Νέα

Casa Babylon

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Καλησπέρα. Η Ιζαμπέλα από τη Βραζιλία είναι ακόμη στο μαγαζί;

είχα χείριστη εμπειρία με δαύτη!!!! Καλό παιδί αλλά δε κάνει για πηδήματα σε κωλόμπαρα το κορίτσι..σκέψου ότι και στο στούντιο που την πήγαν έκατσε βία 2-3 βδομάδες...μετά ή την σούταραν ή αυτοσουταρίστηκε!
 

Casa Babylon

Strip Club
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
101
Like
106
Eννοείτε αυτό το Σάββατο ή γενικώς μόνο τα Σάββατα?

Δουλευει Πεμπτη, Παρασκευη, Σαββατο και Κυριακη.
Αυτη την βδομαδα θα δουλεψει μονο το Σαββατο.


Καλησπέρα. Η Ιζαμπέλα από τη Βραζιλία είναι ακόμη στο μαγαζί;

Η Ιζαμπελα σταματησε πριν αρκετους μηνες
 

Casa Babylon

Strip Club
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
101
Like
106
Μπορεί να άδειασε η Αθήνα, αλλά το Casa Babylon και το προσωπικό του είναι εδώ για να σας χαρίσουν στιγμές χαλάρωσης και διασκέδασης.
 

Agamitor

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2018
Μηνύματα
269
Like
138
Πόντοι
1
Μπορεί να άδειασε η Αθήνα, αλλά το Casa Babylon και το προσωπικό του είναι εδώ για να σας χαρίσουν στιγμές χαλάρωσης και διασκέδασης.
διασκεδαση ισως
χαλαρωση με τετοιες τιμες ομως, οχι
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
διασκεδαση ισως
χαλαρωση με τετοιες τιμες ομως, οχι

agreed! Είχα πάει με ένα φίλο (εγώ για παρέα). Ε, μας λέει η υπεύθυνη (μια Ρωσίδα ξανθιά), ότι δεν χρειάζεται να πάρουμε ποτό (είσοδο δεν έχει ούτως ή άλλως). Μετά από 4-5 λεπτά ενώ καθόμαστε μας λέει "που είναι τα ποτά σας?" και μας σήκωσε και μας έβαλε τιμωρία να κάτσουμε όρθιοι! Ο φίλος κέρασε ποτό μια κοπέλα (10 Ευρώ) και μετά πήγε στο δωμάτιο (80 ευρώ αν θυμάμαι καλά) με μετριώτατες εντυπώσεις για την περιποίηση. Νομίζουν ότι έχουν να κάνουν με τουρίστες. Παιδιά καλύτερα στριπ με 5 Ευρώ το χορό, ή στουντιάκι (υπάρχουν με 30) παρά εκεί! Πληροφοριακά όταν μια κοπέλα μου είπε να πάμε πάνω εγώ της είπα πως δεν θέλω, και συνωμοτικά η υπεύθυνη μίλησε στο καπάκι με την κοπέλα σε άγνωστη γλώσσα. Λες και έχασε 10 δεύτερα από τον χρόνο της εκεί μέσα. Ποτέ ξανά εκεί, πεταμένα 90 Ευρώ του φίλου+ ο χρόνος μου (σόου δεν έχει στην πίστα).
 

Casa Babylon

Strip Club
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
101
Like
106
agreed! Είχα πάει με ένα φίλο (εγώ για παρέα). Ε, μας λέει η υπεύθυνη (μια Ρωσίδα ξανθιά), ότι δεν χρειάζεται να πάρουμε ποτό (είσοδο δεν έχει ούτως ή άλλως). Μετά από 4-5 λεπτά ενώ καθόμαστε μας λέει "που είναι τα ποτά σας?" και μας σήκωσε και μας έβαλε τιμωρία να κάτσουμε όρθιοι! Ο φίλος κέρασε ποτό μια κοπέλα (10 Ευρώ) και μετά πήγε στο δωμάτιο (80 ευρώ αν θυμάμαι καλά) με μετριώτατες εντυπώσεις για την περιποίηση. Νομίζουν ότι έχουν να κάνουν με τουρίστες. Παιδιά καλύτερα στριπ με 5 Ευρώ το χορό, ή στουντιάκι (υπάρχουν με 30) παρά εκεί! Πληροφοριακά όταν μια κοπέλα μου είπε να πάμε πάνω εγώ της είπα πως δεν θέλω, και συνωμοτικά η υπεύθυνη μίλησε στο καπάκι με την κοπέλα σε άγνωστη γλώσσα. Λες και έχασε 10 δεύτερα από τον χρόνο της εκεί μέσα. Ποτέ ξανά εκεί, πεταμένα 90 Ευρώ του φίλου+ ο χρόνος μου (σόου δεν έχει στην πίστα).


Καλησπερα!

Το μαγαζι δεν ειχε ποτε ξανθια ρωσιδα υπευθυνη.
Η μοναδικη ρωσιδα υπευθυνη εχει αποχωρήσει απο το μαγαζι σχεδον πριν δεκα μηνες.
Απ'οσο γνωριζω, η προηγουμενη διευθυνση ειχε 80€ το δωματιο το καλοκαιρι του 2016, οποτε μιλας για δυο χρονια πριν.
Απο τοτε το μαγαζι εχει αλλαξει κατα πολυ. Εχει αλλαξει η διευθυνση, εχει αλλαξει το στυλ, εχει γινει ολικη ανακαίνιση του χωρου και των υπηρεσιών.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.037
Κριτικές
4
Like
814
Πόντοι
96
Καλησπερα!

Το μαγαζι δεν ειχε ποτε ξανθια ρωσιδα υπευθυνη.
Η μοναδικη ρωσιδα υπευθυνη εχει αποχωρήσει απο το μαγαζι σχεδον πριν δεκα μηνες.
Απ'οσο γνωριζω, η προηγουμενη διευθυνση ειχε 80€ το δωματιο το καλοκαιρι του 2016, οποτε μιλας για δυο χρονια πριν.
Απο τοτε το μαγαζι εχει αλλαξει κατα πολυ. Εχει αλλαξει η διευθυνση, εχει αλλαξει το στυλ, εχει γινει ολικη ανακαίνιση του χωρου και των υπηρεσιών.
Καντε τοτε μια ενημερωση υπευθυνα να ξερουμε
 
OP
OP
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Χθεσινοβραδυνή επίσκεψη στον ναό...  :heavymetalbig:

Είχα καιρό να το επισκεφτώ και έχουν γίνει όμορφες αλλαγές...!
Ρόστερ πολύ πλούσιο για όλα τα γούστα.Ακολουθεί κριτική με περιγραφές κορασίδων και λεπτομέρειες....! :rockon:
 

Casa Babylon

Strip Club
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
101
Like
106
Σας περιμένουμε και σήμερα στο Casa Babylon για ένα ερωτικό Σαββατόβραδο ;)
 

Συνημμένα

  • 5.jpg
    5.jpg
    83,8 KB · Εμφανίσεις: 33

Agamitor

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2018
Μηνύματα
269
Like
138
Πόντοι
1
Η Νταρια η παραμανα η μουναρα δουλευει σημερα?
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Χθεσινοβραδυνή επίσκεψη στον ναό...  :heavymetalbig:

Είχα καιρό να το επισκεφτώ και έχουν γίνει όμορφες αλλαγές...!
Ρόστερ πολύ πλούσιο για όλα τα γούστα.Ακολουθεί κριτική με περιγραφές κορασίδων και λεπτομέρειες....! :rockon:
κσλησπερα. Να παμε λιγο στο θεμα ουσιας...στα του πριβε...ποιο το κοστος,?? Γιατι αν ειναι ακομη στα 125 με το ",υποχρεωτικο" ποτο της κοπελας και σε καποιες πρριπτωσεις και παραπανω και μαλιστα χωρις να κανεις φικι φικι πσνω..δε νομιζω οτι λεει..
 
OP
OP
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Καλημέρα!
Δεν πληροφορήθηκα στην επισκεψη μου από τις κοπέλες για κάτι τετοιο...Χορος απλος στα 10 και πριβε με 50 με 100 και ανεβαινουμε...
Εχεις παει νομιζω μετά την ανακαίνιση.
 

Agamitor

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2018
Μηνύματα
269
Like
138
Πόντοι
1
Καλημέρα!
Δεν πληροφορήθηκα στην επισκεψη μου από τις κοπέλες για κάτι τετοιο...Χορος απλος στα 10 και πριβε με 50 με 100 και ανεβαινουμε...
Εχεις παει νομιζω μετά την ανακαίνιση.
Βασιλη, οπως τα ειπες.
Και ο χωρος ειναι ισως απο τους καλυτερους της Αθηνας. Λιγο τις τιμες να φτιαξουν και το μαγαζι θα ειναι φινα.

Να δωσουν και περισσοτερο βαρος εδω στο νημα
 
OP
OP
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Βασιλη, οπως τα ειπες.
Και ο χωρος ειναι ισως απο τους καλυτερους της Αθηνας. Λιγο τις τιμες να φτιαξουν και το μαγαζι θα ειναι φινα.

Να δωσουν και περισσοτερο βαρος εδω στο νημα
:orchestra:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom