Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΑΡΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
830
Like
30
Πόντοι
6
Τι θα σου λείψει περισσότερο από την Ισπανία;
Aπατήσει: Victor Javier Anino Bermudez “Vitolo”
«Η οικογένεια μου φυσικά. Εχω μια αδερφή μεγαλύτερη από εμένα, η οποία ευτυχώς θα μπορεί να έρχεται να με επισκέπτεται συχνά, όπως και οι γονείς μου. Επίσης είμαι αρκετά ευαισθητοποιημένος σε κοινωνικά θέματα ειδικά σε ότι αφορά τα παιδιά. Εχω μία φιλανθρωπική οργάνωση η οποία περιθάλπει πάνω από 180 ορφανά παιδιά. Και κάθε Δεκέμβριο, συνήθως κοντά στα Χριστούγεννα, διοργανώνουμε ένα φιλανθρωπικό αγώνα στον οποίο λαμβάνουν μέρος όλοι οι φίλοι μου, οι συμπαίκτες μου και κάποια διάσημα πρόσωπα της χώρας μου είτε είναι άντρες, είτε είναι γυναίκες… Ελπίζω φέτος να καταφέρουμε να διοργανώσουμε τον ίδιο αγώνα και να φιλοξενηθεί στο γήπεδο του Αρη».
 

ΑΡΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
830
Like
30
Πόντοι
6
Ο ΠΑΟΚ διοικητικα ειναι στην καλυτερη φαση της ιστοριας του!Δεν χρειαζονται ακρες για να το δεις αυτο!

μην βιάζεσαι  ;)
dflgk3iq51uc9kwji06g.jpg

δεν θα σου πω τίποτα άλλο .......

 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
ποσα λιγα ξερεις..... υπομονη

Μην τους ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ  λαιμαι................. :2funny:

Ο μπαογκ εχει την καλυτερη διοικηση της ιστοριας του!!!!! Ο τοντορας, ο ζησης και ο ποικιλιντης εχουν σπουδασει οικονομικες επιστημες στο Χαρβαρντ, απο εκει γνωριζονται αλλωστε..... αληθεια...... μια και σας εχει πιασει καψα για οοοολους αυτους που φευγουν απο εμας, εκεινο το παλληκαρακι ο Παπαδοπουλος που ηταν Ο ΜΟΝΟΣ επιστημονας και εκανε οτι μπορουσε για να συμμαζεψει το οικονομικο χαλι σας ΓΙΑΤΙ ΕΦΥΓΕ ΤΕΛΙΚΑ????? Και ο κυριος Οικονομιδης ο doctor????? Μαθατε?????  Αλλα ξεχασα, εχετε πλεον το αγορι με τα 2 πτυχια (στα 25 του :jerking: :jerking:) που δεν παιζει ρολο το επωνυμο του, ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ, εεεε??????
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Ενας ενας πηδανε απο το καραβι!Μονο αυτοι δεν το βλεπουνε!Οσο για τον κατα τ'αλλα συμπαθεστατο παληκαρι τον Καραμπελα,ολοι γνωριζουν οτι η εκταση που δοθηκε στο θεμα ηταν καθαρος αποπροσανατολισμος του κοσμου του αρη για το 3μπαλο της ΤΟΥΜΠΑΣ!

Μααααλιστα.... το εβγαλες το συμπερασμα!! ΤΣΑΚΑΛΕ !!!!! Αλλωστε ο γχ το εκανε κατα λαθος θυμαμαι, ηταν η μοναδικη φορα στην καριερα του που ΑΘΕΛΑ του χτυπησε αντιπαλο, αυτο το ΚΟΣΜΗΜΑ των ελληνικων γηπεδων!!!! (Μη μασατε αρειανακια μου, δεν το εχασε το μυαλο του ο maximos, ειμαι ο πετρουλακης και εχω μπει με το ψευδωνυμο του)!!!!!! :2funny: :2funny:
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Εσυ ρε μαλάκα είπες οτι δεν έχεις άκρες μέσα στην ΠΑΕ Παπαναστασιακός, έχεις άκρες στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ και ξέρεις τι γίνεται ?  :jerking:

1ον ΜΑΛΑΚΑ δε σε ειπε κανεις, σου ευχομαι να σε πουν τα παιδια σου, που να μαθεις τροπους αλλωστε στο τσαντηρι

και


2ον δεν ειναι καθολου απιθανο να εχεις γνωστους απο αντιπαλη ομαδα ακομη και της διοικησης της, σ'αυτο το χωριουδακι που ζουμε. Και γω -χωρις να εχω μαθει και ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ για τον μπαογκ - εχω γνωστο που ειναι στο συμβουλιο σας

Και αυτο σας πειραζει?????
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Τι μαλάκας είσαι εσυ ρε? δεν μίλαγα σε σένα, ξέρεις να διαβάζεις το φορουμ?
Γαμώ τα πανεπιστήμια σας και έχετε και καλά σχολεία στη Χαριλάου ρε. :2funny: :2funny: :2funny:
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Τι μαλάκας είσαι εσυ ρε? δεν μίλαγα σε σένα, ξέρεις να διαβάζεις το φορουμ?
Γαμώ τα πανεπιστήμια σας και έχετε και καλά σχολεία στη Χαριλάου ρε. :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε μεγαλε ειπες ΜΑΛΑΚΑ ενα φιλαρακι μου, ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να σου απαντησω εγω δηλαδη????

Στο thread μας??? Που εχετε γαμηθει να μπαινετε και να μας βριζετε????

Πως σας εχουν κανει ετσι ρε πουστη μου σ' αυτη την κωλοπολη, την εχετε δει οι γαμαω και δερνω, με το νου σας παντοτε.....

Για μορφωση ας μην το συζητησουμε καλυτερα, ο καλυτερος σας εχει τελειωσει 3η δημοτικου με μεσο, δες τα γραφομενα σας, δες τον προεδρο σας, δες γενικοτερα..... :idiot:
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
  Παε μπαουγκ:Δεν ασχολουμαστε με ομαδες μικροτερου βεληνεκους.... :jerking: :jerking:





Οι μπαουγκτζηδες εφαρμοζουν κατα γραμμα οτι υποστηριζει ο τοντορας, οπως βλεπουμε ΚΑΙ σε αυτη την παραθεση....... ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ασχολουνται μονο με ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ απο αυτους ομαδες, μηπως και τις φτασουν καποτε....

Αλλωστε.... ο μπαογκ πανω απ' ολα.....

Οπως λεμε......(εδω και χρονια) ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ Ο ΑΡΗΣ !!!!! :rockon: :rockon:

Στις αντιγραφες, εισαστε καλες!!!! :idiot: :idiot:
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Για να γελάμε μόνο.  :dancing:
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
Μααααλιστα.... το εβγαλες το συμπερασμα!! ΤΣΑΚΑΛΕ !!!!! Αλλωστε ο γχ το εκανε κατα λαθος θυμαμαι, ηταν η μοναδικη φορα στην καριερα του που ΑΘΕΛΑ του χτυπησε αντιπαλο, αυτο το ΚΟΣΜΗΜΑ των ελληνικων γηπεδων!!!! (Μη μασατε αρειανακια μου, δεν το εχασε το μυαλο του ο maximos, ειμαι ο πετρουλακης και εχω μπει με το ψευδωνυμο του)!!!!!! :2funny: :2funny:
Και μια ρετσινα ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ στον κυριο παρακαλω!Τελικα καλα λενε οτι μια γκομενα δεν μπορει ποτε να ξεχασει το προσωπο του βιαστη της!!!
ΥΓ Τελικα τι εγινε με τον Καραμπελα ρε?Εχει ανανηψει?Ρε σεις αυτος επαιξε μετα απο λιγο καιρο σε ποιον πουλατε τρελα οτι δεν ηταν αποπροσανατολισμος λογω 3μπαλου?Τελικα περασατε ολοι τις εξετασεις σ'εκεινο το μαθημα του σαουριδη!!!
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
οσο παει καλα η ομαδα αγωνιστικα αυτα ειναι ψιλα γραμματα κανεις αναντικαταστατος δεν εχω ακρες μεσα στην ΠΑΕ σε αντιθεση με τις ακρες που εχω στην δικη σου
Αυτος πιωμενος ειναι!Μαλλον την προγουμενη βδομαδα ειχε Σλαβεν κοπριβνιδφδφςφ;δ;φτσα - εργοτελης 2-0 !Ακου παει καλα η ομαδα!Μαλλον ειχαν εκτακτη συνελευση μετα το κλαρινο πως θα αντιμετωπιστει η κριση απο τον αποκλεισμο απο την υπερδυναμη των ευρωπαικων γηπεδων σλαβεν κοπριβνιασφεγεγηεγετσα !!!
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Και μια ρετσινα ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ στον κυριο παρακαλω!Τελικα καλα λενε οτι μια γκομενα δεν μπορει ποτε να ξεχασει το προσωπο του βιαστη της!!!
ΥΓ Τελικα τι εγινε με τον Καραμπελα ρε?Εχει ανανηψει?Ρε σεις αυτος επαιξε μετα απο λιγο καιρο σε ποιον πουλατε τρελα οτι δεν ηταν αποπροσανατολισμος λογω 3μπαλου?Τελικα περασατε ολοι τις εξετασεις σ'εκεινο το μαθημα του σαουριδη!!!

ΩΩΩπα, εσκασε μυτη και ο ζαχαρωτος!!!! Τελικα ρε φιλε για πες μας ηταν ενα ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ μαρκαρισμα εκεινη η φαση??? Ανεξαρτητα αν δεν εσπασε το ποδι κι αν σε 2 και κατι μηνες μηνες ο πιτσιρικος ξαναεπαιξε μπαλα, ΕΚΕΙΝΗ Η ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ 2-3 ΗΜΕΡΕΣ πως σου φανηκε εσενα??? Αν θελεις απαντας αντρικια, χωρις φανατιλα, οπως εγραψα καποια στιγμη, οτι ανεξαρτητα απο αυτη τη φαση και το πεναλτυ στο χερι μετα απο λιγο, με κερδισες μαγκικα εκεινη την ημερα.... αλλα για πες μας για εκεινη τη φαση λοιπον....
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
ΩΩΩπα, εσκασε μυτη και ο ζαχαρωτος!!!! Τελικα ρε φιλε για πες μας ηταν ενα ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ μαρκαρισμα εκεινη η φαση??? Ανεξαρτητα αν δεν εσπασε το ποδι κι αν σε 2 και κατι μηνες μηνες ο πιτσιρικος ξαναεπαιξε μπαλα, ΕΚΕΙΝΗ Η ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ 2-3 ΗΜΕΡΕΣ πως σου φανηκε εσενα??? Αν θελεις απαντας αντρικια, χωρις φανατιλα, οπως εγραψα καποια στιγμη, οτι ανεξαρτητα απο αυτη τη φαση και το πεναλτυ στο χερι μετα απο λιγο, με κερδισες μαγκικα εκεινη την ημερα.... αλλα για πες μας για εκεινη τη φαση λοιπον....
Αποβολη την ιδια στιγμη.Αλλα δεν κλεινουμε και τα ματια για τον διασυρμο της ομαδας σου μεσα σε 20 λεπτα φιλε
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
ΩΩΩπα, εσκασε μυτη και ο ζαχαρωτος!!!! Τελικα ρε φιλε για πες μας ηταν ενα ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ μαρκαρισμα εκεινη η φαση??? Ανεξαρτητα αν δεν εσπασε το ποδι κι αν σε 2 και κατι μηνες μηνες ο πιτσιρικος ξαναεπαιξε μπαλα, ΕΚΕΙΝΗ Η ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ 2-3 ΗΜΕΡΕΣ πως σου φανηκε εσενα??? Αν θελεις απαντας αντρικια, χωρις φανατιλα, οπως εγραψα καποια στιγμη, οτι ανεξαρτητα απο αυτη τη φαση και το πεναλτυ στο χερι μετα απο λιγο, [glow=red,2,300]με κερδισες μαγκικα εκεινη την ημερα....[/glow] αλλα για πες μας για εκεινη τη φαση λοιπον....

Το ιδιο λεμε οπως τονιζω, απλα η διαφορα μας ειναι οτι αν υπηρχε εκεινη η ΑΠΟΒΟΛΗ και ισως ενα 0-1 με το πεναλτυ 'η οχι εσυ παιζοντας με 10 και 35000 ουνους που ηδη λογω παρουσιας της ομαδας περυσι ηταν ψιλοετοιμοι να ξεσπασουν καταλαβαινεις γιατι ΕΠΙΜΕΝΟΥΜΕ οτι σ' εκεινο το παιχνιδι πηγαμε σε σφαγη και επρεπε να με κερδισεις ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ.....

Κατα τα αλλα συμφωνω οτι απο το 1-0 και μετα ημουν Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο Σ ..... Τελος
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
Το ιδιο λεμε οπως τονιζω, απλα η διαφορα μας ειναι οτι αν υπηρχε εκεινη η ΑΠΟΒΟΛΗ και ισως ενα 0-1 με το πεναλτυ 'η οχι εσυ παιζοντας με 10 και 35000 ουνους που ηδη λογω παρουσιας της ομαδας περυσι ηταν ψιλοετοιμοι να ξεσπασουν καταλαβαινεις γιατι ΕΠΙΜΕΝΟΥΜΕ οτι σ' εκεινο το παιχνιδι πηγαμε σε σφαγη και επρεπε να με κερδισεις ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ.....

Κατα τα αλλα συμφωνω οτι απο το 1-0 και μετα ημουν Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο Σ ..... Τελος
Μιλαμε για ενα παιχνιδι που δεν ειχες καμμια τυχη απο καιρο πριν για τους λογους που εξηγησες παραπανω!Και μολονοτι το γνωριζατε ακουγαμε ολη τη βδομαδα το παραληρημα σας για την υπερομαδα σας,το σιγουρο διπλο κτλ κτλ....ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΠΑΝΕΣ ΤΑ ΝΤΕΡΜΠΙ ΦΙΛΕ!!!
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
[glow=red,2,300]Μιλαμε για ενα παιχνιδι που δεν ειχες καμμια τυχη απο καιρο πριν για τους λογους που εξηγησες παραπανω![/glow]Και μολονοτι το γνωριζατε ακουγαμε ολη τη βδομαδα το παραληρημα σας για την υπερομαδα σας,το σιγουρο διπλο κτλ κτλ....ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΠΑΝΕΣ ΤΑ ΝΤΕΡΜΠΙ ΦΙΛΕ!!!

Συμφωνω, για τους λογους που εξηγησα, δηλ. ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ, ΜΕ ΟΠΟΙΟ ΜΕΣΟ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ.... αρα μιλαμε για το γνωστο πρωταθλημα-μπουρδελο. (sorry δεν εχω φυσικα κατι με την ονομασια του site!!!) Αλλα δε θα μου στερησει κανεις την ελπιδα οτι υπαρχει 'η θα υπαρξει καποια στιγμη fair play και το οτι θελω να παιζω με ΙΣΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΠΑΝΤΑ ειτε με το γαυρο στο καραισκακη ειτε με τον πανθρακικο στο χαριλαου.

Αλλα τι λεω, εδω ο μιχος :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: εκανε κουβεντα για ΑΔΙΚΟ 50-50 στο γαυρος-ανορθωση, τι να λεμε τωρα για νοοτροπιες..... γαμα τα!!
 

Επισκέπτης
[Αλλα τι λεω, εδω ο μιχος    εκανε κουβεντα για ΑΔΙΚΟ 50-50 στο γαυρος-ανορθωση, τι να λεμε τωρα για νοοτροπιες..... γαμα τα!!] Ξέρεις τι σφαγή είναι για το γαύρο το 50/50?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom