλογή. Δύο φορές έχω πάει μόνο γιατί δεν προλαβαίνω αυτή την εποχή. Πάντα έχει πολλές κοπέλες, το προσωπικό είναι εξυπηρετικό, ειδικά η τσεκαδορα (στην οποία έμπαινα κάργα) και έχει και κατάλληλους χώρους από όσο ξέρω τους οποίους δεν έχω επισκεφτεί. Με 100 ευρώ αν θυμάμαι καλά το πριβε πάει σαράντα λεπτά. Εντάξει καλα είναι. Αυτό που πρέπει να τσεκάρει το μαγαζί είναι λίγο κάποιες τιμές πχ στα ποτά, 10 ευρώ η μπύρα ή 330ml είναι λίγο ακριβή, όπως και το ποτό των γυναικών. Θέλω να πω ότι κακά τα ψέμματα το μαγαζί βασίζεται στο να πας για ενδότερα, άμα κάποιος έχει σκάσει με 100 σύνολο στην τσέπη και φάει 15 είσοδο, 10 ποτό δικό του, δέκα της κοπέλας, κάποιος δεν θα φύγει ευχαριστημένος. Όμως μην ξεχνάμε ότι μεσοβδόμαδα δεν έχει είσοδο. Τεσπα, εγώ προσωπικά το θεωρώ από τα καλύτερα και το συστήνω. Έχει και μια υπερδιαγαλαξιακη πιτσιρικά από τη Βουλγαρία εκεί, 19 χρόνων, κλείνει σπίτια να πούμε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Casa Babylon

Strip Club
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
101
Like
106
Προσωπικά το θεωρώ άριστη επιλογή. Δύο φορές έχω πάει μόνο γιατί δεν προλαβαίνω αυτή την εποχή. Πάντα έχει πολλές κοπέλες, το προσωπικό είναι εξυπηρετικό, ειδικά η τσεκαδορα (στην οποία έμπαινα κάργα) και έχει και κατάλληλους χώρους από όσο ξέρω τους οποίους δεν έχω επισκεφτεί. Με 100 ευρώ αν θυμάμαι καλά το πριβε πάει σαράντα λεπτά. Εντάξει καλα είναι. Αυτό που πρέπει να τσεκάρει το μαγαζί είναι λίγο κάποιες τιμές πχ στα ποτά, 10 ευρώ η μπύρα ή 330ml είναι λίγο ακριβή, όπως και το ποτό των γυναικών. Θέλω να πω ότι κακά τα ψέμματα το μαγαζί βασίζεται στο να πας για ενδότερα, άμα κάποιος έχει σκάσει με 100 σύνολο στην τσέπη και φάει 15 είσοδο, 10 ποτό δικό του, δέκα της κοπέλας, κάποιος δεν θα φύγει ευχαριστημένος. Όμως μην ξεχνάμε ότι μεσοβδόμαδα δεν έχει είσοδο. Τεσπα, εγώ προσωπικά το θεωρώ από τα καλύτερα και το συστήνω. Έχει και μια υπερδιαγαλαξιακη πιτσιρικά από τη Βουλγαρία εκεί, 19 χρόνων, κλείνει σπίτια να πούμε.

Καμία μέρα της εβδομάδας δεν έχουμε είσοδο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Casa Babylon

Strip Club
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
101
Like
106
Το Casa Baylon και σήμερα σας περιμένει από τις 22:00 για τις πιο καυτές στιγμές αισθησιασμού από τα κορίτσια μας.



f1110521
 

xistikos

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
36
Like
28
Πόντοι
0
Καμία μέρα της εβδομάδας δεν έχουμε είσοδο
Μπορεί να μην είχα ενημερωθεί καλά. Τεσπα keep up the good work. Απο τα λίγα μαγαζιά που όλη η φάση είναι επαγγελματική και ο χώρος μια χαρά συν συχνά σόου.
 

Casa Babylon

Strip Club
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
101
Like
106
Σάββατο ημέρα διασκέδασης και το Casa Babylon με αποκριάτικη διάθεση σας περιμένει από τις 22:00 μέχρι το πρωί για μια βραδιά γεμάτη αισθησιασμό.
 
  • Like
Αντιδράσεις: xlm

Casa Babylon

Strip Club
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
101
Like
106
Το Casa Babylon σας περιμένει από τις 22:00 μέχρι το πρωί για να απογειώσει τις αισθήσεις σας με τα πιο ερωτικά σόου της Αθήνας.


2.jpg
 

p3pp3r

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
27
Like
18
Πόντοι
0
Οι τιμες σας για αποδοχες Γερμανιας χωρις τις αντιστοιχες παροχες(35€ το ποτο, ουτε δεκα λεπτα;)θα αστειευεστε ασφαλώς.
Για να μην μιλήσουμε για το απλο ποτο, που το πινουνε μια και εξω,ασπρο πατο!!!
Αγαπητοί μου, πάγια αρχή του εμπορίου ειναι "ο τζιρος φερνει τον παρά" , με καντωνέζους ναυτικούς και solo travelers,διψασμένους για εφήμερη ηδονή που πληρώνουν χωρίς να σκεφτονται, δεν ανεβαίνει επίπεδο η επιχείρηση, τουλαχιστον δεν ξεχωρίζει απο τις αντιστοιχες του είδους.
Υποδομή υπάρχει....κάντε την διαφορά!!!
Παρεπιπτόντως ο μελαχροινός dj ολα τα λεφτά στις μουσικές του επιλογές!!!
Ποιες μερες δουλευει;
Μπράβο ρε φίλε Εύγε!!!!!!!
 

Casa Babylon

Strip Club
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
101
Like
106
Τα πιο αισθησιακά show και η καλύτερη διασκέδαση μόνο στο Casa Babylon από τις 22:00 μέχρι το πρωί.



5.jpg

 

Casa Babylon

Strip Club
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
101
Like
106
Aπό τις 22:00 μέχρι το πρωί το Casa Babylon ανοίγει τις πόρτες του και σας περιμένει για την πιο αισθησιακή διασκέδαση της Αθήνας.


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom