Νέα

Car battles, νέα μοντέλα, βελτιώσεις κλπ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 121K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προτιμάτε αμάξι...

  • Γερμανικό

    Ψήφοι: 5 55,6%
  • Ιαπωνικό

    Ψήφοι: 2 22,2%
  • Ιταλικό

    Ψήφοι: 2 22,2%
  • Γαλλικό

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αγγλικό

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αλλο...

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τίποτα! Βολεύομαι με ΤΑΧΙ & ΜΜΜ...

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
αν ρωτας εμενα...το 2006 το πηρα 24.500.τωρα ποσο θα πιανει δεν ξερω... :huh: :(
οκ ευχαριστω
επειδη δεν γνωριζω καθολου
λογικα υπαρχει και πιο νεο μοντελο;
το οποιο στα ποσα περιπου κοστολογειτε;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εγω δεν ξερω τιποτα.

Ειμαι μαλακας.

να δεις πόσο μαλάκας θα μείνεις όταν διαπιστώσεις ότι χωρίς ΚΤΕΟ δεν μεταβιβάζεις πλέον.
Επίσης πόσο ακόμα πιο μαλάκας θα μείνεις όταν πας να περάσεις και σε κόψουν για όριο ρύπων.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
να δεις πόσο μαλάκας θα μείνεις όταν διαπιστώσεις ότι χωρίς ΚΤΕΟ δεν μεταβιβάζεις πλέον.
Επίσης πόσο ακόμα πιο μαλάκας θα μείνεις όταν πας να περάσεις και σε κόψουν για όριο ρύπων.

Πες 'τα αγορι μου!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Γεια σου ρε περσονα .....πανεπιστημονα ..... τα ξερεις ολα απο Μουσες και Θεωρια της Σχετικοτητας και Μαυρες Τρυπες μεχρι και το πως κατασκευαζουν στη ΝΑSA τα διαστημοπλοια .... ποιος σου ειπε οτι τα φιμε δεν περνανε ΚΤΕΟ ????? .... αν δεν ξερεις ρωτα ....και μην μου αρχισεις τωρα τα τρελα σου .... και το καινουριο ΦΕΚ ξερω που ισχυει και να ξερεις οτι μερικα ιδιωτικα ΚΤΕΟ ειναι πιο χυμα και απο τα Δημοσια ..... καληνυχτα σου !!!!!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
70% μπροστά, 75% στα πλαϊνά τζάμια

εάν ξέρετε ιδιωτικό κτεο που αφήνει με λιγότερα ποσοστά, ενημερώστε, με ενδιαφέρει πολύ το θέμα

(για φιμέ μιλάμε)

MTIA
 

Επισκέπτης
Mε πρόλαβες....πάνω απο 70% δεν περνάνε κ πολλές φορές δεν ελέγχουν τα πλαινά μόνο παρμπριζ.....;)
 

HammerHead

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
70
Like
2
Πόντοι
0
μοντέλο 2009,

3Θ - απο 23.000
5Θ - απο 24.000

*Υπάρχουν 2 εκδόσεις,DSG & TSI...γι'αυτό γράφω "από"...

υπάρχει και σε έκδοση FSI με 80 ίππους με 16000 νομίζω....
μόνο που στην ανηφόρα πρέπει να κατεβείς να το σμπρώξεις! :idiot:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Mε πρόλαβες....πάνω απο 70% δεν περνάνε κ πολλές φορές δεν ελέγχουν τα πλαινά μόνο παρμπριζ.....;)

ελεγχουν μονο το παρμπριζ και τα παραθυρα οδηγου και συνοδηγου .... σε περιπτωση που το οχημα δεν διαθετει καθρεπτες ( δηλαδη κανενα ) ελεγχουν και τα πισω παραθυρα .... αυτα !!!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Mε πρόλαβες....πάνω απο 70% δεν περνάνε κ πολλές φορές δεν ελέγχουν τα πλαινά μόνο παρμπριζ.....;)

ζητάνε χαρτί από την εταιρεία και εάν θέλουν το δέχονται. Αμα είναι μαλάκας ο υπάλληλος σε τρέχει......

Υ.Γ.
Υπουργέ υπάρχουν κάποιοι που ασχολούνται στη ζωή τους με πολλά περισσότερα από κωλομπαρούδες.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Περσονα σε αγαπαω και σε πειραζω .... και εγω ασχολουμαι και με αλλα πραγματα εκτος απο κωλομπαρουδες ... οπως π.χ. τι μοντιφα να κανω στο αμαξι μου,facebook,να παρακολουθω τη γειτονισα  οταν απλωνει τα ρουχα κτλ
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Ποιο κτεο ρε???Στο ελλαδισταν υπαρχει γνωστος μου που εχει 17 χρονια ενα αμαξι και δεν εχει περασει ουτε μια φορα!!!!!!!!
Προτιμοτερο θα ηταν να μεναμε επι του θεματος....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Ποιο κτεο ρε???Στο ελλαδισταν υπαρχει γνωστος μου που εχει 17 χρονια ενα αμαξι και δεν εχει περασει ουτε μια φορα!!!!!!!!
Προτιμοτερο θα ηταν να μεναμε επι του θεματος....

Ασε μας ρε φιλε .... επισης υπαρχουν και ανασφαλιστα οχηματα ..... κατι τετοιοι μαλακες οδηγοι υπαρχουν στην Ελλαδα και προκαλουν ατυχηματα ..... ειναι να μην ταρακαρω ποτε με κανενα τετοιο .... θα τον γαμησω απο τον κωλο μπροστα σε ολο το κοσμο και στη μεση του δρομου ...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Περσονα σε αγαπαω και σε πειραζω .... και εγω ασχολουμαι και με αλλα πραγματα εκτος απο κωλομπαρουδες ... οπως π.χ. τι μοντιφα να κανω στο αμαξι μου,facebook,να παρακολουθω τη γειτονισα   οταν απλωνει τα ρουχα κτλ

καλά της κάνεις...
και διάβαζε αυτά που γράφω.
το 96 είχα βάλει στο παρ πριζ...όλα καλά ...πέρασε κτεο χαλαρά.
μετά στον επανέλεγχο έτρεχα στην εταιρεία να τα ξηλώσει.... και τα μαύρα τα πίσω...
Πέταξα δυό μερες από τη ζωή μου έβαλα τα ενδιάμεσα και ήθελαν και χαρτί από την εταιρεία.
τρέχα γύρευε...
σε χώρα που ο ήλιος γαμάει σε τρέχουν για μια μαλακία.
Υ.Γ
Με τα ενδιάμεσα με έχει σταματήσει μπάτσος και μου έριξε κλήση.
ο ΚΟΚ δε μιλάει για 75%. Αμα ο μπάτσος δεν σε διακρίνει μέσα μπορεί να σε γράψει.
Τρέχα μετά να την σβήσεις.

Σε ερώτηση σε μπάτσο μου ειπε.
Θεωρητικά μπορώ να σε γράφω συνέχεια.
και πώς θα σταματήσεις να με γράφεις;
βγάλτα τελείως.
Ε και γω είπα γράφτε με συνεχώς.
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
Ασε μας ρε φιλε .... επισης υπαρχουν και ανασφαλιστα οχηματα ..... κατι τετοιοι μαλακες οδηγοι υπαρχουν στην Ελλαδα και προκαλουν ατυχηματα ..... ειναι να μην ταρακαρω ποτε με κανενα τετοιο .... θα τον γαμησω απο τον κωλο μπροστα σε ολο το κοσμο και στη μεση του δρομου ...

ο λιλας εχει ενα τετοιο αμαξι  :grin:
 

Επισκέπτης
Το 170άρι η ABT το κάνει 210 άλογα.
Για εγγύηση δεν ξέρω.

Πάντα πρέπει να προσέχεις όμως κάτι ... MK3 VR6 από τα οποία ακουγονται σκάστρες ....
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom