Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Προτείνω να ξαναπας στο μαγαζί...με την πιο καλή σου διάθεση...και να την ξαναπαρατηρήσεις... :2funny: :2funny: :2funny:

Περιμένουμε τις εντυπώσεις...αν είναι εγχειρισμένο ή όχι...(τραβέλι)... :2funny: :2funny: :2funny:
 

neverland

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Τι εννοείς?Είναι όντως η απλά δεν λέει τπτ? :think:
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Λοιπον ειμουν παλι την Παρασκευη...

Εχω αρχισει και βγαινω παλι

τι εχουμε.

Η τριξι αν και δεν ειναι και εμενα του γουστου μου δεν ειναι τραβελι...νορμαλ γυναικα ειναι απλα εχει πολυ extreme kai kinky χαρακτηριστηκα. Εχει και το υψος ειναι και αδυνατη.....ε μπερδευετε ο αλλος.........το ιδιο νομιζα και εγω

Επειτα απο 5 χορους μην ρωτατε ονοματα αλλα η μια που πηρα ειχε ενα κωλο "επιπλο" δηλαδη η γυναικα πρπει να κανει και 3 ωρες γυμναστηκη την ημερα....δεν το εχω ξαναδει αυτο

οι αλλες νορμαλ.....

Αυτο που μοθ εκανε εντυπωση ειναι το εξης

Οπωτε παω σε στριπ ειμαι κλασμενος εχω πιει απο πριν μια θαλασσα.....

Οπωτε και ενα π-οτο εκει μεσα και τελειωσα

Την Παρασκευη πηγα απιωτος...και ηπια και 5 -6 ποτα....λοιπνο δεν ηταν μπομπα..... τωρα η εγω ειμαι τυχερος η το μαγαζι μαγκες ειναι καθαρο σε ποτα

οι παλιοι να με επιβεβαιωσουν

Θεωρω πως πρεπει να τα λεμε αυτα και τα καλα και τα κακα διοτι εδω εχουμε να κανουμε με την υγεια μας...............
 

Επισκέπτης
Την Παρασκευη πηγα απιωτος...και ηπια και 5 -6 ποτα....λοιπνο δεν ηταν μπομπα..... τωρα η εγω ειμαι τυχερος η το μαγαζι μαγκες ειναι καθαρο σε ποτα

Mάλλον τυχερός είσαι...αν κ απ'ότι έμαθα...έχει βελτιωθεί η κατάσταση..;)
 

Επισκέπτης
επισκεψη παρασκευη 8 μαιου.κατα τις 3 το βραδυ.στο συγκεκριμενο μαγαζι ειχα να παω 3 χρονια περιπου.το θεωρουσα το καλυτερο στην αθηνα μεχρι προχτες....μπαινουμε μεσα μας βαζουν σε τραπεζι δεν ειχε πολυ κοσμο παλαιτερες εποχες δεν εβρισκες με τιποτα.παραγγελνουμε.τα ποτα δεν ηταν καλης ποιοτητας.λοιπον,τωρα το προγραμμα και η μουσικη ηταν μακραν τα πιο αθλια που ειχα δει ποτε σε μαγαζια τετοια.ουτε δονητες,ουτε παιχνιδια με το κοινο,ουτε λεσβειακα,ουτε καν το στρινγκ δεν εβγαζαν με το ζορι το σουτιεν.μουσικη 0.οτι να ναι.μα το χειροτερο ηταν αλλο.οι γκομενες ηταν τοσο ξενερωτες σου ερχοταν με το ζορι να σου κανουν την χαρη ξερω εγω,και ουτε καν καθοταν στο τραπεζι.ορτθιες ελεγαν παμε χορο?και εφευγαν.μιλαμε για πολυ ξενερα.το μαγαζι εχει χαλασει πολυ κατα την γνωμη μου.δεν αξιζει σε τιποτα εκτος απο καποια μωρα τα οποια οντως ηταν πολυ δυνατα αλλα μεχρι εκει,δεν νομιζο οτι φτανει σε κανεναν απλα να τα βλεπει θελει και συμμετοχη το πραγμα.μαλλον εχει αλλαξει ιδιοκτητη δεν εξηγειται αλλιως τετοια αλλαγη.κριμα γιατι ειχε καλη φημη και ωραιο χωρο εσωτερικα.

1.Όταν είναι φουλ το μαγαζί..παραπονιέστε..που δεν κάθεστε...όταν είναι μισοάδειο..παραπονιέστε..γιατί έχει πέσει..λες κ εισπράτετε...

2.Συμφωνώ για τα ποτά...αν κ έχουν βελτιωθεί.

3.Διαφωνώ κάθετα για τη μουσική..πιστεύω οτι μετά το Alcatraz,το club αυτό παίζει τα καλύτερα..

4.Το πρόγραμμα,πάνω κάτω είναι ίδιο με αυτό που άφησες πριν 3 χρόνια.

5.Συμφωνώ 10000%...οι γκόμενες στο μαγαζί κάπως την έχουν δει...μάλλον η χειροκίνηση επί του κανα-πέος + οι ποτοθεραπείες του παρελθόντος τους έχουν πάρει τα μυαλά...αλλά θα συνέλθουν...

6.Ιδιοκτήτη δεν έχει αλλάξει...οι εποχές άλλαξαν...ίσως και οι πελάτες...
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
..Την Παρασκευη πηγα απιωτος...και ηπια και 5 -6 ποτα....λοιπνο δεν ηταν μπομπα..... τωρα η εγω ειμαι τυχερος η το μαγαζι μαγκες ειναι καθαρο σε ποτα.

Μετα την προσφατη ανταλλαγη μηνυματων με τον υπευθυνο του μαγαζιου ( τα οποια μπορεις να τα διαβασεις, μερικες σελιδες πιο πισω) πλεον τα ποτα ειναι καθαρα και τα ξηροκαρπα φρεσκα..!

Αυτα..Και καλημερα σας.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
επισκεψη παρασκευη 8 μαιου.κατα τις 3 το βραδυ.στο συγκεκριμενο μαγαζι ειχα να παω 3 χρονια περιπου.το θεωρουσα το καλυτερο στην αθηνα μεχρι προχτες....μπαινουμε μεσα μας βαζουν σε τραπεζι δεν ειχε πολυ κοσμο παλαιτερες εποχες δεν εβρισκες με τιποτα.παραγγελνουμε.τα ποτα δεν ηταν καλης ποιοτητας.λοιπον,τωρα το προγραμμα και η μουσικη ηταν μακραν τα πιο αθλια που ειχα δει ποτε σε μαγαζια τετοια.ουτε δονητες,ουτε παιχνιδια με το κοινο,ουτε λεσβειακα,ουτε καν το στρινγκ δεν εβγαζαν με το ζορι το σουτιεν.μουσικη 0.οτι να ναι.μα το χειροτερο ηταν αλλο.οι γκομενες ηταν τοσο ξενερωτες σου ερχοταν με το ζορι να σου κανουν την χαρη ξερω εγω,και ουτε καν καθοταν στο τραπεζι.ορτθιες ελεγαν παμε χορο?και εφευγαν.μιλαμε για πολυ ξενερα.το μαγαζι εχει χαλασει πολυ κατα την γνωμη μου.δεν αξιζει σε τιποτα εκτος απο καποια μωρα τα οποια οντως ηταν πολυ δυνατα αλλα μεχρι εκει,δεν νομιζο οτι φτανει σε κανεναν απλα να τα βλεπει θελει και συμμετοχη το πραγμα.μαλλον εχει αλλαξει ιδιοκτητη δεν εξηγειται αλλιως τετοια αλλαγη.κριμα γιατι ειχε καλη φημη και ωραιο χωρο εσωτερικα.

1.Όταν είναι φουλ το μαγαζί..παραπονιέστε..που δεν κάθεστε...όταν είναι μισοάδειο..παραπονιέστε..γιατί έχει πέσει..λες κ εισπράτετε...

2.Συμφωνώ για τα ποτά...αν κ έχουν βελτιωθεί.

3.Διαφωνώ κάθετα για τη μουσική..πιστεύω οτι μετά το Alcatraz,το club αυτό παίζει τα καλύτερα..

4.Το πρόγραμμα,πάνω κάτω είναι ίδιο με αυτό που άφησες πριν 3 χρόνια.

5.Συμφωνώ 10000%...οι γκόμενες στο μαγαζί κάπως την έχουν δει...μάλλον η χειροκίνηση επί του κανα-πέος + οι ποτοθεραπείες του παρελθόντος τους έχουν πάρει τα μυαλά...αλλά θα συνέλθουν...

6.Ιδιοκτήτη δεν έχει αλλάξει...οι εποχές άλλαξαν...ίσως και οι πελάτες...

αλλαξε η κάβα φαίνεται. :helpplea:
για τη μουσική να μάθεις ότι δε γουστάρουν όλοι να ακούνε τα πρεζοτράγουδα που ακουτε κάτι μπάσταρδα που δεν έχετε περάσει τα 20...
υπάρχουν και παππούδες σαν και μένα που θέλουν Ζιλ Ντασέν. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Επισκέπτης
για τη μουσική να μάθεις ότι δε γουστάρουν όλοι να ακούνε τα πρεζοτράγουδα που ακουτε κάτι μπάσταρδα που δεν έχετε περάσει τα 20...

Πιστεύω δεν έχει να κάνει με την ηλικία..αλλά με το χώρο...άρα πιστεύω πως η ηλεκτρονική μουσική γενικότερα...είναι ότι πιο ταιριαστό...πάντα κατά τη γνώμη μου...
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
αλλαξε η κάβα φαίνεται. :helpplea:
για τη μουσική να μάθεις ότι δε γουστάρουν όλοι να ακούνε τα πρεζοτράγουδα που ακουτε κάτι μπάσταρδα που δεν έχετε περάσει τα 20...
υπάρχουν και παππούδες σαν και μένα που θέλουν Ζιλ Ντασέν. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Μήπως εννοείς Τζο Ντασσέν;
Ο Ζιλ (ο μπαμπάς του) σκηνοθέτης ήταν αν δεν απατώμαι...

Κορυφή πάντως ο- πρόωρα χαμένος- Τζο...

Εδώ οι στίχοι από το καλύτερο κατ΄εμέ τραγούδι του:
Dassin Joe
Miscellaneous
L'Été Indien (Africa)
Paroles et musique originales : S. Cutugno, V. Pallavicini, S. Ward
Paroles françaises : Pierre Delanoë et Claude Lemesle
(c) 1975 by Pianeta Edizioni Musicali / Edizioni Curci

1 (Parlé)
Tu sais, je n'ai jamais été aussi heureux que ce matin-là.
Nous marchions sur une plage un peu comme celle-ci

(Parlé)
C'était l'automne, un automne où il faisait beau,
Une saison qui n'existe que dans le Nord de l'Amérique.
Là-bas on l'appelle l'Été Indien
Mais c'était simplement le nôtre,
Avec ta robe longue, tu ressemblais un peu
À une aquarelle de Marie Laurencin
Et je me souviens, oui je me souviens très bien
De ce que je t'ai dit ce matin-là, il y a un an, un siècle, une éternité.

R (Chanté)
[ Dassin Joe Lyrics are found on ]
On ira où tu voudras quand tu voudras
Et l'on s'aimera encore, lorsque l'amour sera mort
Tout' la vie sera pareille à ce matin
Aux couleurs de l'Été Indien.

2 (Parlé)
Aujourd'hui je suis très loin de ce matin d'automne
Mais c'est comm' si j'y étais, je pense à toi, où es-tu, que fais-tu.

(Parlé)
Est-ce que j'existe encore pour toi
Je regarde cette vague qui n'atteindra jamais la dune,
Je suis comme elle, tu vois, comme elle
Je reviens en arrière comme elle, je me couche sur le sable
Et je me souviens, je me souviens des marées hautes,
Du soleil et du bonheur qui passaient sur la mer
Il y a une éternité, un siècle, un an.

Refrain

Final: (Refrain, en diminuant)

και εδώ το λίνκ από το youtube με όσα τραγούδια του υπάρχουν εκεί...

 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Πιστεύω δεν έχει να κάνει με την ηλικία..αλλά με το χώρο...άρα πιστεύω πως η ηλεκτρονική μουσική γενικότερα...είναι ότι πιο ταιριαστό...πάντα κατά τη γνώμη μου...

ναι αμα συνοδεύεται και από κόκα κόλα είναι ότι καλύτερο.....
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Πιστεύω δεν έχει να κάνει με την ηλικία..αλλά με το χώρο...άρα πιστεύω πως η ηλεκτρονική μουσική γενικότερα...είναι ότι πιο ταιριαστό...πάντα κατά τη γνώμη μου...

Το bg κατ' εμέ έχει από τα καλύτερα προγράμματα ανεξαρτήτως είδους μαγαζιού- άσε που πρέπει να είναι το μόνο μέρος πανελλαδικά που ΔΕΝ παίζει Χατζηγιάννη και άλλα ομοειδή- κάτι σαν μικρό άσυλο!

Σε κάθε περίπτωση, η μουσική δένει αρκετά καλά με το χώρο...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Λίγο δύσκολο να πιάσω το συνειρμό μιας και ο Ζυλ Ντασέν δεν έγραψε το συγκεκριμένο τραγούδι...

ναι ρε.... αλλά ο συνειρμός μου ήταν "Στον Περαία ήρθε στόλος"

Πόσο πιο πολύ να στο εξηγήσω.....
Υ.Γ. Τελικά είσαι ρομαντικό αγόρι. Και ο Τζο είναι κορυφαίος.....
Αλλά προσπαθώ να καταλάβω τι δουλειά έχει συνειρμικά ο Τζο σε κωλόμπαρο......
Η επιλογή μου είχε και άλλες αναγωγές.........
Σε σαμπανούληδες και όλα τα όμορφα του κωλόμπαρου αλλά τεσπα..Εγώ και με Τζο μια χαρά θα πέρναγα στο μπι τζι... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom