Νέα

Car battles, νέα μοντέλα, βελτιώσεις κλπ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 121K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προτιμάτε αμάξι...

  • Γερμανικό

    Ψήφοι: 5 55,6%
  • Ιαπωνικό

    Ψήφοι: 2 22,2%
  • Ιταλικό

    Ψήφοι: 2 22,2%
  • Γαλλικό

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αγγλικό

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αλλο...

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τίποτα! Βολεύομαι με ΤΑΧΙ & ΜΜΜ...

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
:2funny: :2funny: :2funny: μου αλλαζετε γνωμη σιγα σιγα  και μαλλον θα τ αφησω οπως ειναι τ αμαξι....

Α Μπράβο. Άστο όπως είναι το αυτοκινητο γιατί περνάει και αέρα απο τις λακούβες.
Αν θες γκάζια δώστο και πάρε ένα άλλο έστω και μεταχείρα αρκεί να είναι απείραχτο, όπως είναι
απ΄το εργοστάσιο.
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
καλημερα...  :grin: εχει κανενας συναγωνιστής αυτο το αμαξι?? η τουλαχιστον αν ξερει περι του θεματος  :grin:
δεν ειμαι και πολυ σχετικος με το θεμα βετλιωσεις θα αρχισω με μια ερωτηση που μπορει να ειναι και ηλίθια  :rolleyes:

σκουπα η φιλτρο χοανη????

Μπορεί να πηγαίνει και χειρότερα με σκουπα η φιλτρο χοανη αν δεν βάλεις πρόγραμμα
 

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
εχω ενα πεζο 206 στα 1400 κυβικα 8βαλβιδο και 75 αλογα. το πηρα μεταχειρισμενο 8000 χιλιαδες με της δοσεις που το εκανα πηγε 10000 χιλιαδες. ξερω ειναι η χειροτερη επιλογη που εκανα απο πλευρας χρηματον και επιδοσεων αν δεν γνωριζεισ πολλα την πατας. εχω ακομα ενα χρονο να το ξεπληρωσο και επειδη με βλεπω να αργο ακομα για καινουργιο. πως μπορω να το βελτιωσο να πηγενη καπως πιο γρηγορα?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
εχω ενα πεζο 206 στα 1400 κυβικα 8βαλβιδο και 75 αλογα. το πηρα μεταχειρισμενο 8000 χιλιαδες με της δοσεις που το εκανα πηγε 10000 χιλιαδες. ξερω ειναι η χειροτερη επιλογη που εκανα απο πλευρας χρηματον και επιδοσεων αν δεν γνωριζεισ πολλα την πατας. εχω ακομα ενα χρονο να το ξεπληρωσο και επειδη με βλεπω να αργο ακομα για καινουργιο. πως μπορω να το βελτιωσο να πηγενη καπως πιο γρηγορα?
Κανε το καγκουρικο φιλε τερμα!!!!Κι ας μην πηγαινει μία σε επιδοσεις.
Μποντι κιτ με φουσκωμενους θολους,προφυλακτηρες θηρια,αεροτομη σαν εβο και 4 ψευτικες εξατμισεις για να ''δειχνει''.19αρες ζαντες,χαμηλωμα και δεν συμμαζευεται!!!!
Αντε και μπορει να βρεις γκομενα μετα.Οι γκομενες γουσταρουνε μαλακιες  :headbang: :boobies:
 

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
δεν εκανα αυτη την ερωτηση εδω για γκομενα απλως θελω να το βελτιωσο για μενα.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
τι να κανεις στο 75αρι ρε φιλε???δε θα πηγαινει οτι και να κανεις....
και απο το να αρχισεις να χωνεις συνεχεθα χρημα που ουτε θα προστεθει στη μεταπωλητικη αξια,πουλα το του χροβου που ξοφλας και παρε κανα μχ5,ή αλλο αμαξακι που γουσταρεις,νασ κανεις την καβλα σου.
 

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
τι να κανεις στο 75αρι ρε φιλε???δε θα πηγαινει οτι και να κανεις....
και απο το να αρχισεις να χωνεις συνεχεθα χρημα που ουτε θα προστεθει στη μεταπωλητικη αξια,πουλα το του χροβου που ξοφλας και παρε κανα μχ5,ή αλλο αμαξακι που γουσταρεις,νασ κανεις την καβλα σου.

εχω βαλει στο ματι το καινουργιο το πολο με τον 1200αρι και τα 105 αλογα τουρβο οτι πρεπει για το νησι και χαμιλα ασφαλιστρα και τελη.
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
εχω βαλει στο ματι το καινουργιο το πολο με τον 1200αρι και τα 105 αλογα τουρβο οτι πρεπει για το νησι και χαμιλα ασφαλιστρα και τελη.
εσυ βαλε κανενα μουνι στο ματι και ασε τις μαλακιες αυτες.οτι και να παρεις ετσι οπως εισαι αχρηστο ειναι.ουτε φερραρι σε σωνει εσενα.
 

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
εσυ βαλε κανενα μουνι στο ματι και ασε τις μαλακιες αυτες.οτι και να παρεις ετσι οπως εισαι αχρηστο ειναι.ουτε φερραρι σε σωνει εσενα.

εχω μια αγαπη με τα αυτοκινητα. μην τα γειωνεις ολα και εσυ!
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
1)Aναρρωτιέμαι γιατί δημιουργείτε threads εξειδικευμένα στη βελτίωση συγκεκριμένων αυτοκινήτων στο ΒΟURDELA.tv δεν θα ήταν καλύτερο να γραφεί το ίδιο πχ στο
Κώδικας:
[URL unfurl="true"]www.psclub.gr[/URL]
Λέω εγώ τώρα...

2)Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιοι ασχολούνται με βελτιλώσεις σε πεθαμένους κινητήρες.

3)Αντε και το βελτιώνει κανείς το 206 1.4 με τα 75 μουλάρια από κουβαδάκι να γίνει κουβάς

4)Πες πως εγώ μισώ τα Γαλλικά αυτοκίνητα (που ισχύει) με τις βελτιώσεις θα:
α) έχεις ζημιές
β)το μόνο που θα καταλάβεις είναι να έχεις πιο καγκούρικο ήχο
γ)θα έχεις περισσότερες πιθανότητες να σου μείνει στο δρόμο (ούτως ή άλλως αφού έχεις γαλλικό)
δ)θα είναι συχνά συνεργείο


Θες μια "καλή" συμβουλή?

α) Θες γκάζι?Πέτα το και πάρε άλλο

β) Δεν έχεις χρήμα? Άστο έτσι
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
1)Aναρρωτιέμαι γιατί δημιουργείτε threads εξειδικευμένα στη βελτίωση συγκεκριμένων αυτοκινήτων στο ΒΟURDELA.tv δεν θα ήταν καλύτερο να γραφεί το ίδιο πχ στο
Κώδικας:
[URL unfurl="true"]www.psclub.gr[/URL]
Λέω εγώ τώρα...

2)Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιοι ασχολούνται με βελτιλώσεις σε πεθαμένους κινητήρες.

3)Αντε και το βελτιώνει κανείς το 206 1.4 με τα 75 μουλάρια από κουβαδάκι να γίνει κουβάς

4)Πες πως εγώ μισώ τα Γαλλικά αυτοκίνητα (που ισχύει) με τις βελτιώσεις θα:
α) έχεις ζημιές
β)το μόνο που θα καταλάβεις είναι να έχεις πιο καγκούρικο ήχο
γ)θα έχεις περισσότερες πιθανότητες να σου μείνει στο δρόμο (ούτως ή άλλως αφού έχεις γαλλικό)
δ)θα είναι συχνά συνεργείο


Θες μια "καλή" συμβουλή?

α) Θες γκάζι?Πέτα το και πάρε άλλο

β) Δεν έχεις χρήμα? Άστο έτσι
τζαμπα τα λες φιλε.αυτοι προσπαθουν να κανουν τα γαιδουρια αλογα.δεν καταλαβαινουν αυτοι.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
1)Aναρρωτιέμαι γιατί δημιουργείτε threads εξειδικευμένα στη βελτίωση συγκεκριμένων αυτοκινήτων στο ΒΟURDELA.tv δεν θα ήταν καλύτερο να γραφεί το ίδιο πχ στο
Κώδικας:
[URL unfurl="true"]www.psclub.gr[/URL]
Λέω εγώ τώρα...

2)Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιοι ασχολούνται με βελτιλώσεις σε πεθαμένους κινητήρες.

3)Αντε και το βελτιώνει κανείς το 206 1.4 με τα 75 μουλάρια από κουβαδάκι να γίνει κουβάς

4)Πες πως εγώ μισώ τα Γαλλικά αυτοκίνητα (που ισχύει) με τις βελτιώσεις θα:
α) έχεις ζημιές
β)το μόνο που θα καταλάβεις είναι να έχεις πιο καγκούρικο ήχο
γ)θα έχεις περισσότερες πιθανότητες να σου μείνει στο δρόμο (ούτως ή άλλως αφού έχεις γαλλικό)
δ)θα είναι συχνά συνεργείο


Θες μια "καλή" συμβουλή?

α) Θες γκάζι?Πέτα το και πάρε άλλο

β) Δεν έχεις χρήμα? Άστο έτσι
τα πες ολιγον ωμα....αλλα ειπες την αληθεια.... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
1)Aναρρωτιέμαι γιατί δημιουργείτε threads εξειδικευμένα στη βελτίωση συγκεκριμένων αυτοκινήτων στο ΒΟURDELA.tv δεν θα ήταν καλύτερο να γραφεί το ίδιο πχ στο
Κώδικας:
[URL unfurl="true"]www.psclub.gr[/URL]
Λέω εγώ τώρα...

2)Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιοι ασχολούνται με βελτιλώσεις σε πεθαμένους κινητήρες.

3)Αντε και το βελτιώνει κανείς το 206 1.4 με τα 75 μουλάρια από κουβαδάκι να γίνει κουβάς

4)Πες πως εγώ μισώ τα Γαλλικά αυτοκίνητα (που ισχύει) με τις βελτιώσεις θα:
α) έχεις ζημιές
β)το μόνο που θα καταλάβεις είναι να έχεις πιο καγκούρικο ήχο
γ)θα έχεις περισσότερες πιθανότητες να σου μείνει στο δρόμο (ούτως ή άλλως αφού έχεις γαλλικό)
δ)θα είναι συχνά συνεργείο


Θες μια "καλή" συμβουλή?

α) Θες γκάζι?Πέτα το και πάρε άλλο

β) Δεν έχεις χρήμα? Άστο έτσι

ειδα οτι υπαρχει ενοτητα τετοια γι'αυτο. στο αλλο κλαμπ που ανεφερες σιγουρα δεν θα παρω αντικιμενικοι αποψει. παντος θα ακολουθησω την συμβουλη σου! η γνωμη σου για το καινουργιο πολο ποια ειναι?
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
μεγαλε ολλα τα καινουρια καλα ειναι.....με τετοια τεχνολογια που παιζει.......γαματα....
1.2 Τ 105 αλογα δεν ειναι κακο..... και VW.....servise (ανταλακτικα) κλπ θα ναι λιγο τσιμπημενα...
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Εκανες την 1η μεγαλη μαλακια να δωσεις 10Κ για ενα τετοιο αμαξι.
Μην κανεις και την 2η μεγαλη μαλακια να του βαλεις αλλα τοσα για να νομιζεις οτι πηρες 30αλογα.
Κανε υπομονη και οικονομια να παρεις καποιο καινουριο και γρηγοροτερο.
Και προς θεου πριν διαλεξεις το επομενο ζητα την γνωμη καποιου εμπιστου δικου σου που να γνωριζει εστω τα βασικα περι αυτοκινησης.

φιλικα...
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Μόλις εχθές αγόρασα μεταχειρισμένο ένα peugeot 307 1400 75hp.Το αμάξι είναι μουλάρι!Το αγόρασα εις γνώση μου,και με 4000€.Δεν αξίζει να ρίχνεις λεφτά σε ένα αμάξι για να το βελτιώσεις εκτός αν σκέφτεσαι να κατέβεις σε αγώνες.Και φυσικά τότε ξεκινάς με δυνατούς κινητήρες.Όχι με ψωράλογα.Για εμένα και οι φιμέ ζελατίνες και τα ζαντολάστιχα που βάζουν μερικοί είναι περιττά και πεταμένα λεφτά.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
εχω ενα πεζο 206 στα 1400 κυβικα 8βαλβιδο και 75 αλογα. το πηρα μεταχειρισμενο 8000 χιλιαδες με της δοσεις που το εκανα πηγε 10000 χιλιαδες. ξερω ειναι η χειροτερη επιλογη που εκανα απο πλευρας χρηματον και επιδοσεων αν δεν γνωριζεισ πολλα την πατας. εχω ακομα ενα χρονο να το ξεπληρωσο και επειδη με βλεπω να αργο ακομα για καινουργιο. πως μπορω να το βελτιωσο να πηγενη καπως πιο γρηγορα?

Γνώμη μου..
Μην πετάς άλλα λεφτά για δαυτο. Κράτησέ το και όσο σε βγάλει μάζευε τα φράγκα σου και αργότερα βλέπεις τι θα κάνεις.
Και μην ξαναπάρεις πεζο ....
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Και μην ξαναπάρεις πεζο ....

Όπα μεγάλε...Αυτούς τους αφορισμούς καλύτερα να τους αποφεύγουμε.Μια χαρά είναι τα αυτοκίνητα.Έχω πολλούς φίλους που έχουν περάσει από τα χέρια τους όντας ιδιοκτήτες,και έμειναν ευχαριστημένοι.Προβλήματα όλα τα αμάξια βγάζουν.Του ξάδερφού μου το Audi A4 στις 9000 χλμ ζήτησε δίσκο πλατό,και ημιαξόνιο.Του φίλου μου ο πατέρας αγόρασε μια BMW 316 το 2007 και μόλις έκανε 500χλμ άναψε το STOP στο ταμπλό και τελικά ήθελα αλλαγή ο εγκέφαλος.Μέσα σε 20 ημέρες.Αν δεν ήταν καλά αμάξια δε θα είχαν τόσες πωλήσεις.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom