Νέα

Bill Hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zadren
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 753
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Lucifer_gr37

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
567
Κριτικές
17
Like
1.912
Πόντοι
1.196
κ εγω όσες φορές έχω παέι μια χαρά κ από καθαριότητα και από εξυπηρέτηση!
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Μάλλον μπέρδεψες να ξενοδοχεία κοπελιά...
Τώρα εξηγείται γιατί δεν πάει στα ραντεβού και στήνει τους συναγωνιστές!!!Τα ξενοδοχεία μπερδεύει. Αλλού τους κλείνει ραντεβού και αλλού πάει!!  :headbang:
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.627
Κριτικές
78
Like
7.462
Πόντοι
17.436
κ εγω όσες φορές έχω παέι μια χαρά κ από καθαριότητα και από εξυπηρέτηση!

καλα ναι αλλα εχει κσι τις μαυρες του...αυτη η μαυριδερη εκει στη ρεσεψιον δεν ειναι οτι καλυτερο...ασε που σε κοιταει σα βλημα...ή μπορει να πσιζει με το κινητο της....
 

lion33

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2019
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
αρνητικο και το ασανσερ 2 ατομα μονο χωραει
καλυτερα λακομπα 2 ασανσερ και καλυτερη ποιοτητα σε ολα
 

npnp

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
93
Κριτικές
28
Like
1.411
Πόντοι
2.390
Για διανυκτερευση, ζητανε ταυτοτητα?
 

gyrologos77777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
448
Κριτικές
3
Like
4.109
Πόντοι
441
Ποιά δωμάτια έχουν καθρέπτη στο ταβάνι;
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.999
Κριτικές
191
Like
51.428
Πόντοι
41.443
Ποιά δωμάτια έχουν καθρέπτη στο ταβάνι;


οτι μερικα εχουν καθρεπτη στο ταβανι εχουν,αλλα δε νομιζω να θυμαται καποιος τον αρ. δωματιου.
παρε τηλ και ρωτα το πολυ πολυ ή αν πας ζητα το αν σου αρεσει.
 

gyrologos77777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
448
Κριτικές
3
Like
4.109
Πόντοι
441
οτι μερικα εχουν καθρεπτη στο ταβανι εχουν,αλλα δε νομιζω να θυμαται καποιος τον αρ. δωματιου.
παρε τηλ και ρωτα το πολυ πολυ ή αν πας ζητα το αν σου αρεσει.
Ούτε και εγώ θυμάμαι... απλά όσες φορές έχω πάει μόνο μια φορά το πέτυχα
 

gyrologos77777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
448
Κριτικές
3
Like
4.109
Πόντοι
441
Για σας, στο δεύτερο και τρίτο όροφος πολλά είναι με καθρέπτες από πάνω  :happy:
Έχεις μπει στο πρόγραμμα μου, να ξέρεις. Αν κ μαζί σου σκέφτομαι σουίτα με τζακούζι 3ωρο κ πάνω...
 

Antidote

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.342
Κριτικές
35
Like
7.982
Πόντοι
6.246
Πάντως ο τέταρτος όροφος που πήγα πρώτη φορά είναι πολύ καλός! Πολύ καλή δουλειά!

Να αναφέρω και κάτι άσχετο γιατί κάποιοι πηγαίνουν στα ραντεβού τους χωρίς έξτρα μετρητά ή κάρτα.
Στη σελίδα του Bill λέει "Το Σάββατο σας παρέχουμε δωρεάν τα πρώτα σας ποτά".
Αυτό είναι κάπως παραπλανητικό καθώς αν παραγγείλεις Σάββατο ποτά, θα τα πληρώσεις κανονικά.
Σε ερώτηση στην ρεσεψιόν γιατί γράφει έτσι στο site, η απάντηση ήταν πως λέγοντας ποτά εννοούμε καφέ η κρασί.
Οπότε προσοχή μήπως δεν έχετε τυχόν μαζί σας έξτρα χρήματα.
 

pilotgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
294
Κριτικές
14
Like
598
Πόντοι
291
Πάντως ο τέταρτος όροφος που πήγα πρώτη φορά είναι πολύ καλός! Πολύ καλή δουλειά!

Να αναφέρω και κάτι άσχετο γιατί κάποιοι πηγαίνουν στα ραντεβού τους χωρίς έξτρα μετρητά ή κάρτα.
Στη σελίδα του Bill λέει "Το Σάββατο σας παρέχουμε δωρεάν τα πρώτα σας ποτά".
Αυτό είναι κάπως παραπλανητικό καθώς αν παραγγείλεις Σάββατο ποτά, θα τα πληρώσεις κανονικά.
Σε ερώτηση στην ρεσεψιόν γιατί γράφει έτσι στο site, η απάντηση ήταν πως λέγοντας ποτά εννοούμε καφέ η κρασί.
Οπότε προσοχή μήπως δεν έχετε τυχόν μαζί σας έξτρα χρήματα.

Απ το απεναντι το πριβε παντως πιο καλο ειναι.
Πολλες κσθημερινες απογευμα δε βρισκεις δωματιο βεβαια αλλα οκ...
 
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
15
Like
18
Πόντοι
0
Πάντως ο τέταρτος όροφος που πήγα πρώτη φορά είναι πολύ καλός! Πολύ καλή δουλειά!

Να αναφέρω και κάτι άσχετο γιατί κάποιοι πηγαίνουν στα ραντεβού τους χωρίς έξτρα μετρητά ή κάρτα.
Στη σελίδα του Bill λέει "Το Σάββατο σας παρέχουμε δωρεάν τα πρώτα σας ποτά".
Αυτό είναι κάπως παραπλανητικό καθώς αν παραγγείλεις Σάββατο ποτά, θα τα πληρώσεις κανονικά.
Σε ερώτηση στην ρεσεψιόν γιατί γράφει έτσι στο site, η απάντηση ήταν πως λέγοντας ποτά εννοούμε καφέ η κρασί.
Οπότε προσοχή μήπως δεν έχετε τυχόν μαζί σας έξτρα χρήματα.
Πολυ σωστός τύπε, εξαιρετικός ο 4ος
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.674
Πόντοι
8.816
καλησπερα καλη ανασταση και καλο πασχα ξερετε ποσο στοιχιζουν τα δωματια στον 4ο οροφο που εχουν και υδρομασαζ στον πεμπτο απο οτι θυμαμαι παιζουν στα 22 ευρω
 

Nikos_Nikolai92

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
24
Πόντοι
1
Λοιπόν παίδες, πρώτη φορά θα πάω σε τέτοιο ξενοδοχειο. Και έχω διαλέξει το bill επειδή έχω ακούσει καλές κριτικές.

Γνωρίζει κανείς ποιες είναι οι ώρες αιχμής; Μεσημεράκι καλά είναι;
Επιπλέον, σκέφτομαι να πάω πρώτος λίγη ώρα πριν, και μετά να έρθει το call girl. Γίνεται να είμαι στο δωμάτιο και να έρθει εκείνη μετά πάνω, ή πρέπει να την περιμένω κάτω; Αν την περιμένω στο δωματιο, μπορεί να έρθει κατευθείαν εκεί ή χρειάζεται να ρωτήσει τη ρεσεψιόν;
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
944
Κριτικές
6
Like
1.264
Πόντοι
486
Λοιπόν παίδες, πρώτη φορά θα πάω σε τέτοιο ξενοδοχειο. Και έχω διαλέξει το bill επειδή έχω ακούσει καλές κριτικές.

Γνωρίζει κανείς ποιες είναι οι ώρες αιχμής; Μεσημεράκι καλά είναι;
Επιπλέον, σκέφτομαι να πάω πρώτος λίγη ώρα πριν, και μετά να έρθει το call girl. Γίνεται να είμαι στο δωμάτιο και να έρθει εκείνη μετά πάνω, ή πρέπει να την περιμένω κάτω; Αν την περιμένω στο δωματιο, μπορεί να έρθει κατευθείαν εκεί ή χρειάζεται να ρωτήσει τη ρεσεψιόν;

Θα πας πιο νωρίς εσύ να κάνεις μπάνιο να χαλαρώσεις και θα της πεις αριθμό δωματίου. Έχω πάει 5-6 φορές απο μεσημέρι κ μετά, πάντα υπήρχε δωμάτια δεν συνάντησα αναμονή.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Λοιπόν παίδες, πρώτη φορά θα πάω σε τέτοιο ξενοδοχειο. Και έχω διαλέξει το bill επειδή έχω ακούσει καλές κριτικές.

Γνωρίζει κανείς ποιες είναι οι ώρες αιχμής; Μεσημεράκι καλά είναι;
Επιπλέον, σκέφτομαι να πάω πρώτος λίγη ώρα πριν, και μετά να έρθει το call girl. Γίνεται να είμαι στο δωμάτιο και να έρθει εκείνη μετά πάνω, ή πρέπει να την περιμένω κάτω; Αν την περιμένω στο δωματιο, μπορεί να έρθει κατευθείαν εκεί ή χρειάζεται να ρωτήσει τη ρεσεψιόν;
Πας στο δωμάτιο και περιμένεις.Απλα.!!Τίποτα άλλο!
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060
Λοιπόν παίδες, πρώτη φορά θα πάω σε τέτοιο ξενοδοχειο. Και έχω διαλέξει το bill επειδή έχω ακούσει καλές κριτικές.

Γνωρίζει κανείς ποιες είναι οι ώρες αιχμής; Μεσημεράκι καλά είναι;
Επιπλέον, σκέφτομαι να πάω πρώτος λίγη ώρα πριν, και μετά να έρθει το call girl. Γίνεται να είμαι στο δωμάτιο και να έρθει εκείνη μετά πάνω, ή πρέπει να την περιμένω κάτω; Αν την περιμένω στο δωματιο, μπορεί να έρθει κατευθείαν εκεί ή χρειάζεται να ρωτήσει τη ρεσεψιόν;
καλα ειναι μεσημέρι  αδερφέ. Μπορεις να πας στο δωμάτιο  και να περιμενεις εκει.στελνεις το νουμερο του δωματιου στο callgirl και έρχεται  εκει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom