Νέα

Attraxx

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzosxa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 849
  • Εμφανίσεις 259K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Giwrgoss1

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
113
Like
192
Πόντοι
1
Μπορώ να πω ότι ήταν η καλύτερη μέρα χθες απο όσες έχω πάει γενικά. Κόσμο καλό και θηλυκά και αρσενικά. Περίεργο
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.773
Κριτικές
126
Like
7.827
Πόντοι
7.885
Μπορώ να πω ότι ήταν η καλύτερη μέρα χθες απο όσες έχω πάει γενικά. Κόσμο καλό και θηλυκά και αρσενικά. Περίεργο
Τυπε ίσως διάβασαν τα ποστ του Φατσέα και είπαν να δοκιμάσουν κι εκεί. Έχει έναν ρομαντισμό αυτό το τσονταδικο.
 

Horny_36

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2021
Μηνύματα
104
Like
94
Πόντοι
1
Εγώ πάντως πάω στο Γκάζι εκεί στη σάουνα και έχω βρει την υγεία μου.Καθαριοτητα και αρκετές φάσεις.
 

Giwrgoss1

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
113
Like
192
Πόντοι
1
Εγώ πάντως πάω στο Γκάζι εκεί στη σάουνα και έχω βρει την υγεία μου.Καθαριοτητα και αρκετές φάσεις.
Καλα είναι και εκεί. Αλλά έχεις του τύπους να κάθονται στην καμπίνα τους απέξω και κοιτάνε λες και ήρθες από άλλο πλανήτη
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.123
Πόντοι
206
Καλα είναι και εκεί. Αλλά έχεις του τύπους να κάθονται στην καμπίνα τους απέξω και κοιτάνε λες και ήρθες από άλλο πλανήτη
οι καμπινες του ατραξ ειναι η χαρα του ματακια,παιρνεις ανετα ματι απτα κενα που εχει στις γωνιες
 

Giwrgoss1

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
113
Like
192
Πόντοι
1
Κοίτα μη βγει κανένας καμία ώρα και σε κάνει μπαούλο με αυτή την μλκια που κάνεις. Είναι ενοχλητικό για πολλους
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Κοίτα μη βγει κανένας καμία ώρα και σε κάνει μπαούλο με αυτή την μλκια που κάνεις. Είναι ενοχλητικό για πολλους
Το ξύλο, φέρνει προβλήματα, δεν λύνονται εύκολα μετά, Άν έχει οικονομική επιφάνεια ο άλλος μύστης, οπότε, παίζεις μπάλα με το στόμα, τώρα αν δεν καταλαβαίνει ο άλλος μύστης ούτε από λόγια, τον προσπερνας, με το ξύλο δεν κερδίσε κάνεις φιλαράκι
 

Giwrgoss1

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
113
Like
192
Πόντοι
1
Το ξύλο, φέρνει προβλήματα, δεν λύνονται εύκολα μετά, Άν έχει οικονομική επιφάνεια ο άλλος μύστης, οπότε, παίζεις μπάλα με το στόμα, τώρα αν δεν καταλαβαίνει ο άλλος μύστης ούτε από λόγια, τον προσπερνας, με το ξύλο δεν κερδίσε κάνεις φιλαράκι
Δεν εννοώ ότι θα φάει ξύλο.. αλλά ο άλλος μέσα δεν ξέρεις πως θα αντιδράσει. Είναι πολλοί λογικοί να σκεφτούν όπως λες εσυ και άλλοι τόσοι να αντιδράσουν ανάποδα
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Δεν εννοώ ότι θα φάει ξύλο.. αλλά ο άλλος μέσα δεν ξέρεις πως θα αντιδράσει. Είναι πολλοί λογικοί να σκεφτούν όπως λες εσυ και άλλοι τόσοι να αντιδράσουν ανάποδα
Η παρεξηγήσεις, πρέπει να τελιονουν με κουβέντα, τώρα αν δεν περνει ο άλλος από κουβέντα, να κάνουμε πίσω και να φεύγουμε, και λέμε ότι είναι λόγο της ημέρας, και εγώ σήμερα πέρασε ένας στο δρόμο με κόκκινο και τον απέφυγα οριακά, και με έβρισε κιόλας, τη έπρεπε να τον κάνω μπαούλο αποθήκευσης ξύλου
 

Giwrgoss1

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
113
Like
192
Πόντοι
1
Είναι κανείς σήμερα για ομαδική καμπινα;;
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Κυριακές απόγευμα μαζεύει τπτ. ;
Γενικά είναι ήσυχο περιβάλλον, για ραντεβού με κάποιον μύστη, κόσμο μαζεύει, και αρκετούς Πορφύρους μύστες μερακλήδες πανηδονυστες, Κυριακή μεσημέρι, η γενικά μεσημέρι, που είναι ήσυχα τα διπλανά καταστήματα, καί απουσιάζει, ο κόσμος, και η βαβούρα που γίνεται ειδικά το Σάββατο,η την Παρασκευή τα βράδια, αυτό είναι ένα από τα μειονεκτήματα του καταστήματος
 

Trhunter

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2022
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
189
Πόντοι
0
Πήγα σήμερα στο εν λόγω σινεμά που είχα να πάω πολλά χρόνια. Δεν είναι κίνηση αλλά εγώ ήθελα να νιώσω γκλορυχολ και μου έκατσε με δύο τύπους. Γούσταρα που ενώ πιοωνα είχα ανοιχτή την πόρτα της καμπίνας μου για όποιον θέλει να συμμετέχει. Βέβαια ήμαστε 4 άτομα και ο ένας ήταν για πάρτη του..
 

giannispapa88

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
123
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους!!!
Αν πάω αύριο το πρωί θα βρω κανέναν; Η θα είμαι μόνος μου εκεί μέσα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom