Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Ισως η απάντηση είναι προφανής αλλά θα τη ρίξω την ερώτηση...: Η Μοντέστα αν και κούκλα Plastic Fantastic, δεν είναι λίγο ψυχρή, λίγο στην κοσμάρα της κ.λ.π.?
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Πίνει Fanta + Cola...που της δίνoyn άλλο αέρα...;) ;)
Αντιληπτό. Εγώ ο άμοιρος που δεν κουβαλάω αναψυκτικά μαζί μου τι να κάνω? Να τη ρωτήσω αν έχει τίποτε φυσαλίδες στο ηγμόριο και αν νοιώθει καλά πριν από το χορό?
Να της προτείνω να πεταχτεί να πάρει κάτι κερασμένο από μένα και μετά νάρθει? :think:
 

Επισκέπτης
Αντιληπτό. Εγώ ο άμοιρος που δεν κουβαλάω αναψυκτικά μαζί μου τι να κάνω? Να τη ρωτήσω αν έχει τίποτε φυσαλίδες στο ηγμόριο και αν νοιώθει καλά πριν από το χορό?
Να της προτείνω να πεταχτεί να πάρει κάτι κερασμένο από μένα και μετά νάρθει? :think:

Δεν δανείζεται..δεν αγοράζει απο ξένους...εγγυημένο...;)

Σίγουρα νιώθει καλά στο χορό κ στα υπόλοιπα...γιατί δεν καταλαβαίνει τίποτα...(κατά το : ξέρω,πως δεν ξέρω τίποτα = σοφός).

Εκείνη θα κάνει τη δουλειά της (την όποια)...εσύ θα απολαύσεις ή θα σιχαθείς...είναι στο μυαλό σου...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Αντιληπτό. Εγώ ο άμοιρος που δεν κουβαλάω αναψυκτικά μαζί μου τι να κάνω? Να τη ρωτήσω αν έχει τίποτε φυσαλίδες στο ηγμόριο και αν νοιώθει καλά πριν από το χορό?
Να της προτείνω να πεταχτεί να πάρει κάτι κερασμένο από μένα και μετά νάρθει? :think:

κορυφαιο  :2funny:
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Οπως προαναφέρθηκε το βασικό είναι ότι έρχεται ο Ιούλιος ...!!!

Τα γυναικόπαιδια να γεύγουν να πάνε στα χωριά τους ...!!!

κΚαι εμείς οι κακόμοιροι εδώ να λιώνουμε στη δουλειά μέσα στον καύσωνα για να μην τους λείψει τίποτα ...!!!

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

trikavlos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Η Μαρινα δεν εργαζεται πλεον στο εν λογω ιδρυμα? Εχω καιρο να ακουσω νεα για την αφεντια της.
Εχει αλλαξει μαγαζι?
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Εδώ και πολύ καιρό την είχε κάνει από BG, για Ρασπούτιν έιπαν οι συναθλητές ...
Δεν την έχει αναφέρει κανείς πρόσφατα ...
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
535
Like
0
Πόντοι
6
Οπως προαναφέρθηκε το βασικό είναι ότι έρχεται ο Ιούλιος ...!!!

Τα γυναικόπαιδια να γεύγουν να πάνε στα χωριά τους ...!!!

κΚαι εμείς οι κακόμοιροι εδώ να λιώνουμε στη δουλειά μέσα στον καύσωνα για να μην τους λείψει τίποτα ...!!!

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

Κατάλαβα...........
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Οπως προαναφέρθηκε το βασικό είναι ότι έρχεται ο Ιούλιος ...!!!

Τα γυναικόπαιδα να γεύγουν να πάνε στα χωριά τους ...!!!

κΚαι εμείς οι κακόμοιροι εδώ να λιώνουμε στη δουλειά μέσα στον καύσωνα για να μην τους λείψει τίποτα ...!!!

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Πώς με πιάνεις... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:Πρέπει να βρεθούμε στο "Ναό" τώρα τον Ιούλιο.... ;) ;)
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
535
Like
0
Πόντοι
6
Borg, χρωστάς μια έξοδο εδω και ένα χρόνο. Και με δεδομένο ότι εγώ ήδη έχω στη στείλει στη μέλλουσα, περιμένω.........
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Πώς με πιάνεις... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:Πρέπει να βρεθούμε στο "Ναό" τώρα τον Ιούλιο.... ;) ;)

Borg, χρωστάς μια έξοδο εδω και ένα χρόνο. Και με δεδομένο ότι εγώ ήδη έχω στη στείλει στη μέλλουσα, περιμένω.........

Οκ, προετοιμαστήτε ψυχολογικά και θα σας ενημερώσω για την νύχτα της μεγάλης σφαγής ....!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom