Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
Ρε παιδια αν ειναι να προσφερει φραπε η γκομενα θα το κανει μονη της η πρεπει να το ζητησω εγω?
αυτη που μου τον επαιξε το Σαββατο ηξερα οτι κανει φραπέ και της λεω 50 ευρω,σε μια αλλη τον εβγαλα εξω απλα στο χορο για να δω αντιδραση,και τελικα μου τον επαιξε κ αυτη,μαλλον εχω ωραιο οργανο,παντα στο BG.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
αυτη που μου τον επαιξε το Σαββατο ηξερα οτι κανει φραπέ και της λεω 50 ευρω,σε μια αλλη τον εβγαλα εξω απλα στο χορο για να δω αντιδραση,και τελικα μου τον επαιξε κ αυτη,μαλλον εχω ωραιο οργανο,παντα στο BG.

Ναι ενώ κάτι άλλοι που το έχουν γκρέϊπφρουτ...
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
Aνταποκριση απο χτες βραδυ.
φτασαμε στις 4 η ωρα στο μαγαζι με εναν φιλο μου,λιγος κοσμος ειχε μεινει,οι κοπλες ειχαν βαρεθει, μια μαλιστα πρεπει να την ειχε παρει και ο υπνος σε μια γωνια.πηρα για χορο την μαρια η οποια δεν μου γυαλισε το ματι και δεν συνεχισα, στη συνεχεια την σειλα για 5 χουρους, με το γνωστο γλυψιμο σταυτι, και την ωραια της κινηση, ενεκα λινου παντελονιου και υπερφιλοτιμες προσπαθειες της ... σα να ειδα τον κασπερ να γαμαει μια στριπερ σε ενα απομονωμενο τραπεζι πισω αριστερα οπως μπαινουμε και κοιταμε την πιστα...δεν ξερω αν παιζει τετοιο πραμα η αν δεν ειδα καλα..τεσπα..αλλες παρουσιες, η μαρινα, η ηρα η ειντζελ που τη  πηρε ο φιλος και εμεινε σουπερ ευχαριστημενος,η αουρορα,η μοντεστα...μια καπως μεγαλυτερη ψιλη-ψιλη γεματουλα ξανθια με ισιο μακρυ μαλλι ποια ειναι?
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
Παιδιά,

Μπορούμε να χρησιμοποιούμε αυτό το thread και σχόλια και ερωτήσεις και συζήτηση (θα το συνδέσω και με τη καταχώρηση του Baby Gold στο κατάλογο), αλλά εαν πρόκειται για κριτική μετά από επίσκεψή μας στο μαγαζί, καλύτερα να μπαίνει στον κατάλογο και με τις βαθμολογίες του.
 

monokoloMIA

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Η Εινζελ ειναι απαραδεκτη,Ελληνιδα σαλονικια
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
συγγνωμη αν ενοχλω.....αλλα βλεπω καλα ή εχω καταρρακτη απο χθες και στραβωθηκα?Εφυγε ο ορος φραπαδουρα απο το θρεντ?θαρρω οτι ειναι λογος για αυτομπανακι αυτο αν εγινε......... :headbang: :headbang: :headbang: :birdman:
:birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
συγγνωμη αν ενοχλω.....αλλα βλεπω καλα ή εχω καταρρακτη απο χθες και στραβωθηκα?Εφυγε ο ορος φραπαδουρα απο το θρεντ?θαρρω οτι ειναι λογος για αυτομπανακι αυτο αν εγινε......... :headbang: :headbang: :headbang: :birdman:
:birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:

Χαλάρωσε φραπεδογκρεϊπφρουτιάρη μου εσύ...
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Η Εινζελ ειναι απαραδεκτη,Ελληνιδα σαλονικια
Σιγά μην είναι Ελληνίδα...

Η γνωστή Έιντζελ? Το ξεκώλι από το Ερώτικα? Κοίτα προς Αγίους 40, βορειοηπειρώτισσα μήπως? :tooth:

Άμα την γνωρίσεις και καλλίτερα, σου βρίσκει κι' ό,τι θες...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Η γνωστή Έιντζελ? Το ξεκώλι από το Ερώτικα? Κοίτα προς Αγίους 40, βορειοηπειρώτισσα μήπως? :tooth:

Άμα την γνωρίσεις και καλλίτερα, σου βρίσκει κι' ό,τι θες...

Kάποτε (επί παλιού Baby O, 2002-4) ήμουν μέγας φαν και έλεγε ότι ήταν Ρουμάνα. Μετά στο BG την ξαναβρήκα, αλλά πρόσφατα που δοκίμασα το πριβέ της έφαγε οριστικά (;) πόρτα.
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
Θα παρακαλέσω να χρησιμοποιούμε το συγκεκριμένο thread για συζητήσεις και ανταλλαγές απόψεων για το εν λόγω μαγαζί. Οτιδήποτε κριτικές μετά απο επισκέψεις μας στο μαγαζί καλό είναι να γίνονται στον κατάλογο. Το thread αυτό έχει συνδεθεί με τον κατάλογο.

Ευχαριστώ.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Θα παρακαλέσω να χρησιμοποιούμε το συγκεκριμένο thread για συζητήσεις και ανταλλαγές απόψεων για το εν λόγω μαγαζί. Οτιδήποτε κριτικές μετά απο επισκέψεις μας στο μαγαζί καλό είναι να γίνονται στον κατάλογο. Το thread αυτό έχει συνδεθεί με τον κατάλογο.

Ευχαριστώ.
Ομολογώ ότι δεν κατάλαβα τη διαφορά, αλλά ΟΚ, δεν ξαναγράφω κάτι εδώ μην δημιουργήσω και πρόβλημα.
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
προχτεσινη ανταποκριση.
μετα το αθενς νρ 1 στο κλασσικο ιδρυμα.σεξ σοου απο μαρτα,το κλασσικο με τον δονητη, ο μαλακας ο κασπερ να χοροπηδαει στην σκηνη μαζι με τις λοιπες γελοιοτητες που κανει.αλλες παρουσιες η μονικα, η αουρορα, μια κοντη 160 με τα χερια στην αναταση,η μαρινα η μοντεστα .εγω πηρα μια πανηψηλη ξανθια με σφιχτο κωλο την ντιανα για 5 χουρους καθοτι δεν προτεινε καν πριβε.πολυ αξιολογος χουρος, αφηνε πιασιμο αλλα διακριτικο και απαλο σε νακιμου της, στον 5ο εκανε και αποπειρα ποδοφραπεδιας,αλλα δεν προλαβε γιατι με πηραν τα ζουμια...δεν την ειχα ξαναπαρει και με εξεπληξε ευχαριστα
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
Ομολογώ ότι δεν κατάλαβα τη διαφορά, αλλά ΟΚ, δεν ξαναγράφω κάτι εδώ μην δημιουργήσω και πρόβλημα.

Οτιδήποτε thread υπάρχει στο forum για μαγαζιά, υπάρχει για να γίνεται συζήτηση. Αν όμως έχουμε επισκεφτεί ένα μαγαζί, και θέλουμε να βάλουμε βαθμολογίες και να γράψουμε κριτική, καλό θα ήταν να πηγαίνει στους καταλόγους.

Εδώ είναι περισσότερο για ερωτήσεις/απορίες/συζήτηση
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
να επισημανω και εγω την υπαρξη μιας κοντης και να μην σας πω οτι ειδα και αλλη μια.παντως για παρασκευη βραδυ ηταν χαλαρα αδειο,και με σημαντικες απωλειες ονοματων.παντως αυτη η ΛΙΝΤΙΑ ρε μαγκες μου τι νιμου ειναι!!!!! :rolleyes: :P..δεν σταματαγε να κανει χορους,πολυ ζουμι αυτο το θηλυκο :rockon:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Άσχετο: σήμερα έπινα καφέ (όχι φραπέ) στο MAO (παραλία Γλυφάδας) και να σου ο Κάσπερ να μοστράρεται ημίγυμνος... αηδία!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom