Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Αμαν...
Στο μυαλο μου εισαι!!!
Να της ανοιξουμε fan club!!!
Και εγω ξενερωσα που λειπει. Το προηγουμενο βραδυ δουλευε και γαμω την γκαντεμια μου, την μερα που πηγα ειχε παρει αδεια.
Ο ενας"μετρ" ειπε γυρναει σε 20 μερες, ενω ο αλλος αρχες Σεπτεμβρη.Θα το φανε τα κρυα το μωρακι στην πατριντα!!!
Αδερφέ δεν ξέρω πολλά πράγματα,ούτε ποτό την κέρασα,απλώς μου έκανε ένα γαμάτο χορό-διπλό- και μου θύμισε την Ναντέλα από Aphrodite...Τα παλιά καλά χρόνια του μαγαζιού....Περισσότερα θα πούμε από Δευτέρα που γυρίζω Αθήνα.Μέχρι τότε αν υπάρχει κάτι άλλο καλό στο μαγαζί το λέτε και το συζητάμε......
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αυτο το show ειναι αρκετα παλιο..Αν θυμαμαι καλα το λανσαρησε πρωτη μια Αγγλιδα, φιλη της Τριξη στο Baby-O Νικαιας..

Εκτοτε τα πνευματικα δικαιωματα..( χαχα..μαρεσε αυτο που 'γραψα), μεταβιβαστηκαν στην Ενυ..

Tο βραδυ πιθανως να δουλευει και η αδυναμια σου, οποτε θα περασεις καλα..

η λουνα στερν εκανε αυτο το σοου,όπως και η ψηλη ξανθια ολλανδεζα με το ισιο μακρυ μαλλι(sabina),κολλητη της λιζας της αγγλιδας και της λορενας της μελαψης σουριναμεζας...
 

Επισκέπτης
η λουνα στερν εκανε αυτο το σοου,όπως και η ψηλη ξανθια ολλανδεζα με το ισιο μακρυ μαλλι(sabina),κολλητη της λιζας της αγγλιδας και της λορενας της μελαψης σουριναμεζας...
ξεκινα για το γηπεδο ρε καμμενε να δεις την ομαδα..
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Αδερφέ δεν ξέρω πολλά πράγματα,ούτε ποτό την κέρασα,απλώς μου έκανε ένα γαμάτο χορό-διπλό- και μου θύμισε την Ναντέλα από Aphrodite...Τα παλιά καλά χρόνια του μαγαζιού....Περισσότερα θα πούμε από Δευτέρα που γυρίζω Αθήνα.Μέχρι τότε αν υπάρχει κάτι άλλο καλό στο μαγαζί το λέτε και το συζητάμε......

Ναι, αλλα δεν θα ειναι αυτη Αθηνα
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Επαθα ζημιά χτες ...  :-

με πήρε ο ύπνος στο καναπέ και ξύπνησα το πρωί ... λες να μου έβαλαν απουσία ???  :think:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Επαθα ζημιά χτες ...  :-

με πήρε ο ύπνος στο καναπέ και ξύπνησα το πρωί ... λες να μου έβαλαν απουσία ???  :think:
Tοσες φορες που εχεις παει ρε φιλος καποτε θα σε επιανε και ο υπνος..
Αληθεια δεν εχεις απορια να δεις πως ειναι και αλλα στριπτιτζαδικα? :think:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Tοσες φορες που εχεις παει ρε φιλος καποτε θα σε επιανε και ο υπνος..
Αληθεια δεν εχεις απορια να δεις πως ειναι και αλλα στριπτιτζαδικα? :think:
του χρόνου ρε....
θα γυρίσει η οικογένεια σε λίγο.......
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Πέρα του ότι γυρνάει η οικογένεια ... είμαι σταθερός άνθρωπος ...

Γιατί να μπω στη διαδικασία να τρέχω από εδώ και από εκει αφού βρήκα "στέκι" που περνάω καλα ?

Χώρια που αν κολήσω και σε κανένα άλλο θα πρέπει να βγάζω εβδομαδιαίο πρόγραμμα, Δε,Τε,Πα BG - Τρ,Πε,Σα στο άλλο - Κυ ρεπό ...  :2funny:
 

Επισκέπτης
Αυτο το show ειναι αρκετα παλιο..Αν θυμαμαι καλα το λανσαρησε πρωτη μια Αγγλιδα, φιλη της Τριξη στο Baby-O Νικαιας..
Μήπως ήταν Γαλλίδα αυτη που έχει τα δικαιώματα ? Γιατί εγώ θυμάμαι μια γαλλίδα,βυζαρού,μεγάλη σόου-γούμαν γενικά,στο μπέιμπι της Νίκαιας...που είναι εκείνες οι καλές εποχές....ο ε ο ????
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Μήπως ήταν Γαλλίδα αυτη που έχει τα δικαιώματα ? Γιατί εγώ θυμάμαι μια γαλλίδα,βυζαρού,μεγάλη σόου-γούμαν γενικά,στο μπέιμπι της Νίκαιας...που είναι εκείνες οι καλές εποχές....ο ε ο ????
η υπογραφή σου έχεο ορθογραφικά.....
καλά να περνάς.
 

Επισκέπτης
πρασλά λιουμπόφ ζαβίλι παμιντόρι θες να πεις, ή κάτι παρεμφερές;
Kάτι παρεμφερές...μόνο μη μου γράφεις τι βγάζει το μεταφραστήρι...η πηγή ειναι Санкт-Петербу́рг κ 99,99999% δεν υπάρχει λάθος....:) :)
**Όλοι όσοι δεν είναι απο Ρωσσία...το ίδιο λάθος βλέπουν...αλλά δεν υπάρχει... :grin: :grin:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Kάτι παρεμφερές...μόνο μη μου γράφεις τι βγάζει το μεταφραστήρι...η πηγή ειναι Санкт-Петербу́рг κ 99,99999% δεν υπάρχει λάθος....:) :)
**Όλοι όσοι δεν είναι απο Ρωσσία...το ίδιο λάθος βλέπουν...αλλά δεν υπάρχει... :grin: :grin:
ρε την έχω ακούσει την έκφραση.... το ζαβίλι δεν γράφεται έτσι....
εκτός αν είναι άλλο..... τεσπα. τι σημασία έχει....
δε παν να γαμηθούν και οι ρώσοι και τα ρώσσικα.....
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Επανέρχομαι για να γράψω τι έγινε τη βραδιά που πήγαμε μαζί με Pitsi,Skidoo,Dfwk στο μαγαζί αφού ο Pitsi εξαφανίστηκε από τότε!!!!!Λοιπόν το μαγαζί ήταν φουλ από κόσμο και οι γυναίκες πάνω από το μέσο όρο.Ο Pitsi έδωσε ρέστα μόνο στο speaking όμως,αφού μέχρι που έφυγα εγώ δεν είχε πάρει καμιά για χουρό...Τον είχαμε βάλει και στην επίθεση μαζί με το skidoo,ενώ ο dfwk κι εγώ είχαμε πιάσει άμυνα (εσωτερικές καρέκλες!).Η Sheyla όλα τα λεφτά, μου έβγαλε τα μάτια ενώ ο Pitsi στο τέλος έμαθα πως πήρε ενα ξανθό κοντοπούτανο!!θα ξαναπάμε σύντομα πάντως..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom