Νέα

Bite... mounitsa και λοιπές «παλιές»! Έχουν χάσει πλέον την αίγλη τους;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPEED
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 879
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νεες ή παλιες?

  • Νεες

    Ψήφοι: 4 12,5%
  • Παλιες

    Ψήφοι: 7 21,9%
  • Τι μαλακια θρεντ ειναι αυτο?

    Ψήφοι: 12 37,5%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν ασχολουμαι με τις γκομενες του site!

    Ψήφοι: 4 12,5%
  • Ολοι αντρες ειναι ρε! Παραμυθια πουλανε!

    Ψήφοι: 5 15,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    32

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
μουνιτσα ολεεεεεεεεε!!!!καλα οχι οτι την Μπιτε την αφηνω απ εξω!!!
ενοειτε παλιες.....θελει και ερωτημα!!! :P :P :P
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
σιγά μη χτυπηθείτε...απλά λίιιιγο ξεκατίνιασμα θα πέσει πιστεύω.


ειναι αισχρο να βλεπεις γκομενες να τσακωνονται.....μια φορα το κανα με την οχια και μετανιωσα την ιδια ωρα και τη στιγμη......κατι τετοιες ωρες νιωθω ανταξια του "κοτα-κοταρα" που μας αποδιδουν.....προσπαθω να το αποφευγω οσο γινεται :cheesy:

να σου πω? να ειρωνευομαι μπορω που μαρεσει???? αυτο δεν ειναι ξεκατινιασμα εεεε??????

παντως εξακολουθω και αναρωτιεμαι γιατι ασχολειστε με τις γκομενες του σαιτ......εμεις (Εγω τουλαχιστον) γιατι δεν ασχολουματε με τους γκομενους του σαιτ?
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
ειναι αισχρο να βλεπεις γκομενες να τσακωνονται.....μια φορα το κανα με την οχια και μετανιωσα την ιδια ωρα και τη στιγμη......κατι τετοιες ωρες νιωθω ανταξια του "κοτα-κοταρα" που μας αποδιδουν.....προσπαθω να το αποφευγω οσο γινεται :cheesy:

να σου πω? να ειρωνευομαι μπορω που μαρεσει???? αυτο δεν ειναι ξεκατινιασμα εεεε??????

παντως εξακολουθω και αναρωτιεμαι γιατι ασχολειστε με τις γκομενες του σαιτ......εμεις (Εγω τουλαχιστον) γιατι δεν ασχολουματε με τους γκομενους του σαιτ?

Δεν ξέρω γιατί οι άλλοι ασχολούνται μαζί σας, ο καθένας έχει τους λόγους του, εγώ προσωπικά αν και "νεότερος" εδώ μέσα δε θα σας ήθελα (παλιές-καινούργιες). Εσείς τι κάνετε σε ένα site τέτοιας φύσεως όχι εμείς...
 

**BettyBoop**

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Για την λασπη. Δεν το διευκρινησα γιατι θεωρησα οτι τα ευκολως εννοουμενα παραλειπονται.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Δεν ξέρω γιατί οι άλλοι ασχολούνται μαζί σας, ο καθένας έχει τους λόγους του, εγώ προσωπικά αν και "νεότερος" εδώ μέσα δε θα σας ήθελα (παλιές-καινούργιες). Εσείς τι κάνετε σε ένα site τέτοιας φύσεως όχι εμείς...

εχει συζητηθει παρα πολλες φορες και οι διαχειριστες εχουν κανει σαφεις τις θεσεις τους.....

εχουμε την ιδια θεση που εχει και καποιος οταν δηλωνει "δεν εχω σχεση με τον πληρωμενο ερωτα" απο τη στιγμη που η θεματολογια δεν καλυπτει μονο τον αγοραιο ερωτα και απο τη στιγμη που υπαρχει η επιλογη "αντρας-γυναικα" στο φυλο.....

 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
Δεν ξέρω γιατί οι άλλοι ασχολούνται μαζί σας, ο καθένας έχει τους λόγους του, εγώ προσωπικά αν και "νεότερος" εδώ μέσα δε θα σας ήθελα (παλιές-καινούργιες). Εσείς τι κάνετε σε ένα site τέτοιας φύσεως όχι εμείς...


εβιλ.τα εχουμε ξαναπει αυτα ολες η τους το ειπε φιλος η τυχαια.καμια δεν εγραψε στο google μπουρδελα,σεξ.κτλ
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
εχει συζητηθει παρα πολλες φορες και οι διαχειριστες εχουν κανει σαφεις τις θεσεις τους.....

εχουμε την ιδια θεση που εχει και καποιος οταν δηλωνει "δεν εχω σχεση με τον πληρωμενο ερωτα" απο τη στιγμη που η θεματολογια δεν καλυπτει μονο τον αγοραιο ερωτα και απο τη στιγμη που υπαρχει η επιλογη "αντρας-γυναικα" στο φυλο.....


ναι ναι εσυ λοιπων τι δηλωνεις?ασε βλεπω κατω απο το αβαταρ σου
Είμαι ιερόδουλη/CG/ζιγκολό
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
εβιλ.τα εχουμε ξαναπει αυτα ολες η τους το ειπε φιλος η τυχαια.καμια δεν εγραψε στο google μπουρδελα,σεξ.κτλ

καλα σεξ αμα βαλεις στο google σιγα μη σε βγαλει εδω πρωτη μουρη στο καβουρι.....μπουρδελα εγω τουλαχιστον δε θα χα σκεφτει να ψαξω σε καποια μηχανη αναζητησης.....


παντως να ξερετε οτι το σαιτ διαφημιζεται και εκτος φορουμ απο μελη ;) ;)

εγω σε αλλο φορουμ το βρηκα διαφημιζομενο :)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ναι ναι εσυ λοιπων τι δηλωνεις?ασε βλεπω κατω απο το αβαταρ σου
Είμαι ιερόδουλη/CG/ζιγκολό

εαν εγω νιωθω πουτανα εσυ μπορεις να κανεις κατι για αυτο?

με ρωτησες για τιμες-μενου-καταλογο-κρατηση και δε σου απαντησα?
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
εχει συζητηθει παρα πολλες φορες και οι διαχειριστες εχουν κανει σαφεις τις θεσεις τους.....

εχουμε την ιδια θεση που εχει και καποιος οταν δηλωνει "δεν εχω σχεση με τον πληρωμενο ερωτα" απο τη στιγμη που η θεματολογια δεν καλυπτει μονο τον αγοραιο ερωτα και απο τη στιγμη που υπαρχει η επιλογη "αντρας-γυναικα" στο φυλο.....

Anyway δημοκρατία έχουμε ότι θέλετε κάνετε... εγώ διακρίσεις δεν κάνω, κωλοπαιδαράς είμαι με όλουσ/όλες άντε λίγο παραπάνω με σας τις γυναίκες
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Anyway δημοκρατία έχουμε ότι θέλετε κάνετε... εγώ διακρίσεις δεν κάνω, κωλοπαιδαράς είμαι με όλουσ/όλες άντε λίγο παραπάνω με σας τις γυναίκες

καλυτερα κωλοπαιδαρας παρα μουνοδουλος ;)

εμενα μου χει ηδη λειψει ο τοντοκ.....εισαι νεος δεν τον ξερεις κλαψ λυγμ....
 

**BettyBoop**

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
εβιλ.τα εχουμε ξαναπει αυτα ολες η τους το ειπε φιλος η τυχαια.καμια δεν εγραψε στο google μπουρδελα,σεξ.κτλ

Γραφουμε και τετοια, αλλα εχουμε το ψαχτηρι στην επιλογη με τα βιντεο.

Εγω εμαθα το σαιτ απο ενα περιοδικο γνωστης εφημεριδας παντως. Ντιπ τυχαια.
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Και γω ρε σεις κατα τυχη μπηκα....  :think: :think: :think:
Εκκλησια εγραψα και μου βγαλε το σαιτ........
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
καλυτερα κωλοπαιδαρας παρα μουνοδουλος ;)

εμενα μου χει ηδη λειψει ο τοντοκ.....εισαι νεος δεν τον ξερεις κλαψ λυγμ....

Οχι, μουνόδουλος δεν είμαι, μισογύνης είμαι σε βαθμό παρεξίγησης κιόλας
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Γραφουμε και τετοια, αλλα εχουμε το ψαχτηρι στην επιλογη με τα βιντεο.

Εγω εμαθα το σαιτ απο ενα περιοδικο γνωστης εφημεριδας παντως. Ντιπ τυχαια.

τα παιδια νομιζουν οτι εδω ειναι κρυσφυγετο απο την περιοδο του Β παγκοσμιου πολεμου και δεν μπορει να το βρει κανεις το σαιτ.....

θελει κωδικες, χαρτη του θησαυρου, μυστικα περασματα πισω απο βιβλιοθηκες κτλ κτλ κτλ.....

μην τα παρεξηγεις :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom