Νέα

Αυτός που έχει πάει με μια trans σαν Elissavet Barbie πως προσδιορίζεται σεξουαλικά;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Αυτός που έχει πάει με μια trans σαν Elissavet Barbie πως προσδιορίζεται σεξουαλικά;

  • Straight

  • Gay

  • Bi

  • Ηeteroflexible

  • Genderfluid

  • Πούστης

  • Μπινές

  • Επισκέπτες γαμιέστε


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
Έχει δίκιο ο φίλος εδώ. Σαν την πίπα της χοντρής δεν έχει!
οι πιπες που εχω δωσει σε χοντρες ειναι δεκαπλασιες απο τα γαμησια που εχω ριξει σε λεπτες, και δεν μετανιωνω ουτε μια.
Η χοντρη εχει και μεγαλο στομα συνηθισμενο να το μπουκωνει με φαι, εχει και το κομπλεξ κατωτεροτητας, δεν παιζεται, πιπα 10/10.
Αμα πειναει ομως θελει προσοχη, πρωτα τις ταιζεις κατι και μετα ολα τα αλλα.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
Επειδή στο άλλο θέμα μας ζαλίσατε τον έρωτα και για τους παρακάτω λόγους ανοίγω το θέμα:

1. Μιλώντας με πολλούς παλιούς έμαθα ότι μια εποχή η Χειλουδάκη ήταν ότι πιο θηλικό έπαιζε ένα φεγγάρι στη Φυλής και έκαναν ουρές για να μπουν.

2. Σε πολλά μαγαζιά ακόμα και σε studio έχουν δουλέψει κατά καιρούς ξένες εγχειρισμένες trans που ποτέ δεν μάθαμε / δεν μας είπαν ότι ήταν πρώην άντρες.

3. Πολλοί από εδώ έχουν πάει με την Barbie, ειδικά μετά την ταινία.


Όλοι αυτοί που εν γνώση τους ή χωρίς έχουν πάει με εγχειρισμένες trans τι είναι;


Εδώ σας θέλω.


Επισκέπτες και @Νίπλης, ξέρετε εσείς.
θα ανοιχτει καποια στιγμη ενα ολοκληρωμενο νημα που θα απαντησει σε καποια απο τα ερωτηματα σου, με πιο... επιθετικο τροπο. επειδη βλεπω πολλα τραβελονηματα θα το καθυστερησω. Θα ενταχθει στην "τριλογια του πουστη" μαζι με τα αλλα 2 poll που ειχαμε ανοιξει με την στατιστικη υπηρεσια του μπου™. Εν καιρω θα ξεκαθαρισει το τοπιο της κοινοτητας.
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.604
Like
5.239
Πόντοι
1.056

Πούστης είσαι μόνο αμα σε γ@μανε....αμα τον δίνεις είσαι άπλα μερακλής !

asd5.png
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
665
Like
2.078
Πόντοι
446
Κι εγώ μόνο αυτή την Ελισσάβετ Μπάρμπι ξέρω.
Την άλλη που λένε εδω μέσα ουτε αυτη την ξέρω ουτε την ταινία της.


Απο αυτά που λέτε πάντως, αν καποιος εν γνώση του πάει με εγχειρισμενη, δεν έχει καμια διαφορα με αυτόν που πάει με μια με παπάρια. Το αν ειναι γκεϊ, μμμπουστης, κωλομπαράς, τον τρώει η περιέργεια εκτός από τον κώλο του, το ξερει ο ίδιος.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.332
Κριτικές
8
Like
32.675
Πόντοι
6.536
Εδώ σας θέλω τώρα....
Μπαίνετε?
Έχω την εντύπωση ότι μπορεί και να είναι...Μπορεί να κάνω και λάθος...
Στο εν λόγω ίδρυμα πήγαινα συχνά αυστηρά για Katy.
:bigdick:

Την είχα δει την παρακάτω μερικές φορές και είχα την υποψία μεν αλλα ήταν μουνάρα δε....
Γνώμη σας...

https://*****/en/StudioWorker/4040-Vicky

Εροτικ πόρταλ/Βίκυ ντελούξ
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Εδώ σας θέλω τώρα....
Μπαίνετε?
Έχω την εντύπωση ότι μπορεί και να είναι...Μπορεί να κάνω και λάθος...
Στο εν λόγω ίδρυμα πήγαινα συχνά αυστηρά για Katy.
:bigdick:

Την είχα δει την παρακάτω μερικές φορές και είχα την υποψία μεν αλλα ήταν μουνάρα δε....
Γνώμη σας...


Εροτικ πόρταλ/Βίκυ ντελούξ

Δεν την ξέρω αλλά εάν είναι και αυτή trans τότε φίλοι μου καλοί μπορείτε να πάτε να αλλάξετε τις ψήφους σας.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.636
Κριτικές
57
Like
6.836
Πόντοι
5.406
Ρε κωλοπουστες ελεος!!! Σταματηστε επιτελους να ανοιγετε ολο θεματα για trans. Ειπαμε αποδεχομαστε την ανωμαλια σας αλλα μη γεμιζετε το site συνεχεια με καινουρια θεματα.
Σε λιγο θα ανοιξετε θεμα
"Εκλασα και απ εξω περναγε μια trans, μηπως ειμαι trans???"
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.530
Like
14.075
Πόντοι
3.506
Ρε κωλοπουστες ελεος!!! Σταματηστε επιτελους να ανοιγετε ολο θεματα για trans. Ειπαμε αποδεχομαστε την ανωμαλια σας αλλα μη γεμιζετε το site συνεχεια με καινουρια θεματα.
Σε λιγο θα ανοιξετε θεμα
"Εκλασα και απ εξω περναγε μια trans, μηπως ειμαι trans???"

Κλανς;
Εισαι τρανς!
 

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
303
Like
516
Πόντοι
81
Προφανώς προσδιορίζεται ως πουστόπαιδο.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.359
Κριτικές
18
Like
20.280
Πόντοι
4.546
Σκέψου κάποιος στη επαρχία θα χρειαστεί να κάνει 30+ χιλιόμετρα για να πάει σε ένα μπουρδελάκι. Σου λέει ας πάω με τραβεστί δε γαμιέται....
Μήπως είναι κανένας γνωστός, εδώ στο σάητ; Λες να γράφει συχνά στο νήμα των ελλεηνίδων;
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Ρε κωλοπουστες ελεος!!! Σταματηστε επιτελους να ανοιγετε ολο θεματα για trans. Ειπαμε αποδεχομαστε την ανωμαλια σας αλλα μη γεμιζετε το site συνεχεια με καινουρια θεματα.
Σε λιγο θα ανοιξετε θεμα
"Εκλασα και απ εξω περναγε μια trans, μηπως ειμαι trans???"

Τι;

Δεν πας με trans τύπε;
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
2
Like
807
Πόντοι
81
Επειδή το θέμα έχει περιθώρια για μπαλαφάρισμα,να ρωτήσω.Εχουμε έναν στην παρεά και όταν μας βλεπει λέει "καλημέρα κορίτσια".Άντρας λέει είναι μόνο αυτός που δοκίμασε και δεν του άρεσε ,υπάρχει κάποιος να καταθέσει γνώμη ? ή θα μας σκοτίζει τα παπαρια καθε πρωι ?
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.687
Like
17.807
Πόντοι
3.656
Αυτοί που πάνε με γυναίκες , αλλά τους στραπονιάζουν και τους κατουράνε, τι είναι ;
Επειδή ξέρω ότι υπάρχουν αληταράδες και τεντυμπόϋδες, μην πει κανείς ότι φωτογραφίζω κάποιο μέλος.
Γενικά μιλάω !
images
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Επειδή το θέμα έχει περιθώρια για μπαλαφάρισμα,να ρωτήσω.Εχουμε έναν στην παρεά και όταν μας βλεπει λέει "καλημέρα κορίτσια".Άντρας λέει είναι μόνο αυτός που δοκίμασε και δεν του άρεσε ,υπάρχει κάποιος να καταθέσει γνώμη ? ή θα μας σκοτίζει τα παπαρια καθε πρωι ?


Σε γουστάρει τύπε.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.073
Πόντοι
3.846
είναι φάουλ που βάζεις μαζί αυτούς που το ξέρουν με αυτούς που δεν το ξέρουν.

Αν σου αρέσουν οι γυναίκες και μόνο είσαι στρέιτ άντρας. Μπορεί να πας με μία τρανς που μοιάζει πολύ με γυναίκα (κολπικό, πρωκτικό δεν έχει σημασία) αλλά εσύ θα νιώθεις ότι πηγαίνεις με γυναίκα.

Αν θέλεις να πηγαίνεις με τρανς (άσχετο αν σου αρέσουν και οι γυναίκες και οι άντρες) σημαίνει ότι ψαχνόσουνα για τρανς, όχι για γυναίκα. Άρα δεν είσαι στρέιτ άντρας, είσαι αμφισεξουαλικός. Άσχετα αν θέλεις να είσαι μόνο ενεργητικός ή μόνο παθητικός ή και τα δύο.

Ελλείψει άλλων θεμάτων παίζει πολύ τρανσοκατάσταση. Ας κάνει ο κάθε συναγωνιστής αυτό που τον καυλώνει. Από περιέργεια, από καύλα, από μαστούρα δεν έχει σημασία. Άιντε πάμε και ένα τραγουδάκι να το ελαφρύνουμε
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.359
Κριτικές
18
Like
20.280
Πόντοι
4.546
Τύπε μου, υπάρχουν τύποι τόσο μερακλήδες, που πάνε με την Elissavet Barbie;

Λες να μιλάει κιόλας, βρωμόλογα κ.λ.π, τα έχει ηχογραφημένα ανάλογα με τον μερακλή που αγοράζει;

Σε πόσες εκδόσεις να βγαίνει η Elissavet Barbie; Straight Elissavet, trans Elissavet, Bi, Non-binary,
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
παιδιά, έχετε υπόψη σας ότι οι άντρες μυρίζουν διαφορετικά από τις γυναίκες; το δέρμα τους δηλαδή, όχι τι άρωμα φοράνε. Και αυτή η μυρωδία δεν αλλάζει, όσες ορμόνες και να πάρει κάποιος, ακόμα και αν εγχειριστεί. Ε λοιπόν, εγώ με ανθρωπο που μυρίζει άντρας, ακόμα και αν μοιάζει με την πιο σέξι γυναίκα, ακόμα και αν είναι μούναρος, δεν μπορώ με τίποτα να παω, με πιάνει μια αηδία....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Begood
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
παιδιά, έχετε υπόψη σας ότι οι άντρες μυρίζουν διαφορετικά από τις γυναίκες; το δέρμα τους δηλαδή, όχι τι άρωμα φοράνε. Και αυτή η μυρωδία δεν αλλάζει, όσες ορμόνες και να πάρει κάποιος, ακόμα και αν εγχειριστεί. Ε λοιπόν, εγώ με ανθρωπο που μυρίζει άντρας, ακόμα και αν μοιάζει με την πιο σέξι γυναίκα, ακόμα και αν είναι μούναρος, δεν μπορώ με τίποτα να παω, με πιάνει μια αηδία....

Λυκάνθρωπος είσαι;
 

Doblenina

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2019
Μηνύματα
15
Like
18
Πόντοι
0
Τυχαια επεσα στο νημα, αλλα να προσθεσω στη σοφια του, οτι οι προσδιορισμοι που αναφερετε εχουν να κανουν με τις προτιμησεις ερωτικης συνευρεσης, οποτε να πας με τρανς επειδη μοιαζει με γυναικα μαλλον δε πλησιαζεις σε γκει. Με την ιδια λογικη το να σου αρεσει να σε γαμαει γκομενα με στραπον μαλλον σε τοποθετει στη λιστα με τους στρειτ, αλλα με διαφορετικα γουστα απο την εποχη της γιαγιας σου… την ελενα μπαρμπι δεν την εχω δει αλλα εβαλα στρειτ γιατι υποθετω απο αυτα που λενε καποιοι οτι μοιαζει γυναικαρα.. Θεματαρα ανοιξατε ρε μπαγασηδες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom