Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Παιδιά το έχω ξαναγράψει. Η συγκεκριμένη, έχει στυλ Δέσπω Διαμαντίδου στα Κόκκινα φανάρια :cheesy:. Άμα δεν της βγαίνει η πελατεία κιόλας, αρχίζει και περπατάει σαν τον Terminator
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Θα μιλήσουμε για ένα έργο τέχνης. Το κώλο της Λυδίας. Αν και fun της Ρώσσικης Πρωτοπορίας και της αφαίρεσης, συγκρινόμενα με έργα Κλασσικής τεχνοτροπίας τα οπίσθια της εν λόγω, τα ξεπερνά σε μέτρο και αρμονία. Πρέπει by far να είναι ο καλύτερος κώλος της Athens Show night και το όλο πακέτο - πλαστική το στήθος νομίζω - πλαισιώνει επάξια το κομψοτέχνημα. Όσον αφορά στο IQ, πιστεύω ότι αντιλαμβάνεται δύο καταστάσεις: ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΓΑΜΗΣΕΙ/ΑΛΛΟ
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
1) Θα μιλήσουμε για ένα έργο τέχνης. Το κώλο της Λυδίας. Αν και fun της Ρώσσικης Πρωτοπορίας και της αφαίρεσης, συγκρινόμενα με έργα Κλασσικής τεχνοτροπίας τα οπίσθια της εν λόγω, τα ξεπερνά σε μέτρο και αρμονία. Πρέπει by far να είναι ο καλύτερος κώλος της Athens Show night και το όλο πακέτο - πλαστική το στήθος νομίζω - πλαισιώνει επάξια το κομψοτέχνημα.  2) Όσον αφορά στο IQ, πιστεύω ότι αντιλαμβάνεται δύο καταστάσεις: ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΓΑΜΗΣΕΙ/ΑΛΛΟ

1) Ναι ειναι αξιολογος, οπως επισης αξιολογος ειναι και της Ρουμανας Ντενιζ

2) Εχει αυτην την ικανοτητα, αλλα το στυλ που πλασαρει "..εγω ειμαι παρθενα", ειναι εκνευριστικο. Το κακο ειμαι οτι και η Μονα Λιζα υιοθετησε το ιδιο στυλ της παρθενας και ειναι και οι δυο για κοκκινη καρτα.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
1) Ναι ειναι αξιολογος, οπως επισης αξιολογος ειναι και της Νικολ

2) Εχει αυτην την ικανοτητα, αλλα το στυλ που πλασαρει "..εγω ειμαι παρθενα", ειναι εκνευριστικο. Το κακο ειμαι οτι και η Μονα Λιζα υιοθετησε το ιδιο στυλ της παρθενας και ειναι και οι δυο για κοκκινη καρτα.

:2funny: Νομίζεις ότι καταλαβαίνεις, πότε υιοθετούν αυτό το στυλ; Επ' ευκαιρία, μου φαίνεται και η Sandra Princess. :sunglasses:Οψόμεθα

 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
:2funny: Νομίζεις ότι καταλαβαίνεις, πότε υιοθετούν αυτό το στυλ;

Στο φτερο..με τις πρωτες 10 κουβεντες που θα μου πουνε, τις εχω ακτινογραφησει. Ετσι για το κορτεση αντε να τους παρω 1-2 ποτα..Οτιδηποτε αλλο κανω, θα χασω τον χρονο μου.

Στην ιδια κατηγορια βαζω και το καινουργιο μελαχρινο φρουτο εκ Ρουμανιας, την Γκρετα..

ΥΓ - Στο πιο πανω ποσταρισμα, εννοουσα το κ..λο της Ντενιζ και οχι της Νικολ..
     Η Σαντρα τον βαραει στα μουλωχτα αλλα μονο σε "δικους της" πελατες..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
1) Ναι ειναι αξιολογος, οπως επισης αξιολογος ειναι και της Ρουμανας Ντενιζ

2) Εχει αυτην την ικανοτητα, αλλα το στυλ που πλασαρει "..εγω ειμαι παρθενα", ειναι εκνευριστικο. Το κακο ειμαι οτι και η Μονα Λιζα υιοθετησε το ιδιο στυλ της παρθενας και ειναι και οι δυο για κοκκινη καρτα.

πες τα χρυσοστομε!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Στο φτερο..με τις πρωτες 10 κουβεντες που θα μου πουνε, τις εχω ακτινογραφησει. Ετσι για το κορτεση αντε να τους παρω 1-2 ποτα..Οτιδηποτε αλλο κανω, θα χασω τον χρονο μου.

Στην ιδια κατηγορια βαζω και το καινουργιο μελαχρινο φρουτο εκ Ρουμανιας, την Γκρετα..

ΥΓ - Στο πιο πανω ποσταρισμα, εννοουσα το κ..λο της Ντενιζ και οχι της Νικολ..
     Η Σαντρα τον βαραει στα μουλωχτα αλλα μονο σε "δικους της" πελατες..

νοκια φιλε μου αμα σου πώ ότι τις ακτινογραφώ πλεόν με το άκουσμα του ονοματος και μονο? :rockon:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Kαλά εσύ έχεις περάσει σε άλλο επίπεδο...!!!

καλά σολιτη,θα σε περιποιηθώ μια μέρα εσένα....θα σου συστήνω συνέχεια ντεκάφ στρίππερ και θα σου λέω..."πώ πώ παρτην αυτην ειναι φραπεδιαρα.." και μετα θα γυρνας αφραπος και θα στο παιζω απορημένος "μα....πώς?αυτή όχι καφε?τί λέ ρεεεεε..δεν το πιστευω..." :dancing:
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
καλά σολιτη,θα σε περιποιηθώ μια μέρα εσένα....θα σου συστήνω συνέχεια ντεκάφ στρίππερ και θα σου λέω..."πώ πώ παρτην αυτην ειναι φραπεδιαρα.." και μετα θα γυρνας αφραπος και θα στο παιζω απορημένος "μα....πώς?αυτή όχι καφε?τί λέ ρεεεεε..δεν το πιστευω..." :dancing:

Don't worry!Είναι απλό ...θα κάνω καιρό να ξαναπατήσω σε strip club με την κατάντια που υπάρχει!
Τα έχουμε ξαναπεί ;)
Πρέπει να γίνουν αλλαγές κι ανανεώσεις του καταλόγου...!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Τώρα τι λέμε.... :2funny: Έρχεται η άλλη Χ ξεκωλέ και με το καλησπέρα, όλη πάνω μου, "αγόρι μου" και το χέρι στη πούτσα. Με το που της λέω 5 κουβέντες :cheesy:, αρχίζει τα οικογενειακά και τα value/money που αναγκάζουν σε αυτή τη δουλειά  :). Πάλι θα μας βγει ξινός ο χορός λέω :2funny: :2funny:. Ουκ ολίγες. Είναι που πιστευούν, ότι θα χτυπήσουν ++
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Don't worry!Είναι απλό ...θα κάνω καιρό να ξαναπατήσω σε strip club με την κατάντια που υπάρχει!
Τα έχουμε ξαναπεί ;)
Πρέπει να γίνουν αλλαγές κι ανανεώσεις του καταλόγου...!

δυστυχως εχεις δικιο.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
1) Ναι ειναι αξιολογος, οπως επισης αξιολογος ειναι και της Ρουμανας Ντενιζ

2) Εχει αυτην την ικανοτητα, αλλα το στυλ που πλασαρει "..εγω ειμαι παρθενα", ειναι εκνευριστικο. Το κακο ειμαι οτι και η Μονα Λιζα υιοθετησε το ιδιο στυλ της παρθενας και ειναι και οι δυο για κοκκινη καρτα.
1)Δεν μπορώ παρά μόνο να συμφωνήσω με αυτό το έργο τέχνης απο την Bistriţa-Năsăud  :tooth: (τι έγραψα πάλι ο άτιμος  :rockon:)
2)Με το στύλ της 'παρθένας' αρκετές έχουν κάνει 'καριέρα' σ'αυτό τον χώρο  :'(.
Κόκκινη κάρτα το στύλ της 'μυξοπαρθένας' μόνο γιατί σαν παρουσίες είναι για τρελά διαρκείας  ;)  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom