Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καλά λέει ο θυμόσοφος λαός μας ''ουδείς ασφαλέστερος εχθρός του ευεργετηθέντος''.
και βεβαια καλα κανει ο λαος & λεει αυτο & αλλα θυμοσοφα..μονο που στην συγκεκριμμενη περιπτωση δεν υπαρχει κανεις ευεργετηθεις απο την στιγμη που ο προπονητης σε καθε ομαδα ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ..
 

Επισκέπτης
Pleasuregiver, αυτά που λες είναι αφορισμοί και δεν στέκουν. Ο άνθρωπος απο όπου έχει περάσει έχει αφήσει έργο, έχει πάρει τίτλους, έχει βγάλει μεγάλους παίκτες (βλ. Τσιάρτας), και τα αποτελέσματα λένε ότι είναι ο πιο πολυνίκης προπονητής. Τα υπόλοιπα είναι λόγια που λέει ο κάθε πικραμένος...
λεω την αποψη μου..ποσως με ενδιαφερουν τα υπολοιπα..
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
οσο για τον Ντουσκο εγω βλεπω μονο τους τιτλους που εχει παρει και μου αρκουν.Κανεις δεν ειναι τελειος αλλα σε ενα τομεα οπου κρινεσαι απο τα αποτελεσματα,τα δικα του ειναι ακρως ικανοποιητικα.
 

markoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
52
Like
38
Πόντοι
0
AGNIUS, μερικοί παίχτεςτου Άρη είναι κορυφαίοι (Χαλκιάς, Γκαρσία, Κάλβο, Παπαδόπουλος)και ΄θα στέκονταν άνετα σε μεγάλες ομάδες. Ομαδάρα δεν είμαστε, αλλά με κάποιες καλλές προσθήκες, μπορούμε να γίνουμε
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Κατα τη γνωμη μου ολοι οσοι ανεφερες σε μεγαλες ομαδες θα ηταν απο παγκο ως εξεδρα,Παπαδοπουλος και Καλβο θελουν πολυ δουλεια για να τους πεις μεγαλους(τοτε ο Λουκα Τονυ τι ειναι?)Αν θες μπορω να σου αναφερω πολλους μεγαλους παιχτες αλλα δυστυχως κανεις τους δεν παιζει στην ομαδα μας
 

Επισκέπτης
να θεσω ενα προβληματισμο & οποιος αρειανος θελει μου απανταει..εχετε σκεφτει οτι περισυ με τον ογιος ειχατε καλυτερη ομαδα???οτι φετος τα θετικα αποτελεσματα που εχετε παρει ειναι αποτελεσμα της δικης του δουλειας & οχι του βατραχου???
 

aims

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
114
Like
0
Πόντοι
1
o βάτραχος όπου πηγε απέτυχε στας ευρώπας
 

markoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
52
Like
38
Πόντοι
0
Με τον ΄Ογιος είχαμε καλύτερη ομάδα? Πλάκα μας κάνεις? Μόνο ισοπαλίες έφερνε ο άνθρωπος...΄Οταν έφυγε έστρωσε η ομάδα. Μια χαρά δουλειά γίνεται τώρα, πολλές λύσεις δεν υπάρχουν.
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Μιλαω για το επιπεδο που και εσυ θα ηθελες,ειμαι σιγουρος.Μονο ο Κοκε ειναι παιχτης που θα επαιζε εντεκαδατος σε πολλες Ευρωπαικες ομαδες οι αλλοι ειναι να μας εχουν πεμπτο-εκτους στο πρωταθλημα.Συμφωνω με το φιλο περι Ογιος με την εννοια οτι ο Αρης περισυ επαιζε καλη μπαλλα ετσι κι αλλιως δεν εφυγε ως αποτυχημενος.Ομως μη παραγνωριζουμε αξιες φιλε,ασχετα απο την οποια πικρια εχεις για τον Ντουσκο.
 

Επισκέπτης
Μιλαω για το επιπεδο που και εσυ θα ηθελες,ειμαι σιγουρος.Μονο ο Κοκε ειναι παιχτης που θα επαιζε εντεκαδατος σε πολλες Ευρωπαικες ομαδες οι αλλοι ειναι να μας εχουν πεμπτο-εκτους στο πρωταθλημα.Συμφωνω με το φιλο περι Ογιος με την εννοια οτι ο Αρης περισυ επαιζε καλη μπαλλα ετσι κι αλλιως δεν εφυγε ως αποτυχημενος.Ομως μη παραγνωριζουμε αξιες φιλε,ασχετα απο την οποια πικρια εχεις για τον Ντουσκο.
ξεκολλα ρε φιλε..καμμια πικρια δεν εχω..απλα δεν τον γουσταρω γιατι ειναι κλικαδορος..γιατι εκοψε την μπαλλα στον τζιοβανι..γιατι πηγε να κοψει την μπαλλα στον καστιγιο..γιατι οποτε η εξεδρα φωναζε τα ονοματα των δημητριαδη-αλεξανδρη-ιβιτς-τζιοβανι-καστιγιο-ριμπο αυτος αφριζε & φροντιζε να τους στελνει στην εξεδρα με αστειες δικαιολογιες..γιατι ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΠΟΤΕ ΕΣΤΩ & ΕΝΑ ΜΑΤΣ..γιατι τα χωνει χοντρα σε ολους τους δημοσιογραφους..γιατι ειναι ο μονος προπονητης παγκοσμιως με γραφειο τυπου..γιατι δεν ΕΧΕΙ ΓΕΛΑΣΕΙ ΠΟΤΕ..
 

aims

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
114
Like
0
Πόντοι
1
και γιατι τό 6-0 ειναι ντροπή για ελληνική ομαδα,
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
ξεκολλα ρε φιλε..καμμια πικρια δεν εχω..απλα δεν τον γουσταρω γιατι ειναι κλικαδορος..γιατι εκοψε την μπαλλα στον τζιοβανι..γιατι πηγε να κοψει την μπαλλα στον καστιγιο..γιατι οποτε η εξεδρα φωναζε τα ονοματα των δημητριαδη-αλεξανδρη-ιβιτς-τζιοβανι-καστιγιο-ριμπο αυτος αφριζε & φροντιζε να τους στελνει στην εξεδρα με αστειες δικαιολογιες..γιατι ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΠΟΤΕ ΕΣΤΩ & ΕΝΑ ΜΑΤΣ..γιατι τα χωνει χοντρα σε ολους τους δημοσιογραφους..γιατι ειναι ο μονος προπονητης παγκοσμιως με γραφειο τυπου..γιατι δεν ΕΧΕΙ ΓΕΛΑΣΕΙ ΠΟΤΕ..

ο αιώνιος γνωστός κομπλεξισμός εναντίον του Μπάγιεβιτς.....
τα αποτελέσματα με ΑΕΚ,Ολυμπιακό,ΠΑΟΚ ήταν όλα τυχαία έτσι?
προφανώς θα προτιμούσες κανέναν τύπου Ματζουράκη,Μουνιόθ,Μαλεζάνι,Τεννέ κλπ....
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Εγω παλι γουσταρω τον προπονητη που τα χωνει στους παιχτες οταν χρειαζεται,τους στελνει εξεδρα,δεν ασχολειται με τον κοσμο(αυτο ελειπε)και φερνει τιτλους,αααα και δεν χαζογελαει επισης.Πες μου ομως και κατι,οταν επαιρνες τα πρωταθληματα παιζοντας και μπαλλαρα,τα σκεφτοσουν ολα αυτα που αναφερεις?Οσο για την εξαρα μπορουμε να ανατρεξουμε και σε κορυφαιες ομαδες και προπονητες που την εχουν υποστει.
 

Επισκέπτης
ο αιώνιος γνωστός κομπλεξισμός εναντίον του Μπάγιεβιτς.....
τα αποτελέσματα με ΑΕΚ,Ολυμπιακό,ΠΑΟΚ ήταν όλα τυχαία έτσι?
προφανώς θα προτιμούσες κανέναν τύπου Ματζουράκη,Μουνιόθ,Μαλεζάνι,Τεννέ κλπ....
προτιμουσα & προτιμαω τον λεμονη(αν μου επιτρεπεις)..
 

Επισκέπτης
Πες μου ομως και κατι,οταν επαιρνες τα πρωταθληματα παιζοντας και μπαλλαρα,τα σκεφτοσουν ολα αυτα που αναφερεις?
οχι απλως τα σκεφτομουν αλλα & τα ελεγα μιας & εχω μαθει να εκφραζομαι ελευθερα..στην αρχη συμφωνουσαν ελαχιστοι..πλεον συμφωνει η πλειονοτητα..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μπορεί να έχει αρκετά μειονεκτήματα ως προπονητής και ως χαρακτήρας αλλά ξέχωρα από τους τίτλους δεν μπορούμε να παραβλέψουμε ότι οι ομάδες που κατά καιρούς κοουτσάρει προσφέρουν και θέαμα!!!
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Για τον Λεμονη παω πασο για τωρα,αλλας μηπως πρεπει να κριθει σε βαθος χρονου?Ειναι αληθεια οτι κενταει ο Ολυμπακος και στα + του ειναι οτι προωθει τα πιτσιρικια και τους ριχνει στα βαθια,προσωπικα εκτιμω πολυ κατι τετοιο σε προπονητες.Αλλα και ο Ντουσκο στον Αρη με τον Παπαζογλου εκανε το ιδιο(κανεις αλλος δεν τολμησε)και ειδες τι παιχτουρα βγηκε.
 

Επισκέπτης
Για τον Λεμονη παω πασο για τωρα,αλλας μηπως πρεπει να κριθει σε βαθος χρονου?Ειναι αληθεια οτι κενταει ο Ολυμπακος και στα + του ειναι οτι προωθει τα πιτσιρικια και τους ριχνει στα βαθια,προσωπικα εκτιμω πολυ κατι τετοιο σε προπονητες.Αλλα και ο Ντουσκο στον Αρη με τον Παπαζογλου εκανε το ιδιο(κανεις αλλος δεν τολμησε)και ειδες τι παιχτουρα βγηκε.
ε με την ιδια λογικη δεν μπορουμε να κρινουμε κανενα ξενο προπονητη αφου σχεδον κανεις δεν εχει μεινει σε ομαδα-στην ελλαδα πανω απο 2-3 χρονια..οσο για τους ελληνες τι κριτικη να κανουμε εμεις αφου στην πρωτη στραβη τους θαβουν αυτοματα οι εφημεριδες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom