Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

solaria

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
Με την αδισοπιτι καβλα που διάβασα, πήγα στο Baby Gold. Πήρα εκεί τη Lydia για χορούς, ώσπου αναφώνησα Τι πάτος είναι αυτός μωρό μου;; Ωραίο το show Martha Eny.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Με την αδισοπιτι καβλα που διάβασα, πήγα στο Baby Gold. Πήρα εκεί τη Lydia για χορούς, ώσπου αναφώνησα Τι πάτος είναι αυτός μωρό μου;; Ωραίο το show Martha Eny.

μουναρες.......
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Ε γιατί νομίζεις ότι εγώ έγινα θαμώνας και δεν αλλάζω στέκι ???

Vasos, έχεις pm
 

Vi

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
παιδια συγχωρεστε μου την ερωτηση. ειμαι newbie στο αθλημα και διαβαζοντας αυτο το forum εχω καταλαβει οτι ο λεγομενος φραπες δεν ειναι στανταρ υπηρεσια (εχω καταλαβει σωστα???) αν ναι υπαρχει δυνατοτητα να ξερω εκ των προτερων ποια προσφερει τετοιες υπηρεσιες??? θελω να πω υπαρχει καποια εκφραση που χρησιμοποιητε ωστε και οι δυο να καταλαβαινουμε τι γινεται στο χορο???  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :think: :think:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Με την αδισοπιτι καβλα που διάβασα, πήγα στο Baby Gold. Πήρα εκεί τη Lydia για χορούς, ώσπου αναφώνησα Τι πάτος είναι αυτός μωρό μου;; Ωραίο το show Martha Eny.
πραγματι ,ειναι πατος η λιντια και εχει ωραιο κωλι.ειμαι θαυμαστης της και παντα την τιμαω.φιλαρακο ποσους χωρους εκανες?...επαιξε κατι?(απαντησε με πμ).την κερασες ποτο πρωτα..και μετα χορο?
 

solaria

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
Τη παίρνει κανείς για ποτό;
Ήτανε δίπλα ένας πιτσιρικάς και τη φωνάζει για ποτό. Κάθεται δίπλα και ούτε αγκαλιά ούτε τίποτα. Λέω δεν είναι δυνατόν, 10 λεπτά και τίποτα; Ούτε την χείρα της δεν ηκούμπησε;
5
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ τον τελευταίο καιρό συχνάζω Grand Ritorno, στο Baby Gold δεν έχω πάει αλλά βλέπω πολύ καλές κριτικές, μια σύγκριση μεταξύ των δύο? 
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Σύγκριση από εμένα δεν παίζει γιατί δεν έχω πάει GR, μόνο BG ...

Αλλα το προτείνω ανεπιφύλακτα ...!!!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Εγώ τον τελευταίο καιρό συχνάζω Grand Ritorno, στο Baby Gold δεν έχω πάει αλλά βλέπω πολύ καλές κριτικές, μια σύγκριση μεταξύ των δύο? 

Το Grand Ritorno ειναι σαν να πας στο παρτυ φιλων σου να παιξεις black jack, ενω το Baby Gold ειαναι σαν να πας στο καζινο Λουτρακιου
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Το Grand Ritorno ειναι σαν να πας στο παρτυ φιλων σου να παιξεις black jack, ενω το Baby Gold ειαναι σαν να πας στο καζινο Λουτρακιου
φίλοι φίλοι καριοφύλλι σου γαμώ και το καντήλι όμως.....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
και η Περαιως ειναι το Μαρκοπουλο,για μας τους πρωην αλογομουρηδες...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.290
Είναι  όντως  Λας  Βέγκας  ειδικά  όταν ντηλάρει  το  Θεόμουνο η  Αλεξάνδρα . Best GFE  σε φραπέ  αφρόγαλο . Εύγε  άριστα 10!
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Είναι  όντως  Λας  Βέγκας  ειδικά  όταν ντηλάρει  το  Θεόμουνο η  Αλεξάνδρα . Best GFE  σε φραπέ  αφρόγαλο . Εύγε  άριστα 10!

Το 10 πάει στο φραπέ ή στην Αλεξάνδρα ???

γιατί φραπέ από τα χεράκια της δεν έχω πιει (και ούε πρόκειται) αλλα μόνο θεόμουνο δεν την λες ...

περί ορέξεως κολοκυθόπιττα βέβαια ...  :grin:
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
Είναι  όντως  Λας  Βέγκας  ειδικά  όταν ντηλάρει  το  Θεόμουνο η  Αλεξάνδρα . Best GFE  σε φραπέ  αφρόγαλο . Εύγε  άριστα 10!
και εσύ puranger μεταξύ Grand Ritorno και Baby Gold ψηφίζεις το δευτερο? εχω διαβάσει το site σου και μετράει πολύ η γνώμη σου για μένα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom