Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εδω στη Θεσσαλονίκη οι φίλαθλοι του Αρη έχουν ξεφύγει τελείως, νομίζουν ότι έγιναν Μπαρτσελόνα, είναι σίγουροι πως την άλλη εβδομάδα το παιχνίδι στο Καραισκάκη είναι στάνταρ 2 με ελάχιστη κάλυψη στο χ(στοιχηματικα)!
 

Επισκέπτης
Εδω στη Θεσσαλονίκη οι φίλαθλοι του Αρη έχουν ξεφύγει τελείως, νομίζουν ότι έγιναν Μπαρτσελόνα, είναι σίγουροι πως την άλλη εβδομάδα το παιχνίδι στο Καραισκάκη είναι στάνταρ 2 με ελάχιστη κάλυψη στο χ(στοιχηματικα)!
σιγουρακι 100%.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Εδω στη Θεσσαλονίκη οι φίλαθλοι του Αρη έχουν ξεφύγει τελείως, νομίζουν ότι έγιναν Μπαρτσελόνα, είναι σίγουροι πως την άλλη εβδομάδα το παιχνίδι στο Καραισκάκη είναι στάνταρ 2 με ελάχιστη κάλυψη στο χ(στοιχηματικα)!
ολοι οι φιλαθλοι το λενε??το παιχνιδι με τον γαυρο ειναι πολυ δυσκολο να το κερδισουμε αλλα ποτε δεν ξερεις....
 

Επισκέπτης
ου..μπολικα..σαν & αυτα που μας σκισατε στον τελικο του κυπελλου στο πανπελοποννησιακο..ξερεις εσυ & οι φιλοι σου οι αερομεταφερομενοι οπαδοι.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ελπιζω μονο στην πατρα να μην ησουν με τους γαυρους απο την κομοτηνη  ;) ;) :grin: :grin: :grin:!!ουτε να ησουν με αυτους που βαλαν μπροστα κατι παιδακια στο ποταμο να φανε αυτοι το ξυλο  :huh: :huh: :huh:!!αληθεια δεν ηξερα οτι ειχατε για σεκιουριτυ τα ματ..... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:!
 

Επισκέπτης
ολοι οι φιλαθλοι το λενε??το παιχνιδι με τον γαυρο ειναι πολυ δυσκολο να το κερδισουμε αλλα ποτε δεν ξερεις....
warhol ακούω όλη μέρα ραδιόφωνο και λένε το ίδιο πράγμα οι όπαδοι και αν πρόσεξες είπα οπαδοί όχι οι φίλαθλοι, έχει μεγάλη διαφορά ο ένας με τον άλλον!
 

Επισκέπτης
warhol ακούω όλη μέρα ραδιόφωνο και λένε το ίδιο πράγμα οι όπαδοι και αν πρόσεξες είπα οπαδοί όχι οι φίλαθλοι, έχει μεγάλη διαφορά ο ένας με τον άλλον!
τα παιχνιδι ειναι δυσκολο ταρατσα αλλα θα το παλεψουμε!παντως οι γαυροι αν μας υποτιμησουν θα εχουν προβλημα!!ειδωμεν.....
 

Επισκέπτης
ελπιζω μονο στην πατρα να μην ησουν με τους γαυρους απο την κομοτηνη  ;) ;) :grin: :grin: :grin:!!ουτε να ησουν με αυτους που βαλαν μπροστα κατι παιδακια στο ποταμο να φανε αυτοι το ξυλο  :huh: :huh: :huh:!!αληθεια δεν ηξερα οτι ειχατε για σεκιουριτυ τα ματ..... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:!
μην λες μαλακιες..σε ειχα για σοβαρο ατομο..μην μου χαλας την εικονα..
 

Συνημμένα

  • IMG_0191.JPG
    IMG_0191.JPG
    118,7 KB · Εμφανίσεις: 16

Επισκέπτης
μην λες μαλακιες..σε ειχα για σοβαρο ατομο..μην μου χαλας την εικονα..
ειπαμε ειμαστε καλοι κανουμε πλακα αλλα μην το παρατραβας και εσυ ειδικα για πραγματα που ξερεις πως εγιναν..... ;) ;) ;) ;)!αστο καλυτερα..... ;) ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
α και ομολογησε μονος σου ποσες κλωτσιες εφαγε ο σουλατσαδορος της φωτο να μην τα λεω εγω..
 

Συνημμένα

  • IMG_0130.JPG
    IMG_0130.JPG
    119,3 KB · Εμφανίσεις: 16

Επισκέπτης
α και ομολογησε μονος σου ποσες κλωτσιες εφαγε ο σουλατσαδορος της φωτο να μην τα λεω εγω..
μπραβο σας χτυπησατε ενα ατομο!!!μεγαλοι μαγκες!
στο ποταμι η μαγκια ομως πηρε περιπατο ......οπως και στα Τ.Ε.Ι  ;) ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
Μου αρέσει πως η συζήτηση μεταξύ σας κινείται σε αθλητικο επίπεδο, όχι ποδόσφαιρο όμως, μποξ τζουντο 100μ με εμπόδια κ.α! Αλλά δεν μου κάνει εντύπωση όλα τα οπαδικά thread έτσι λειτουργούν!
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
6
Like
1.092
Πόντοι
376
warhol Θα μου πεις τί έγραφε το πανό ή δεν ξέρεις;
 

Επισκέπτης
μπραβο σας χτυπησατε ενα ατομο!!!μεγαλοι μαγκες!
στο ποταμι η μαγκια ομως πηρε περιπατο ......οπως και στα Τ.Ε.Ι  ;) ;) ;) ;)
και γιατι τα ασθενοφορα εκαναν ουρα εξω απο την θυρα οπως βλεπουμε την φωτο αριστερα???μαλλωναν μεταξυ τους ποιος θα πρωτοπαρει το ενα ατομο???ασε ρε φιλε..εγω δεν βαρεσα & δεν προκειται ποτε να βαρεσω κανεναν αλλα να ξερουμε & τι λεμε..επισης εισαστε οι μονοι οπαδοι που εχουν μεταφερθει αεροπορικως & μαλιστα σε στρατιωτικο αεροδρομιο για να μην σας δερνουν απο την λαμια μεχρι την πατρα & το αναποδο..ψεμματα???
 

Επισκέπτης
Warhol η ομάδα σου έχει μεγάλο πρόβλημα στις κλειστές άμυνες! Με τον πανιώνιο σού έδωσε χώρο και την πλήρωσε σε ανοιχτό χώρο είσαι πολύ καλός με τις κλειστές δυσκολεύεσαι πολύ ίσως ελλείψη κλασικου σεντερ φορ!
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
6
Like
1.092
Πόντοι
376
Warhol η ομάδα σου έχει μεγάλο πρόβλημα στις κλειστές άμυνες! Με τον πανιώνιο σού έδωσε χώρο και την πλήρωσε σε ανοιχτό χώρο είσαι πολύ καλός με τις κλειστές δυσκολεύεσαι πολύ ίσως ελλείψη κλασικου σεντερ φορ!
Εγώ πιστεύω οτι φταίει η έλειψη εμπειρίας στην πρώτη κατηγορία...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom