Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ρεεεεεεεεεεεεεεεε σου ειπα εγω οτι ΟΛΟΙ οι οπαδοι του αρη κατεβηκαν με αεροπλανα???πως μπορω να το πω αυτο???μονο αν καθομουν μια ολοκληρη ημερα στην εθνικη οδο,πραγμα που δεν εκανα..εσυ ομως γιατι αμφισβητεις αυτα που λεω & λες οτι τα εχω ακουσει στο ματζικ,οτι λεω μαλακιες-ψεμματα???
ειπες οτι κατεβηκαμε με αεροπλανα για να μην φαμε ξυλο!!τωρα αν η αποστολη της ομαδας πηγε με αεροπλανο και αμζι της ακολουθησαν καποιοι φιλαθλοι δεν το γνωριζω!επειδη ομως μιλατε συνεχεια για αερομεταφερομενους οπαδους σε ρωταω λοιπον ποσα ατομα πηγαν καια πο που?γιατι αθηνα ,βολος,ιερολοχιτες,ευοσμιτες,κατερινιωτες πηγαμε με πουλμαν!οπως επισης και τα ατομα απο κρητη που ηρθαν με καραβι!
 

Επισκέπτης
ειπες οτι κατεβηκαμε με αεροπλανα για να μην φαμε ξυλο!!τωρα αν η αποστολη της ομαδας πηγε με αεροπλανο και αμζι της ακολουθησαν καποιοι φιλαθλοι δεν το γνωριζω!επειδη ομως μιλατε συνεχεια για αερομεταφερομενους οπαδους σε ρωταω λοιπον ποσα ατομα πηγαν καια πο που?γιατι αθηνα ,βολος,ιερολοχιτες,ευοσμιτες,κατερινιωτες πηγαμε με πουλμαν!οπως επισης και τα ατομα απο κρητη που ηρθαν με καραβι!
ελα ρε φιλε..δεν ειμαι τοσο μαλακας οσο θελεις να με παρουσιασεις..δεν πηγαν 50 ατομα με την αποστολη..μιλαω για τον κυριο ογκο των οπαδων σας..εχεις την ταση να διαστρεβλωνεις τα γεγονοτα οπως προσπαθησες να το κανεις μεχρι & με το χειροκροτημα..ρωτα πρωτα τους δικους σου & τα ξαναλεμε..
 

jimmye

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
234
Like
1
Πόντοι
1
δηλαδη κατεβηκανε 2000 ατομα π.χ. με αεροπλανα? πας καλα? ποσα αεροπλανα δηλαδη βαλανε? 10-15? μιλαμε οτι διαβαζω τοση ωρα κ δε μιλαω αλλα εσυ επιμενεις να μας καραφλιασεις. αλλα κ μονο που υπερηφανευεσαι οτι δειρατε ενα ατομο δειχνει το ποιον σου...
 

Επισκέπτης
δηλαδη κατεβηκανε 2000 ατομα π.χ. με αεροπλανα? πας καλα? ποσα αεροπλανα δηλαδη βαλανε? 10-15? μιλαμε οτι διαβαζω τοση ωρα κ δε μιλαω αλλα εσυ επιμενεις να μας καραφλιασεις. αλλα κ μονο που υπερηφανευεσαι οτι δειρατε ενα ατομο δειχνει το ποιον σου...
καλα εσυ πρεπει να εισαι της ιδιας συνομοταξιας με τον αλλο που ισχυριζεται οτι του σβηνω τα μυνηματα του..τι να σου απαντησω???περαστικα μονο..
 

jimmye

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
234
Like
1
Πόντοι
1
γιατι δεν απαντας? αφου λες οτι ο κυριος ογκος των οπαδων κατεβηκαν με αεροπλανα σιγουρα μιλας για 2000 ατομα τουλαχιστον . και σε ρωταω , ποσα αεροπλανα εβαλαν για να φτασουν οι φιλαθλοι μαζι σε στρατιωτικο αεροδρομιο? 10-15? αυτο δεν γινεται ουτε στο αεροδρομιο της νεας υορκης? οποτε μαλλον οι επιστημονες-φιλοι σου δεν στα ειπανε καλα η σε γελασανε τα ματακια σου. και παλι συγχαρητηρια που χτυπησατε εναν οπαδο μονο του, ειστε απιθανοι , φοβεροι , γαματοι. καλο απογευμα....
 

Επισκέπτης
γιατι δεν απαντας? αφου λες οτι ο κυριος ογκος των οπαδων κατεβηκαν με αεροπλανα σιγουρα μιλας για 2000 ατομα τουλαχιστον . και σε ρωταω , ποσα αεροπλανα εβαλαν για να φτασουν οι φιλαθλοι μαζι σε στρατιωτικο αεροδρομιο? 10-15? αυτο δεν γινεται ουτε στο αεροδρομιο της νεας υορκης? οποτε μαλλον οι επιστημονες-φιλοι σου δεν στα ειπανε καλα η σε γελασανε τα ματακια σου. και παλι συγχαρητηρια που χτυπησατε εναν οπαδο μονο του, ειστε απιθανοι , φοβεροι , γαματοι. καλο απογευμα....
τραγουδα..
 

jimmye

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
234
Like
1
Πόντοι
1
οπως το φανταστηκα, λαδι πολυ και τηγανιτα τιποτα. λογια λογια και μολις ερθει η ωρα να τα στηριξεις απλα τουμπεκα.
 

Επισκέπτης
οπως το φανταστηκα, λαδι πολυ και τηγανιτα τιποτα. λογια λογια και μολις ερθει η ωρα να τα στηριξεις απλα τουμπεκα.
τι να στηριξω ρε κακομοιρε???τραβα ρωτα τους δικους σου της θεσ/νικης & αν δεν ειναι οπως τα λεω ελα να μου το πεις..
 

jimmye

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
234
Like
1
Πόντοι
1
για να λεω , παει να πει οτι ρωτησα. καλο το επιχειρημα σου αλλα πολυ παραμυθι. βεβαια εγω δε σε εβρισα αλλα ουτε κακομοιρος ειμαι για να το κανω ουτε φιδια αμολαω μεσημεριατικα.
 

Επισκέπτης
για να λεω , παει να πει οτι ρωτησα. καλο το επιχειρημα σου αλλα πολυ παραμυθι. βεβαια εγω δε σε εβρισα αλλα ουτε κακομοιρος ειμαι για να το κανω ουτε φιδια αμολαω μεσημεριατικα.
οτι πεις..εξαλλου,ο πελατης εχει παντα δικαιο..
 

jimmye

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
234
Like
1
Πόντοι
1
ετσι μπραβο , εγινες επιστημονας παλι...
 

Επισκέπτης
2000 ατομα δεν κατεβαινουν με αεροπλανα!!δεν γινεται και ειναι σεναριο επιστημονικης φαντασιας!ο τζιμυς σου ειπε οτι ρωτησε και ελαβε αρνητικη απαντηση απο τα αδελφια στη σαλονικα!!!κοψτε το παραμυθι ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

Επισκέπτης
2 φορές σε τόσα 10 χρόνια δεν είναι τόσο άσχημα!
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
6
Like
1.092
Πόντοι
376
σε λιγο  δεν θα τους κακοφαινεται κιολας.
ασε που μια στις δυο παιρνουν και τον τιτλο
Είναι η ομάδα της πόλης μας που έχει πάρει πιο πρόσφατα πρωτάθλημα
Πλάκα πλάκα το τρόπαιο που το έχουν; 
 

Επισκέπτης
Στην Ενωση Γεωργικών Παραγωγών Βορείου Ελλάδος!
Με πλακέτα απο κάτω "απο την ζωή στην επαρχία"! :dancing:
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
μπραβο σας χτυπησατε ενα ατομο!!!μεγαλοι μαγκες!
στο ποταμι η μαγκια ομως πηρε περιπατο ......οπως και στα Τ.Ε.Ι  ;) ;) ;) ;)
Μια ερωτηση για ποιο ποταμι μιλας Warhol και αλλη μια, ησουν στην Πατρα η σου τα ειπανε?
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
οταν φτασαμε εξω απο το γηπεδο κυριε πλεσιρ και εσεις ειχατε μπροστα τα ματ για προστασια ........και το παιζετε ιστορια εκ του ασφαλους!
Τα ματ εξω απο το γηπεδο ειχαν πλατη σε εσας και προσωπο προς το μερος μας και εσεις πετουσατε πετρες απο πισω τους.
Δεν τα θυμασε καλα η κανεις οτι δεν τα θημασαι ;).
 

Επισκέπτης
Τα ματ εξω απο το γηπεδο ειχαν πλατη σε εσας και προσωπο προς το μερος μας και εσεις πετουσατε πετρες απο πισω τους.
Δεν τα θυμασε καλα η κανεις οτι δεν τα θημασαι ;).
και τα δακρυγονα που τα πετουσαν σαν στραγαλια πανω μας?για ριξε μια ματια στο youtube  ;)!πολυ παραμυθι πουλατε......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom