Νέα

Casa Babylon

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Της ψωλης μας τά καμώματα...
Ας πω και εγώ με την σειρά μου με λίγα λόγια και απ ότι πολυ θυμαμαι την εμπειρία μοναδική εμπειρία στο εν λογω μαγαζί.
Τι να πω δηλ...
Anyway , αφού φύγαμε από κοντινό club της Αθήνας μαζί με τον συνεταίρο μου και με τα πουλιά μας παραπονεμένα να μπουν σε κάποια τρυπουλα καταλήξαμε στο συγκεκριμένο μαγαζί.
Έχουμε και λέμε λοιπόν..
Τιμή ποτού 10 το απλό, τού δικού μας 15 ευρώ έκαστος,στο μαγαζί αρκετές κοπέλες με τον μέσο όρο ομορφιάς αρκετά ψηλό ., πήραμε δύο κοπέλες ,εγώ την Μάρτα ( και όχι Μάρθα ) από Πολωνία ξανθιά,την έχω τιμήσει ουκ ολίγες φορές στο παρελθόν,και ο φίλος μια από Βενεζουέλα ούτε που θυμάμαι, ωραίο μουνι πάντως ,τα ποτά των κοριτσιών 45ε έκαστος  :jerking: σπέσιαλ ... Με τα πολλά πολλά και επειδή τα έργα τα έχω ξαναδεί πολλάκις και ο φίλος μου πρώτη φορά και ο οποίος δεν μαζευόταν κανονίζουμε να πάρουμε τις κοπέλες και να ανέβουμε πάνω τετράδα για τα περαιτέρω...
Χαχαχαχα
Κρατήστε λογαριασμό τώρα
Μια ώρα στο ίδιο δωμάτιο και οι 4 , 200 η καθεμία συν σπέσιαλ ποτό από 45 η καθεμία συν από 15 τα δικά μας , 525€ plus 120 τα κάτω ,645e . Μέχρι στιγμής.. Στο κρεβάτι τα κάναμε όλα ... Αυτό έλλειπε φυσικά.Η Μάρτα να δίνει ρέστα ( στο σεξ εννοείται ) όχι σε τίποτα λεφτά  :2funny: και η άλλη να το παλεύει τίμια .
Πάει η πρώτη ώρα , δεν τα μαζεύουμε λέω του φίλου , ας κάτσουμε άλλη μια ώρα μου λέει .
Και δώστου άλλη μια ώρα με μια από τα ίδια ( σουβλάκια με κρεμμύδια ) αλλά 525€ .Και άλλη μια ώρα ακόμα τελικά στο σύνολο τρείς ώρες με απ όλα χαχα.κλεισαμε το μαγαζί τελευταίοι με χειροκροτήματα από τους υπεύθυνους και λοιπούς και από την πλευρά μας εγώ με μούτζες και ο φίλος με χαμόγελα. . Συμπέρασμα , Δε γαμιεται συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες χαχαχα
No regrets
Αυτά τα ολίγα παίδες
Τα σέβη μου

Υ.γ Τελικά πόσα δώσαμε ?  :grin:
Ας κάνω και γω το δικό μου λογαριασμό:
1.Αεροπορικά εισητήρια συν ενοικίαση αυτοκινήτου δυο ήμερες για Villach Austria 300ε.
2.Hotel 2 βραδια 200ε.
3.24ωρο pass για Andiamo η για Wellcum (συμπεριλαμβανομενου φαγητου και 2 ποτων δωρεαν) 85ε.
4.Αγορά χρόνου κοριτσιών 70ε το μισάωρο επι δυο συνολο 140ε(επισημαίνω οτι η κατηγορία ειναι επιπεδου champion league και οχι τοπικό ερασιτεχνικό όπως οι σαυρες που πηρατε παρέα)
5. Επειδή με κούρασαν αρκετά οι δυο Ρουμάνες αδελφές  που μου εκαναν παρέα την υπόλοιπη βραδιά(150 ε/ ωρα και οι δυο) απόλαυσα ενα υπεροχο χαλαρωτικό μασαζ 20ε/ωρα.
6. Κατα την αναχώρηση απο την πρωτευουσα της Καρινθίας δε, επειδή το pass ισχυε ακομα, ένα earlynoon goodbye fuck με πρωτοεμφανιζόμενη Σλοβενα οχι πανω απο 20 καλοκαιριών με χρεωση 70ε.
7. Επίσκεψη σε φίλο μου ψυχολόγο για να με επαναφέρει στην πραγματικότητα 70ε.

Τελικά πόσα έδωσα;

 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Αναφορικά με το Babylon θα πω οτι είναι απο τα καλύτερα του είδους και το εχω επισκεφτεί πολλακις, παρόλα αυτά η σύγκριση είναι χαώδης και ας προβληματιστούμε και ας απαιτήσουμε περισσότερα και καλύτερα. 
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
Ας κάνω και γω το δικό μου λογαριασμό:
1.Αεροπορικά εισητήρια συν ενοικίαση αυτοκινήτου δυο ήμερες για Villach Austria 300ε.
2.Hotel 2 βραδια 200ε.
3.24ωρο pass για Andiamo η για Wellcum (συμπεριλαμβανομενου φαγητου και 2 ποτων δωρεαν) 85ε.
4.Αγορά χρόνου κοριτσιών 70ε το μισάωρο επι δυο συνολο 140ε(επισημαίνω οτι η κατηγορία ειναι επιπεδου champion league και οχι τοπικό ερασιτεχνικό όπως οι σαυρες που πηρατε παρέα)
5. Επειδή με κούρασαν αρκετά οι δυο Ρουμάνες αδελφές  που μου εκαναν παρέα την υπόλοιπη βραδιά(150 ε/ ωρα και οι δυο) απόλαυσα ενα υπεροχο χαλαρωτικό μασαζ 20ε/ωρα.
6. Κατα την αναχώρηση απο την πρωτευουσα της Καρινθίας δε, επειδή το pass ισχυε ακομα, ένα earlynoon goodbye fuck με πρωτοεμφανιζόμενη Σλοβενα οχι πανω απο 20 καλοκαιριών με χρεωση 70ε.
7. Επίσκεψη σε φίλο μου ψυχολόγο για να με επαναφέρει στην πραγματικότητα 70ε.

Τελικά πόσα έδωσα;


Ε εσύ είσαι μεγάλος παίχτης ρε φίλε ... Ευγε
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Οι φωτος που κυκλοφορούν πάντως στο site είναι ακρως απογοητευτικές και αποτρεπτικές για επίσκεψη..
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.385
Κριτικές
19
Like
9.800
Πόντοι
9.095
Στο ινστα πάντως ειναι άκρως καυλωτικες! Αν κ δε νομίζω να ειναι αληθινές. Για Babylon μιλάω
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Οι φωτος που κυκλοφορούν πάντως στο site είναι ακρως απογοητευτικές και αποτρεπτικές για επίσκεψη..

Πράγματι, από cover girl που ήταν, σε πάπια girl κατέληξε :S

5b21866f780f4000275b5c70.jpg


5c4631e48656b_3397_ashleyb.jpg
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.288
Like
2.328
Πόντοι
456
Σαν να παιζεις μπαλα και να βαζεις τερμα τον σαββα τον θεοδωριδη :grin:
 

Casa Babylon

Strip Club
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
101
Like
106
Από τις 22:00 το Casa Babylon ανοίγει τις πύλες του για να σας βάλει στον κόσμο της αισθησιακής διασκέδασης.


5.jpg
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Μπούρδες μην ψαρωνεται το μαγαζί θέλει μεγάλες αλλαγές πρώτον στης τιμές υπάρχουν πολύ πιο φτηνά μαγαζιά με καλό υλικό δεύτερον δεν υπάρχει οργάνωση οι κοπέλες είναι στον κόσμο τους πάνε όπου θέλουν και οπότε δεν βάφονται ξέρω άτομα που θέλανε να χαλάσουν λεφτά και δεν τους πήγε καμία και φύγανε πήγανε σε άλλο μαγαζί και κάνανε πάρτυ επισεις επισεις μου είπαν κάτι γνωστοί ότι υπάρχουν προσφορές για το ποτό του πελάτη αλλά ισχύει μόνο μια φορά ότι να ναι δηλαδή οπότε μην ψαρωνεται από της φωτο.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Μπούρδες μην ψαρωνεται το μαγαζί θέλει μεγάλες αλλαγές πρώτον στης τιμές υπάρχουν πολύ πιο φτηνά μαγαζιά με καλό υλικό δεύτερον δεν υπάρχει οργάνωση οι κοπέλες είναι στον κόσμο τους πάνε όπου θέλουν και οπότε δεν βάφονται ξέρω άτομα που θέλανε να χαλάσουν λεφτά και δεν τους πήγε καμία και φύγανε πήγανε σε άλλο μαγαζί και κάνανε πάρτυ επισεις επισεις μου είπαν κάτι γνωστοί ότι υπάρχουν προσφορές για το ποτό του πελάτη αλλά ισχύει μόνο μια φορά ότι να ναι δηλαδή οπότε μην ψαρωνεται από της φωτο.
το μαγαζί θα χρειαζόταν αλλαγές, αν ήθελε να απευθυνθεί στο ευρύ κοινό.. το γεγονός ότι ποστάρει που και που μερικές φωτογραφίες
και ενημερώσεις δε σημαίνει ότι ενδιαφέρεται για τον μέσο χρήστη του bou.
Για ένα χαλαρό ποτάκι, μια χαρά είναι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
Μπούρδες μην ψαρωνεται το μαγαζί θέλει μεγάλες αλλαγές πρώτον στης τιμές υπάρχουν πολύ πιο φτηνά μαγαζιά με καλό υλικό δεύτερον δεν υπάρχει οργάνωση οι κοπέλες είναι στον κόσμο τους πάνε όπου θέλουν και οπότε δεν βάφονται ξέρω άτομα που θέλανε να χαλάσουν λεφτά και δεν τους πήγε καμία και φύγανε πήγανε σε άλλο μαγαζί και κάνανε πάρτυ επισεις επισεις μου είπαν κάτι γνωστοί ότι υπάρχουν προσφορές για το ποτό του πελάτη αλλά ισχύει μόνο μια φορά ότι να ναι δηλαδή οπότε μην ψαρωνεται από της φωτο.



:thumbsup: :thumbsup:

Ετσι οπως τα λες ειναι φιλε μου
Συμφωνω και επαυξανω
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
το μαγαζί θα χρειαζόταν αλλαγές, αν ήθελε να απευθυνθεί στο ευρύ κοινό.. το γεγονός ότι ποστάρει που και που μερικές φωτογραφίες
και ενημερώσεις δε σημαίνει ότι ενδιαφέρεται για τον μέσο χρήστη του bou.
Για ένα χαλαρό ποτάκι, μια χαρά είναι.

Επετρεψε μου να εχω τους ενδοιασμους φιλε μου...
Αν μπορεις εξηγησε μου τι εννοεις, αλλαγες  για ευρυ κοινο…? Δλδ  αν κανει αλλαγες θα παει ολη η αφροκρεμα της νυχτας μετα ?

Πιστεψε με ότι οσον αφορα τον μεσο χρηστη του BOU , τους καει και τους τσουρουφλαει φιλε μου..γιατι το 80% του τζιρου το κανει από μεσο χρηστη του bou… ;)

Και τωρα οσον αφορα τα ποτα .... αστο καλυτερα....Οποιος ξερει απο καθαρα ποτα ,θα καταλαβει τι εννοω

Φιλικα



 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Αν δεν θέλει να απευθύνεται σε όλους και θέλουν μόνο αφρόκρεμα να τον κάνουν πριβέ και να έχουν μόνο μελη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lalak

PLM

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2019
Μηνύματα
226
Like
46
Πόντοι
1
Της ψωλης μας τά καμώματα...
Ας πω και εγώ με την σειρά μου με λίγα λόγια και απ ότι πολυ θυμαμαι την εμπειρία μοναδική εμπειρία στο εν λογω μαγαζί.
Τι να πω δηλ...
Anyway , αφού φύγαμε από κοντινό club της Αθήνας μαζί με τον συνεταίρο μου και με τα πουλιά μας παραπονεμένα να μπουν σε κάποια τρυπουλα καταλήξαμε στο συγκεκριμένο μαγαζί.
Έχουμε και λέμε λοιπόν..
Τιμή ποτού 10 το απλό, τού δικού μας 15 ευρώ έκαστος,στο μαγαζί αρκετές κοπέλες με τον μέσο όρο ομορφιάς αρκετά ψηλό ., πήραμε δύο κοπέλες ,εγώ την Μάρτα ( και όχι Μάρθα ) από Πολωνία ξανθιά,την έχω τιμήσει ουκ ολίγες φορές στο παρελθόν,και ο φίλος μια από Βενεζουέλα ούτε που θυμάμαι, ωραίο μουνι πάντως ,τα ποτά των κοριτσιών 45ε έκαστος  :jerking: σπέσιαλ ... Με τα πολλά πολλά και επειδή τα έργα τα έχω ξαναδεί πολλάκις και ο φίλος μου πρώτη φορά και ο οποίος δεν μαζευόταν κανονίζουμε να πάρουμε τις κοπέλες και να ανέβουμε πάνω τετράδα για τα περαιτέρω...
Χαχαχαχα
Κρατήστε λογαριασμό τώρα
Μια ώρα στο ίδιο δωμάτιο και οι 4 , 200 η καθεμία συν σπέσιαλ ποτό από 45 η καθεμία συν από 15 τα δικά μας , 525€ plus 120 τα κάτω ,645e . Μέχρι στιγμής.. Στο κρεβάτι τα κάναμε όλα ... Αυτό έλλειπε φυσικά.Η Μάρτα να δίνει ρέστα ( στο σεξ εννοείται ) όχι σε τίποτα λεφτά  :2funny: και η άλλη να το παλεύει τίμια .
Πάει η πρώτη ώρα , δεν τα μαζεύουμε λέω του φίλου , ας κάτσουμε άλλη μια ώρα μου λέει .
Και δώστου άλλη μια ώρα με μια από τα ίδια ( σουβλάκια με κρεμμύδια ) αλλά 525€ .Και άλλη μια ώρα ακόμα τελικά στο σύνολο τρείς ώρες με απ όλα χαχα.κλεισαμε το μαγαζί τελευταίοι με χειροκροτήματα από τους υπεύθυνους και λοιπούς και από την πλευρά μας εγώ με μούτζες και ο φίλος με χαμόγελα. . Συμπέρασμα , Δε γαμιεται συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες χαχαχα
No regrets
Αυτά τα ολίγα παίδες
Τα σέβη μου

Υ.γ Τελικά πόσα δώσαμε ?  :grin:
Εκείνη την στιγμή δεν τα πολυσκεφτεσαι τα λεφτά, συνήθως αργότερα όταν φεύγει η καυλα το ξανασκεφτεσαι καλύτερα.Άμα πήρες και κωλο από Μαρτα ας πάει και το παλιαμπελο, ετσι και αλλιώς τα πολλά ή λίγα είναι και σχετικό στο πορτοφόλι του καθενός,σημασία έχει να περνάς καλά.
 

PLM

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2019
Μηνύματα
226
Like
46
Πόντοι
1
Επετρεψε μου να εχω τους ενδοιασμους φιλε μου...
Αν μπορεις εξηγησε μου τι εννοεις, αλλαγες  για ευρυ κοινο…? Δλδ  αν κανει αλλαγες θα παει ολη η αφροκρεμα της νυχτας μετα ?

Πιστεψε με ότι οσον αφορα τον μεσο χρηστη του BOU , τους καει και τους τσουρουφλαει φιλε μου..γιατι το 80% του τζιρου το κανει από μεσο χρηστη του bou… ;)

Και τωρα οσον αφορα τα ποτα .... αστο καλυτερα....Οποιος ξερει απο καθαρα ποτα ,θα καταλαβει τι εννοω

Φιλικα
Στο θέμα του τζίρου και εγω αυτό πιστεύω,από τον μέσο χρήστη τα παίρνουν
 

PLM

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2019
Μηνύματα
226
Like
46
Πόντοι
1
Ας κάνω και γω το δικό μου λογαριασμό:
1.Αεροπορικά εισητήρια συν ενοικίαση αυτοκινήτου δυο ήμερες για Villach Austria 300ε.
2.Hotel 2 βραδια 200ε.
3.24ωρο pass για Andiamo η για Wellcum (συμπεριλαμβανομενου φαγητου και 2 ποτων δωρεαν) 85ε.
4.Αγορά χρόνου κοριτσιών 70ε το μισάωρο επι δυο συνολο 140ε(επισημαίνω οτι η κατηγορία ειναι επιπεδου champion league και οχι τοπικό ερασιτεχνικό όπως οι σαυρες που πηρατε παρέα)
5. Επειδή με κούρασαν αρκετά οι δυο Ρουμάνες αδελφές  που μου εκαναν παρέα την υπόλοιπη βραδιά(150 ε/ ωρα και οι δυο) απόλαυσα ενα υπεροχο χαλαρωτικό μασαζ 20ε/ωρα.
6. Κατα την αναχώρηση απο την πρωτευουσα της Καρινθίας δε, επειδή το pass ισχυε ακομα, ένα earlynoon goodbye fuck με πρωτοεμφανιζόμενη Σλοβενα οχι πανω απο 20 καλοκαιριών με χρεωση 70ε.
7. Επίσκεψη σε φίλο μου ψυχολόγο για να με επαναφέρει στην πραγματικότητα 70ε.

Τελικά πόσα έδωσα;
Αν και αυτά που γράφεις είναι σωστά είναι λάθος αυτός ο αριθμητικος τρόπος προσέγγισης του πράγματος.Εξ ορισμού τα στριπ έχουν τον χαμηλότερο δείκτη VFM εαν ο στόχος είναι το πήδημα.
 

Spike46

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2017
Μηνύματα
22
Like
38
Πόντοι
0
Το επισκεφτηκα 3 φορες το τελευταιο τριμηνο. Εχω χασει λιγο την μπαλα εκει μεσα. Και τις 3 φορες εβλεπα τουλαχιστον 10-15 καινουριες, συνεχως ανανεωνονται. Χωρις να τα εχω γυρισει ολα, αλλα πολλα στριπτιτζαδικα στην Αθηνα. Σε ποιοτητα απο αλκατραζ αλλα σε ποιοτητα/τιμη νομιζω ειναι το νουμερο 1 στην Αθηνα αυτη τη στιγμη.
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Πάντα καλοπροαίρετα γύρισε αρκετά μαγαζιά και μετά κρίνε για μένα δεν είναι το νούμερο ένα ούτε από τιμές όταν ξεκινάνε οι τιμές των ποτών των κοριτσιών από 15 ευρώ τα απλά δηλαδή νερό πανάκριβα είναι δεύτερον όταν πας για χορό και δεν σέβονται ούτε το 10 και κάθονται ένα λεπτό και πάνε στους πελάτες οπότε τους έρθει όρεξη όχι νούμερο 1 δεν είναι ούτε στην μέση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom