Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Φαίνεται...το κακό είναι οτι δεν θα ζήσετε πολύ (με τα κόλπα που γουστάρετε = γλυφομούνι στην Φυλής)...να χαρείτε τη φιλία σας...:P

τα εξτρίμ σπόρτς δεν είναι για αδερφές-πάκηδες που πηγαίνουν για ποτοθεραπεία στις μούσσες.  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Άθλιες αίθουσες τίγκα στον καπνό με σκισμένους καναπέδες και καμμένα τραπεζομάντηλα, βρώμικες τουαλέτες, ποτά καθαρό νέφτι, σερβιτόροι που κοιτάνε να σου κλέψουν τα ρέστα, γκόμενες γ'εθνικής και σας σας πείραξε αν είναι διακριτικό το πριβέ ή όχι!

Συγνώμη αλλά μάλλον δεν ήμουν ξεκάθαρος

Είπα ότι δεν είμαι φαν του τι γίνεται στα πριβέ αλλά λίγο με νοιάζει

Και απλά είπα ότι αν είναι να γίνεται να γίνεται τουλάχιστον με κάποια διακριτικότητα και όχι κοινή τη θέα

 

neverland

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες επειδή ήμουν ψιλοκλασμένος πως λένε αυτή που κάνει την κακιά μάγισσα στο show με την χιονάτη?Παίζει να είναι transformer?
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Τριξι και είναι Αγγλίδα, όχι δεν είναι τρανς !
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Φίλε Borg η Τρίξι δεν είναι η χιονάτη?Εγώ λεω για αυτήν που κάνει την μάγισσα στο ίδιο show!Ξανθιά σιλικονάτη!Thnx πάντως

Αυτή τη στιγμή έχω κολήσει ...

Αφού κάνει show είναι ήτε η Μάρτα ήτε η Ένι, και οι δυο είναι ξανθιές σιλικονάτες ...!!!

και καμμία από τις δύο δεν παίζει να την περάσεις για μετάλαξη ...!!!
 

neverland

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Αυτή τη στιγμή έχω κολήσει ...

Αφού κάνει show είναι ήτε η Μάρτα ήτε η Ένι, και οι δυο είναι ξανθιές σιλικονάτες ...!!!

και καμμία από τις δύο δεν παίζει να την περάσεις για μετάλαξη ...!!!

Ok φίλε Borg,η Ενι είναι!Για μένα ήταν οτι καλύτερο υπήρχε στο μαγαζί απλά ένας φίλος έβαλε την ίδέα λόγω του προσώπου της λίγο!Εγώ έλεγα όχι αλλά ήμουν ψιλοχάλια κ είπα να ρωτήσω καθώς είχα πάρα πολύ καιρό να επισκεφτώ το ίδρυμα κ δεν την θυμόμουν!Thnx
 

neverland

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
By the way από χορούς τι λέει η Ενυ?Φραπεδιάζει?K μόνο στον απλό λέει τπτ?Thnx
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Γεια σας μετα απο πολυ και καιρο

Παρασκευη βραδυ ειμασταν στο μαγαζι...απο ξοφαλτση εκατσε ...οθτε που το ειχαμε σκεφτει.

Οπως καταλαβαινετε τα φραγκα περιορισμενα και διαθεση λιγοστη...το ξαναπα δεν ηταν προγραματισμενο.

Τεσπα...Το μαγαζι σεχτικα αδειο ....κατα τισ 4 εσκασε λιγο κοσμος....οι κοπελες να παρακαλανε για χορο...τι να πω...δεν φταινε και αυτες εξω ειχε νεκρα οι ολοι εφυγαν για διακοπες η δεν υπαρχουν λεφτα....

αφου με το που μπηκαμε και μας την επεσαν 15 γκομενες για χορο τελικα το πειρα αποφαση και πειρα μια ..την Τζουλια. Μιλφακι αλλα πολυ καλο..δεν ηταν η σουπερ εκθαμβωτικη...αλλα ηταν γυναικα με τα ολα της.

Παιδια μπραβο τησ (απο εμενα) Η κοπελα ηξερε να κανει χορο...δεν ανεβενε πανω σου και εκανε ροντεο οπως κανουν κατι αλλες. Ηταν πολυτως θυληκη. Ηταν ακριβως οπως πρεπει...ειχε και βυζαρες REAL!!!!

αυτα να ειστε ολοι καλα και καλο μηνα.
 

Black Stallion

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
το baby gold δεν είναι όπως πέρισυ που είιχα πάει πριν τα χριστούγεννα.
Λιγότερες κοπέλλες και μεσαία ποιότητα.
Το show του ποτέ δεν μου άρεσε έτσι κι αλλιώς αλλά κάποιες κοπέλες έλεγαν.
 

Black Stallion

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας μετα απο πολυ και καιρο

Παρασκευη βραδυ ειμασταν στο μαγαζι...απο ξοφαλτση εκατσε ...οθτε που το ειχαμε σκεφτει.

Οπως καταλαβαινετε τα φραγκα περιορισμενα και διαθεση λιγοστη...το ξαναπα δεν ηταν προγραματισμενο.

Τεσπα...Το μαγαζι σεχτικα αδειο ....κατα τισ 4 εσκασε λιγο κοσμος....οι κοπελες να παρακαλανε για χορο...τι να πω...δεν φταινε και αυτες εξω ειχε νεκρα οι ολοι εφυγαν για διακοπες η δεν υπαρχουν λεφτα....

αφου με το που μπηκαμε και μας την επεσαν 15 γκομενες για χορο τελικα το πειρα αποφαση και πειρα μια ..την Τζουλια. Μιλφακι αλλα πολυ καλο..δεν ηταν η σουπερ εκθαμβωτικη...αλλα ηταν γυναικα με τα ολα της.

Παιδια μπραβο τησ (απο εμενα) Η κοπελα ηξερε να κανει χορο...δεν ανεβενε πανω σου και εκανε ροντεο οπως κανουν κατι αλλες. Ηταν πολυτως θυληκη. Ηταν ακριβως οπως πρεπει...ειχε και βυζαρες REAL!!!!

αυτα να ειστε ολοι καλα και καλο μηνα.
κάπως έτσι ήτανε
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
By the way από χορούς τι λέει η Ενυ?Φραπεδιάζει?K μόνο στον απλό λέει τπτ?Thnx
ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ μη  σε  ακούσει ο Μποργκ μαλάκα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 

neverland

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ μη  σε  ακούσει ο Μποργκ μαλάκα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Τι εννοείτε ακριβώς ρε μάγκες?Γιατί? :think:Είμαι καίνουριος εδώ αλλά κ στο συγκεκριμένο μαγαζί είχα να πάω χρόνια...
 

Επισκέπτης
Τι εννοείτε ακριβώς ρε μάγκες?Γιατί? :think:Είμαι καίνουριος εδώ αλλά κ στο συγκεκριμένο μαγαζί είχα να πάω χρόνια...

Τίποτα δεν εννοούν...μαλακίες των κ καλά παλιών...

Μια απορία έχω...τι σου αρέσει πάνω σ'αυτή τη "γκόμενα"/ένυ ???
 

neverland

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Και εγώ κατι τέτοιο κατάλαβα!Βασικά όπως είπα ξανά ήμουν ψιλοκλασμένος κ να σου πω την αλήθεια στο πρόσωπο δεν την πολύ θυμάμαι!Απλά άρχισε οταν κάποιος απο την παρέα που την είδε απο κοντά είπε πως παίζει να είναι κ τραβέλι κ είπα να ρωτήσω!Βασικά αυτή δεν είναι που κάνει την κακιά μάγισσα στο show με την χιονάτη(Τρίξι)?Θυμάμαι μονο μια ξανθιά  :tits2: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom