Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
@ Βerry 79

Σε  περίπτωση που σε ενδιαφέρει η γνώμη μου, έχω να σου πω τα εξής :

Επειγόντως, επαναλαμβάνω επειγόντως, σταμάτα τα στριπτηζαδικα..
Βλέπεις το θέμα τελείως συναισθηματικά, και αυτόματα έγινες  ο «λαγός» τους . Θα χάσεις συντομα, παρά πολλά χρήματα..

Άμεσα επαναπροσδιόρισε τους στόχους σου..!!

Αυτά.. και  Καλή Ανάσταση

YΓ – Σόου προσφέρει και το τσίρκο Μedrano..  Όμως τα συγκεκριμένα μαγαζιά, είναι  «ειδικού τύπου»…

Σε περίπτωση που μετράει κ η δική μου γνώμη (πέραν αυτών που έγραψα στο σωλήνα) :

Ο ψυχολογικός γολγοθάς που διαφαίνεται είναι το μεγαλύτερο τίμημα.

Τα λεφτά,αν και το παληκάρι δεν φαίνεται να τα διαθέτει,είναι δευτερεύουσας σημασίας.

Το μπλέξιμο πάντως είναι σίγουρο !
 

Επισκέπτης
Η όλη συναισθηματική προσέγγιση του φίλου, μου θυμίζει λίγο ένα παλιό μέλος, τον  Πελοποννησιο και τα καψουρο - μπλεξίματα που τράβηξε με την Τσάρλι.. Και οι δυο τους χάθηκαν και πιθανώς ξεχαστήκαν από όλους, αλλά εσύ πιστεύω έχεις αρκετά καλή μνήμη για την θυμάσαι.. ;)

Αυτά..και Καλή Ανάσταση

Δεν ήξερα οτι ο πελοπ ήταν καψούρης με την Τσάρλι...θα τον βοηθούσα...ειλικρινά.. ;)

Πω ρε φίλε,αλήθεια έπεσα απ'τα σύννεφα τώρα..νόμιζα με άλλη πως ήταν.. :o :o

Άσχημο μπλέξιμο η κυρία...αλλά έπρεπε και να θέλεις να μπλέξεις...δεν πρόσφερε τυπικά προβλήματα...ήταν σε μεγάλο βάθος τα θέματα..

Εγώ πάντως θυμάμαι τα καλύτερα...τα άσχημα είναι πάντα μαθήματα αλλά περασμένα-ξεχασμένα !

Άσχετο-σχετικό,η τσάρλι δεν χάθηκε..όσοι την ξέρουν - ξέρουν και που θα την βρούν.  :grin:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Η όλη συναισθηματική προσέγγιση του φίλου, μου θυμίζει λίγο ένα παλιό μέλος, τον  Πελοποννησιο και τα καψουρο - μπλεξίματα που τράβηξε με την Τσάρλι.. Και οι δυο τους χάθηκαν και πιθανώς ξεχαστήκαν από όλους, αλλά εσύ πιστεύω έχεις αρκετά καλή μνήμη για την θυμάσαι.. ;)

Αυτά..και Καλή Ανάσταση

Από ότι θυμάμαι ήταν με άλλη. Αν και ομοιάζει η τάση
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Πω ρε φίλε,αλήθεια έπεσα απ'τα σύννεφα τώρα..νόμιζα με άλλη πως ήταν.. :o :o

Από ότι θυμάμαι ήταν με άλλη. Αν και ομοιάζει η τάση

Nαι ρε γαμωτη μου..Αλλη ηταν..Σορυ μαλακια μου..εκανα λαθος.

Παντως θυμαμαι πως και αυτη του Πελοπα, ηταν εμφανησιακα οπως η Τσαρλι..Μετα πηγε για δουλεια στο Ανατολη..Πως τη ελεγαν ρε γαμωτη μου ? :think: :think:

Κλαιν, ακομα δουλευει σε καποιο μαγαζι η Τσαρλι ?
 

Επισκέπτης
Nαι ρε γαμωτη μου..Αλλη ηταν..Σορυ μαλακια μου..εκανα λαθος.

Παντως θυμαμαι πως και αυτη του Πελοαπα, ηταν εμφανησιακα οπως η Τσαρλι..Μετα πηγε για δουλεια στο Ανατολη..Πως τη ελεγαν ρε γαμωτη μου ? :think: :think:

Κλαιν, ακομα δουλευει σε καποιο μαγαζι η Τσαρλι ?

Δεν τρέχει τίποτα...απλά είχα μιλήσει λιγάκι με τον πέλοπα σε pm..κ δεν θυμάμαι για Τσάρλι.. ;)

Νομίζω πως όχι,δεν είχαν ιδιαίτερη σχέση εμφανησιακά..θα έλεγα οτι του πέλοπα ήταν πολύ σκυλί σε σχέση με την καζάκα Τσάρλι.. :grin:

Όχι..το έκοψε το άθλημα..λέει.. :cheesy:

***Του πέλοπα νομίζω την έλεγαν Ιρίνα...αλλά δεν είμαι 100% βέβαιος!  :sunglasses:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Δικιο εχετε..Ιρινα την ελεγαν..Μπραβο σας, απο μνημη σκιζεται.
Αχχχ..με πηραν τα χρονια..!!
 

berry79

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά, διάβασα τα σχόλια σας και εδώ και στα "παιδιά του σωλήνα" και ευχαριστώ για την ανταπόκριση.

Φίλε nokia έχεις δίκιο και απ' ότι έχω καταλάβει αυτά τα μαγαζιά θέλουν το ανάλογο mentality να μην τα παίρνεις και πολύ στα σοβαρά. Έτσι κι αλλιώς το ύφος όλου του site είναι λίγο αυτοσαρκαστικό. Εντάξει συναισθηματίας μπορεί να μαι αλλά δεν είμαι και τόσο αφελής να ξοδέψω καμιά περιουσία και να περιμένω να βγάλω γκόμενα από στριπτηζάδικο και να πηγαίνω εκεί να το παίζω γαμπρός.

Πάντως κρατάω τις συμβουλές σας αφού σέβομαι την εμπειρία που έχετε στο χώρο και σκέφτομαι να κάνω τις εξορμήσεις μου, μια άντε δυο φορές το μήνα και με ποσό προκαθορισμένο. Όταν ξαναπάω άμα γουστάρετε θα το δηλώσω και εδώ, μήπως και συναντήσω κανένα σας. 

Απ' ότι έχω καταλάβει αυτή που μ' αρέσει πρέπει να την λένε Sheyla.

Μυστήριο, ποιά είναι αυτή τη Σέρβα. Πάντως τ'όνομά της τελείωνε σε άνκα.

Καλή ανάσταση, χρόνια πολλά σε όλους!!!!
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
405
Πόντοι
3.235
Με αυτά και με αυτά θα πάω και εγώ στο συγκεκριμένο ίδρυμα μετα το Πάσχα (έχω καιρο να πάω – αλλού ειναι το στέκι μου). Χρόνια Πολλά και Καλά σε όλους και ιδιαίτερα  στους παλιούς και έμπειρους φίλους που μας πληροφορούν και μας κατατοπίζουν όπως ο Νοκια, By the way ο Vasos που έχει εξαφανιστει????
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
berry 79 καλησπερα....η γκομενα που λες την λενε μπιανκα και ειναι απο βουλγαρια και πουλαει φυκια για μεταξωτες κορδελλες.για να στην πω ακριβως ειναι μια γεροδεμενη με πλουσια βυζια(φυσικα)και μαυρο μαλλι...(περουκι).και του χρονου να πας το ιδιο μαλλι θα εχει.δεν την παει καμια απο κει μεσα γιατι δεν εχει πατριωτισα της-κοντραρεται με ολες και αν προσεξες δε κανει παρεα με καμια.ειναι χρονια στην πιατσα του στριπ .....και οχι μονο.δηθεν οτι παει μυκονο και ελβετιες αλλα μπαρουφες.και διαλεγει τους πελατες-δεν παει σε πιτσιρικια,αλλα σε οσους ακτινοβολουν ευρω,εστω και απο το πουκαμισο μπαρμπερυς που φορας.συνηθως σου ζηταει να την κερασεις σαμπανια ενω ταυτοχρονα σου χαιδευει και λιγο τα μπαλλακια απ εξω,για να τσιμπησεις.
αν σε βαλει στο ματι σε θυμαται και την επομενη φορα,και σε βρισκει και μονο απο το αρωμα σου,φυικα αν δεν εχει ρεπο.γιατι καμια φορα,παει οποτε θελει,αν εχει αφραγκιες.
ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟΦΥΓΕΤΗΝ -και οταν σου ρχεται στειλτην στο διαολο. :uglystupid:
 

berry79

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ ρε φίλε Tarzan, να σαι καλά. Για την περούκα που λες τώρα που το σκέφτομαι έχεις δίκιο. Για την καταγωγή της τώρα που το λες κι αυτό, ενώ μου πε Σέρβα όταν τι ρώτησα κάτι για Σερβία, απάντησε σαν να απέφυγε την ερώτηση. (Θα πάρω ένα βιβλίο φυσιογνωμικής να αναγνωρίζω τις φυλές από μόνος μου). Το ότι δεν την πάνε οι άλλες το καταλάβα από σχόλιο άλλης κοπέλας.  Πάντως στήθος έχει γαμάτο.
                         
Πού τις μαζεύετε τέτοιες πληροφορίες ρε παιδιά? Ούτε η ΚΥΠ δεν δουλεύει έτσι.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Ευχαριστώ ρε φίλε Tarzan, να σαι καλά. Για την περούκα που λες τώρα που το σκέφτομαι έχεις δίκιο. Για την καταγωγή της τώρα που το λες κι αυτό, ενώ μου πε Σέρβα όταν τι ρώτησα κάτι για Σερβία, απάντησε σαν να απέφυγε την ερώτηση. (Θα πάρω ένα βιβλίο φυσιογνωμικής να αναγνωρίζω τις φυλές από μόνος μου). Το ότι δεν την πάνε οι άλλες το καταλάβα από σχόλιο άλλης κοπέλας.  Πάντως στήθος έχει γαμάτο.
                          
Πού τις μαζεύετε τέτοιες πληροφορίες ρε παιδιά? Ούτε η ΚΥΠ δεν δουλεύει έτσι.
εμεις ειμαστε καλυτεροι απο ΚΥΠ.....εχουμε καλυτερο δικτυο....θες να μαθεις και ποσα πληρωσες εκεινο το βραδυ για την μπιανκα?? :grin: :grin: :2funny:
 

berry79

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Tarzan, μπας και είσαι το γκαρσόνι?
Αλήθεια πόσα? Άμα το βρεις χρωστάω κέρασμα.
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Ευχαριστώ ρε φίλε Tarzan, να σαι καλά. Για την περούκα που λες τώρα που το σκέφτομαι έχεις δίκιο. Για την καταγωγή της τώρα που το λες κι αυτό, ενώ μου πε Σέρβα όταν τι ρώτησα κάτι για Σερβία, απάντησε σαν να απέφυγε την ερώτηση. (Θα πάρω ένα βιβλίο φυσιογνωμικής να αναγνωρίζω τις φυλές από μόνος μου). Το ότι δεν την πάνε οι άλλες το καταλάβα από σχόλιο άλλης κοπέλας.  Πάντως στήθος έχει γαμάτο.
                          
Πού τις μαζεύετε τέτοιες πληροφορίες ρε παιδιά? Ούτε η ΚΥΠ δεν δουλεύει έτσι.

για όλες ξέρουμε τα πάντα φίλε

πως την είπες αυτή για να σου πώ? ΚΥΠ?

όλο και κάποιος φίλος θα την έχει πάρει.......
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
berry 79 καλησπερα....η γκομενα που λες την λενε μπιανκα και ειναι απο βουλγαρια και πουλαει φυκια για μεταξωτες κορδελλες.για να στην πω ακριβως ειναι μια γεροδεμενη με πλουσια βυζια(φυσικα)και μαυρο μαλλι...(περουκι).και του χρονου να πας το ιδιο μαλλι θα εχει.δεν την παει καμια απο κει μεσα γιατι δεν εχει πατριωτισα της-κοντραρεται με ολες και αν προσεξες δε κανει παρεα με καμια.ειναι χρονια στην πιατσα του στριπ .....και οχι μονο.δηθεν οτι παει μυκονο και ελβετιες αλλα μπαρουφες.και διαλεγει τους πελατες-δεν παει σε πιτσιρικια,αλλα σε οσους ακτινοβολουν ευρω,εστω και απο το πουκαμισο μπαρμπερυς που φορας.συνηθως σου ζηταει να την κερασεις σαμπανια ενω ταυτοχρονα σου χαιδευει και λιγο τα μπαλλακια απ εξω,για να τσιμπησεις.
αν σε βαλει στο ματι σε θυμαται και την επομενη φορα,και σε βρισκει και μονο απο το αρωμα σου,φυικα αν δεν εχει ρεπο.γιατι καμια φορα,παει οποτε θελει,αν εχει αφραγκιες.
ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟΦΥΓΕΤΗΝ -και οταν σου ρχεται στειλτην στο διαολο. :uglystupid:

total respect!ετσι ακριβως οπως τα λες ειναι.Βουλωμενο γραμμα διαβαζεις.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
χθεσινη πασχαλιατικη εξοδος αναιμακτη στο χρυσο μουρο.Παμε στο ζουμι..λιγος κοσμος σχετικα.πολλα καλα πλασματα του μαγαζιου αποντα οποτε ειχαμε παρουσες τις:

-angel
-marta
-niky very short
-maria
-grayce
-sonia
-gianna
-valeria
-mirella
-kleopatra
-alina
-julia
-blond milf
-vivian
-greta
-lucia
-alexandra

ειχε και κληρωση για 5 καρτες χορου.Τυχερουληδες μου τη φαγατε... :2funny:
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ Σε Είδα..Εσύ Με Είδες???  :sunglasses:  :sunglasses:
Όλο περί το μπαρ κάθεσαι όμως...  :grin:  :grin:  :grin: 
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Γράψε λάθος.
Μάλλον σε μπέρδεψα με κάποιον παλιό φίλο.
:uglystupid:  :uglystupid:  :uglystupid:  :uglystupid:  :uglystupid:
(Τα emoticon για μένα) 
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Γράψε λάθος.
Μάλλον σε μπέρδεψα με κάποιον παλιό φίλο.
:uglystupid:  :uglystupid:  :uglystupid:  :uglystupid:  :uglystupid:
(Τα emoticon για μένα) 

σιγα ρε,πως κανεις ετσι?μπορει οντως να ειδες καποιον που του μοιαζει ή ουτοκαθεξης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom