Νέα

Casa Babylon

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Djole77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2017
Μηνύματα
244
Κριτικές
14
Like
731
Πόντοι
991
Κοίτα οταν μου το επιτρέπουν οι συνθήκες (οταν ειμαι στα πατρώα χώματα δηλαδή) γυρίζω τα μαγαζιά και τιμάω με το παραπάνω τα cg. Όταν θέλω να παω με cg παω. Στο στριπ πας να πάρεις ματι να καυλωσεις και φυσικά να κεράσεις ποτο να έρθεις σε επαφη με μωράκι να σου μιλάει στο αυτι και να ανατριχιαζεις, να μυρίζεις το αρωμα του, να κανεις "εικονικό" φλερτ ρε αδερφέ! Δόξα το Δια γεμάτη η Αθήνα απο μπουρδέλο στουντια για να ξεχαρμανιασει κανεις γιατι να πας σε στριπ;;;
Η ποιότητα του μαγαζιού κατα τη ταπεινή μου γνώμη δεν ειναι όπως τη παρουσιάζεις. Φυσικά σέβομαι την αποψη σου. Εγω γουσταρα με το λατινακι και θα ξαναπαω.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Το συγκεκριμένο ίδρυμα ήταν όντως διαφορετικό όσο υπήρχε η επιλογή του επάνω όπου ήταν άνετος ο χώρος (όχι σκισμένοι καναπέδες) και έπαιρνες ακριβώς αυτό που πλήρωνες, μιας και η μούφα στα πριβέ τψων στριπ είναι διαδεδομένη. Επίσης οι τιμές ήταν στουντίου και όχι στριπ, τώρα το κόστος είναι απαράδεκτο και είναι προφανές ότι απευθύνεται σε "Αμερικανάκια" (τα έχω δει εν δράσει). Ως στριπ είναι επιεικώς μέτριο σε σύγκριση με τα άλλα της Συγγρού.
 

bekatsas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
198
Πόντοι
281
Εντυπώσεις δικές μου απο το Σάββατο που πέρασε. Κοσμος αρκετος και κοπελες το ιδιο. Οι περισσότερες μαλακιζονται στο bar. Με τα πολλά ήρθε και με βρήκε η Ανδριάννα για να κεράσω ποτο. Μελαχρινή σχετικά ψηλή ωραίο πρόσωπο και σώμα. Λιγο πριν τελειωσει το ποτο της μου προτεινε να παμε πανω για πριβε χορό. Λέω δεν δίνω 100, μου λέει 50, παμε, απο τη μια πλευρα μπαρ και απο την αλλη τα πριβε δωματια. Χορός καλος με μπόλικη επαφή και αποφόρτιση απο το χερι της  ;)

Κοστος 50 ο χορός και 30 τα ποτα μου(2) και της κοπελας. Προσωπικα περασα καλα.


 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Οφείλω να σε πληροφορήσω πώς δεν είναι κάτι διαφορετικό. Τα ίδια γίνονταν στο Lido, τα ίδια γίνονται στο Dream, στο FBI ,στο Caissa , στο Κινκυ, σε αυτό που είναι στο Γκάζι (μου διαφεύγει αυτή τη στιγμή το όνομα) και αλλού..
Προσωπικά με "χαλάει" η απαίτηση να κεράσω τη γκόμενα ποτό πριν, η φανερά χαμηλή ποιότητα των κοριτσιών και φυσικά το γεγονός ότι δεν είναι vfm! Το να το κάνει κάποιος μια φορά για την πλάκα και τη φάση της υπόθεσης, το καταλαβαίνω.. Αλλά με αυτά τα λεφτά υπάρχουν cgs που προσφέρουν ανώτερες υπηρεσίες.
Σε κάθε περίπτωση ο καθενάς με τα γούστα του.

Φιλε το Λιντο ειναι σαφως καλυτερο και παιρνεις πολυ παραπανω με 100
 

nobodyelsebutme

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
155
Κριτικές
15
Like
475
Πόντοι
291
Στο x-bar δεν θα μείνω στο γεγονός ότι είχε καλή μουσική και καλά ποτά. Το θέμα ήταν ότι συνδύαζε αυτά τα δύο με την αίσθηση (και τη φιλοσοφία, από όσο κατάλαβα) του παλαιού Amnesia. Από τότε που έκλεισε το εν λόγω μπαρ, δεν έχω ξαναβρεθεί σε κάτι παρόμοιο (ίσως και να υπάρχει, αλλά δεν το γνωρίζω). Ο χώρος ηταν ωραίος και πολύ πιο άνετος, ελπίζω να είναι έτσι και στο "μπαμπυλων".
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Mr Spock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
189
Κριτικές
9
Like
632
Πόντοι
301
Στη δική μας βόλτα απο το μαγαζί δοκιμάστηκε η προσωπική υπηρεσία του άνω ορόφου, με ρουμανικής καταγωγής χαμηλού κέντρου βάρους κορασίδας ονόματι Σιμώνα, αν δεν απατώμαι. Στα ενδότερα του προσωπικού δωματίου, υπο επήρεια αλκοόλης, έγιναν διάφορα αμαρτωλά, παρά την αγία σαρακοστή που διανύουμε. Τουλάχιστον φρόντισε η κορασίς να έχει προμηθευτεί περικαυλίδιον σωσίβιο διότι καλο είναι αποφεύγουμε λάθη που ίσως μας κοστίσουν επισκέψεις  είς άλλα μέρη που θυμίζουν την οδό που εδρεύει η επιχείρησις. Πότε δε ξέρεις.
 

Casa Babylon

Strip Club
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
101
Like
106
[size=16pt]Καλησπέρα σας,

νέο ωράριο από σήμερα στο Casa Babylon.


Σας περιμένουμε για να περάσετε ξεχωριστές στιγμές.[/size]





Babylon.jpg
 

peperoniathens

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
100
Κριτικές
3
Like
186
Πόντοι
281
δουλεύει δηλαδή με δωμάτια και παίρνεις όποια θέλεις πάνω ?
 

nobodyelsebutme

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
155
Κριτικές
15
Like
475
Πόντοι
291
Τετάρτη αργά μπήκα είδα καμιά 20αρια κορίτσια, τα μισά τουλάχιστον καλά μουνια για τα γούστα μου. Μια από τις κοπελες που ήρθε ηταν και η Αντριάννα, ενα πορνίδιο με ζουμερά βυζιά. Μου πρότεινε να παμε πάνω για ποτο και άμα προκύψει και πριβέ χορός. Την κέρασα το ποτό της και επειδή έπρεπε οπωσδήποτε να ξεφορτώσω πηγαμε πριβέ. Καλη περιποίηση με το χέρι και ξεφόρτωμα πάνω στις βυζάρες της στο πριβέ με 50.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
[size=14pt]Το Σαββατόβραδο είναι μπροστά μας.


Σας περιμένουμε από τις 22:00 για ένα συναρπαστικό βράδυ!
[/size]

πρέπει να ξανακοιταξετε λίγο τον τρόπο σας στους πελάτες και τον τιμοκατάλογό σας...
 

Casa Babylon

Strip Club
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
101
Like
106
[size=14pt]Καλησπέρα σας,

το ωράριο του Casa Babylon γι αυτές τις μέρες έχει ως εξής:

Μ. Παρασκευή κλειστά

Μ. Σάββατο 01:00 - πρωί

Κυριακή του Πάσχα κανονικά από τις 22:00

[/size]
 

Casa Babylon

Strip Club
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
101
Like
106
Το Casa Babylon και το προσωπικό του σας εύχονται καλή Ανάσταση.

Σας περιμένουμε μετά τη 01:00 για ένα μοναδικό Σαββατόβραδο.
 

Casa Babylon

Strip Club
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
101
Like
106
Το Casa Babylon και το προσωπικό του σας εύχονται Χρόνια Πολλά.

Σας περιμένουμε μετά τις 22:00 για να συνεχίσετε την Πασχαλινή διασκέδαση σας.

 

john421

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2018
Μηνύματα
21
Κριτικές
4
Like
158
Πόντοι
280
Πέρασα τη Τρίτη του Πάσχα για ενα ποτό με παρέα, ειχε πολλά μουνιά να χορεύουν αγαρμπα μερικές στα πιστακια στο μπάρ και κουναγαν κωλαράκι στο διάδρομο να ψαρέψουν κόσμο που ηταν αρκετός, λόγω γιορτών φαντάζομαι. Σε διπλανή παρέα άκουσα καλά σχόλια για πανω. Ήπια το ποτό και αποχώρησα λογω παρέας δεν ήθελα να αμαρτησω. Αυτα τα κάνω μόνος μου. Επιφυλάσσομαι να περάσω για δοκιμή πριβέ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Ξέρει κανείς αν αληθεύει μια πληροφορία που μου ήρθε ότι ο απλός χορός πλέον κοστίζει 20 €;
 

Casa Babylon

Strip Club
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
101
Like
106
Ξέρει κανείς αν αληθεύει μια πληροφορία που μου ήρθε ότι ο απλός χορός πλέον κοστίζει 20 €;

Καλησπέρα σας,

Ο απλός χορός κοστίζει 10 ευρώ.

Σας περιμένουμε για ένα καυτό Σαββατόβραδο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom