Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Χτεσινή επιδρομή ...

Σκάω μύτη κατά τις 1.00 με ένα φίλο και παθαίνω πλάκα ...
Αδειο το μαγζί, 2-3 τραπέζια όλα και όλα ... χύμα στο κύμα οι γκόμενες αραχτές να κουβεντιάζουν μεταξυ τους ....

αράζουμε καναπέ και σιγά σιγά αρχίζει η παρέλαση ... χωρίς να γίνεται ομωςσυνωστισμός πάνω στους λίγους πελάτες ...

Παρούσες που θυμάμαι :

Τρίξη (η μοναδική που έκανε και ...show ....  :headbang:)
Μαρτα (γιατί δεν έκανε show ???)
Βερόνικα
Ηρα
Αλίνα
Νταιάνα
Νίκη
Λουτσία
Αλεξάνδρα
και άλλες ... το έχω ξαναπεί, δεν τα πάω καλά με τα ονόματα ...

Απουσίες : Ενι, Χαρά, Σέιλα, Ειντζελ, Σόνια, Γιάννα, Αίγλη και άλλες ..

Η καριολίτσα τα κατάφερε, μου σέρβιρε το παραμύθι και το έφαγα ... με αποτέλεσμα να ξοδέψω αρκετά για την αφεντιά της
(είχα πάει με σκοπό ποτο/χορό και γειά σας... η επόμενη για νέες γνωριμίες ...)

τελίκά μετά τις 4 το μαγαζί ήταν αρκετά ανεκτό από κόσμο και το κλείσαμε στις 6 ...

Πέγκυ Ζήνα μας έπαιξε ο Σπάρτακος και μία Παπαρίζου νομίζω στην παράταση πριν τη λήξη ....!!!

Συμπαθητική βραδυά, σαφώς πεσμένο ηθικό και μία αίσθηση ότι θα σου βάλουν ένα καλαμάκι στο λαιμό και θα αρχίσουν να σου ρουφάνε το αίμα ....!!!

αυτά ...!!!

 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
ποια λες καριολιτσα ρε Borg γιατι δεν καταλαβαμε?
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
επειδή είμαι καλο παιδί από σπίτι κλπ κλπ κλπ ...

δεν ανέφερα ποια είναι η καριολίτσα ...

απλά δεν μπορούσα και να μην το αναφέρω ...

Hint : το όνομα ης είναι στις παρούσες ... προφανώς ...
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
Α τι Νικη λες ε?
χαχαχαχαχαχαχα
πω πω καταρες που ριχνω πρωι πρωι!!!!
Σοβαρα παντως νομιζω οτι καταλαβα!!!!
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Οχι, δεν λέω το στρουμφάκι / κουνούπι ...

αλλά δεν σχολιάχω άλλο για το ποιά ήταν... αμα ήταν θα την "εξέθετα" από την αρχή ....
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
επειδή είμαι καλο παιδί από σπίτι κλπ κλπ κλπ ...

δεν ανέφερα ποια είναι η καριολίτσα ...

απλά δεν μπορούσα και να μην το αναφέρω ...

Hint : το όνομα ης είναι στις παρούσες ... προφανώς ...

Αυτοι που σε διαβαζουν απο παλια, καταλαβαν αμεσως ποια εννοεις.. ;)

Αυτα..και Καλο Πασχα.
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Επίσης ... ξέχασα να αναφέρω κάτι πολύ σημαντικό !!!

Το ουίσκυ ήταν απαράδεκτο !!!

Και πιο παλιά είχε μπόμπες, αλλά το χτεσινό ήταν το κάτι άλλο.
[size=16pt]
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ !!![/size]

Καλά για ξηρούς καρπούς δεν το συζητάω ... εδώ ήταν μπαγιάτικοι όταν γινότανε χαμός ...
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Το ουίσκυ ήταν απαράδεκτο !!!

Και πιο παλιά είχε μπόμπες, αλλά το χτεσινό ήταν το κάτι άλλο.

[size=16pt]
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ !!![/size]

Καλά για ξηρούς καρπούς δεν το συζητάω ... εδώ ήταν μπαγιάτικοι όταν γινότανε χαμός ...

Ένας ακόμα λόγος, γιατί κατάντησε να έχει το μαγαζί μόνο  3 παρέες χθες..!!

Αυτά.. και Καλό Πάσχα.

 

berry79

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Μετά από επίσκεψή μου στον εν λόγω μαγαζί θα 'θελα να παραθέσω τις δικές μου εντυπώσεις και ν' αποκομίσω κάποιες πληροφορίες έτσι ώστε την επόμενη φορά να πάω πιο ετοιμασμένος, όντας και νέος στο site.

Καταρχάς, ενώ την προηγούμενη εβδομάδα είχα πάει πάλι ώστε να βολιδοσκοπήσω και προχτές πήγα μ' αναγνωρισμένους τους στόχους, γι' άλλη ξεκίνησα και αλλού κατέληξα. Βασικά ενώ στόχευα σ' ένα ξανθό αγγελούδι με πρόσωπο κουκλίστικο, γαλανά μάτια και σώμα - έργο γλυπτικής (μπορείτε να μαντέψετε όνομα μήπως?) βρέθηκα με μια επιβλητική Σέρβα που πραγματικά δυναμιτίζει έστω κι αν πρέπει να τα χει τα χρονάκια της και είναι από τις γυναίκες που θέλουν άντρα θηριοδαμαστή. Τεσπά, ήρθε έκατσε δίπλα μου και παρέλυσε με την μία όλες τις αμυντικές τακτικές που έχω ώστε να αποφεύγω τις streaper. Τώρα για τ' όνομά της Μπιάνκα μου πε, Ιβάνκα μου πε, Γιάννα μου πε, δεν κατάλαβα. (Περιττό να σας πω πως είχα διαβάσει όλο το thread αυτό ώστε ν' αποφύγω κακοτοπιές αλλά για Σέρβα δεν είχα διαβάσει σχόλια). Με τα πολλά εάν και πιστεύω ότι ήταν πολλά τα κυβικά για μένα, σκέφτηκα προς στιγμή να εναποθέσω όλο τον οβολό μου πάνω της και όπου βγει αλλά στο τέλος δίστασα και κάπου το κατάλαβε κι αυτή και οι δρόμοι μας χώρισαν. Πάντως απ' ότι έβλεπα είχε πέραση γενικώς, ήταν μονίμως απασχολημένη με πελάτες και γενικώς είναι γυναίκα που παρασύρει και δείχνει στις νεότερες συναδέλφους της πως κάνεις τον άλλο να βάλει το χέρι στο πορτοφόλι. Νομίζω είναι δυνατή παρουσία και γω πρέπει να μουν γι' αυτή ένα αγοράκι που τα τρώει για πρωϊνό.
Υποσημείωση ότι από σχόλιο άλλης καλλιτέχνιδος πρέπει να παίζει και ψιλοανταγωνισμός μεταξύ τους. Δεν θα το θεωρήσω παράξενο άμα ακούσω ότι στα καμαρίνια τους μαλλιοτραβιούνται μετά το πέρας της εργασίας για κάνα πελάτη που έφαγε η μία από την άλλη.

Αυτή η Βαλέρια που λέτε την είχα γνωρίσει πιο παλιά και δεν απόρησα μετά όταν άκουσα ότι σερβίρει φραπέ και μοιράζει γλωσσόφιλα αφειδώς. Νομίζω γενικώς οι ρουμάνες έχουν πιο επιθετική τακτική στην προσέγγιση του πελάτη, χρησιμοποιούν με την μία όλα τους τα ατού και έχουν πολύ λιγότερες αναστολές στο που μπορούν να το φτάσουν για να βγάλουν τα προς το ζειν. Εντωμεταξύ, αυτή η προσέγγιση του πελάτη πρέπει να γίνεται σεμινάριο από τον υπάλληλο του μαγαζιού που σε μια φάση όταν είδε δυο κοπέλες να κάθονται στον καναπέ τους έμπηξε κάτι φωνές που εγώ τις λυπήθηκα και σκέφτηκα να τις κεράσω κάνα ποτό. Αυτό που κατάλαβα εγώ είναι ότι η πρώτη αντίδραση κάποιου στην πρόταση για χορό είναι όχι και εκεί εισέρχεται η ικανότητα της κοπέλας πως θα τον καλοπιάσει και θα τον μεταπείσει. π.χ. είναι μια κοπέλα (μαύρα μαλλιά, το καλύτερο κορμί και η καλύτερη επιδερμίδα που πάλι δεν ξέρω όνομα) αλλά με το που της είπα όχι, πήρε απευθείας την άγουσα ενώ με το που γύρισε και μου έθεσε τον πάτο της στο οπτικό μου πεδίο, είχα ήδη αλλάξει γνώμη.

Τον καλύτερο χορό πάλι απ' όσο παρατήρησα πρέπει να κάνει μια κοπέλα με μαύρο σγουρό μαλλί που φόραγε ένα δικτυωτό πάνω από το κολάν. Σ' άλλο τύπο χόρευε, εγώ το χαιρόμουν.

Η καλύτερη κοπέλα πρέπει να 'ναι η Βερόνικα. Μονίμως χαμογελαστή, ούτε fake κοπλιμέντα, ούτε φορτική γίνεται, η έλλειψη ομορφιάς αναπληρώνεται από τον τρόπο της που νομίζω εκτιμούν και οι πελάτες.

Τέλος από πλευράς αισθητικής, εμένα προσωπικά το μαγαζί δεν μου άρεσε. Το ποτό πρέπει να χε τα οκτάνιά του αλλά έχω συνηθίσει τις μπόμπες και ζαλίζομαι με τα καθαρά. (Παρεπιμπτόντως, οι κοπέλες όταν τις κερνάς πρέπει να πίνουν βυσσινάδα η οποία είναι και δυο σταλίες που ούτε σφηνάκι δεν βγάζουν για να την κάνουν γρήγορα). Το Show στην πίστα με τις αλυσίδες, τα κεριά και τα μαστίγια πιο πολύ σε freak show μου έμοιαζε ενώ στις τηλεοράσεις τι τα θέλουν αυτά τα σαδομαζοχιστικά? Θα το γυρίσουν στην κοπρολαγνεία καμιά ώρα.

Εντωμεταξύ κάτι πρέπει να παίζει με τις ηλικίες των κοριτσιών. Η' καλοκαίρια δεν μετράνε ή η πολιτογράφηση στις χώρες τους γίνεται αλλιώς ή τα κορίτσια είναι πολύ έξυπνες για την δουλειά που κάνουν. Πώς γίνεται να έρχεται σε άπταιστα ελληνικά μια αλλοδαπή να σου λέει 22 χρονών την στιγμή που η ελληνική είναι η πιο δύσκολη γλώσσα που υπάρχει (στην Αγγλία υπάρχει λογοπαίγνιο: it all sounds greek to me) και ο Μπάγιεβιτς έχει 40 χρόνια εδώ και ακόμα τη θεραπεία τη λέει θεράπεια.

Τελευταία διαπίστωση είναι ότι σε τέτοια μαγαζιά πρέπει να πηγαίνεις φορτωμένος χρηματικά καθώς άλλη νοοτροπία να βγαίνεις μ' ένα 30εύρω στην τσέπη κι άλλη να χεις χρήμα να ρίξεις, αλλιώς θα σ' αντιμετωπίσει και η κοπέλα ενώ πρέπει να κόψεις και την νοοτροπία μην τα κλάψω στο τέλος. Άμα δεν θες να τα κλαις μην βγαίνεις καθόλου από το σπίτι. Τι να κάνουμε, όλοι κάπως μας τα τρώνε. Δώστα στην κοπέλα και χαλάλι.

Περιμένω να πληρωθώ και πάω να κάνω πλούσιο αυτό το ξανθό αγγελούδι!!!!
Συγνώμη για την φλυαρία.     
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
535
Like
0
Πόντοι
6
Μετά από επίσκεψή μου στον εν λόγω μαγαζί θα 'θελα να παραθέσω τις δικές μου εντυπώσεις και ν' αποκομίσω κάποιες πληροφορίες έτσι ώστε την επόμενη φορά να πάω πιο ετοιμασμένος, όντας και νέος στο site.

Καταρχάς, ενώ την προηγούμενη εβδομάδα είχα πάει πάλι ώστε να βολιδοσκοπήσω και προχτές πήγα μ' αναγνωρισμένους τους στόχους, γι' άλλη ξεκίνησα και αλλού κατέληξα. Βασικά ενώ στόχευα σ' ένα ξανθό αγγελούδι με πρόσωπο κουκλίστικο, γαλανά μάτια και σώμα - έργο γλυπτικής (μπορείτε να μαντέψετε όνομα μήπως?) βρέθηκα με μια επιβλητική Σέρβα που πραγματικά δυναμιτίζει έστω κι αν πρέπει να τα χει τα χρονάκια της και είναι από τις γυναίκες που θέλουν άντρα θηριοδαμαστή. Τεσπά, ήρθε έκατσε δίπλα μου και παρέλυσε με την μία όλες τις αμυντικές τακτικές που έχω ώστε να αποφεύγω τις streaper. Τώρα για τ' όνομά της Μπιάνκα μου πε, Ιβάνκα μου πε, Γιάννα μου πε, δεν κατάλαβα. (Περιττό να σας πω πως είχα διαβάσει όλο το thread αυτό ώστε ν' αποφύγω κακοτοπιές αλλά για Σέρβα δεν είχα διαβάσει σχόλια). Με τα πολλά εάν και πιστεύω ότι ήταν πολλά τα κυβικά για μένα, σκέφτηκα προς στιγμή να εναποθέσω όλο τον οβολό μου πάνω της και όπου βγει αλλά στο τέλος δίστασα και κάπου το κατάλαβε κι αυτή και οι δρόμοι μας χώρισαν. Πάντως απ' ότι έβλεπα είχε πέραση γενικώς, ήταν μονίμως απασχολημένη με πελάτες και γενικώς είναι γυναίκα που παρασύρει και δείχνει στις νεότερες συναδέλφους της πως κάνεις τον άλλο να βάλει το χέρι στο πορτοφόλι. Νομίζω είναι δυνατή παρουσία και γω πρέπει να μουν γι' αυτή ένα αγοράκι που τα τρώει για πρωϊνό.
Υποσημείωση ότι από σχόλιο άλλης καλλιτέχνιδος πρέπει να παίζει και ψιλοανταγωνισμός μεταξύ τους. Δεν θα το θεωρήσω παράξενο άμα ακούσω ότι στα καμαρίνια τους μαλλιοτραβιούνται μετά το πέρας της εργασίας για κάνα πελάτη που έφαγε η μία από την άλλη.

Αυτή η Βαλέρια που λέτε την είχα γνωρίσει πιο παλιά και δεν απόρησα μετά όταν άκουσα ότι σερβίρει φραπέ και μοιράζει γλωσσόφιλα αφειδώς. Νομίζω γενικώς οι ρουμάνες έχουν πιο επιθετική τακτική στην προσέγγιση του πελάτη, χρησιμοποιούν με την μία όλα τους τα ατού και έχουν πολύ λιγότερες αναστολές στο που μπορούν να το φτάσουν για να βγάλουν τα προς το ζειν. Εντωμεταξύ, αυτή η προσέγγιση του πελάτη πρέπει να γίνεται σεμινάριο από τον υπάλληλο του μαγαζιού που σε μια φάση όταν είδε δυο κοπέλες να κάθονται στον καναπέ τους έμπηξε κάτι φωνές που εγώ τις λυπήθηκα και σκέφτηκα να τις κεράσω κάνα ποτό. Αυτό που κατάλαβα εγώ είναι ότι η πρώτη αντίδραση κάποιου στην πρόταση για χορό είναι όχι και εκεί εισέρχεται η ικανότητα της κοπέλας πως θα τον καλοπιάσει και θα τον μεταπείσει. π.χ. είναι μια κοπέλα (μαύρα μαλλιά, το καλύτερο κορμί και η καλύτερη επιδερμίδα που πάλι δεν ξέρω όνομα) αλλά με το που της είπα όχι, πήρε απευθείας την άγουσα ενώ με το που γύρισε και μου έθεσε τον πάτο της στο οπτικό μου πεδίο, είχα ήδη αλλάξει γνώμη.

Τον καλύτερο χορό πάλι απ' όσο παρατήρησα πρέπει να κάνει μια κοπέλα με μαύρο σγουρό μαλλί που φόραγε ένα δικτυωτό πάνω από το κολάν. Σ' άλλο τύπο χόρευε, εγώ το χαιρόμουν.

Η καλύτερη κοπέλα πρέπει να 'ναι η Βερόνικα. Μονίμως χαμογελαστή, ούτε fake κοπλιμέντα, ούτε φορτική γίνεται, η έλλειψη ομορφιάς αναπληρώνεται από τον τρόπο της που νομίζω εκτιμούν και οι πελάτες.

Τέλος από πλευράς αισθητικής, εμένα προσωπικά το μαγαζί δεν μου άρεσε. Το ποτό πρέπει να χε τα οκτάνιά του αλλά έχω συνηθίσει τις μπόμπες και ζαλίζομαι με τα καθαρά. (Παρεπιμπτόντως, οι κοπέλες όταν τις κερνάς πρέπει να πίνουν βυσσινάδα η οποία είναι και δυο σταλίες που ούτε σφηνάκι δεν βγάζουν για να την κάνουν γρήγορα). Το Show στην πίστα με τις αλυσίδες, τα κεριά και τα μαστίγια πιο πολύ σε freak show μου έμοιαζε ενώ στις τηλεοράσεις τι τα θέλουν αυτά τα σαδομαζοχιστικά? Θα το γυρίσουν στην κοπρολαγνεία καμιά ώρα.

Εντωμεταξύ κάτι πρέπει να παίζει με τις ηλικίες των κοριτσιών. Η' καλοκαίρια δεν μετράνε ή η πολιτογράφηση στις χώρες τους γίνεται αλλιώς ή τα κορίτσια είναι πολύ έξυπνες για την δουλειά που κάνουν. Πώς γίνεται να έρχεται σε άπταιστα ελληνικά μια αλλοδαπή να σου λέει 22 χρονών την στιγμή που η ελληνική είναι η πιο δύσκολη γλώσσα που υπάρχει (στην Αγγλία υπάρχει λογοπαίγνιο: it all sounds greek to me) και ο Μπάγιεβιτς έχει 40 χρόνια εδώ και ακόμα τη θεραπεία τη λέει θεράπεια.

Τελευταία διαπίστωση είναι ότι σε τέτοια μαγαζιά πρέπει να πηγαίνεις φορτωμένος χρηματικά καθώς άλλη νοοτροπία να βγαίνεις μ' ένα 30εύρω στην τσέπη κι άλλη να χεις χρήμα να ρίξεις, αλλιώς θα σ' αντιμετωπίσει και η κοπέλα ενώ πρέπει να κόψεις και την νοοτροπία μην τα κλάψω στο τέλος. Άμα δεν θες να τα κλαις μην βγαίνεις καθόλου από το σπίτι. Τι να κάνουμε, όλοι κάπως μας τα τρώνε. Δώστα στην κοπέλα και χαλάλι.

Περιμένω να πληρωθώ και πάω να κάνω πλούσιο αυτό το ξανθό αγγελούδι!!!!
Συγνώμη για την φλυαρία.     

Παλικάρι έγραψες έβαλες τα γυαλιά σε όλους παλιούς και νέους. Αύτο δεν είναι μια απλή και μια ακόμα κριτική, είναι μια αυθεντική, αυθόρμιτη και ευαίσθητη κατάθεση ψυχής. Μα κυρίως είναι η πρώτη φορά μετά από καιρό που άκουσα ένα νέο μέλος του site να λέει ότι πήγε σε ένα strip-club για το καθεαυτό σκοπό και όχι επειδή τα μπέρδεψε με τα μπουρδέλα. Απλά ΕΠΟΣ!!!!
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
... βρέθηκα με μια επιβλητική Σέρβα που πραγματικά δυναμιτίζει έστω κι αν πρέπει να τα χει τα χρονάκια της και είναι από τις γυναίκες που θέλουν άντρα θηριοδαμαστή. Τεσπά, ήρθε έκατσε δίπλα μου και παρέλυσε με την μία όλες τις αμυντικές τακτικές που έχω ώστε να αποφεύγω τις streaper. Τώρα για τ' όνομά της Μπιάνκα μου πε, Ιβάνκα μου πε, Γιάννα μου πε, δεν κατάλαβα.

Μπιάνκα υπάρχει, δεν ξέρω αν είναι από Σερβία, επιβλητική δεν θα την έλεγα σε καμία περίπτωση ... έχει ελφρώς πεταχτά δόντια και χαμογελάει συνέχεια ...
Γιάννα υπάρχει αλλά είναι μελαχροινή ....
Ιβάνκα δεν έχει ...


Υποσημείωση ότι από σχόλιο άλλης καλλιτέχνιδος πρέπει να παίζει και ψιλοανταγωνισμός μεταξύ τους. Δεν θα το θεωρήσω παράξενο άμα ακούσω ότι στα καμαρίνια τους μαλλιοτραβιούνται μετά το πέρας της εργασίας για κάνα πελάτη που έφαγε η μία από την άλλη.

Αυτό το ξέρουμε ... φωτογραφίες και βίντεο θέλουμε ...!!!

... η προσέγγιση του πελάτη πρέπει να γίνεται σεμινάριο από τον υπάλληλο του μαγαζιού που σε μια φάση όταν είδε δυο κοπέλες να κάθονται στον καναπέ τους έμπηξε κάτι φωνές που εγώ τις λυπήθηκα και σκέφτηκα να τις κεράσω κάνα ποτό. 
Αν ο υπάλληλος ήταν ψηλός και γεμάτος, μιλάμε για τους υπεύθυνους Αρη και Βαγγέλη, αλήθεια γιατί όλοι οι σερβιτόροι στο Γκολντ είναι μετρίου και κάτω ύψους ???
Λύπηση και κέρασμα φιλαράκι δεν παίζει ... διάλεξε την κορασίδα που γουστάρεις και αγνόησε τις υπόλοιπες όσο ασχολείσαι με αυτή ...
Αν πάρουν πρέφα ότι κερνάς λόγω λύπησης θα έχεις συνέχεια το Βασιλάκη Καίλα αγκαλιά να κλαίει και εσύ να τον κερνάς ...


Αυτό που κατάλαβα εγώ είναι ότι η πρώτη αντίδραση κάποιου στην πρόταση για χορό είναι όχι και εκεί εισέρχεται η ικανότητα της κοπέλας πως θα τον καλοπιάσει και θα τον μεταπείσει. π.χ. είναι μια κοπέλα (μαύρα μαλλιά, το καλύτερο κορμί και η καλύτερη επιδερμίδα που πάλι δεν ξέρω όνομα) αλλά με το που της είπα όχι, πήρε απευθείας την άγουσα ενώ με το που γύρισε και μου έθεσε τον πάτο της στο οπτικό μου πεδίο, είχα ήδη αλλάξει γνώμη.
Θα συνηθήσεις ...

Τον καλύτερο χορό πάλι απ' όσο παρατήρησα πρέπει να κάνει μια κοπέλα με μαύρο σγουρό μαλλί που φόραγε ένα δικτυωτό πάνω από το κολάν. Σ' άλλο τύπο χόρευε, εγώ το χαιρόμουν.
Διχτυωτό φοράει συνήθως η Αλεξάνδρα αλλά είναι κοκκινομάλλα με ίσιο μαλλί ...
Οσο για το ποια κάνει τον καλύτερο χορό ... πρέεπι να τις δοκιμάσεις όλες πρώτα ...!!!

Εντωμεταξύ κάτι πρέπει να παίζει με τις ηλικίες των κοριτσιών. Η' καλοκαίρια δεν μετράνε ή η πολιτογράφηση στις χώρες τους γίνεται αλλιώς ή τα κορίτσια είναι πολύ έξυπνες για την δουλειά που κάνουν. Πώς γίνεται να έρχεται σε άπταιστα ελληνικά μια αλλοδαπή να σου λέει 22 χρονών την στιγμή που η ελληνική είναι η πιο δύσκολη γλώσσα που υπάρχει (στην Αγγλία υπάρχει λογοπαίγνιο: it all sounds greek to me) και ο Μπάγιεβιτς έχει 40 χρόνια εδώ και ακόμα τη θεραπεία τη λέει θεράπεια.
Αφού οι Ελληνάρες είμαστε τσακάλια ... εισάγουμε μόνο τις εξυπνότερες, ομορφότερες, πιο μορφωμένες κοπέλες ...!!!
Μπάζα, ξεπέτες, αμόρφωτες, αστοιχείωτες και λοιπές ρουμανίλες τους απαγορεύουμε την είσοδο στα σύνορα ...!!!
ή μήπως το αντίθετο ? δεν θυμάμαι ...  :think:


Τελευταία διαπίστωση είναι ότι σε τέτοια μαγαζιά πρέπει να πηγαίνεις φορτωμένος χρηματικά καθώς άλλη νοοτροπία να βγαίνεις μ' ένα 30εύρω στην τσέπη κι άλλη να χεις χρήμα να ρίξεις, αλλιώς θα σ' αντιμετωπίσει και η κοπέλα ενώ πρέπει να κόψεις και την νοοτροπία μην τα κλάψω στο τέλος. Άμα δεν θες να τα κλαις μην βγαίνεις καθόλου από το σπίτι. Τι να κάνουμε, όλοι κάπως μας τα τρώνε. Δώστα στην κοπέλα και χαλάλι.

Περιμένω να πληρωθώ και πάω να κάνω πλούσιο αυτό το ξανθό αγγελούδι!!!!
Συγνώμη για την φλυαρία.     

Πήγαινε διάβασε μερικές σελίδες στον σωλήνα (νομίζω), έχει όλες τις τακτικές για να στα φάνε και να μην πηδήσεις ...



Τέλος να αναφέρω ότι χτες το βράδυ σκεφτόμουνα να ξαναπάω στο Γκόλντ για το β' ημίχρονο ... και μετά από πολύωρη σκέψη (ίσα με 3") έπεσα για ύπνο...!!!
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Παλικάρι έγραψες έβαλες τα γυαλιά σε όλους παλιούς και νέους. Αύτο δεν είναι μια απλή και μια ακόμα κριτική, είναι μια αυθεντική, αυθόρμιτη και ευαίσθητη κατάθεση ψυχής. Μα κυρίως είναι η πρώτη φορά μετά από καιρό που άκουσα ένα νέο μέλος του site να λέει ότι πήγε σε ένα strip-club για το καθεαυτό σκοπό και όχι επειδή τα μπέρδεψε με τα μπουρδέλα. Απλά ΕΠΟΣ!!!!

Και όσο έγραφα κάποιος άλλος πετάχτηκε και έγραψε νέο μήνυμα ....

Vitsi πάμε τη Δευτέρα για ένα ποτάκι στο Γκόλντ ???
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Παλικάρι έγραψες έβαλες τα γυαλιά σε όλους παλιούς και νέους. Αύτο δεν είναι μια απλή και μια ακόμα κριτική, είναι μια αυθεντική, αυθόρμιτη και ευαίσθητη κατάθεση ψυχής. Μα κυρίως είναι η πρώτη φορά μετά από καιρό που άκουσα ένα νέο μέλος του site να λέει ότι πήγε σε ένα strip-club για το καθεαυτό σκοπό και όχι επειδή τα μπέρδεψε με τα μπουρδέλα. Απλά ΕΠΟΣ!!!!

Ο νέος φίλος Berry θα συμφωνήσω με το Φίλο Vitsi είναι σε πολύ καλό δρόμο και έχει σωστή φιλοσοφία.

Για άλλη μια φορά θα επαναλάβω ότι τα στριπ δεν είναι μπουρδέλα.

Φίλε Berry το μόνο που έχω να σου προτείνω είναι ότι ασχέτως οικονομικών σου δυνατοτήτων στις εξορμήσεις σου να έχεις μέτρο στο τι ξοδεύεις γιατί εάν υπερβάλεις απλά δεν θα σε σεβαστούνε και να είσαι βέβαιος πως εάν σε σεβαστούνε θα περνάς καλύτερα
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Για άλλη μια φορά θα επαναλάβω ότι τα στριπ δεν είναι μπουρδέλα.

Μπουρδέλα είναι με ην ευρεία ένοια του όρου ... τα περισσότερα πράγματα στην Ελλάδα είναι (ή κατάντησαν έτσι ).

Δεν είναι μπουρδέλα με κόκινο φωτάκι που πας για να γαμήσεις ...

Θα τα χαρακτήριζα σαν "διασκεδαστήρια", σκοπός όλων μας που πάμε είναι η διασκέδαση ...

Τώρα αν πηγαίνεις σε ένα μαγαζί και δεν σε σέβονται είναι λογικό ότι θα μειωθεί/χαθεί η διασκέδαση σου ...

Μεγάλη συζήτηση σε λάθος μέρος ...

αυτά ...!!!

 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Μπουρδέλα είναι με ην ευρεία ένοια του όρου ... τα περισσότερα πράγματα στην Ελλάδα είναι (ή κατάντησαν έτσι ).

Δεν είναι μπουρδέλα με κόκινο φωτάκι που πας για να γαμήσεις ...

Θα τα χαρακτήριζα σαν "διασκεδαστήρια", σκοπός όλων μας που πάμε είναι η διασκέδαση ...

Τώρα αν πηγαίνεις σε ένα μαγαζί και δεν σε σέβονται είναι λογικό ότι θα μειωθεί/χαθεί η διασκέδαση σου ...

Μεγάλη συζήτηση σε λάθος μέρος ...

αυτά ...!!!

σωστοοοοοοοοός
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Μετά από επίσκεψή μου στον εν λόγω μαγαζί θα 'θελα να παραθέσω τις δικές μου εντυπώσεις και ν' αποκομίσω κάποιες πληροφορίες έτσι ώστε την επόμενη φορά να πάω πιο ετοιμασμένος, όντας και νέος στο site.

Καταρχάς, ενώ την προηγούμενη εβδομάδα είχα πάει πάλι ώστε να βολιδοσκοπήσω και προχτές πήγα μ' αναγνωρισμένους τους στόχους, γι' άλλη ξεκίνησα και αλλού κατέληξα. Βασικά ενώ στόχευα σ' ένα ξανθό αγγελούδι με πρόσωπο κουκλίστικο, γαλανά μάτια και σώμα - έργο γλυπτικής (μπορείτε να μαντέψετε όνομα μήπως?) βρέθηκα με μια επιβλητική Σέρβα που πραγματικά δυναμιτίζει έστω κι αν πρέπει να τα χει τα χρονάκια της και είναι από τις γυναίκες που θέλουν άντρα θηριοδαμαστή. Τεσπά, ήρθε έκατσε δίπλα μου και παρέλυσε με την μία όλες τις αμυντικές τακτικές που έχω ώστε να αποφεύγω τις streaper. Τώρα για τ' όνομά της Μπιάνκα μου πε, Ιβάνκα μου πε, Γιάννα μου πε, δεν κατάλαβα. (Περιττό να σας πω πως είχα διαβάσει όλο το thread αυτό ώστε ν' αποφύγω κακοτοπιές αλλά για Σέρβα δεν είχα διαβάσει σχόλια). Με τα πολλά εάν και πιστεύω ότι ήταν πολλά τα κυβικά για μένα, σκέφτηκα προς στιγμή να εναποθέσω όλο τον οβολό μου πάνω της και όπου βγει αλλά στο τέλος δίστασα και κάπου το κατάλαβε κι αυτή και οι δρόμοι μας χώρισαν. Πάντως απ' ότι έβλεπα είχε πέραση γενικώς, ήταν μονίμως απασχολημένη με πελάτες και γενικώς είναι γυναίκα που παρασύρει και δείχνει στις νεότερες συναδέλφους της πως κάνεις τον άλλο να βάλει το χέρι στο πορτοφόλι. Νομίζω είναι δυνατή παρουσία και γω πρέπει να μουν γι' αυτή ένα αγοράκι που τα τρώει για πρωϊνό.
Υποσημείωση ότι από σχόλιο άλλης καλλιτέχνιδος πρέπει να παίζει και ψιλοανταγωνισμός μεταξύ τους. Δεν θα το θεωρήσω παράξενο άμα ακούσω ότι στα καμαρίνια τους μαλλιοτραβιούνται μετά το πέρας της εργασίας για κάνα πελάτη που έφαγε η μία από την άλλη.

Αυτή η Βαλέρια που λέτε την είχα γνωρίσει πιο παλιά και δεν απόρησα μετά όταν άκουσα ότι σερβίρει φραπέ και μοιράζει γλωσσόφιλα αφειδώς. Νομίζω γενικώς οι ρουμάνες έχουν πιο επιθετική τακτική στην προσέγγιση του πελάτη, χρησιμοποιούν με την μία όλα τους τα ατού και έχουν πολύ λιγότερες αναστολές στο που μπορούν να το φτάσουν για να βγάλουν τα προς το ζειν. Εντωμεταξύ, αυτή η προσέγγιση του πελάτη πρέπει να γίνεται σεμινάριο από τον υπάλληλο του μαγαζιού που σε μια φάση όταν είδε δυο κοπέλες να κάθονται στον καναπέ τους έμπηξε κάτι φωνές που εγώ τις λυπήθηκα και σκέφτηκα να τις κεράσω κάνα ποτό. Αυτό που κατάλαβα εγώ είναι ότι η πρώτη αντίδραση κάποιου στην πρόταση για χορό είναι όχι και εκεί εισέρχεται η ικανότητα της κοπέλας πως θα τον καλοπιάσει και θα τον μεταπείσει. π.χ. είναι μια κοπέλα (μαύρα μαλλιά, το καλύτερο κορμί και η καλύτερη επιδερμίδα που πάλι δεν ξέρω όνομα) αλλά με το που της είπα όχι, πήρε απευθείας την άγουσα ενώ με το που γύρισε και μου έθεσε τον πάτο της στο οπτικό μου πεδίο, είχα ήδη αλλάξει γνώμη.

Τον καλύτερο χορό πάλι απ' όσο παρατήρησα πρέπει να κάνει μια κοπέλα με μαύρο σγουρό μαλλί που φόραγε ένα δικτυωτό πάνω από το κολάν. Σ' άλλο τύπο χόρευε, εγώ το χαιρόμουν.

Η καλύτερη κοπέλα πρέπει να 'ναι η Βερόνικα. Μονίμως χαμογελαστή, ούτε fake κοπλιμέντα, ούτε φορτική γίνεται, η έλλειψη ομορφιάς αναπληρώνεται από τον τρόπο της που νομίζω εκτιμούν και οι πελάτες.

Τέλος από πλευράς αισθητικής, εμένα προσωπικά το μαγαζί δεν μου άρεσε. Το ποτό πρέπει να χε τα οκτάνιά του αλλά έχω συνηθίσει τις μπόμπες και ζαλίζομαι με τα καθαρά. (Παρεπιμπτόντως, οι κοπέλες όταν τις κερνάς πρέπει να πίνουν βυσσινάδα η οποία είναι και δυο σταλίες που ούτε σφηνάκι δεν βγάζουν για να την κάνουν γρήγορα). Το Show στην πίστα με τις αλυσίδες, τα κεριά και τα μαστίγια πιο πολύ σε freak show μου έμοιαζε ενώ στις τηλεοράσεις τι τα θέλουν αυτά τα σαδομαζοχιστικά? Θα το γυρίσουν στην κοπρολαγνεία καμιά ώρα.

Εντωμεταξύ κάτι πρέπει να παίζει με τις ηλικίες των κοριτσιών. Η' καλοκαίρια δεν μετράνε ή η πολιτογράφηση στις χώρες τους γίνεται αλλιώς ή τα κορίτσια είναι πολύ έξυπνες για την δουλειά που κάνουν. Πώς γίνεται να έρχεται σε άπταιστα ελληνικά μια αλλοδαπή να σου λέει 22 χρονών την στιγμή που η ελληνική είναι η πιο δύσκολη γλώσσα που υπάρχει (στην Αγγλία υπάρχει λογοπαίγνιο: it all sounds greek to me) και ο Μπάγιεβιτς έχει 40 χρόνια εδώ και ακόμα τη θεραπεία τη λέει θεράπεια.

Τελευταία διαπίστωση είναι ότι σε τέτοια μαγαζιά πρέπει να πηγαίνεις φορτωμένος χρηματικά καθώς άλλη νοοτροπία να βγαίνεις μ' ένα 30εύρω στην τσέπη κι άλλη να χεις χρήμα να ρίξεις, αλλιώς θα σ' αντιμετωπίσει και η κοπέλα ενώ πρέπει να κόψεις και την νοοτροπία μην τα κλάψω στο τέλος. Άμα δεν θες να τα κλαις μην βγαίνεις καθόλου από το σπίτι. Τι να κάνουμε, όλοι κάπως μας τα τρώνε. Δώστα στην κοπέλα και χαλάλι.

Περιμένω να πληρωθώ και πάω να κάνω πλούσιο αυτό το ξανθό αγγελούδι!!!!
Συγνώμη για την φλυαρία.     

Σε καλή μεριά  :cheesy: :cheesy:.  Sheyla
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
@ Βerry 79

Σε  περίπτωση που σε ενδιαφέρει η γνώμη μου, έχω να σου πω τα εξής :

Επειγόντως, επαναλαμβάνω επειγόντως, σταμάτα τα στριπτηζαδικα..
Βλέπεις το θέμα τελείως συναισθηματικά, και αυτόματα έγινες  ο «λαγός» τους . Θα χάσεις συντομα, παρά πολλά χρήματα..

Άμεσα επαναπροσδιόρισε τους στόχους σου..!!

Αυτά.. και  Καλή Ανάσταση

YΓ – Σόου προσφέρει και το τσίρκο Μedrano..  Όμως τα συγκεκριμένα μαγαζιά, είναι  «ειδικού τύπου»…




 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom