Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Άσχετο: σήμερα έπινα καφέ (όχι φραπέ) στο MAO (παραλία Γλυφάδας) και να σου ο Κάσπερ να μοστράρεται ημίγυμνος... αηδία!

ηταν με παρεα ή ολομοναχος απολαμβανε το μπανιο του?
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
ηταν με παρεα ή ολομοναχος απολαμβανε το μπανιο του?

Δεν τόψαξα ιδιαίτερα... πάντως καμμιά γνωστή δεν είδα αν και είχε καλά κομμάτια να περιφέρονται περί ην πισίνα...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μεταγραφη νικολ ρουμανας(πρωην σιροκο-τεσσερα!)
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
αυτη με τα ξανθα κοντα μαλλια ειναι ? μια ψιλο-τρελο-γκομενα ?
Δυστυχώς για το Gold αυτή είναι. Προσωπικά ξενερώνω και μόνο που τη βλέπω, άλλοι βέβαια πίνουν σαμπάνιες στην υγεία της, ή μάλλον σε αυτό το διαστροφικό (;!;) που λέγεται ότι έχει. Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα, αλλά αν κάποιος γουστάρει διαστροφή χίλιες φορές θα του πρότεινα την Τσάρλυ από Μούσες που βγάζει και μια decadence άκρως μεθυστική.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Δυστυχώς για το Gold αυτή είναι. Προσωπικά ξενερώνω και μόνο που τη βλέπω, άλλοι βέβαια πίνουν σαμπάνιες στην υγεία της, ή μάλλον σε αυτό το διαστροφικό (;!;) που λέγεται ότι έχει. Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα, αλλά αν κάποιος γουστάρει διαστροφή χίλιες φορές θα του πρότεινα την Τσάρλυ από Μούσες που βγάζει και μια decadence άκρως μεθυστική.

Την είδα προχτές, αλλά δεν έδωσα σημασία γιατί έχει βρεθεί πολλές φορές σαν πελάτης. Νο comments. Και μιας και το έφερε η κουβέντα, πολύς κόσμος, εορταστική ατμόσφαιρα :2funny: και πολλές απουσίες
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Την είδα προχτές, αλλά δεν έδωσα σημασία γιατί έχει βρεθεί πολλές φορές σαν πελάτης. Νο comments. Και μιας και το έφερε η κουβέντα, πολύς κόσμος, εορταστική ατμόσφαιρα :2funny: και πολλές απουσίες

ελα μωρε...σιγα τις απουσιες.....αφου ηταν εκει ο mariner ολες οι αλλες "ειναι εκει"!περαν της πλακας οταν λειπει η μαρτα και η ενυ το μαγαζι πεφτει σε σοου!
 

davmast

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
129
Like
4
Πόντοι
1
Η Νικόλ μήπως δούλεψε και απέναντι στο Lido?
 

davmast

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
129
Like
4
Πόντοι
1
Παιδιά τα σόου είναι εξίσου καλά  όπως παλιά? Θυμάμαι κάτι εντυπωσιακά λεσβιακά με τακούνια στις τρύπες τους, και πολύ καλές φραπεδίές. Αυτά πρίν καμιά διετία.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Παιδιά τα σόου είναι εξίσου καλά  όπως παλιά? Θυμάμαι κάτι εντυπωσιακά λεσβιακά με τακούνια στις τρύπες τους, και πολύ καλές φραπεδίές. Αυτά πρίν καμιά διετία.

τα σοου ειναι εξισου δυναμικα(ιδιως της μαρτας),η μουσικη εξαιρετικη,αλλα ολα τα λεφτα ειναι τα νιμου!πολυ ωραια νιμουδακια που σε τοση μεγαλη ποικιλια δεν θα τα βρεις αλλου....ειναι πολλα καλα μαζεμενα εστω και αν ειναι πολυ καιρο οι περισσοτερες....gold ρε!power!
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
Παιδιά τα σόου είναι εξίσου καλά  όπως παλιά? Θυμάμαι κάτι εντυπωσιακά λεσβιακά με τακούνια στις τρύπες τους, και πολύ καλές φραπεδίές. Αυτά πρίν καμιά διετία.

Το σοου υπαρχει κανονικα!!!
Χθες τριξι με χαρα παλι το ιδιο λεσβιακο σοου και οπως λεει ο vasos πολυ καλα κοριτσια!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
τα σοου ειναι εξισου δυναμικα(ιδιως της μαρτας),η μουσικη εξαιρετικη,αλλα ολα τα λεφτα ειναι τα νιμου!πολυ ωραια νιμουδακια που σε τοση μεγαλη ποικιλια δεν θα τα βρεις αλλου....ειναι πολλα καλα μαζεμενα εστω και αν ειναι πολυ καιρο οι περισσοτερες....gold ρε!power!

Ναι αλλά πρέπει να μας βγάλουνε  τίποτα κουπόνια
 

davmast

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
129
Like
4
Πόντοι
1
Μια ερώτηση ψιλοάσχετη, αλλά είναι μερικές φορές είναι πραγματικότητα. Πάτε μόνοι σας στο Gold ή και στα υπόλοιπα μαγαζιά. Εγώ το τελευταίο διάστημα είτε γιατί η παρέα δεν τράβαγε, είτε γιατί τύχεναι να είμαι εκεί κοντά περίεργες ώρες, συνήθως είμουνα μόνος μου, και έπιανα θέση κοντά στο μπάρ, όπυ έχει και καλή θέση για τα σόου. Νομίζω όμως ότι είμουνα ο μόνος χωρίς παρέα, εκτός άν έκανα λάθος
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
λαθοε εκανες φιλε μου..και αλλος υπηρχε χτες χωρις παρεα..και συνηθως παω μονος.η παρεα δυστυχως σπανια ακολουθει..
 

davmast

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
129
Like
4
Πόντοι
1
Στο συγκεκριμένο μαγαζί μήπως είναι λίγο επικίνδυνη η φραπεδιά λόγω έλειψης πριβέ? Μου έχει τύχει η κοπέλα να χτυπάει φραπέ και να κοιτάει να προστατευτεί από τις κάμερες που είναι κοντά στον Λάκη
 

Επισκέπτης
Στο συγκεκριμένο μαγαζί μήπως είναι λίγο επικίνδυνη η φραπεδιά λόγω έλειψης πριβέ? Μου έχει τύχει η κοπέλα να χτυπάει φραπέ και να κοιτάει να προστατευτεί από τις κάμερες που είναι κοντά στον Λάκη

Ποιος ειναι ο Λακης και τελικα που ειναι οι καμερες davmast ?
 

davmast

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
129
Like
4
Πόντοι
1
Ο DJ. Νομίζω ότι έχει κάμερες εκεί στο πλάι που είναι η είσοδος του Λάκη. Αυτά βέβαι πριν καμιά διετία.
 

gregoo

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
επειδή από την προηγούμενη Τετάρτη είμαι πλέον ερωτευμένος με την Αλεξάνδρα (μικρή Ολλανδέζα) και εξαιτίας του προχωρημένου της ώρας προλάβαμε με φίλο μου το σοου της Τριξι (bondage) και πήρα τελικά διπλό χορό με Αλεξάνδρα και με μια άλλη απλό (ψιλή, μελαχρινή με ίσια μαλλιά και αρκετά μεγάλο στήθος-δεν συγκράτησα όνομα), το ερώτημα πλέον είναι αν η Αλεξάνδρα "κερνάει" frappe shaken not stired?? Για να κάνω μια σχετική κατάθεση την επόμενη εβδομάδα...Αν όχι αυτή την Κυριακή εφόσον θα έχει αραιώσει και ο κόσμος του Σαββάτου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom