Νέα

BVC - Bourdela VIP Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 172
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.176
Κριτικές
3
Like
4.366
Πόντοι
736
Αδέρφια που θα πάμε τριήμερο ?
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.802
Like
15.639
Πόντοι
3.656
Τύπε κλείσε μου ένα δίκλινο deluxe για του Αγίου Πνεύματος με θέα τη χαβούζα....:confused::confused::confused:

τυπε θα το αναβαθμισω το ξενοδοχειο και θα βαλω πισινα :confused: :confused: :confused:


DirtyAdoredGnu-size_restricted.gif
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.176
Κριτικές
3
Like
4.366
Πόντοι
736
Και γκομενάκια στην πισίνα ? ??? Θεός !!!
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.176
Κριτικές
3
Like
4.366
Πόντοι
736
Το προϊόν του πετικιουρ μπαίνει και σε μακαρονάδα για μερακλήδες !
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: SKEF
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.321
Like
3.642
Πόντοι
1.706
Μιλάω για 4Κ καθαρό μηνιαίο εισόδημα στη Γαλλία (προ φόρων) και 2Κ στην Ελλάδα κι όχι ότι χρειάζεσαι αυτά τα ποσά για βιπιλίκια. Έπρεπε να το είχα διευκρινίσει.
Πόσοι βγάζετε τουλάχιστον 2Κ το μήνα;
Αν δεν τα βγάζετε, μην πουλάτε μαγκιές σε αυτό το νήμα. Δεν είστε όσο έξυπνοι νομίζετε.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.802
Like
15.639
Πόντοι
3.656
Πόσοι βγάζετε τουλάχιστον 2Κ το μήνα;
Αν δεν τα βγάζετε, μην πουλάτε μαγκιές σε αυτό το νήμα. Δεν είστε όσο έξυπνοι νομίζετε.


τυπε αμα δεν βγαινουν τα 2Κ και τσονταρουμε ο ενας τυπος στον αλλο,θα μας αφησεις να μπουμε στο vip; :think: :confused: :confused: :confused:
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.321
Like
3.642
Πόντοι
1.706
τυπε αμα δεν βγαινουν τα 2Κ και τσονταρουμε ο ενας τυπος στον αλλο,θα μας αφησεις να μπουμε στο vip; :think: :confused: :confused: :confused:
Όταν άλλοι εργάζονταν για να βγάλουν λεφτά, εσύ έκανες μαλακίες. Μην περιμένεις να σε λυπηθεί κανένας τώρα. Και συ και οι όμοιοί σου θα μείνετε έξω από το club και θα κοιτάτε τη ζωή των επιτυχημένων από μακριά.
Δεν έχω κανένα club, αλλά έπιασες το νόημα.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.802
Like
15.639
Πόντοι
3.656
Όταν άλλοι εργάζονταν για να βγάλουν λεφτά, εσύ έκανες μαλακίες. Μην περιμένεις να σε λυπηθεί κανένας τώρα. Και συ και οι όμοιοί σου θα μείνετε έξω από το club και θα κοιτάτε τη ζωή των επιτυχημένων από μακριά.
Δεν έχω κανένα club, αλλά έπιασες το νόημα.

τυπε ποιος ειπε οτι δεν εχω δουλεψει εγω; :confused: :confused: :confused:
ξερεις ποσο μαλλι της γριας εχω πουλησει; :wanker: :wanker: :wanker:
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.321
Like
3.642
Πόντοι
1.706
τυπε ποιος ειπε οτι δεν εχω δουλεψει εγω; :confused: :confused: :confused:
ξερεις ποσο μαλλι της γριας εχω πουλησει; :wanker: :wanker: :wanker:

Φουκαράς είσαι, και φαίνεται από τις αντιδράσεις σου να την πεις σε κάποιους που έχουν λεφτά. Νήμα για να περνάμε την ώρα μας είναι. Είχες την ευκαιρία να συζητήσεις κάτι διαφορετικό από τις μαλακίες του τύπου «φταίνε για όλα οι γυναίκες». Δηλαδή εκτός από μίζερος στην τσέπη είσαι και μίζερος στο μυαλό. Καμμία έκπληξη, οι χαζοί είναι συνήθως κι απένταροι γιατί ασχολούνται με μαλακίες. Και φυσικά θα συνεχίσεις ακάθεκτος, γιατί η βλακεία είναι ανίκητη.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.802
Like
15.639
Πόντοι
3.656

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.802
Like
15.639
Πόντοι
3.656
Φουκαράς είσαι, και φαίνεται από τις αντιδράσεις σου να την πεις σε κάποιους που έχουν λεφτά. Νήμα για να περνάμε την ώρα μας είναι. Είχες την ευκαιρία να συζητήσεις κάτι διαφορετικό από τις μαλακίες του τύπου «φταίνε για όλα οι γυναίκες». Δηλαδή εκτός από μίζερος στην τσέπη είσαι και μίζερος στο μυαλό. Καμμία έκπληξη, οι χαζοί είναι συνήθως κι απένταροι γιατί ασχολούνται με μαλακίες. Και φυσικά θα συνεχίσεις ακάθεκτος, γιατί η βλακεία είναι ανίκητη.


τυπε ο ντοπας christos savvidis δεν θα μιλουσε ποτε του ετσι :confused: :confused: :confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.176
Κριτικές
3
Like
4.366
Πόντοι
736
τυπε αμα μαζευτειτε τεσσερις στο vip club θα μπορειτε να παιξετε και πρεφα :wanker: :wanker: :wanker:
Η αξία στα αγαθά δίνεται από την σπανιότητα αυτός είναι και ο λόγος που οι πέτρες είναι πιο φτηνές από τον χρυσό. Θα βαλουμε και ύμνο το ...είμαστε δυο είμαστε τρεις

 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.802
Like
15.639
Πόντοι
3.656
Η αξία στα αγαθά δίνεται από την σπανιότητα αυτός είναι και ο λόγος που οι πέτρες είναι πιο φτηνές από τον χρυσό. Θα βαλουμε και ύμνο το ...είμαστε δυο είμαστε τρεις


τυπε τα μελη του vip θα ειναι τοσο σπανια και συλλεκτικα οπως τα γραμματοσημα :effemine: :gay: :confused: :confused: :confused:



CJoK93nUcAEWCry.jpg
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.346
Like
16.990
Πόντοι
3.556
τυπαρα καλογερο βαλε παλι τη φωτο απο ριβιέρα συντριβάνι πισινα κλπ να τουμπεκιαστουν τα νιαμου οι μπαχαλακηδες :wanker::wanker::wanker::undecided::undecided::undecided:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.176
Κριτικές
3
Like
4.366
Πόντοι
736
οχι τυπε.ο christos savvidis ελεγε οτι μενει στο χιλτον :2funny: :2funny: :2funny:
τουλαχιστον ο ιβαν ξερουμε οτι δεν μενει εκει :confused: :confused: :confused:
Άρα ένας Σαββίδης η Χίλτον ή Μακεδονία Palace. ... Σαββίδης χωρίς hotel δεν παίζει. Του αλλουνου βέβαια είναι και δικό του το hoteli
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom