Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Για να το λες εσυ, ετσι θα'ναι..

Ομως ειλικρινα, δεν μπορω να καταλαβω αυτο το συστημα..Δηλαδη αμα δεν ερθει καμμια, θα το κλεισουν τα μαγαζι οι ανθρωποι ? Καμμια μεριμνα για το μελλον ?

Αυτα..

Ξέρεις πως είναι τα πράγματα,το μουνάκι ή μουνάρα των κορασίδων αποφασίζει.

Πάντα θα υπάρχουν λύσεις για να γεμίζουν τα κωλάδικα.

Όταν βλέπεις γκόμενες να παίζουν με τα κινητά,να κοιμούνται ή να γλύφονται μόνες τους,ένα πράγμα καταλαβαίνεις..οτι υπάρχει ελευθερία :)..άρα όλα ωραία και καλά. Οπότε παίζεις το παιχνίδι σου και όπως είπαμε σε εξευτελιστικές πλέον τιμές. Ο χώρος στριπτηζάδικο έχασε την αρχική του έννοια,τώρα απλά είναι για να σπάει η μονοτονία της τηλεφωνικής κλήσης.
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
-Χρειάστηκαν να γραφτούν 196 σελίδες στο παρών thread για  να διαβάσουμε μια επίσημη τοποθέτηση ενός υπευθύνου του μαγαζιού.

Καταρχάς συγχαρητήρια που είχες το θάρρος να βγεις επώνυμα να τοποθετηθείς, ενάντια στους άγραφους κανόνες της ανωνυμίας που προσφέρουν τα forums στο internet.

Επειδή συμφωνώ με την τοποθέτηση του Κleinmein, ότι είσαι καλός άνθρωπος και καλός στην δουλειά σου, θα ήθελα να σου πω ότι αναφορικά με τα ποτά, δεν  γίνεται όλοι να κάνουν λάθος. Άρα, τελικά κάτι γίνεται, που πιθανώς καλοπροαίρετα να μην το γνωρίζετε. Κοιτάξτε το πιο προσεκτικά.

Θα είχε ιδιαίτερο ενδιαφέρον και η άποψη σου, σχετικά με τα όσα σχετικά γράφονται με το ροστερ το μαγαζιού. Θα γίνει κάποτε ουσιαστική ανανέωση στις κοπέλες ?

Προσωπικά κουράστηκα, όποτε έρχομαι να βλέπω τα ίδια shows με την Τριξυ και
ένα ροστερ γυναικών που σχεδόν ποτέ δεν αλλάζει. Και αν τύχει να γίνει κάποια αλλαγή, αυτή κατά 99% θα είναι κάποια Ρουμάνα Β’ διαλογής.(Μακαρι να ηταν ολες οι Ρουμανες σαν την Ενυ..Αλλα δυστυχως δεν ειναι).

Επειδή  το κύριο λόγο για την κατάντια των στριπτηζαδικων είναι η βλαχο-γύφτικο- πουστικη ψυχοσύνθεση των Ρουμάνων, θα σας πρότεινα να φέρνετε μόνο καινούργιες Τσεχες, Πολωνές, Λιθουανες κλπ.. Δώστε μεγάλη έμφαση στην λέξη «καινούργιες»..!! Εννοώ όχι άλλες «κουρασμένες» μεταγραφές από άλλα μαγαζιά..

Αυτά.. Και να’σαι πάντα καλά.

ΥΓ – Ξεκινήστε την ανανέωση από το Στην αρχική σελίδα, ακόμα δείχνετε τις Παολα, Λίζα και Γκασπερ που έχουν φύγει εδώ και πολύ καιρό  από το μαγαζί.!


κ. ΝΟΚΙΑ,πολύ σαφής η τοποθέτησή σου. ΕΥΓΕ!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
χθεσινοβραδυνη εξορμηση με τα κομαντα στου χρυσου μουρου οπου ηταν σχεδον ολες εκει ενω και η μαμα χριστινα επεστρεψε μετα απο καιρο.Για να μην πολυλογουμε παμε στα ενδοτερα και πιο ενδιαφεροντα..

-Μαρία :rockon:
-Ενυ :s&m_2:
-Περούκα :lheel:
-Χριστίνα ( ξαναγύρισε η παλιά ξανθιά καραβάνα..) :kissass2:
-Λουτσια :idiot:
-Γρκέτα (μονό ποτό και χάλια χορό) :jerking:
-Σέιλα :tits2:
-Μαρτα ( γύρισε και η αδελφή της) :pipa3:
-Αλινα >:(
-Βαλερια :2on1:
-Ρουμπι (ξαναγύρισε η Ρουμάνο)
-Ειτζελ :zfuck:
-Νταινα :idiot:
-Αλεξάνδρα :s&m_1:
- Γιάννα(στριπαλογο πουρουλι) :2funny:
-Σονια :tits:
-Κλεοπάτρα :S
-Εμμανουέλλα(mistress skeletor)
-Τζούλια (η μπιμπελό με το μακρύ μαύρο μαλλί)
-Κοντορεβιθούλης
-Τριξυ :s&m_2:
-Χαρα :s&m_2:
- Μια καινούργια αδιάφορη ξανθιά Ρουμάνα

Αρκετός κόσμος, καλή μουσική.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
Εσύ πρέπει να είσαι μετενσάρκωση του Vassou  :grin:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
-Χρειάστηκαν να γραφτούν 196 σελίδες στο παρών thread για  να διαβάσουμε μια επίσημη τοποθέτηση ενός υπευθύνου του μαγαζιού.

Καταρχάς συγχαρητήρια που είχες το θάρρος να βγεις επώνυμα να τοποθετηθείς, ενάντια στους άγραφους κανόνες της ανωνυμίας που προσφέρουν τα forums στο internet.

Επειδή συμφωνώ με την τοποθέτηση του Κleinmein, ότι είσαι καλός άνθρωπος και καλός στην δουλειά σου, θα ήθελα να σου πω ότι αναφορικά με τα ποτά, δεν  γίνεται όλοι να κάνουν λάθος. Άρα, τελικά κάτι γίνεται, που πιθανώς καλοπροαίρετα να μην το γνωρίζετε. Κοιτάξτε το πιο προσεκτικά.

Θα είχε ιδιαίτερο ενδιαφέρον και η άποψη σου, σχετικά με τα όσα σχετικά γράφονται με το ροστερ το μαγαζιού. Θα γίνει κάποτε ουσιαστική ανανέωση στις κοπέλες ?

Προσωπικά κουράστηκα, όποτε έρχομαι να βλέπω τα ίδια shows με την Τριξυ και
ένα ροστερ γυναικών που σχεδόν ποτέ δεν αλλάζει. Και αν τύχει να γίνει κάποια αλλαγή, αυτή κατά 99% θα είναι κάποια Ρουμάνα Β’ διαλογής.(Μακαρι να ηταν ολες οι Ρουμανες σαν την Ενυ..Αλλα δυστυχως δεν ειναι).

Επειδή  το κύριο λόγο για την κατάντια των στριπτηζαδικων είναι η βλαχο-γύφτικο- πουστικη ψυχοσύνθεση των Ρουμάνων, θα σας πρότεινα να φέρνετε μόνο καινούργιες Τσεχες, Πολωνές, Λιθουανες κλπ.. Δώστε μεγάλη έμφαση στην λέξη «καινούργιες»..!! Εννοώ όχι άλλες «κουρασμένες» μεταγραφές από άλλα μαγαζιά..

Αυτά.. Και να’σαι πάντα καλά.

ΥΓ – Ξεκινήστε την ανανέωση από το Στην αρχική σελίδα, ακόμα δείχνετε τις Παολα, Λίζα και Γκασπερ που έχουν φύγει εδώ και πολύ καιρό  από το μαγαζί.!

Η Eny είναι Ουγγαρορουμάνα. Το μαγαζί δουλεύει με τη νεολαία του ΣΚ. Άμα δεν ίσταται ενδιαφέρον
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Επίσης να προσθέσω ότι είναι Eni και όχι Eny ...!!!
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
ορθογραφία ??? απλά κάποια πράγματα δεν τα διαβάζεις ...

δεν αξίζει το κόπο να κουράσεις τζάμπα τα μάτια σου ...
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Πληροφορίες από άκρως αξιόπιστο φιλαράκι , αναφέρουν ότι χθες

1)Τα ποτά ήταν καθαρά σαν τα γάργαρα νερά…
2)Οι ξηροί καρποί ήταν ολόφρεσκοι και μοσχομύριζαν..

Κατά τα άλλα, αν και Τρίτη, είχε  ικανοποιητικό  κόσμο και καλή μουσική. Στο ροστερ είδε,  Μαρία, Ενυ, Γκρεις, Βίκυ, Λυδία, Αλινα, Ρουμπι, Λουτσια, Γκρετα, Βαλερια, Αίγλη, Σειλα, Ειτζελ, Ήρα, Βιβιαν, Κλεοπάτρα, και Εμμανουέλλα...

Για το who is who των κοριτσιών, κοιτάξτε την πρόσφατη λίστα του «Πάθος για τεμάχια».. ;) ;)

Αυτά..


 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Δε  με  λές  ήταν καθαρή  και η  ανδρική  τουαλέτα ?
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Λοιπόν σήμερα θα γίνω κακός

Είναι γνωστή η θέση μου για το θέμα του σερβιρίσματος καφέ στα στριπο ιδρύματα γενικά

Ναι, είμαι απόλυτα αντίθετος γιατί πιστεύω πως ο καφές δεν έχει θέση στα σρτιπο μάγαζα

Παρόλα αυτά δεν με χαλάει να ικανοποιεί ο καθένας τα βίτσια του και τις ορέξεις του για το απαγορευμένο και το παράνομο γιατί μόνο αυτό μπορώ να πιστέψω πως ικανοποιεί αφού ποιοτικός καφές έτσι στα μουλωχτά και πεταχτά αποκλείεται να σερβιριστεί

Δεν με χαλάει λοιπόν τι γίνεται στο πριβέ του κάθε μαγαζιού και αυτός είναι και ο λόγος που δεν κάνω ποτέ πριβέ γιατί δεν γουστάρω την εικόνα αυτή δίπλα μου να μπερδεύει δηλαδή η καφετζού το μπλέντερ με το αφρόγαλα και τα καλαμάκια….

Αυτά όμως γίνονται στο πριβέ του κάθε μαγαζιού και δεν με ενδιαφέρουν

Εδώ λοιπόν θα ρίξω φίλοι μου και την κακία μου.

Στο μαγαζί αυτό δεν υπάρχει πριβέ και οι διαδικασίες παρασκευής του καφέ γίνονται κοινή τη θέα που συγχωρέστε με είναι πολύ μεγάλη ξεφτίλα. Μιλάμε εγώ προσωπικά απορώ πως ο καθένας γουστάρει να του χτυπάει το μπλέντερ του η  κάθε καφετζού μπροστά σε όλο τον κόσμο.

Συγχωρέστε με αλλά το θεωρώ μεγάλη υποβάθμιση, όπως θεωρώ ξεφτίλα να το παρακολουθώ το θέαμα αυτό παρά τη θέληση μου και για αυτό τον απλό λόγο δεν είμαι τακτικός πελάτης του μαγαζιού αυτού.


 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Λοιπόν σήμερα θα γίνω κακός

Είναι γνωστή η θέση μου για το θέμα του σερβιρίσματος καφέ στα στριπο ιδρύματα γενικά

Ναι, είμαι απόλυτα αντίθετος γιατί πιστεύω πως ο καφές δεν έχει θέση στα σρτιπο μάγαζα

Παρόλα αυτά δεν με χαλάει να ικανοποιεί ο καθένας τα βίτσια του και τις ορέξεις του για το απαγορευμένο και το παράνομο γιατί μόνο αυτό μπορώ να πιστέψω πως ικανοποιεί αφού ποιοτικός καφές έτσι στα μουλωχτά και πεταχτά αποκλείεται να σερβιριστεί

Δεν με χαλάει λοιπόν τι γίνεται στο πριβέ του κάθε μαγαζιού και αυτός είναι και ο λόγος που δεν κάνω ποτέ πριβέ γιατί δεν γουστάρω την εικόνα αυτή δίπλα μου να μπερδεύει δηλαδή η καφετζού το μπλέντερ με το αφρόγαλα και τα καλαμάκια….

Αυτά όμως γίνονται στο πριβέ του κάθε μαγαζιού και δεν με ενδιαφέρουν

Εδώ λοιπόν θα ρίξω φίλοι μου και την κακία μου.

Στο μαγαζί αυτό δεν υπάρχει πριβέ και οι διαδικασίες παρασκευής του καφέ γίνονται κοινή τη θέα που συγχωρέστε με είναι πολύ μεγάλη ξεφτίλα. Μιλάμε εγώ προσωπικά απορώ πως ο καθένας γουστάρει να του χτυπάει το μπλέντερ του η  κάθε καφετζού μπροστά σε όλο τον κόσμο.

Συγχωρέστε με αλλά το θεωρώ μεγάλη υποβάθμιση, όπως θεωρώ ξεφτίλα να το παρακολουθώ το θέαμα αυτό παρά τη θέληση μου και για αυτό τον απλό λόγο δεν είμαι τακτικός πελάτης του μαγαζιού αυτού.


Φίλε έχεις απόλυτο δίκιο...συμφωνώ 100%.... :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom