Νέα

BVC - Bourdela VIP Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 172
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.176
Κριτικές
3
Like
4.366
Πόντοι
736
τυπε τα μελη του vip θα ειναι τοσο σπανια και συλλεκτικα οπως τα γραμματοσημα :effemine: :gay: :confused: :confused: :confused:



CJoK93nUcAEWCry.jpg
Σιγά τα κορμιά ...

1651252486309.png
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.802
Like
15.639
Πόντοι
3.656
τυπαρα καλογερο βαλε παλι τη φωτο απο ριβιέρα συντριβάνι πισινα κλπ να τουμπεκιαστουν τα νιαμου οι μπαχαλακηδες :wanker::wanker::wanker::undecided::undecided::undecided:

τυπε να βαλω εγω μια φωτογραφια απο ριβιερα που ειχα παει για δουλεια; :confused: :confused: :confused:



beggar-at-a-street-cafe-nice-cte-dazur-alpes-maritimes-south-france-france-europe-MMF701.jpg
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.176
Κριτικές
3
Like
4.366
Πόντοι
736
Δεν είναι ικανή συνθήκη αλλά είναι αναγκαία
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.321
Like
3.642
Πόντοι
1.706
Για να ζήσεις vip θες λεφτά και καλό γούστο (bon viveur). Για να βγάλεις τα λεφτά, θες και ευφυία και κάποιες ικανότητες. Αλλά υπάρχουν πολλών ειδών ευφυίες κι όχι μόνο το iq.

Όσοι βγάλανε λεφτά, με συγκυριακό τρόπο, δηλαδή χωρίς να απαιτείται ευφυία, δεν μπόρεσαν να τα κρατήσουν πολύ, το δε vip style τους είχε να κάνει με μόστρα και δεν ευχαριστήθηκαν τη ζωή τους. Τρανό παράδειγμα η περίπτωση καλλιτεχνών που έβγαλαν λεφτά, αλλά έπεσαν στα ναρκωτικά.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.066
Κριτικές
10
Like
13.106
Πόντοι
3.846
O Xρήστος Σαββίδης δεν έχει σχέση με κάτι Ιβάν. Ίσως να του έχει δανείσει λεφτά στο παρελθόν από ποντιακά αλληλεγγύη ,σε καμία περίπτωση όμως δε μπορούμε να συνδέουμε τον Κροίσο Σαββίδη με ένα τυχάρπαστο τόσο μικρό παράγοντα που δεν του έχουν καν επιβληθεί κυρώσεις. Αν ήταν κάτι ο Ιβάν θα του είχαν απαγορέψει να πουλήσει τον ΠΑΟΚ.
Ο Χρήστος Σαββίδης δεν γράφεται στο club σας, το αγοράζει.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.066
Κριτικές
10
Like
13.106
Πόντοι
3.846
Αν δεν είσαι κάγκουρας ή Ρομά ή να έχεις τατού δε σε πειράζουν οι μπάτσοι στη Νίκαια. Ειδικά από τότε που έγινε ενιαίος δήμος με το Ρέντη αναβαθμίστηκε. Να τα λέμε και τα καλά.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.935
Like
7.665
Πόντοι
2.356
Καλογερο εγω που διαφερω απο τους αλλους (για δικους μου λογους) αλλα γαμαω και σε μπουρδελα, πιανομαι; :2funny:
η απαντηση φυσικα του καλογερου θα ειναι...."κατσε...γιατι διαφερεις??"
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.069
Like
6.779
Πόντοι
1.056
η απαντηση φυσικα του καλογερου θα ειναι...."κατσε...γιατι διαφερεις??"

Ωχ, θα μου βαλει δυσκολα λες..

Εγω εδω προσπαθω να επικοινωνω με μια προταση..χαχα

Αλλα φυσικα για μενα τα φορουμ εχουν τον χαβαλε τους και την δικια τους αξια..(εδω σταματαω) :grin:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.935
Like
7.665
Πόντοι
2.356
Ωχ, θα μου βαλει δυσκολα λες..

Εγω εδω προσπαθω να επικοινωνω με μια προταση..χαχα

Αλλα φυσικα για μενα τα φορουμ εχουν τον χαβαλε τους και την δικια τους αξια..(εδω σταματαω) :grin:
τωρα θα σκασει καμια συναρτηση για να σε τεσταρει
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.321
Like
3.642
Πόντοι
1.706
παντως ριξε μια ματια στους πινακες που εβαλα πιο πανω...εχει πολυ ενδιαφερον
Ναι, το κοίταξα. Κι αν ασχοληθείς με αυτοβελτίωση ή ξενιστί personal development ( σε περίπτωση που θες να ψάξεις ξένα βιντεάκια στο youtube) θα βρεις πολλά τεστς, μεθόδους κλπ όχι μόνο για ευφυία, αλλά και άλλες ικανότητες.

Τώρα ευφυίες υπάρχουν πολλές. πχ εσύ ως ταξιτζής, αν είσαι έξυπνος, μπορείς να βρεις τρόπους να αυξήσεις τα εισοδήματά σου, πχ δρομολόγια για ξενοδοχεία κλπ. Εδώ έχουμε ευφυία τύπου iq (λύση προβλημάτων).

Είπες όμως ότι υπάρχει ένα θέμα με τις γκόμενες, όταν τους λες ότι είσαι ταξιτζής. Αυτό το πρόβλημα θα το έχεις και με θέματα κοινωνικών κύκλων. Εδώ χρειάζεται πνευματική ευφυία, δηλ να μπορείς να δεις τη μεγάλη εικόνα, τη θέση σου στην κοινωνική σκακιέρα και να δεις πώς θα αναβαθμιστείς (αν αυτό σε ενδιαφέρει). Πχ μπορείς να ασχοληθείς γενικότερα με το χώρο του αυτοκινήτου. Ένας ταξιτζής με μόνη την ευφυία τύπου iq, θα καταφέρει απλώς να βγάλει περισσότερα λεφτά, χωρίς να βλέπει τη μεγάλη εικόνα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.935
Like
7.665
Πόντοι
2.356
Ναι, το κοίταξα. Κι αν ασχοληθείς με αυτοβελτίωση ή ξενιστί personal development ( σε περίπτωση που θες να ψάξεις ξένα βιντεάκια στο youtube) θα βρεις πολλά τεστς, μεθόδους κλπ όχι μόνο για ευφυία, αλλά και άλλες ικανότητες.

Τώρα ευφυίες υπάρχουν πολλές. πχ εσύ ως ταξιτζής, αν είσαι έξυπνος, μπορείς να βρεις τρόπους να αυξήσεις τα εισοδήματά σου, πχ δρομολόγια για ξενοδοχεία κλπ. Εδώ έχουμε ευφυία τύπου iq (λύση προβλημάτων).

Είπες όμως ότι υπάρχει ένα θέμα με τις γκόμενες, όταν τους λες ότι είσαι ταξιτζής. Αυτό το πρόβλημα θα το έχεις και με θέματα κοινωνικών κύκλων. Εδώ χρειάζεται πνευματική ευφυία, δηλ να μπορείς να δεις τη μεγάλη εικόνα, τη θέση σου στην κοινωνική σκακιέρα και να δεις πώς θα αναβαθμιστείς (αν αυτό σε ενδιαφέρει). Πχ μπορείς να ασχοληθείς γενικότερα με το χώρο του αυτοκινήτου. Ένας ταξιτζής με μόνη την ευφυία τύπου iq, θα καταφέρει απλώς να βγάλει περισσότερα λεφτά, χωρίς να βλέπει τη μεγάλη εικόνα.
καλογερε επειδη εφαγα μια πιτσα και βαρεσα και 2 μπυριτσες...θα σου απαντησω αλλη στιγμη γιατι ειμαι γκολ...(ασε που θα κοιμηθω για να βγω για δουλεια)
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.522
Like
8.507
Πόντοι
2.306
O Xρήστος Σαββίδης δεν έχει σχέση με κάτι Ιβάν. Ίσως να του έχει δανείσει λεφτά στο παρελθόν από ποντιακά αλληλεγγύη ,σε καμία περίπτωση όμως δε μπορούμε να συνδέουμε τον Κροίσο Σαββίδη με ένα τυχάρπαστο τόσο μικρό παράγοντα που δεν του έχουν καν επιβληθεί κυρώσεις. Αν ήταν κάτι ο Ιβάν θα του είχαν απαγορέψει να πουλήσει τον ΠΑΟΚ.
Ο Χρήστος Σαββίδης δεν γράφεται στο club σας, το αγοράζει.

Εδώ έφυγε από το σάιτ και έκλεισε το Χιλτον μετά από λίγο, πλάκα με κάνεις; Καλό παιδί ήταν, λίγο χαζό αλλά καλό.
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom