Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
μεγαλη παιχτουρα ο αμοροζο μιλαμε...αν ταιριαξει με ντουσαν..αλλου παπα ευαγγελιο..και φυσικα να χει ορεξη για μπαλλα γιατι οι βραζιλιανοι ειναι λιγο παραλιες και του ξενυχτιου..
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
το καρναβαλι ποτε ξεκιναει;
τα εισιτηρια θα τα βαλει ο σκορδας;
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
6
Like
1.092
Πόντοι
376
Ρε παιδιά πώς δέχτηκε αυτή η παιχτούρα να παίξει Β΄Εθνική;  Του το κρύψατε;
 

Επισκέπτης
Συνδεονται ζωντανά απο την εκπομπή του ραπτόπουλου με το αεροδρόμιο και έχουν 2 δημοσιογράφους ο ένας ήταν ο τσαλτίδης και τον άλλο δεν τον ήξερα, ρωτάει ο ραπτόπουλος τον τσαλτίδη (γνωστό αρειανο) πόσο κόσμο έχει και λέει 7.000 περίπου συνδέονται μετά απο λίγο με τον άλλον και λέει έχει περίπου 3.000 κόσμο κλέινει ο ραπτόπουλος τις γραμμές και μετά απο 5 λεπτά βγάζει ξανά και τους 2 και λένε και οι 2 ότι είναι 7.000! Συνεννοήθηκαν ενδιάμεσα γιατί διαφορετικά τα είπε ο καθένας!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
10000 καλα ειναι; να το αφησω;
μηπως εφευγαν τιποτα πενταημερες και μετρησαν και αυτους;
 

Επισκέπτης
οπως στο συλλατηριο του παοκ που καναν φωτοσοπ για να φαινονται περισσοτεροι και γελαγε ολη η πολη μαζι τους :2funny: :2funny:?
 

Επισκέπτης
Για εμένα είναι μεγάλο λάθος να βάζουν βαμμένους οπαδούς-δημοσιογράφους να καλύπτουν θέματα, π.χ ο τσαλτίδης στον αρη και ο βασιλόπουλος στον παοκ μόλις βάζει γκολ η ομάδα τους όταν μεταδίδουν το ματς μόνο πυρσό που δεν ανάβουν στα δημοσιογραφικά θεωρεία!
 

Επισκέπτης
Για εμένα είναι μεγάλο λάθος να βάζουν βαμμένους οπαδούς-δημοσιογράφους να καλύπτουν θέματα, π.χ ο τσαλτίδης στον αρη και ο βασιλόπουλος στον παοκ μόλις βάζει γκολ η ομάδα τους όταν μεταδίδουν το ματς μόνο πυρσό που δεν ανάβουν στα δημοσιογραφικά θεωρεία!
περυσι στο σπορ του βορρα ,ειχαμε περασει στους 16 της ευρωλιγκα και αυτοι ειχαν πρωτοσελιδο τον ζαγορ με την λιλλυ  :2funny: :2funny: :2funny:για γελια ειναι...... :2funny:
 

Επισκέπτης
Τα σπορ του βορρά απο μικρός στην αθηνα ήξερα ότι είναι ασπρόμαυρα
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
υπαχει δηλαδη που καποιος που δεν ειναι οπαδος;
απλα το προβλημα δημιουργειται ειδικα απο ενα σταθμο-εφημεριδα που αυτο ακριβως πουλαει.
αλλα οταν υπαρχουν οπαδοι σαν τον warhol τι να περιμενεις; :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Εγω όταν ακούω να μαλώνουν για το ποιός είναι το "αφεντικο της πόλης" μου σηκώνεται η τρίχα!
 

Επισκέπτης
υπαχει δηλαδη που καποιος που δεν ειναι οπαδος;
απλα το προβλημα δημιουργειται ειδικα απο ενα σταθμο-εφημεριδα που αυτο ακριβως πουλαει.
αλλα οταν υπαρχουν οπαδοι σαν τον warhol τι να περιμενεις; :grin: :grin:
εγω ειμαι φιλαθλος  :grin: :grin: :grin:
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ενταξυ ειδικα στις οπαδικες εκπομπες τι περιμενεις να ακουσεις;
το μεσημερι ακουγα στο αμαξι εναν να μιλαει ο οποιος μπορει να ηταν και ο warhol.  :rockon: :rockon:
τι να πεις;
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
6
Like
1.092
Πόντοι
376
Με το metrosport  έχει παραγίνει το κακό για όλες τις ομάδες.  Μιλάμε για τρελή προπαγάνδα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom