Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.278
Πόντοι
8.645
έχεις ρωτήσει κανένα;
Γιατί και γω έτσι νόμιζα, αλλά οι τύποι προτιμούν 100 20άρια από 10 200άρια........
Είναι θέμα συχνότητας εμφάνισης..................
Ο 20άρης είναι καθημερινός. Ο 200άρης είναι περιστασιακός και πάει με το κομμάτι........
Με πιάνειςςςςςςςςςςςς;;;;;;;
Aπολυτως..
Για ποιο λογο κανουν εκπτωσεις ομως?
 

Επισκέπτης
έχεις ρωτήσει κανένα;
Γιατί και γω έτσι νόμιζα, αλλά οι τύποι προτιμούν 100 20άρια από 10 200άρια........
Είναι θέμα συχνότητας εμφάνισης..................
Ο 20άρης είναι καθημερινός. Ο 200άρης είναι περιστασιακός και πάει με το κομμάτι........
Με πιάνειςςςςςςςςςςςς;;;;;;;

Στη θεωρια...ειναι καλα κ αγια αυτα που λες....
Οταν ομως η συχνοτητα του 200αριου με αυτη του 20αριου ηταν στο συγκεκριμενο μαγαζι 1/3 καποτε...δεν ειχαν αυτη την αντιληψη...
Απλα τωρα τους βολευει...
Με πιανεις ???????????????????????????
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Στη θεωρια...ειναι καλα κ αγια αυτα που λες....
Οταν ομως η συχνοτητα του 200αριου με αυτη του 20αριου ηταν στο συγκεκριμενο μαγαζι 1/3 καποτε...δεν ειχαν αυτη την αντιληψη...
Απλα τωρα τους βολευει...
Με πιανεις ???????????????????????????
μα μωρό μου όμορφο για σήμερα μιλάμε...........
ο μακ είναι είδος προς εξαφάνιση σήμερον......
με πιάνειςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Επισκέπτης
μα μωρό μου όμορφο για σήμερα μιλάμε...........
ο μακ είναι είδος προς εξαφάνιση σήμερον......
με πιάνειςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Αντε μετα να εξηγησεις στους μαθητες σου...τι μαλακιες λεω εγω....οταν οι καταστασεις κ τα ωραια εχουν περασει για τους πολλους ανεπιστρεπτει.....;) ;)
Οι μαγαζατορες ομως...ξερουν για τι πραγματα κ φασεις λεγω....περαστικα σας κυριοι...;)
 

Επισκέπτης
και βγάλε

έσυ welcome back? Εσύ είσαι κάθε μέρα. Ο vasos
ok...

ε,σ'εμενα εκανες παραθεση...οχι στου βασος....

αααα....κ δεν ειμαι καθε μερα....παλιοπαιδο....μην σπιλωνεις την υποληψη του καλου παιδιου!!!

ενα κοντοπουτανο...με ξανθο μαλλι...κ κορμι λαμπαδα...μετριο προσωπο αλλα τρελο σκυλι....ποια ειναι ?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Χθες, Eny πολύ τσαντισμένη βάραγε πολύ τη Trixy στο Eny & Trixy together forever show. Της έριξε και ένα μετά, πολύ καταπίεση λέμε :2funny: Μετά παίρνει έναν για χορό, τον έκανε κυμά πάνω-κάτω :2funny:
Κατρίν η αναζητώμενη κυρία...
Έχουν ανεβάσει τη μουσική κα έχω την εντύπωση μειώσει το κλιματισμό. Κατά τα άλλα old plain Baby Gold
 

Επισκέπτης
Έχουν ανεβάσει τη μουσική κα έχω την εντύπωση μειώσει το κλιματισμό.

Ανυποφορα κ τα δυο...ΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑαμησε τα.......:P :P

Eισαι σιγουρος για το ονομα ???? Μη γινω ρομπα....κανονησε...γιατι δεν θυμαμαι τιποτα... :grin: :grin:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Μπορεί να είναι και μια άλλη μικρή με extention, Katrin 25+
 

Επισκέπτης
Μπορεί να είναι και μια άλλη μικρή με extention, Katrin 25+
Kοιτα...οπως ημουν εγω λιαρδα...δεν θυμαμαι ουτε ονομα...ουτε προσεχα τα εξτενσιον...απλα περναγαμε καλα....ολη η παρεα....
Τωρα πεφτουν τα τηλεφωνα...κ δεν ξερω τι να κανω...κ τι να πω...ουτε κ πως ν'αποχωρησω διακριτικα...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Σκυλί μπορεί να είναι και Katrin, άμα δε θυμάσαι και καλά. Άμα δεν ξέρεις τι να κάνεις...
 

Επισκέπτης
Σκυλί μπορεί να είναι και Katrin, άμα δε θυμάσαι και καλά. Άμα δεν ξέρεις τι να κάνεις...
Kαλα...δεν τιθεται θεμα...η γειωση ειναι σιγουρη γιατι θα πεσει παντοφλα αν στις 4-5 μερες που θα ειμαι αθηνα βγω εξω για βολτα μονος.....απλα πρεπει κατι να πω σαν παρω τηλεφωνο...
Τι θες να πω: "γεια σου μωρο μου"...που λενε οι αγαπουληδες ????? :P :P :P
Κανονησε λοιπον...να τη λενε κατριν...;) ;)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Πες priviet malinka, να βγει η Βουλγάρα και να σε πάρει χαμπάρι :cheesy:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Katrin Βουλγάρα :coffee: αιντεε τίποτα δεν ξέρεις, πια και καλά
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Πρέπει να το προσέξεις αυτό από άγγελος - διάβολος και τούμπαλιν, μπορεί να υπάρχουν επιπλοκές
 

Επισκέπτης
Πρέπει να το προσέξεις αυτό από άγγελος - διάβολος και τούμπαλιν, μπορεί να υπάρχουν επιπλοκές
Απο θεος -> διαβολος...εννοεις....ομως κ ο διαβολος ειναι θεος...ή εστω εκπτωτος αγγελος....οποτε δεν υπαρχει προβλημα....αλλωστε ποτε δεν ειπα ποιος θεος ειμαι...:)
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ΡΕ Μεφιστο εμενα τον κοκομοιρο βοθρατζη μπορεις να με κανεις πυρηνικο επιστημονα,σου παρεχω την ψηχη μου ως ανταλαγμα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom