Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Tsantilas

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
ουτε φραπε ουτε μπριζολα σιμερα στο  BG??????
looooooooooooooooooool
 

Επισκέπτης
Μποϋκοτάζ ΚΑΙ στο BG.... :2funny: :2funny:

Ίδιο το ρόστερ με της περασμένης Τετάρτης....χαλαρά τα πράγματα...ύπνος βαθύς.... :rockon:

Ούτε στα ρεπό δεν αλλάζετε το πρόγραμμα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ???????????????

:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Μποϋκοτάζ ΚΑΙ στο BG.... :2funny: :2funny:

Ίδιο το ρόστερ με της περασμένης Τετάρτης....χαλαρά τα πράγματα...ύπνος βαθύς.... :rockon:

Ούτε στα ρεπό δεν αλλάζετε το πρόγραμμα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ???????????????

:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Aκριβως ετσι οπως τα γραφεις ειναι..

Το μαγαζι εχθες ηταν τελειως "μαπα το καρπουζι"..

Ευτυχως πηρα μνμ στο κινητο απο φιλαρακι και την εκανα γρηγορα για αλλες παραλιες..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Aκριβως ετσι οπως τα γραφεις ειναι..

Το μαγαζι εχθες ηταν τελειως "μαπα το καρπουζι"..

Ευτυχως πηρα μνμ στο κινητο απο φιλαρακι και την εκανα γρηγορα για αλλες παραλιες..

Αμα λέω γω να το μετονομάσουν σε BABY BORG.....
Μόνος του θα μείνει στο τέλος με τις γκόμενες και τα ξηροκάρπια....

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Αμα λέω γω να το μετονομάσουν σε BABY BORG.....
Μόνος του θα μείνει στο τέλος με τις γκόμενες και τα ξηροκάρπια....

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

αφού δεν έχει πια ούτε ξηροκάρπια ... και συνήθως δεν είναι καν φρέσκα ...

να μετονομάσουμε το μαγαζί ... αλλά οι κοπέλες να έρχονται από το γραφείο μου... μην τρέχω τώρα στη Συγγρού ...!!!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.290
Για  να  συνεννοούθμεθα .
Η  δίπλα  στις  ταμπέλες ΄μετά  το LIVE SHOW θα  μπεί επεξήγηση Cafe Restaurant , ή  γειά  σας !
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.290
Και να γίνεται και έλεγχος  από τα μέλη της συντονιστικής  με free pass ( βάρδιες θα βάλουμε  vothroulis Παρασκευές  , ΝΟΚΙΑ Πέμπτες κ.λπ. ) , προκειμένου  να είναι σίγουρο το στριποφίλ κοινό ότι δεν  πράγματι ανταποκρίνονται στον τίτλο του Cafe - Restaurant .
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Και να γίνεται και έλεγχος  από τα μέλη της συντονιστικής  με free pass ( βάρδιες θα βάλουμε  vothroulis Παρασκευές  , ΝΟΚΙΑ Πέμπτες κ.λπ. ) , προκειμένου  να είναι σίγουρο το στριποφίλ κοινό ότι δεν  πράγματι ανταποκρίνονται στον τίτλο του Cafe - Restaurant .
εμπιροτερε ,αφτο που ξερο εινε οτι πεζη ρολο και η μερα,το μαγαζι,και η ορεξη,στο ιδιο μαγαζι με ιδια γκομενα τη μια μερα φλογερα και μετα απο μια βδομαδα ουτε μπουτι...οπος και αν σε παη η ποτου.
εγο δε νομιζο να με ικανος και αντικιμενικος κριτις γιατι για μενα ουτε ο καφεσ μετραη αλλα το καρβουνο...
κριτες καλοι θα νε εξιπνα και νεα ατομα σα το Βασο(Πελε), Μακλειν(Μαραντονα),Νοκια(Κροιφ),Περσονα(Δομαζος) ,θα επρεπε αυτοι που χουν το σαιτ να τους βγαλουν καρτα στιπορεπορτερ
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Δηλαδή θα ονομαστεί το μαγαζί Baby Borg και εμένα θα με έχεις στην απέξω ρε Βοθρούλι ???  :uglystupid:
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Μόλις επέστρεψα από BG ...

Το ποτό έχει βελτιωθεί ελαφρώς ή μήπως είναι ιδέα μου ??? (όχι ότι είναι νορμάλ ...απλά λιγότερο χάλια...)

Ξηροκάρπι δεν εμφανίστηκε ... πάλι ...

Καινούργια πρόσωπα είδα ... αλλά επειδή πήγα αργά και είμουν ... απασχολημένος δεν ξέρω ονόματα κλπ ...

Είχε αρκετές γυναίκες ...πελάτισες ... γιατί ??? τελειώσανε οι άντρες ρε παιδιά και μππυκάρανε στα στέκια μας και οι κοπελιές ???

Σε γενικές γραμμές η ατμόσφαιρα που μου αρέσει ...  :sunglasses:
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Θελω ροστερ επειγοντος...
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
393
Κριτικές
7
Like
121
Πόντοι
1
Μόλις επέστρεψα από BG ...

Το ποτό έχει βελτιωθεί ελαφρώς ή μήπως είναι ιδέα μου ??? (όχι ότι είναι νορμάλ ...απλά λιγότερο χάλια...)

Ξηροκάρπι δεν εμφανίστηκε ... πάλι ...

Καινούργια πρόσωπα είδα ... αλλά επειδή πήγα αργά και είμουν ... απασχολημένος δεν ξέρω ονόματα κλπ ...

Είχε αρκετές γυναίκες ...πελάτισες ... γιατί ??? τελειώσανε οι άντρες ρε παιδιά και μππυκάρανε στα στέκια μας και οι κοπελιές ???

Σε γενικές γραμμές η ατμόσφαιρα που μου αρέσει ...  :sunglasses:

μηπως ηταν μια μελαχρινη κομματος με τις φιλεναδες της??? αυτη παει εκει σχεδον καθε παρασκευη και παιρνει και χορους τα κοριτσια. πρεπει να εχει θεμα, ειχα ποσταρει σχετικώς προ 3 εβδομαδες αλλα κανεις δεν απαντησε....
εχει και ζευγαρια συχνα, που εχω τυχει η γκομενα να παιρνει τον ξανθο τυπο για πριβε στον καναπε και ο αντρας να χαζευει...
αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
393
Κριτικές
7
Like
121
Πόντοι
1
η μελαχρινη μοιαζει πολυ στην επιστημη
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
μηπως ηταν μια μελαχρινη κομματος με τις φιλεναδες της??? αυτη παει εκει σχεδον καθε παρασκευη και παιρνει και χορους τα κοριτσια. πρεπει να εχει θεμα, ειχα ποσταρει σχετικώς προ 3 εβδομαδες αλλα κανεις δεν απαντησε....
εχει και ζευγαρια συχνα, που εχω τυχει η γκομενα να παιρνει τον ξανθο τυπο για πριβε στον καναπε και ο αντρας να χαζευει...
αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου

Είχε μία γυναικοπαρέα πίσω μου που έπαιρνε χορούς ... αλλά έβλεπα κυρίως πλάτες ...
και άλλη μία απέναντι, όχι μόνο γυναίκες ...οπότε δεν μπορώ να ξέρω ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom