Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Και για να ημαστε σωστοι οι Αρειανοι με πουλμαν ηρθαν αλλα απο Αρτα μερια και απο αντιριο οχι απο Αθηνα.
Και στον ισθμο εσεις την πεφτατε σε ξεκαρφοτα αυτοκινητα και τα σπαγατε οσο για μεσα στην πολη της Πατρας εξαφανισμενοι.
Οσον αφορα τα σκοινικα μεσα και εξω απο το γηπεδο ευχαριστος να σου απαντησω σε καθε απορια γιατι ημουν παρων σε ολα.

και τα δακρυγονα που τα πετουσαν σαν στραγαλια πανω μας?για ριξε μια ματια στο youtube  ;)!πολυ παραμυθι πουλατε......
Εγω ημουν παρων και τα δακρυγονα τα πετουσαν σε εμας για να μας διαλυσουν και να μπορεσετε να μπειτε στο γηπεδο.
Το ποιος πουλαει παραμυθια πεστο σε καποιον που δεν ηταν εκει εγω ημουν και εκει και στην Λαμια στο μπασκετ και στην εθνικη που παρατησατε τα πουλμαν και τρεχατε.
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
ημουν στην πατρα!!εσυ ησουν ή στα παν οπως και στον πλεσιρ?το ποταμι ποιο κατω απο τα ΤΕΙ!ενταξει κυριε βρασιδα?
Ημουν απο το πρωι στην Πατρα σε ρωτησα για το ποταμι γιατι εκει δεν ξερω τι εγινε στην πολη παντως δεν υπηρχατε τα ΤΕΙ ουτε που ξερω που ειναι.
Εξω απο το γηπεδο ημουνα απο την ωρα που ξεκινησαν τα σκοινηκα και μεσα στο γηπεδο το ιδιο  αν θες να σου πω και λεπτομεριες για να σε πεισω ευχαριστως.
 

Επισκέπτης
Και για να ημαστε σωστοι οι Αρειανοι με πουλμαν ηρθαν αλλα απο Αρτα μερια και απο αντιριο οχι απο Αθηνα.
Και στον ισθμο εσεις την πεφτατε σε ξεκαρφοτα αυτοκινητα και τα σπαγατε οσο για μεσα στην πολη της Πατρας εξαφανισμενοι.
Οσον αφορα τα σκοινικα μεσα και εξω απο το γηπεδο ευχαριστος να σου απαντησω σε καθε απορια γιατι ημουν παρων σε ολα.
Εγω ημουν παρων και τα δακρυγονα τα πετουσαν σε εμας για να μας διαλυσουν και να μπορεσετε να μπειτε στο γηπεδο.
Το ποιος πουλαει παραμυθια πεστο σε καποιον που δεν ηταν εκει εγω ημουν και εκει και στην Λαμια στο μπασκετ και στην εθνικη που παρατησατε τα πουλμαν και τρεχατε.
δηλαδη δεν ηρθαμε με αεροπλανα οπως λετε?τεσπα!!τα δακρυγονα τα πετουσαν πανω μας την ωρα του ντου για να μας διωξουν!στο δε ποταμι κυριε βρασιδα οπως και στα ΤΕΙ παρατησατε τους πιτσιρικαδες πισω και φυγατε!αυτο που κανατε ηταν να την πεφτετε σε μεμονωμενους!οπως κανετε παντα δηλαδη!οσον αφορα τη λαμια ακομα ψαχνετε τα πανο γι αυτο και μετα πεταγατε με στυλο φωτοβολιδες!αληθεια στη θεσσαλονικη ησουν που φυγατε με τα πουλμαν με οπισθεν και παρακαλαγατε τον οδηγο να σας φυγαδευσει?οταν μεμπει στο γηπεδο και ειχατε ανεβει τερμα ψηλα στη θυρα και ειχατε ασπρισει σαν φαντασματα ησουν?γι αυτο σου λεω ας το αφησουμε καλυτερα και ας πουμε για καμια πουτανα!!!
 

Επισκέπτης
ησουν στο γηπεδο,οπως ημουν και εγω!!γιναν καποιες μανουρες και τελειωσε το θεμα!!οταν πηγαινεις σε παιχνιδια και ειδικα σε εκτος εδρας οπως εγω στανταρ θα εχεις φαει ηττες και πολλες φορες και ξυλο!ολα μεσα στο προγραμμα ειναι!το θεμα ειναι οτι οι γαυροι εχετε ψιλοξεφυγει και την εχετε δει λιγακι!τεσπα οπως την βρισκει κανεις!
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
δηλαδη δεν ηρθαμε με αεροπλανα οπως λετε?τεσπα!!τα δακρυγονα τα πετουσαν πανω μας την ωρα του ντου για να μας διωξουν!στο δε ποταμι κυριε βρασιδα οπως και στα ΤΕΙ παρατησατε τους πιτσιρικαδες πισω και φυγατε!αυτο που κανατε ηταν να την πεφτετε σε μεμονωμενους!οπως κανετε παντα δηλαδη!οσον αφορα τη λαμια ακομα ψαχνετε τα πανο γι αυτο και μετα πεταγατε με στυλο φωτοβολιδες!αληθεια στη θεσσαλονικη ησουν που φυγατε με τα πουλμαν με οπισθεν και παρακαλαγατε τον οδηγο να σας φυγαδευσει?οταν μεμπει στο γηπεδο και ειχατε ανεβει τερμα ψηλα στη θυρα και ειχατε ασπρισει σαν φαντασματα ησουν?γι αυτο σου λεω ας το αφησουμε καλυτερα και ας πουμε για καμια πουτανα!!!
Στα Τει σου ειπα οτι δεν ημουν οσο για τα αεροπλανα εγω δεν ειπα κατι τετοιο σου ειπα πως ξερω οτι τα πουλμαν ηρθαν απο το αντιριο, για εξω απο το γηπεδο αυτο που ειδα ηταν εμας να πλακονομαστε με τα ματ που σας συνοδευαν και εσεις κυριες να πετατε καμια πετρα πισω απο τα ματ.
Στην Λαμια ησουνα η σου τα ειπαν γιατι το πρωι στην πολη εσεις τρεχατε.
Για την εθνικη δεν θα σου ειπανε φανταζομαι τιποτα αφου δεν το αναφερεις.
Για θεσσαλονικη σε ποιον αγωνα αναφερεσαι γιατι εχω ερθει χαριλαου 5 φορες και δεν εχει γινει τετοιο σκηνικο, εκτος αν εγινε τα δυο τελευταια χρονια που εχω κοψει το γηπεδο.

ησουν στο γηπεδο,οπως ημουν και εγω!!γιναν καποιες μανουρες και τελειωσε το θεμα!!οταν πηγαινεις σε παιχνιδια και ειδικα σε εκτος εδρας οπως εγω στανταρ θα εχεις φαει ηττες και πολλες φορες και ξυλο!ολα μεσα στο προγραμμα ειναι!το θεμα ειναι οτι οι γαυροι εχετε ψιλοξεφυγει και την εχετε δει λιγακι!τεσπα οπως την βρισκει κανεις!
Εχω τραυματιστη πολλες φορες και θεωρο τον εαυτο μου τυχερο τωρα που σταματησα να ασχολουμε με μαλακιες που δεν ειχα και χειροτερα αλλα αν μου συγκρινης τον λαο του Ολυμπιακου με αυτον του Αρη εισαι μαλλον λαθος.
Γνωμη μου παντα δεν εχω σκοπο να ερθω σε αντιπαραθεσει ουτε με εσενα ουτε με καποιον αλλον ειδικα για τετοια θεματα αλλα διαβασα καποια πραγματα για τα οποια ημουν παρων και οχι μονο και εκρινα οτι επρεπε να απαντησω.
Χωρις παρεξηγηση παντα. ;)
Οσο για αυτο που λες οτι εχουμε ξεφυγει δυστηχως εχει γινει με ολους τους οπαδους και τα αποτελεσματα τα βλεπουμε στης ειδησεις.
 

Επισκέπτης
στη λαμια στο τελικο κυπελλου μπασκετ ημουν 2 μερες πριν!!ειχατε πολλαααα προβληματα!!τεσπα!
οπως καταλαβες ημουν και στην πατρα!απλα αργησαμε να φτασουμε γιατι μας κρατουσαν εξω απο την πολη την ωρα που εσεις κανατε οτι θελατε ανενοχλητοι!τεσπα ας σταματησει  εδω η κουβεντα,δεν βγαζει και πουθενα!
 

jimmye

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
234
Like
1
Πόντοι
1
στη λαμια ημουν κ εγω κ τετοια αλητεια απο γαβρους δεν εχω ξαναδει απο αλλους οπαδους. ενας μαλακας πεταξε με στυλο μεσα στους αρειανους και λιγοι μαλακες απο μας βρισανε τους νεκρους του γαβρου. επαναλαμβανω λιγοι οι οποιοι φαγανε και κραξιμο απο τους υπολοιπους. οι γαβροι αμεσως μετα το συνθημα ριξανε αλλες 4-5 φωτοβολιδες και το ματς εγινε μουνι. παντως ακομα και ετσι η ηδονη ηταν μεγαλη ακομα και σε αδειο γηπεδο εγω ευχαριστηθηκα την κουπα.
τελος εχω να πω οτι αμα δεν τα θελει ο κωλος σου ξυλο δεν τρως. αμα πας να δεις την ομαδα σου και μονο ομως και οχι να πας για να πουλησεις τσαμπουκα. πιο πολλα ματς εχω δει τον ΑΡΗ εκτος παρα σε παλε και χαριλαου αλλα ξυλο δεν εχω φαει.
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
στη λαμια ημουν κ εγω κ τετοια αλητεια απο γαβρους δεν εχω ξαναδει απο αλλους οπαδους. ενας μαλακας πεταξε με στυλο μεσα στους αρειανους και λιγοι μαλακες απο μας βρισανε τους νεκρους του γαβρου. επαναλαμβανω λιγοι οι οποιοι φαγανε και κραξιμο απο τους υπολοιπους. οι γαβροι αμεσως μετα το συνθημα ριξανε αλλες 4-5 φωτοβολιδες και το ματς εγινε μουνι. παντως ακομα και ετσι η ηδονη ηταν μεγαλη ακομα και σε αδειο γηπεδο εγω ευχαριστηθηκα την κουπα.
τελος εχω να πω οτι αμα δεν τα θελει ο κωλος σου ξυλο δεν τρως. αμα πας να δεις την ομαδα σου και μονο ομως και οχι να πας για να πουλησεις τσαμπουκα. πιο πολλα ματς εχω δει τον ΑΡΗ εκτος παρα σε παλε και χαριλαου αλλα ξυλο δεν εχω φαει.
Φιλε δεν θα διαφονισω μαζι σου αλλα μην λες μεγαλες κουβεντες γιατι εσυ μπορει να ησουν τυχερος αλλα και αλλοι που δεν εψαχναν για μπελαδες τους βρηκαν οι μπελαδες μονη τους.
Ειναι να μην σου κατσει η στραβη δυστηχως ετσι οπως ειναι τα πραγματα δεν ξερεις που μπορει να την πατησεις απο μια ατυχια.
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
αμοροζο ρε αμροζοοοοο!!!! χαχαχα
 

jimmye

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
234
Like
1
Πόντοι
1
Φιλε δεν θα διαφονισω μαζι σου αλλα μην λες μεγαλες κουβεντες γιατι εσυ μπορει να ησουν τυχερος αλλα και αλλοι που δεν εψαχναν για μπελαδες τους βρηκαν οι μπελαδες μονη τους.
Ειναι να μην σου κατσει η στραβη δυστηχως ετσι οπως ειναι τα πραγματα δεν ξερεις που μπορει να την πατησεις απο μια ατυχια.

δεν ειπα οτι δε συμβαινουν στραβες αλλα αμα δε σε τρωει ο κωλος σου οι πιθανοτητες ειναι μικρες.
 

Επισκέπτης
[size=12pt]Aγαπητοί φίλοι Oλυμπιακοί πρέπει να ξεκινήσετε να γίνεστε αντάξιοι της ομάδας που κατάφεραν κάποιοι να φτιάξουν για λογαριασμό σας.[/size]Σιγά σιγά γίνεστε "λίγοι" για μία ομάδα σαν τον Oλυμπιακό.Mε καφρίλες και τσαμπουκαλίκια όπως ίσως μερικοί έξυπνοι από εσάς θα έχετε διαπιστώσει δεν πάει μπροστά το πράγμα.Eίστε απειλητικοί μόνο όταν είστε πολλοί μαζί και αυτό αυτόματα σας κατατάσει στην κατηγορία "γκάου". Φιλικά πάντα. Aκόμα και τον Warhol βγάλατε από τα ρούχα του.O νοών νοείτο. Tέλος.
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
τεραστθα μαγκια του σκορδα που εδιωξε φερερ.
τουλαχιστον θα σωθει η γρια
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
[size=12pt]Aγαπητοί φίλοι Oλυμπιακοί πρέπει να ξεκινήσετε να γίνεστε αντάξιοι της ομάδας που κατάφεραν κάποιοι να φτιάξουν για λογαριασμό σας.[/size]Σιγά σιγά γίνεστε "λίγοι" για μία ομάδα σαν τον Oλυμπιακό.Mε καφρίλες και τσαμπουκαλίκια όπως ίσως μερικοί έξυπνοι από εσάς θα έχετε διαπιστώσει δεν πάει μπροστά το πράγμα.Eίστε απειλητικοί μόνο όταν είστε πολλοί μαζί και αυτό αυτόματα σας κατατάσει στην κατηγορία "γκάου". Φιλικά πάντα. Aκόμα και τον Warhol βγάλατε από τα ρούχα του.O νοών νοείτο. Tέλος.
Το φιλικα παντα μου αρεσε. :2funny:
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Eίστε απειλητικοί μόνο όταν είστε πολλοί μαζί και αυτό αυτόματα σας κατατάσει στην κατηγορία "γκάου". Φιλικά πάντα. Aκόμα και τον Warhol βγάλατε από τα ρούχα του.O νοών νοείτο. Tέλος.
Ναι φιλικα παντα εσυ γιατι δεν θες να προσβαλεις.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
βρασιδα γιατι γραφεις απο κατω μετα το ζωδιο και τον ωροσκοπο επομενη σταση ψυχιατρειο?το ιδιο ακριβως ζωδιο και ωροσκοπο εχω και εγω για αυτο σε ρωταω.τοσο ασχημα ειμαστε?
 

Επισκέπτης
Bράς εννοώ ότι ο Oλυμπιακός "βαζελοποιείται"...αριστοκρατία....Eυρώπη....O OΣΦΠ δεν θέλει πια τους κάφρους αλλά τους VIP...αυτό εννοώ
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
βρασιδα γιατι γραφεις απο κατω μετα το ζωδιο και τον ωροσκοπο επομενη σταση ψυχιατρειο?το ιδιο ακριβως ζωδιο και ωροσκοπο εχω και εγω για αυτο σε ρωταω.τοσο ασχημα ειμαστε?
Ακομα εξω εισαι? :2funny:
Ασε φιλε ολοι οι υδροχοοι εχουμε μια τρελα εαν εχουμε και ωροσκοπο ειμαστε για ψυχιατρειο. :grin:

Bράς εννοώ ότι ο Oλυμπιακός "βαζελοποιείται"...αριστοκρατία....Eυρώπη....O OΣΦΠ δεν θέλει πια τους κάφρους αλλά τους VIP...αυτό εννοώ
Σε αυτο  συμφωνο αλλα οχι μονο ο Ολυμπιακος ολους θελουν να μας κανουν Αγγλια και ως ενα σημειο εχουν δικιο και μιλαω για τα επεισοδια μεσα στα γηπεδα γιατι θελουν να προστατεψουν της επιχειρησεις τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom