Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
ελα δε θελω "μαλακιες"

το "γεροντια του μαπετ σοου" θα μεινουν αναλλοίωτα σε αφεντικο-μεταθεσεις  :2funny:
 

alex88

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
481
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
τωρα γυρισα και το μαγαζι κλειστο.....
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Χθεσινο περασμα απ΄εξω κατεβαινοντας την Συγγρου..Οι καδοι των μπαζων ηταν ακομη απ'ξω..Τοσους μηνες ανακαινιση προκαλει αποριες..Τεσπα..Θα δειξει..Λογικα θα πρεπει να βιαστουν γιατι θα χασουν την εορταστικη περιοδο των Χριστουγεννων.
 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
722
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
ξερουμε η μαρια η ψιλη ξανθια, μια απο τις φιρμες του μαγαζιου που εχει μεταφερθει?
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Χθεσινο περασμα απ΄εξω κατεβαινοντας την Συγγρου..Οι καδοι των μπαζων ηταν ακομη απ'ξω..Τοσους μηνες ανακαινιση προκαλει αποριες..Τεσπα..Θα δειξει..Λογικα θα πρεπει να βιαστουν γιατι θα χασουν την εορταστικη περιοδο των Χριστουγεννων.

Ειδα ταμπελα απ'ξω να γραφει "Ενοικιαζεται"..Μου λυθηκε η απορια .. :grin:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
εκλεισε και αυτο δηλαδη? απο τα πρωτα στριπτηζαδικα που πηγα στη ζωη μου παντως
φαινεται η περιοχη δεν σηκωνει παραπανω στριπ
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Ειδα ταμπελα απ'ξω να γραφει "Ενοικιαζεται"..Μου λυθηκε η απορια .. :grin:

Σορρυ παιδαροι αλλα εκανα λαθος..Αυτα παθαινεις οταν κατεβαινεις την Συγγρου με πατημενα γκαζια..Η ταμπελα εγραφε "ενοικιαζονται σκαλωσιες"..Καμμια σχεση με το μαγαζι.
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
μπορεί με τις σκαλωσιές να νοικιάζεται και το μαγαζί, δυο σε ένα, ε????????
επιχειρηματικότηα που λέει και η κυβέρνηση

Σορρυ παιδαροι αλλα εκανα λαθος..Αυτα παθαινεις οταν κατεβαινεις την Συγγρου με πατημενα γκαζια..Η ταμπελα εγραφε "ενοικιαζονται σκαλωσιες"..Καμμια σχεση με το μαγαζι.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Η ταμπελα εγραφε "ενοικιαζονται σκαλωσιες"..Καμμια σχεση με το μαγαζι.

πάντως θείο με ροστεράκι 2005-2006 ήτοι μαρίνες,μάρθες,μαρία,αννέτα(με πράσινο στρίγκο φάκ μι :rockon:),τζέσικα,ήρα,βίκυ,ένυ κλπ κλπ..εγώ παίρνω μπύρα και ανεβαίνω σκαλωσιά άμα λάχει..
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Ήμουνα τις προάλλες με την παρέα στο εν λόγω μαγαζί που τώρα έχει μετονομαστεί σε Wall St και παρατήρησα κάτι που με παραξένεψε. Μερικοί άντρες ήταν μόνοι τους όλη την ώρα χωρίς να τους πλησιάζει να τους μιλήσει καμιά εργαζόμενη. Πώς το εξηγείτε αυτό; Να ήταν γιατί δεν ήθελαν να κεράσουν ποτό ή απλά δεν τους γούσταραν;
 

javelinos 12

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
234
Like
43
Πόντοι
1
πάντως θείο με ροστεράκι 2005-2006 ήτοι μαρίνες,μάρθες,μαρία,αννέτα(με πράσινο στρίγκο φάκ μι :rockon:),τζέσικα,ήρα,βίκυ,ένυ κλπ κλπ..εγώ παίρνω μπύρα και ανεβαίνω σκαλωσιά άμα λάχει..
Οντως φίλε στην κυριολεξία χρυσή εποχή τότε με τα φλογοβολα
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Νομιζω ότι ο εκλεκτος των εκλεκτών bixterius και το αγωνιστικο καθαροαιμο αλογο Messy, πιθανως να εχουν κατι καινουργιο να μας πουν για αυτό το μαγαζι-θρυλο.

Αυτά.
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Νομιζω ότι ο εκλεκτος των εκλεκτών bixterius και το αγωνιστικο καθαροαιμο αλογο Messy, πιθανως να εχουν κατι καινουργιο να μας πουν για αυτό το μαγαζι-θρυλο.

Αυτά.

Master ευχαριστώ για τα καλά λόγια  :) Δεν έχω ίνφο για το μαγαζί, εγώ κινούμαι περισσότερο στα περιφερειακά ιδρύματα. Υποψιάζομαι όμως ότι κάτι έχει πάρει το αυτί σου για να κάνεις την νίξη.  :grin:

Επίκειται κ άλλο comeback μετά το diamond dolls?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom