Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Που σε εκτιμούν σαν πελάτη ?

Τουλάχιστον σ'αυτό το μαγαζί σου λένε στα ίσια :

ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΕΡΑ ΑΠ'ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΟΥ,ΑΦΗΣΕ ΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΣΟ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ! ΤΕΛΟΣ! ΤΙΜΙΑ ΣΥΝΑΛΛΑΓΗ!

Δεν  έχεις  δίκηο !
Σε  πάω  , και  σε  βράδυ  αιχμής  , αλλά  και  σε  ήρεμο βράδυ σε  4 κλάμπ ( διαλέγεις  σε  ποιό ) , και  άμα  τη  εισόδω  έχουμε  καναπέ  και τσάμπα  μπουκαλάκι !
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
για τα πιοτικα μπαριδακια πουρ και κλειν,
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Δικός  σου  μπαριδάκος  είναι ο κλάιν , εμένα  με  έχετε  στην απ έξω
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Το στουντιο που βρισκεται στο 144, σχεδον διπλα απο το Γκολντ, πρεπει εχθες να μαζεψε περισσοτερους πελατες..

Μπραβο σου Καρολαιν του στουντιο..Μονη σου εναντια σε ολες τις ξεβρακωτες του Γκολντ και κερδισες..!!

Αυτα..

ΥΓ - Με 50€ στην Καρολαιν, ριχνεις γαμισι με πιπα..Στο Γκολντ θες 12,5 € μονο για την εισοδο..!!

τί να πεί κανεις για την ολη κατασταση?οταν γαμας την καρολαιν ειναι σαν να παιζεις σε τσοντα!Ας πανε και μερικες απο το γκολντ να κανουν βαρδυα εκει,να δουμε τι ψαρια πιανουν! :piss:
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Το  μόνο  μου  παράπονο  από αυτό  το  μαγαζί  είναι ότι  δεν  πα  να  κάνεις  λογαριασμούς  τεράστιους , πάντα  είσοδο θα  σου κόβουνε , και  ποτέ  ούτε  ένα  ποτό δεν θα  κεράσουνε .

Και  δεν  είναι  για  τα  λεφτά  είναι ότι  δε  σου  δημιουργούνε  την  αίσθηση  ότι σε εκτιμάνε  σαν πελάτη  ρε  γαμω  το

θα συμφωνήσω με τον Pour. Δεν είναι δυνατόν όταν κάνεις τεράστιο-υς λογαριασμό να μην σου κερνάνε ενα ποτάκι.... Εδώ σε κάτι μπαράκια της συμφορας πάμε και το λιγοτερο 2 γύρες σφηνακια θα τα πιουμε - άσχετα αν είναι μπομπιδια. Η κινηση μετράει.

Όσο για την είσοδο, το έχω ξαναπει και παντα θα το λέω, είναι μαλακια. Στα περισσότερα μαγαζια -όχι μόνο στριπ- υπάρχει ως κατεστημενο για να σε αναγκάσει να πιεις τουλάχιστον το ποτό που πλήρωσες... Φανταστείτε να πάτε σε ένα μαγαζί που δεν έχει είσοδο, είναι άδειο, τι θα κάνετε;; δεν θα φύγετε;;  
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
θα συμφωνήσω με τον Pour. Δεν είναι δυνατόν όταν κάνεις τεράστιο-υς λογαριασμό να μην σου κερνάνε ενα ποτάκι.... Εδώ σε κάτι μπαράκια της συμφορας πάμε και το λιγοτερο 2 γύρες σφηνακια θα τα πιουμε - άσχετα αν είναι μπομπιδια. Η κινηση μετράει.

Όσο για την είσοδο, το έχω ξαναπει και παντα θα το λέω, είναι μαλακια. Στα περισσότερα μαγαζια -όχι μόνο στριπ- υπάρχει ως κατεστημενο για να σε αναγκάσει να πιεις τουλάχιστον το ποτό που πλήρωσες... Φανταστείτε να πάτε σε ένα μαγαζί που δεν έχει είσοδο, είναι άδειο, τι θα κάνετε;; δεν θα φύγετε;;  

Πέστα  ιπτάμενε !
Α  pathe η Καρολάιν κερνάει τίποτα ?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Όπως  λέμε  φούλ του ρήγα  με  βαλέδες ?
 

Επισκέπτης
θα συμφωνήσω με τον Pour. Δεν είναι δυνατόν όταν κάνεις τεράστιο-υς λογαριασμό να μην σου κερνάνε ενα ποτάκι....

Μπορείς να ορίσεις για τι ποσά μιλάμε ? Γιατί έχω κεραστεί επανηλειμένως μπουκάλι,όχι ποτό!
(Το έδωσα σε διπλανή παρέα τις περισσότερες φορές,γιατί δεν είμαι φαν της οδήγησης υπο την επήρεια)!
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Μπορείς να ορίσεις για τι ποσά μιλάμε ? Γιατί έχω κεραστεί επανηλειμένως μπουκάλι,όχι ποτό!
(Το έδωσα σε διπλανή παρέα τις περισσότερες φορές,γιατί δεν είμαι φαν της οδήγησης υπο την επήρεια)!


υπάρχουν σταθεροί πελάτες που πάνε κάθε βδομάδα και χαλάνε τη βραδυα 150 € και υπάρχουν πελάτες επισης που πάνε κάθε  βδομάδα και χαλάνε 1500 € τη βραδυα... Αν είσαι σωστός επιχειρηματιας θα φερθεις και στους 2 με τον ίδιο σεβασμο...
 

Επισκέπτης
Δικός  σου  μπαριδάκος  είναι ο κλάιν , εμένα  με  έχετε  στην απ έξω

Κόψε τις μαλακίες ΚΑΙ το σπαμάρισμα.Δεν είμαι μπαριδάκος κανενός!

Δεν  έχεις  δίκηο !
Σε  πάω  , και  σε  βράδυ  αιχμής  , αλλά  και  σε  ήρεμο βράδυ σε  4 κλάμπ ( διαλέγεις  σε  ποιό ) , και  άμα  τη  εισόδω  έχουμε  καναπέ  και τσάμπα  μπουκαλάκι !

Οκ,πάσο.Δεν είμαι και κοσμογυρισμένος!
 

Επισκέπτης
υπάρχουν σταθεροί πελάτες που πάνε κάθε βδομάδα και χαλάνε τη βραδυα 150 € και υπάρχουν πελάτες επισης που πάνε κάθε  βδομάδα και χαλάνε 1500 € τη βραδυα... Αν είσαι σωστός επιχειρηματιας θα φερθεις και στους 2 με τον ίδιο σεβασμο...

Αααα μιλάμε για τεράστια ποσά. Πάσο!
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Αααα μιλάμε για τεράστια ποσά. Πάσο!

τα 1500 € μπορεί να είναι μικρό ποσο για κάποιον που μπορεί να βγάζει 100.000 το μήνα, αυτό δεν αναιρεί το γεγονός ότι είναι 1500 σε κωλάδικο, μην τρελαθούμε κιολας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom