Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Την Αλεξάνδρα ξέχασες  ;)
(ψηλή κοκκινομάλλα με κοντό μαλλί)

σωστα,οπως επισης ξεχασα να παω τα χαιρετισματα μου στον πολυ καλο βοθρατζη του καταστηματος που πραγματικα δινει τον αγωνα του για την καθαριοτητα μας!Πολυ καλος!
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
σωστα,οπως επισης ξεχασα να παω τα χαιρετισματα μου στον πολυ καλο βοθρατζη του καταστηματος που πραγματικα δινει τον αγωνα του για την καθαριοτητα μας!Πολυ καλος!

Ξέχασα να δώσω respect στο μνημονικό σου ...

Βοθρατζή ενοείς το Χρήστο που αδειάζει τη πίστα ?
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Κλαησπέρα σε όλους.Αφού λείπει η Sheyla αλλάζουμε μαγαζί μέχρι να ξανάρθει.....

Αμαν...
Στο μυαλο μου εισαι!!!
Να της ανοιξουμε fan club!!!
Και εγω ξενερωσα που λειπει. Το προηγουμενο βραδυ δουλευε και γαμω την γκαντεμια μου, την μερα που πηγα ειχε παρει αδεια.
Ο ενας"μετρ" ειπε γυρναει σε 20 μερες, ενω ο αλλος αρχες Σεπτεμβρη.Θα το φανε τα κρυα το μωρακι στην πατριντα!!!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Κλαησπέρα σε όλους.Αφού λείπει η Sheyla αλλάζουμε μαγαζί μέχρι να ξανάρθει.....

Αν και εφοσον θελεις, στειλε μου σε pm τι ξερεις για αυτη, ξερω και εγω αρκετα...να αλλαξουμε info, να δουμε σε ποιον πουλαει καλυτερα την παραμυθα!!! :tickedoff: :headbang: :booty:
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.016
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
μια vaida λιθουανή που ήταν στο λολίτα μήπως την είδατε στο εν λόγω μαγαζί?
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
μόλις γύρισα από άλλη μία βραδυά στο στέκι ... και προσπαθώ να στρίψω τσιγάρο ...

Βαδυά δημοσίων σχέσεων η σημερινή ....

3 Αμερικανάκια από το δίπλα καναπέ μου πιάσανε κουβέντα, ότι στην Καλιφόρνια το στριπ είναι αλλιώς ... και βάζουνε μόνο δολάρια μέσα στα στρινγκ ... ρε παλικάρι, αφού κάθεστε 3 μπακουρι και πίνετε Κορόνα τι περιμένεις ????

1 πιτσιρικάς έφαγε φλασάκι και δεν πίστευε τα χαστούκια και τα μαστιγώματα που έφαγε η Τρίξι από την Ενι, με ρώτησε αν είναι αληθινα ...
Στο θέμα μας τώρα ...

Στο μυαλό μου έρχεται ο χορός της Κατρίν ο οποίος ή έχει βελτιωθεί σημαντικά, ή απλά δεν είχε τύχει να την προσέξω...
Η κοπέλα περνει Α' και προβιβάζεται ... !!!
στην ίδια τάξη (μέχρι και υποβιβασμό στην Α δημοτικού) παίρνει ο τύπος που την κέρασε σαμπάνια ενώ χόρευε στην πίστα ...

Βασικές ελλείψεις λόγω τρίτης παρατηρήθηκαν ...λογικό ...

Για λεπτομέρειες για το ποιά ήταν και ποια έλειπε (ονομαστικα) δυσκολεύομαι ....

αυτά και καλή μας μέρα.... μέχρι αύριο το βράδυ ...
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Ακριβώς εσένα ενοούσα Vaso  :grin:

εγώ δίνω μόνο highlights ...  :rockon:
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Στο μυαλό μου έρχεται ο χορός της Κατρίν ο οποίος ή έχει βελτιωθεί σημαντικά, ή απλά δεν είχε τύχει να την προσέξω...
Η κοπέλα περνει Α' και προβιβάζεται ... !!!

Μιλάω για τον χορό στη πίστα / poll dancing
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
και μπορεί να μου ξέφυγε αλλά τελικά το θυμίθηκα ... νέο show χτες από ένα νέο ζευγάρι ...

Νεαρός σφίκτης με ενδυμασία σατανιστή και ζωγραφισμένο πρόσωπο & χαριτωμένη κορασίδα μικρομεσαιων διαστάσεων

Το show περιείχε :

Από την κορασίδα τροχό και ξύσιμο πανοπλίας με αυτον (πολύ χαλαρά πράγματα), απαράδεκτο χορό λες και χόρευε στη barbarella τα 80's, full strip χωρίς ιδιαίτερο ενθουσιασμό ...

Το παλικάρι σκίστηκε να φτύνει φωτιά, να χτυπιέται πέρα δώθε και να σβήνει αναμένα κεριά (2) πάνω του...

Και όλα αυτά υπό τους ήχους του Dance with the devil ...

Προσωπική άποψη, κακό έως μέτριο, το μόνο που μου άρεσε είναι ότι έσπασε τη ρουτίνα των καθημερινά επαναλμβανόμενων show του BG ...

αυτά ...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
και μπορεί να μου ξέφυγε αλλά τελικά το θυμίθηκα ... νέο show χτες από ένα νέο ζευγάρι ...

Νεαρός σφίκτης με ενδυμασία σατανιστή και ζωγραφισμένο πρόσωπο & χαριτωμένη κορασίδα μικρομεσαιων διαστάσεων

Το show περιείχε :

Από την κορασίδα τροχό και ξύσιμο πανοπλίας με αυτον (πολύ χαλαρά πράγματα), απαράδεκτο χορό λες και χόρευε στη barbarella τα 80's, full strip χωρίς ιδιαίτερο ενθουσιασμό ...

Το παλικάρι σκίστηκε να φτύνει φωτιά, να χτυπιέται πέρα δώθε και να σβήνει αναμένα κεριά (2) πάνω του...

Και όλα αυτά υπό τους ήχους του Dance with the devil ...

Προσωπική άποψη, κακό έως μέτριο, το μόνο που μου άρεσε είναι ότι έσπασε τη ρουτίνα των καθημερινά επαναλμβανόμενων show του BG ...

αυτά ...

ρε αδερφέ γιατί δεν βγάζεις ένα διαρκείας να σε βάλουν και στα VIP όπως στο Καραισκάκη ένα πράμα;
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
ρε αδερφέ γιατί δεν βγάζεις ένα διαρκείας να σε βάλουν και στα VIP όπως στο Καραισκάκη ένα πράμα;
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

VIP BG Membership Club ... χμμμ... :think:  χμμμμμμμ ... :think: :think:  χμμμμμμμμμμμμμμμ ... :think: :think: :think:

Γιατί δεν μου έχουν στείλει την αίτηση ακόμα ???  :uglystupid: θα τους τα χώσω το βράδυ ....
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Το show περιείχε :

Από την κορασίδα τροχό και ξύσιμο πανοπλίας με αυτον (πολύ χαλαρά πράγματα), απαράδεκτο χορό λες και χόρευε στη barbarella τα 80's, full strip χωρίς ιδιαίτερο ενθουσιασμό ...

Αυτο το show ειναι αρκετα παλιο..Αν θυμαμαι καλα το λανσαρησε πρωτη μια Αγγλιδα, φιλη της Τριξη στο Baby-O Νικαιας..

Εκτοτε τα πνευματικα δικαιωματα..( χαχα..μαρεσε αυτο που 'γραψα), μεταβιβαστηκαν στην Ενυ..

Tο βραδυ πιθανως να δουλευει και η αδυναμια σου, οποτε θα περασεις καλα..
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Πάντα περνάω καλά .... για αυτό συνεχίζω να πηγαίνω  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom