Νέα

Blue Iguana Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggelooos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 699
  • Εμφανίσεις 187K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
183
Like
438
Πόντοι
21
Οντως υπαρχει ακομα? Ποτε δεν ηταν πρωτοκλασσατο απο οσο θυμαμαι μια φορα και εναν καιρο που εμενα θεσνικη. Κλεισανε και κλεισανε και αυτο ακομα αντεχει?
 

situde

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
16
Like
33
Πόντοι
0
Επιτρεπεται το καπνισμα? Γιατι τελευταια φορα που ειχα παε ειχαν φαει προστιμο και το απαγορευσαν
 

strekmean

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2015
Μηνύματα
27
Like
15
Πόντοι
0
Απεναντη από το blue iguana άνοιξε το sol γνωρίζει κανεις κάτι ;
 

Grkpowner

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα μάγκες. Μήπως ξέρετε εάν είναι η Ραίσσα ακόμα εκεί; Εάν δέν είναι, ξέρετε που έχει πάει;
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
120
Like
167
Πόντοι
1
Επίσκεψη στο κατάστημα πριν 1 εβδομάδα ημέρα Παρασκευή 5 κοπέλες παρούσες αν θυμάμαι καλά και για τέλη Ιουλίου αρχές Αυγούστου το μαγαζί σχεδόν γεμάτο. Όμως οι κοπέλες κάτω του μετρίου ίσως μια πλησίαζε την μετριότητα. Για όσους πρόλαβαν την παλιά σχολή από ανατολικό μπλοκ είναι περασμένα μεγαλεία. Έκατσα μια ώρα με έναν φίλο μου ήπια ένα ποτό αλλά δεν προχώρησα σε πριβέ διότι δεν μου έκανε κλικ κάποια κοπέλα.
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
906
Κριτικές
1
Like
1.389
Πόντοι
206
Καλησπερα μάγκες. Μήπως ξέρετε εάν είναι η Ραίσσα ακόμα εκεί; Εάν δέν είναι, ξέρετε που έχει πάει;
Πρέπει να ανοίξουμε ένα thread για την μουναρα να μαθαίνουμε νέα
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
305
Like
488
Πόντοι
21
Εγώ θυμάμαι την Καρολίνα μάγκες από την Ουκρανία. Πρέπει να βγάζει μεγάλα βίτσια.
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
305
Like
488
Πόντοι
21
Την Κυριακή που μας πέρασε είδα σε beach baro της Περαίας κυρία με παρουσία στο Blue iguana Ελληνίδα με δυο πιτσιρίκους. Σαν να βγήκαν από τα Διαβατά και οι δύο μάγκες...
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Την Κυριακή που μας πέρασε είδα σε beach baro της Περαίας κυρία με παρουσία στο Blue iguana Ελληνίδα με δυο πιτσιρίκους. Σαν να βγήκαν από τα Διαβατά και οι δύο μάγκες...
με τι περιμενες να κανουν παρεα αυτες ? μονο με γυφτοπρεζεμπορους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom