Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
535
Like
0
Πόντοι
6
Μα το γεγονός ότι πληρώνεις πάντα είσοδο στο μαγαζί είναι απλός. Συνήθως το μαγαζί είναι γεμάτο και άμα βρεις τραπέζι άμα σκάσεις κατά τις 2 - 3 είναι θαύμα. Οπότε άμα μπει ο πελάτης χωρίς είσοδο θα δει ότι έχει κόσμο και θα λακίσει. Όταν όμως έχει πληρώσει είσοδο, δε θα φύγει, είναι απλό.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Μα το γεγονός ότι πληρώνεις πάντα είσοδο στο μαγαζί είναι απλός. Συνήθως το μαγαζί είναι γεμάτο και άμα βρεις τραπέζι άμα σκάσεις κατά τις 2 - 3 είναι θαύμα. Οπότε άμα μπει ο πελάτης χωρίς είσοδο θα δει ότι έχει κόσμο και θα λακίσει. Όταν όμως έχει πληρώσει είσοδο, δε θα φύγει, είναι απλό.

Αυτο ειναι σωστο αλλα γινοταν μεχρι περσι..

Φετος βαρανε μυγες, οπως ολοι βεβαια..!! ( απο το καλοκαιρι θα βαρανε και κουνουπια..)

Αυτα..
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
535
Like
0
Πόντοι
6
Αυτή είναι η μαλακία τους και εκεί θα τη πατήσουν. Θεωρούν αυτή τη στιγμή επειδή Παρασκευή και Σάββατο είναι φουλ και επείδη ξέρουν ότι μαγαζιά τις ίδιες μέρες είναι άδεια, την έχουνε δει και νομίζουν ότι παίζουν χωρίς αντίπαλο. Ετσί θα τη πατήσουν. Πόσα μαγαζιά άλλωστε πρωτοκλασσάτα έχουμε δει να κλείνουν ή να παρακμάζουν λόγω λάθος στρατηγικής?
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Μα το γεγονός ότι πληρώνεις πάντα είσοδο στο μαγαζί είναι απλός. Συνήθως το μαγαζί είναι γεμάτο και άμα βρεις τραπέζι άμα σκάσεις κατά τις 2 - 3 είναι θαύμα. Οπότε άμα μπει ο πελάτης χωρίς είσοδο θα δει ότι έχει κόσμο και θα λακίσει. Όταν όμως έχει πληρώσει είσοδο, δε θα φύγει, είναι απλό.

το ίδιο ισχύει και για όταν ένα μαγαζί είναι άδειο, σε κάθε περιπτωση αναγκάζεσαι να κάτσεις...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Αυτο ειναι σωστο αλλα γινοταν μεχρι περσι..

Φετος βαρανε μυγες, οπως ολοι βεβαια..!! ( απο το καλοκαιρι θα βαρανε και κουνουπια..)

Αυτα..

εγω θα ελεγα ολοι οσοι παμε σε αυτα τα μαγαζια να τις κανουμε μια πλυση εγκεφαλου ρε παιδια! :grin: με σκοπο να τις προωθησουμε σε κανα στουντιο της προκοπης.Οταν δηλ.ερχονται για πουτακι-χουρακι να τους λεμε οτι δεν αξιζει τον κοπο γιατι δεν εχει νοημα αμα δεν σε πηδηξω με το προγραμμα των 90! :rockon: :rockon:για σκεφτειτε να παιρνετε την μαρτα με ενα 50αρι στη συγγρου 144 ή την αριστοτελους! :grin:
 

sovietlover

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
143
Like
2
Πόντοι
1
Κυριακάτικη βόλτα στο μαγαζί και αν και υπερβολικός ο nokia και γω πρόσεξα ότι έξω από το studio 144 υπήρχαν υποψήφιοι πελάτες που περίμεναν στην είσοδο και δεν δούλευε η πορνοστάρ Καρολάιν σύμφωνα με συναγωνιστές στα αντίστοιχα thread των studio! Στο Gold τώρα καμιά 20αρια γυναίκες, απ' αυτές που πρόσεξα και θυμάμαι ονόματα η Μάρτα, Ένυ, Τρίξι, Γκρέις, Σέιλα, Έιντζελ, Βαλέρια, Βερόνικα, Αλίνα, Μπιάνκα και Λουτσία (πρώτη φορά την είδα, πρόσωπο σαν δίδυμη αδελφή της Αίγλης και αυτή με γυαλάκια, αλλά πιο γεμάτη, με ξανθό μαλλί και Τσέχα στην καταγωγή). Από πελατεία στην συντριπτική τους πλειοψηφία πιτσιρικάδες με το πολύ 20-30 ευρώ στην τσέπη, απ' ότι λέγανε τα κορίτσια, που γύρναγαν γύρω-γύρω το μαγαζί απελπισμένα μήπως πάρουν καμιά κάρτα. Ακόμη και η με στυλ ντίβας Σέιλα σχεδόν παρακαλούσε για ένα χορό.
 

sovietlover

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
143
Like
2
Πόντοι
1
Το  μόνο  μου  παράπονο  από αυτό  το  μαγαζί  είναι ότι  δεν  πα  να  κάνεις  λογαριασμούς  τεράστιους , πάντα  είσοδο θα  σου κόβουνε , και  ποτέ  ούτε  ένα  ποτό δεν θα  κεράσουνε .

Και  δεν  είναι  για  τα  λεφτά  είναι ότι  δε  σου  δημιουργούνε  την  αίσθηση  ότι σε εκτιμάνε  σαν πελάτη  ρε  γαμω  το

Μάλλον δεν έχεις φροντίσει να γνωρίσεις και να γνωριστείς με τους ανθρώπους του μαγαζιού (μαιτρ, πορτίερη, μπάρμαν, δήθεν υπεύθυνους του καταστήματος), εκτός αν πατάς σπάνια και δεν σε θυμούνται. Τα τελευταία 2,5-3 χρόνια δεν έχω πληρώσει ποτέ είσοδο, ακόμη και τώρα που έχω αραιώσει και πάω το πολύ δύο φορές το μήνα και όποτε έχω πάει με φίλους, καθώς προτιμώ τη μοναχική εξόρμηση, ούτε αυτοί έχουν πληρώσει είσοδο όντας μαζί μου. Ούτε έχω κάνει ποτέ τρελούς λογαριασμούς. Όσο για κεράσματα, αν όχι κάθε φορά που πάω, τουλάχιστον στη μία από τις δύο επισκέψεις μου ένα ποτό κέρασμα πάντα υπάρχει, αλλά πάντα όταν κάθομαι στο μπαρ, όχι σε καναπέ.
 

Touristas

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
117
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
1
καλα ρε μαγκες εσας γιατι σας καθηζουν στους καναπεδες??? λογο γνωριμιας ή μπουκαλι? :think:  οσο για το κερασμα οταν καποτε πηγενα σ αυτα τα μαγαζια ειχαμε απο το παλιο baby O  νυν ιφιγενεια .. ενα γκαρσονο το βαγγελη ο οποιος ειχε εξελιχθει στο gold σε κατι σαν μετρ και κερνουσε τπτ κοκκαλακια  :grin:
 

sovietlover

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
143
Like
2
Πόντοι
1
Εγώ δεν είμαι χοντρούλης, αλλά ένεκα η ηλικία. Έχω και τα λουμπάγκα μου. Η μαλακοσιά του καναπέ είναι άλλο πράγμα!
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Είσοδο πληρώνω σχεδόν πάντα... 1-2 φορές που πέτυχα το Βαγγέλη απέξω δεν πλήρωσα

Ποτό δεν με έχουν κεράσει ποτέ, μόνο σφηνάκια ...

Δεν με ενοχλεί ούτε η είσοδος, ούτε το μη κέρασμα.

Μου αρέσει όμως ότι με θυμούνται και όποτε πάω (ακόμα και τώρα που έχω πολλές απουσίες)αράζω καναπέ ακόμα και μόνος μου


αυτά...!!!
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Κύριε  Μαγαζάτορα..

Άμα κάνεις και εσύ το μαγαζί σου έτσι, τότε θα ξαναδείς λεφτά από εμάς..!!


Το παραμύθι ΤΕΛΟΣ..!! Μέχρι τότε, καθίστε να βαράτε μύγες..!!

Αυτά..

ΥΓ – Δεν μπορεί.. Όσο παπαγαλάκι και να είναι ο γράφων, τα μισά πρέπει να είναι αλήθεια. 
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
στο γκολντ πως ειναι τα πραματα τελευταια?λεω να παω μια απο τις αγιες τουτες μερες για να ευχηθω και να τσουγκρισω αυγουλακια. :grin:
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
στο γκολντ πως ειναι τα πραματα τελευταια?λεω να παω μια απο τις αγιες τουτες μερες για να ευχηθω και να τσουγκρισω αυγουλακια. :grin:

ελπίζω να σε βοηθάει αυτό το ροστεράκι, για να πάρεις μαζί και τσουρεκάκι.... :2funny: :2funny:

Ρόστερ από πρόσφτατη επισκεψη, φρέσκο,φρέσκο:


1)μαρια
2)ενυ
3)σειλα
4)ειντζελ
5)τζοανα
6)ηρα
7)νικη ο κοντορεβυθης
8)χαρα
9)βαλερια
10)γιαννα
11)σονια
12)αλεξανδρα(επεστρεψε η χοντρη)
13)βιβιαν
14)μανουελλα
15)αλινα
16)κατριν
17)μαρια-ελενα(ρουμανα 1η μερα χθες παλια cleopatra-ritorno gran)
18)μοντεστα
19)μονικα(μονα λιζα λολιτα)
20)βικυ
21)κλεοπατρα
22)βερονικα
23)μια μιλφαρα απιστευτη κουκλα πανυψηλη γυναικαρα,την εχω δει παλια καπου αλλα δε θυμαμαι που
24)η καινουρια ξανθια ψηλη τσεχα με τα χρωματιστα γυαλια μυωπιας αλα αιγλη
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Ξύπνησα σήμερα στις 6 (πριν 40΄), και είμουνα στο δίλημα... να πάω στο Γκολντ για ένα γρήγορο ποτάκι ή να πάω στο γραφείο να κάνω καμμιά δουλειά (γιαυτό ξύπνησα και τόσο νωρίς κυριακάτικα ...)

Από τη μία σκεφτόμουνα τις απουσίες που έχω πάρει τόσο καιρό ... από την άλλη σήμερα είμαι με το αμάξι και όχι τη μηχανή ... οπότε μέχρι να πάω και να παρκάρω ... λίγη η ώρα ...

Τελικά ήρθα γραφείο ... και διάβασα το ροστεράκι...
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Ξύπνησα σήμερα στις 6 (πριν 40΄), και είμουνα στο δίλημα... να πάω στο Γκολντ για ένα γρήγορο ποτάκι ή να πάω στο γραφείο να κάνω καμμιά δουλειά (γιαυτό ξύπνησα και τόσο νωρίς κυριακάτικα ...)

Από τη μία σκεφτόμουνα τις απουσίες που έχω πάρει τόσο καιρό ... από την άλλη σήμερα είμαι με το αμάξι και όχι τη μηχανή ... οπότε μέχρι να πάω και να παρκάρω ... λίγη η ώρα ...

Τελικά ήρθα γραφείο ... και διάβασα το ροστεράκι...

σοφή επιλογή αφού υπήρχαν εκρεμοτητες

παρόλα αυτά η ώρα είναι καλή και για εξτρα μεροκάματα, μαζεύεις και φεύγεις....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom