Νέα

Car battles, νέα μοντέλα, βελτιώσεις κλπ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 121K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προτιμάτε αμάξι...

  • Γερμανικό

    Ψήφοι: 5 55,6%
  • Ιαπωνικό

    Ψήφοι: 2 22,2%
  • Ιταλικό

    Ψήφοι: 2 22,2%
  • Γαλλικό

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αγγλικό

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αλλο...

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τίποτα! Βολεύομαι με ΤΑΧΙ & ΜΜΜ...

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
να δω πώς θα περνάτε κτεο όταν εναρμονιστεί η ελλάδα με τις νέες κοινοτικές οδηγίες......  :kissass2:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
μιλαμε για προγραματισμο μεσω OBD θυρας και οχι τσιπακι που μπενει μεσα στον εγγεφαλο αφου ανοιχτει αυτος. αυτος που μου το εβαλε μου ειπε οτι δεν ανυχνευονται για να μη μπορουν να τα αντιγραψουν. το δικο μου ειναι εκτος εγγυησεως και δεν το εψαξα παραπερα και δευτερον εδω στην ελλαδα οι αντιπρωσωπιες εχουν μαυρα μεσανυχτα πας για μια βλαβη και σηκωνουν τα χερια ψηλα το προγραμμα θα ανυχνευσουν!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μιλαμε για προγραματισμο μεσω OBD θυρας και οχι τσιπακι που μπενει μεσα στον εγγεφαλο αφου ανοιχτει αυτος. αυτος που μου το εβαλε μου ειπε οτι δεν ανυχνευονται για να μη μπορουν να τα αντιγραψουν. το δικο μου ειναι εκτος εγγυησεως και δεν το εψαξα παραπερα και δευτερον εδω στην ελλαδα οι αντιπρωσωπιες εχουν μαυρα μεσανυχτα πας για μια βλαβη και σηκωνουν τα χερια ψηλα το προγραμμα θα ανυχνευσουν!
δηλαδη ο αεριτζης με το λαπτοπ, ξερει και 2 πραματακια περισοτερα απο τον εξιδεικευμενο..


οκ..  :coffee:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
mtm, abt κλπ περνάνε όλα κτεο κανονικά

ναι και τα μαύρα τζάμια λούμαρ......
ετσι σας λένε...
όταν θα φτάσει με το καλό η ώρα και οι εκπομπές θα είναι παραπάνω απ το όριο πεστε τους ο παζαρόπουλος μου είπε όλα ΟΚ......

μετά μην απορείτε πώς κυκλοφοράνε οι παζαροπουλαίοι με πόρσε καγιέν τούρμπο ες και σεις με γκολφ τούμπανα με πρόγραμμα και πίεση......

Υ.Γ.
Μαλάκες είναι στην αντιπροσωπεία να σας το πουλάνε ως εξτρά. Τα αφήνουν για οτυς έξυπνους Ελληνες τιούνερς αυτά.......
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
μιλαμε για προγραματισμο μεσω OBD θυρας και οχι τσιπακι που μπενει μεσα στον εγγεφαλο αφου ανοιχτει αυτος. αυτος που μου το εβαλε μου ειπε οτι δεν ανυχνευονται για να μη μπορουν να τα αντιγραψουν.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πες του να μη σου λέει ψέμματα
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πες του να μη σου λέει ψέμματα

αφού θέλει να τα ακούει...γιατί να μην του τα πει ?

έτσι βγαίνουν τα λεφτά...;)

να σημειώσω οτι το saxo που κυκλοφορώ,απο 74 άλογα έχει μετατροπή για 210....μόνο που περνάω απ'το στάβλο κ παίρνω τα έξτρα...πριν τη βόλτα... :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αφού θέλει να τα ακούει...γιατί να μην του τα πει ?

έτσι βγαίνουν τα λεφτά...;)

να σημειώσω οτι το saxo που κυκλοφορώ,απο 74 άλογα έχει μετατροπή για 210....μόνο που περνάω απ'το στάβλο κ παίρνω τα έξτρα...πριν τη βόλτα... :2funny:

εγώ πείστηκα ότι ΑΜG με 3 χιλιάρια δεν παίρνω...
Αποφάσισα να δωκω +30 να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
αυτο ειναι το αμαξι μου και δεν νομιζω να αντεξει τετοια πιεση...πολυ καλο ακούγετε αλλα εγω δεν θα το κανω...
 

Συνημμένα

  • HPIM2172.JPG
    HPIM2172.JPG
    276,6 KB · Εμφανίσεις: 14

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
να δω πώς θα περνάτε κτεο όταν εναρμονιστεί η ελλάδα με τις νέες κοινοτικές οδηγίες......  :kissass2:

Tι θα κανει η Ελλαδα με τις νεες αυτες οδηγιες?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε τον πουστη..........  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Λες κατι πετυχιμενα ωρες ωρες ρε Περσονα! Να 'σαι καλα ρε μαγκα!  :grin:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Tι θα κανει η Ελλαδα με τις νεες αυτες οδηγιες?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε τον πουστη..........  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Λες κατι πετυχιμενα ωρες ωρες ρε Περσονα! Να 'σαι καλα ρε μαγκα!  :grin:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

φιλαράκι.
έχεις περάσει τελευταία από ιδιωτικό ΚΤΕΟ;
γιατί από Δημόσιο κάποτε πέρναγες τηλεφωνικά......

Υ.Γ.
Και οι μπάτσοι έχουν αρχισει και κοιτάνε ΚΤΕΟ.
το νου σας. Μαγκες νεοέλληνες.......
 

Επισκέπτης
ασε ρε να μας πει ο γερμανός που ξέρει......

έχουν κ θορυβόμετρο τα μπάσταρδα....

μας πιάσαν με (μαλάκα / καυλόγκαζο) φίλο με evo tommi makinen μοντέλο 2000...

που δεν του έφτανε ότι έχει το αμάξι...το "βελτίωσε" κι άλλο...
κ έβαλε κ μια μπούκα νάάάάάάάά...

κ μας έκαναν οι μπάτσοι τον κώλο νάάάάάάάά.....:(
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom