Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
αν εχεις τοσα..τοτε να μη ζητας το μαρινακι....δεν γινεται αλλοι να χρεωνονται (100-200-300-500)€ για να κανουν μια δουλεια...κ εσυ με 20€ να κανεις ενα μερος της δουλειας....:P :P :P

οποια θέλω ζητάω και μάλιστα κρατάω και κάβα από παλιά.......
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Eγω αναφερομουν γενικα στην κριση που περνα το μαγαζι..αμα εχεις 20 ευρω πας στη φυλης να ηρεμησεις..

ό.τι πληρώνεις παίρνεις......
Στη Φυλής κυκλοφορούν πολλά μικρόβια........
 

pkdirec

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
αν εχεις τοσα..τοτε να μη ζητας το μαρινακι....δεν γινεται αλλοι να χρεωνονται (100-200-300-500)€ για να κανουν μια δουλεια...κ εσυ με 20€ να κανεις ενα μερος της δουλειας....:P :P :P

γιατι οχι θεε και ημαρτων που ρωταω δηλαδη. 1persona εγω σημερα θα την κανω τη γυρα μου με 15 εουρος στο παντελονι
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
γιατι οχι θεε και ημαρτων που ρωταω δηλαδη. 1persona εγω σημερα θα την κανω τη γυρα μου με 15 εουρος στο παντελονι
έτσι έτσι αγόρι μου.... ετσι για να βάλουν μυαλό οι καριόλες/καριόληδες
 

Επισκέπτης
γιατι οχι θεε και ημαρτων που ρωταω δηλαδη. 1persona εγω σημερα θα την κανω τη γυρα μου με 15 εουρος στο παντελονι
Να πας....κ καλα να περασεις....να σε ενημερωσω οτι εχει 12.5 η μπομπιτσα...σορρυ το ποτακι...στο γκολντ...οποτε με 2.5€ περισσευμα ειναι σιγουρο οτι θα περασεις εξαιρετικα!!!
 

Επισκέπτης
Να πας....κ καλα να περασεις....να σε ενημερωσω οτι εχει 12.5 η μπομπιτσα...σορρυ το ποτακι...στο γκολντ...οποτε με 2.5€ περισσευμα ειναι σιγουρο οτι θα περασεις εξαιρετικα!!!

Φτανουν για τσιχλες να φυγει η γευση της μπομπας  :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
Να πας....κ καλα να περασεις....να σε ενημερωσω οτι εχει 12.5 η μπομπιτσα...σορρυ το ποτακι...στο γκολντ...οποτε με 2.5€ περισσευμα ειναι σιγουρο οτι θα περασεις εξαιρετικα!!!
αμα καταφερει με καποιο τροπο να καβατζωσει αλλο ενα γιουρο θα παρει και βρωμικο απο την καντινα παρακατω :rockon:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.278
Πόντοι
8.645
γιατι οχι θεε και ημαρτων που ρωταω δηλαδη. 1persona εγω σημερα θα την κανω τη γυρα μου με 15 εουρος στο παντελονι
Nα δειτε που θα ρθει και θα μας πει οτι εβγαλε και γκομενα στριπτηζου απο τη γυρα..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Nα δειτε που θα ρθει και θα μας πει οτι εβγαλε και γκομενα στριπτηζου απο τη γυρα..
ζήσε και συ το δικό σου όνειρο.....

αυτό δεν είναι το σλόγκαν του υπουργείου τουρισμού;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.278
Πόντοι
8.645

pkdirec

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
Να πας....κ καλα να περασεις....να σε ενημερωσω οτι εχει 12.5 η μπομπιτσα...σορρυ το ποτακι...στο γκολντ...οποτε με 2.5€ περισσευμα ειναι σιγουρο οτι θα περασεις εξαιρετικα!!!

μια χαρα τα περασα ,ηπια μπυριτσα για να αποφυγω τις σκοτοδεινες ,γκομενα δεν εβγαλα στο μαγαζι και να σου πω και κατι τον τελευταιο χρονο(και παραπανω) γενικα τα μαγαζια, οχι μονο το συγκεκριμενο δεν κανουν και τιποτα για να μου φανε παραπανω οταν ξαναρχισουν να προσπαθουν θα αυξησω κι εγω τις καταθεσεις.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
... τον τελευταιο χρονο(και παραπανω) γενικα τα μαγαζια, οχι μονο το συγκεκριμενο δεν κανουν και τιποτα για να μου φανε παραπανω οταν ξαναρχισουν να προσπαθουν θα αυξησω κι εγω τις καταθεσεις.

-Ας υποθεσουμε οι εφερναν γυναικες του στυλ Μαρινας, ποσα θα χαλαγες καθε φορα ?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.278
Πόντοι
8.645
"Χυσε μωρο μου,ελα..":grin:
 

Επισκέπτης
-Ας υποθεσουμε οι εφερναν γυναικες του στυλ Μαρινας, ποσα θα χαλαγες καθε φορα ?
Τιποτα...τοτε ηταν που θα ειχα ξεκοψει νωριτερα...;)
Γιατι να πας αλλωστε στο στριπ,οταν μπορεις να κανεις τη δουλεια σου με ενα απλο τηλεφωνακι ? :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom