Νέα

Lux Spa Massage Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα riding
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

firetatos

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2024
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Μονο Δαναη Λινα Αντζελινα εχουμε δει φωτογραφιες. οι αλλες ντρεπονται
 

#euaggelos28#

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2024
Μηνύματα
5
Like
8
Πόντοι
0
Έγινες μέλος χτες και το πρώτο σου μνμ ήταν για επιπλέον υπηρεσίες με κάτι παραπάνω. Δώσε μας έναν ακριβή τιμοκατάλογο να ξέρουμε τι θα ζητήσουμε
Εχει σημασία πότε έγινα Μέλος???Εγώ ανέφερα απλά τι μου είπε η κοπέλα την ώρα που ήμουν μέσα....Πάνε και ρωτά την να δεις αν έχω δίκιο η όχι...
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
Εσείς εκεί στη Λάρισα κοιτάξτε να χαρείτε τη Δανάη όσο είναι εκεί!
Εξαιρετικά δυνατή!
 
  • Like
Αντιδράσεις: riding

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
128
Like
92
Πόντοι
1
Η Αντζελίνα δεν κάνει για αυτή την δουλειά..... αγγαρεία και υφακι η κοπελίτσα.
Καλό θα ήταν να υπάρχουν φωτογραφίες (έστω το σώμα) ώστε να μπορεί κάποιος να κλείσει ραντεβού από πριν , όπως συμβαίνει σε αντίστοιχα μασατζιδικα σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη.
 

#euaggelos28#

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2024
Μηνύματα
5
Like
8
Πόντοι
0
Πέρασμα με Νατάσα δίνει έμφαση στο μασάζ(όχι ότι ξέρει να κάνει ,απλά σε πασαλειβει με λάδι και τρίβει)δεν βγάζει ρούχα δεν αφήνει πιασιματα πολλά γενικά ΟΧΙ από μένα....
 

#euaggelos28#

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2024
Μηνύματα
5
Like
8
Πόντοι
0
Πέρασμα με Νατάσα δίνει έμφαση στο μασάζ(όχι ότι ξέρει να κάνει ,απλά σε πασαλειβει με λάδι και τρίβει)δεν βγάζει ρούχα δεν αφήνει πιασιματα πολλά γενικά ΟΧΙ από μένα....
*Μαρίνα όχι Νατάσα μπερδεύτηκα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Chopin

Chopin

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2021
Μηνύματα
20
Like
24
Πόντοι
0
*Μαρίνα όχι Νατάσα μπερδεύτηκα
Είχα περάσει κι εγώ με Μαρίνα. Μέτρια και ο φραπές στο μισάωρο και μετά συνέχιζε να πασπατεύει για κανένα εικοσάλεπτο. Μάλλον ήθελε εξτραδακια για κάτι παραπάνω και ξενέρωσε.
Γενικώς μετριότητα παρ' όλο που εμφανισιακά σε προδιαθέτει...
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
Η Αντζελίνα δεν κάνει για αυτή την δουλειά..... αγγαρεία και υφακι η κοπελίτσα.
Καλό θα ήταν να υπάρχουν φωτογραφίες (έστω το σώμα) ώστε να μπορεί κάποιος να κλείσει ραντεβού από πριν , όπως συμβαίνει σε αντίστοιχα μασατζιδικα σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη.
Η μεγαλύτερη πατσαβούρα πλέον εμφανισιακά και σε θέμα συμπεριφοράς αγενεστατη… μυαλό τυρόπιτα και από σώμα έχει λιώσει από ένα φορτηγό ψυχοφάρμακα που πήρε… ότι έμεινε από αντζελινα…πλέον είναι ν πάει στη διχάλα ν κάνει Πιατσα μπας και βγάλει κάνα 10 ευρώ να χει ν φαΐ…
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.936
Κριτικές
8
Like
2.946
Πόντοι
506
Είχα περάσει κι εγώ με Μαρίνα. Μέτρια και ο φραπές στο μισάωρο και μετά συνέχιζε να πασπατεύει για κανένα εικοσάλεπτο. Μάλλον ήθελε εξτραδακια για κάτι παραπάνω και ξενέρωσε.
Γενικώς μετριότητα παρ' όλο που εμφανισιακά σε προδιαθέτει...
Μαρίνα τι παίζει από εμφάνιση?
Η μεγαλύτερη πατσαβούρα πλέον εμφανισιακά και σε θέμα συμπεριφοράς αγενεστατη… μυαλό τυρόπιτα και από σώμα έχει λιώσει από ένα φορτηγό ψυχοφάρμακα που πήρε… ότι έμεινε από αντζελινα…πλέον είναι ν πάει στη διχάλα ν κάνει Πιατσα μπας και βγάλει κάνα 10 ευρώ να χει ν φαΐ…

Για πια διχάλα λες?
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
228
Like
547
Πόντοι
81
Εγώ πάντως δεν το βρίσκω το μαγαζί που στο καλό είναι, ισχύει η διεύθυνση του fb τι γίνεται ή παίρνω τηλ και μου λεν αυτοί, πάντως απ' έξω δεν γράφει κάτι
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.936
Κριτικές
8
Like
2.946
Πόντοι
506
Εγώ πάντως δεν το βρίσκω το μαγαζί που στο καλό είναι, ισχύει η διεύθυνση του fb τι γίνεται ή παίρνω τηλ και μου λεν αυτοί, πάντως απ' έξω δεν γράφει κάτι
Δε γράφει για αυτό δεν το βρίσκεις. Ισχύει κανονικά. Πάρε τηλ να κλείσεις ραντεβού. Αν πας χωρίς ραντεβού θα σε διώξουν
 

firetatos

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2024
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Λυδια και Αρτεμις τις ειδε κανεις πως ειναι εμφανισιακα? Μονο Αντζελινα Δαναη και Μαρινα πετυχαίνω. Η Νατασα μάλλον έφυγε (κριμα).
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
Η μεγαλύτερη πατσαβούρα πλέον εμφανισιακά και σε θέμα συμπεριφοράς αγενεστατη… μυαλό τυρόπιτα και από σώμα έχει λιώσει από ένα φορτηγό ψυχοφάρμακα που πήρε… ότι έμεινε από αντζελινα…πλέον είναι ν πάει στη διχάλα ν κάνει Πιατσα μπας και βγάλει κάνα 10 ευρώ να χει ν φαΐ…

Λυδια και Αρτεμις τις ειδε κανεις πως ειναι εμφανισιακα? Μονο Αντζελινα Δαναη και Μαρινα πετυχαίνω. Η Νατασα μάλλον έφυγε (κριμα).
Λύδια και Αρτέμης εκ πρώτης όψεις καλές εμφανισιακά ξενέρωτες όμως και κρύες…καμία δε ενδιαφέρεται για το γίνετε στο δωμάτιο και αν θ περάσεις καλά… με λίγο ζόρι κ χρήμα 70-75 σύνολο κάνουν αρκετά πράματα κατεβάζουν το από κάτω χουφτώνεις αλλά όλα αυτά σε πτώματα… αν σας αρέσει η εμφάνιση κ ν πιάνεις ένα πτώμα τα δίνεις.. αν δε είσαι νεκρόφιλος πας άλλου… γενικά το μαγαζί ένα μπάχαλο που παίζουν απολΑ μέσα η κάθε μια ζητάει ότι της βαρέσει στο κεφάλι… δε υπάρχει κοινή γραμμή… καλά βόλια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom