Νέα

Badoo ή Tinder;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 205621
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Τελικά δηλαδή δεν αξίζει κανένα
πρεπει να εισαι πολυ ωραιος και να εχεις φτιαξει ενα "πιασαρικο" προφιλ . (και κυριως κατω απο 40) οι μικρες πχ απο οτι εχω καταλαβει πρεπει να εχουν αποκλεισει τους 35 και ανω .αλλα και οι μεγαλες πχ στην ηλικια μ 40 δηλ κοιτανε περισσοτερο πιο νεους..αλλα και επειδη μιλαμε για ελλεηνιδα τα "πρεπει" αυξανονται..Τουλαχιστον αυτα εχω καταλαβει εγω για ολα αυτα τα site
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
μια γκομενα μ ειχε πει οτι κοιτανε κυριως τους σωματαραδες.Δεν κοιτανε και τοσο μυαλο εκει αποτι καταλαβα,φαρμακωμενο αν δουν και αν εχει και ωραιο προσωπο ακομα καλυτερα αλλωστε και αυτες για πουτσα μπαινουν μονο..και ας λενε ενα καρο μαλακιες
στο προφιλ τους. Βασικα μπαινουν για πουτσα αλλα αν βρουν καποιον που να τους αρεσει παααααααρα πολυ (που να ξεπερναει το μεσο ορο εκει) μονο τοτε ισως μπουν σε φαση σχεσης....(αλλα θα εχουν και τις καβατζες τους γιατι αυτες ποτε δε μιλανε μονο με εναν) ...παθων :confused:
 

Tzonis13

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
65
Κριτικές
2
Like
351
Πόντοι
20
Παιδιά σκεφτομαι να ανοίξω προφίλ στο badoo η στο tinder μήπως κάποιος ξέρει τις χρεώσεις; η τι σου δίνει το κάθε σάιτ; πριν ξεκινήσω τουλάχιστον να ξέρω τι παιζει .
Tzamba den axsizei mia mono ama pliroseis dokimazmena kai ta 2 xoris lefta giok...??????
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.666
Κριτικές
183
Like
43.731
Πόντοι
21.896
Το Tinder αξίζει. Βάλτε καμιά κανονική φωτογραφία, μιλήστε και λίγο έξυπνα και θα γαμήσετε.
Σωστά
Βάλτε μια απλή φωτογραφία που να αντικατοπτρίζει την καθημερινοτητα σας κ σίγουρα θα γαμησετε :rockon:
kotero3.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.899
Like
1.779
Πόντοι
216
Μια χαρά κάνει δουλειά χωρίς χρήματα. Το έχουμε ξαναπει. Λίγο εμφανίσιμος να είσαι και με αξιοπρεπή λόγο, όχι κανενα ζώο. Όσο το να πηδήξεις, η ευκολία είναι κλιμακούμενη και αντιστρόφως ανάλογη των απαιτήσεων σε εμφάνιση της κοπέλας. Προσωπικά είχα εξαιρετική ευκολία να πηδήξω, αλλά τί να το κάνεις αν η αλλη είναι κανένα μπαζο;;
 

thefemalecoach89

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2019
Μηνύματα
239
Like
320
Πόντοι
21
δηλαδη εσυ τι ψαχνεις?σοβαρη μαρκοχρονια σχεση?γαμο και παιδια?καποιον με λεφτα?δε ρωταω με διαθεση τρολαρισματος απλα αναρωτιεμαι
το tinder γενικως φαινετε καλη επιλογη για τις μοντερνες γυναικες και ασχημη επιλογη για ανδρες εκτος και αν καποιος ανδρας ειναι πολυ εμφανισιμος ή καταφερνει να φτιαξει καπως ενα σπουδαιο προφιλ
η αναλογια ανδρων γυναικων στο tinder και γενικως στα dating app ειναι γυρω στα 80/20 αν δε κανω λαθος οποτε μια γυναικα βρισκει κατευθειαν εκανταδες matches χωρις καν να ειναι ιδιαιτερα εμφανισιμη
προσωπικά ψάχνω απλή γνωριμιά στην αρχή και αν προκύψει κάτι ενδιαφέριν σχέση με τα όλα της--ούτε απλό σεξ της μιας νύχτας, ούτε γάμους και παιδιά (προς το παρόν).
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
προσωπικά ψάχνω απλή γνωριμιά στην αρχή και αν προκύψει κάτι ενδιαφέριν σχέση με τα όλα της--ούτε απλό σεξ της μιας νύχτας, ούτε γάμους και παιδιά (προς το παρόν).
μαρινα love u...
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
151
Like
398
Πόντοι
21
Το τίντερ μια χαρά είναι.
 
Εγγρ.
7 Ιουλ 2021
Μηνύματα
134
Like
426
Πόντοι
21
To badoo έχει το πλεονέκτημα ότι μπορείς να στείλεις και κάποιο μήνυμα χωρίς ματσάρισμα ενώ βλέπεις κατ'ευθείαν μερικά πράγματα που μπορεί να έχουν κάποιο ενδιαφέρον. Εμένα πχ μ'ενδιαφέρει όταν βλέπω ότι έχουν ήδη παιδιά και τις απορρίπτω επιτόπου ενώ στο τίντερ δε φαίνεται εκτός αν το γράφει στη περιγραφή της.

Σαν γενική παρατήρηση το badoo έχει μέσα δυσανάλογα πολλές σλάβες από ρωσία/ουκρανία που δείχνουν να έχουν 30-35αρίσει και να ψάχνουν γαμπρό. Γενικά έχει πολλές ξένες μέσα που δείχνουν να μένουν ελλάδα και να κυνηγάνε πιο έντονα τους έλληνες από τις ελληνίδες.

Επίσης όταν έρχονται city tour, όσες έχουν tinder/badoo εμφανίζονται και στη λίστα. Μπορείς έτσι να δεις πραγματικά ονόματα, ηλικίες, φωτογραφίες πρόσφατες που είναι πιο ρεαλιστικές από αυτά που πλασάρουν στα site.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης

mpatagias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2021
Μηνύματα
77
Κριτικές
6
Like
234
Πόντοι
280
πρεπει να εισαι πολυ ωραιος και να εχεις φτιαξει ενα "πιασαρικο" προφιλ . (και κυριως κατω απο 40) οι μικρες πχ απο οτι εχω καταλαβει πρεπει να εχουν αποκλεισει τους 35 και ανω .αλλα και οι μεγαλες πχ στην ηλικια μ 40 δηλ κοιτανε περισσοτερο πιο νεους..αλλα και επειδη μιλαμε για ελλεηνιδα τα "πρεπει" αυξανονται..Τουλαχιστον αυτα εχω καταλαβει εγω για ολα αυτα τα site
Είπες μια λέξη φίλε... ελλεηνίδα... αυτό τα λέει όλα!
 

nikg

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
846
Κριτικές
4
Like
672
Πόντοι
86
Εγώ έχω βγει με πάνω από 10 διαφορετικές απο τίντερ που οι περισσότερες ήταν λίγο τρελές (οι μισές καλής εμφάνισης). Γάμησα τη μια αρκετές φορές, πολύ γλυκούλα και ήταν σοβαρό άτομο γενικά. Από Badoo έχω κάνει διαλόγους με αρκετές αλλα ποτέ δεν έχω βγει. Βέβαια 2 φίλοι έχουν φαει απο Badoo από μια γυναίκα μέτριας εμφάνισης ο καθένας οπότε δεν ξέρω τι να σας πω. Πάντως εγώ προτιμώ τιντερ αν και δεν έχω πια νέα ταιριάσματα.
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.570
Like
1.124
Πόντοι
216
Καλο ειναι απο τιντερ αν δεν πιστευετε οτι ειναι αυτη στις φωτο η αν δεν εχει φωτο καθολου..., να ζητατε facebook instagram και αν ειστε τυχεροι και viber...οσο πιο γρηγορα τοσο καλυτερα...
Καθαρος ουρανος αστραες δεν φοβαται...
 
  • Like
Αντιδράσεις: azurus

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
εγω απο την αλλη τα εχω και τα 2 αλλα μονο απο badoo εχω καταφερει να βγω ραντεβου...απο Tinder μονο κατι κινεζακια μου κανουν like! χαχαχαχαχαχα.
Βεβαια το οτι ειμαι επαρχια ειναι παντα μεγαλο μειον...
 

Hungout69

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
98
Πόντοι
0
Το Badoo είναι κάπως πιο φερέγγυο από το Tinder, υπάρχουν περιπτώσεις καλες έως πολυ καλες αλλά και φόλες
 

Hungout69

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
98
Πόντοι
0
εγω απο την αλλη τα εχω και τα 2 αλλα μονο απο badoo εχω καταφερει να βγω ραντεβου...απο Tinder μονο κατι κινεζακια μου κανουν like! χαχαχαχαχαχα.
Βεβαια το οτι ειμαι επαρχια ειναι παντα μεγαλο μειον...
Και από τα δυο εχω βγει αλλά του Tinder βγήκε μούφα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom