Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Αν δεν υπήρχε ο ΠΑΟΚ, πιθανώς θα ήταν μεγάλη ομάδα ο αρης. Όμως χτίζοντας με βάση το κόμπλεξ όντως θα καταρρεύσεις. Όταν ήμασταν εμείς κομπλεξικοί στο άλλο άθλημα, βάλαμε τα κεφάλια κάτω και σιγά σιγά, με ιδρώτα και προσπάθεια (πως τα λέω ο άτιμος  :grin: ) ανταπεξέλθαμε στις αντιξοότητες και στις συνθήκες που ήταν εναντίον μας, και τους αφανίσαμε!!!


Αυτο ακριβώς, μόνος σου το λες, πάλι "βάλατε τα κεφαλιά κάτω, σιγα σιγα, με ιδρώτα και προσπάθεια, ανταπεξηλθατε στις αντιξοότητες και τις συνθήκες που ηταν εναντίον σας" και τους ΚΛΑΣΑΤΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ...... :2funny: :2funny: :2funny:
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Καλυτερος-και πολυ μαλιστα-ησουνα,ευκολα ομως δεν κερδισες,μην παραποιεις τα γεγονοτα,ακομη δεν περασαν καλα καλα 2 μερες,φανταζομαι τι θα λετε σε 1,5 χρονο δηλαδη...σε ποιο πεναλτυ αναφερεσαι?Γιατι εγω αλλα ειδα.Το κορακι να μας παιζει οπως ολα τα κορακια στην Τουμπα.Καρτα για διαμαρτυρια ο Ουντοζι,ο Λορενς που θα σχιζε τα ρουχα του αλλο λιγο τιποτα,αλλα ειπαμε Οι Σπαθες της Τουμπας δεν μετρανε...
Όταν έβαλα τους βασικούς μου χρειάστηκαν 5 ολόκληρα λεπτά. Άσε που μέχρι τότε ο ντιούδης είχε πιάσει 2-3 άπιαστα. Τώρα αλήθεια θέλεις να σου αναφέρω για ποιο πέναλντι μιλάω;;;
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Αυτο ακριβώς, μόνος σου το λες, πάλι "βάλατε τα κεφαλιά κάτω, σιγα σιγα, με ιδρώτα και προσπάθεια, ανταπεξηλθατε στις αντιξοότητες και τις συνθήκες που ηταν εναντίον σας" και τους ΚΛΑΣΑΤΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ...... :2funny: :2funny: :2funny:
Από αυτοκράτορα σε έκανα κλητήρα καημένε.
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Όταν έβαλα τους βασικούς μου χρειάστηκαν 5 ολόκληρα λεπτά. Άσε που μέχρι τότε ο ντιούδης είχε πιάσει 2-3 άπιαστα. Τώρα αλήθεια θέλεις να σου αναφέρω για ποιο πέναλντι μιλάω;;;
Εγω δεν επαιξα χωρις τους 2 βασικους μου "ενηλικες",τι πρεπει να πω δηλαδη?Ειχα και 2 αναγκαστικες αλλαγες,ειναι ντροπη να δικαιολογεισαι ετσι...
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Εγω δεν επαιξα χωρις τους 2 βασικους μου "ενηλικες",τι πρεπει να πω δηλαδη?Ειχα και 2 αναγκαστικες αλλαγες,ειναι ντροπη να δικαιολογεισαι ετσι...
Απλά ο χειρότερος βασικός μου αξίζει όσο το ρόστερ σου.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
μαξιμε τι εκανες την κυριακη;καθησες και ειδες ευρωπαικη τσοντα με θεμα το μπασκετ και υστερα την ερωτικη βερσιον του σουλειμαν;πολι οθομανικο σεξ ειχε..... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Καλυτερος-και πολυ μαλιστα-ησουνα,ευκολα ομως δεν κερδισες,μην παραποιεις τα γεγονοτα,ακομη δεν περασαν καλα καλα 2 μερες,φανταζομαι τι θα λετε σε 1,5 χρονο δηλαδη...σε ποιο πεναλτυ αναφερεσαι?Γιατι εγω αλλα ειδα.Το κορακι να μας παιζει οπως ολα τα κορακια στην Τουμπα.Καρτα για διαμαρτυρια ο Ουντοζι,ο Λορενς που θα σχιζε τα ρουχα του αλλο λιγο τιποτα,αλλα ειπαμε Οι Σπαθες της Τουμπας δεν μετρανε...


Προπαγάνδα παοξη, αξία ανεκτίμητη....

Εδώ ρε συ, ο σπαναθας εχει γίνει ευαγγέλιο και απο την επόμενη μέρα προπαγανδίζουν οτι έχασαν πρωτάθλημα εξ αιτίας του. Μάστορες.

Το κοράκι προχθες παραδόξως έπαιξε ενα 55-45, κάρτες και φάουλ-βουτιές γυρω απο την περιοχή που μονο στο πρώτο δεκάλεπτο έδωσε 4, τα θεωρώ δεδομένα, ειναι μάστορες οι απόγονοι του καραγκουνη, το πεναλτυ, χέρι μεσα στην περιοχή σε παράλληλη σέντρα, πιθανώς να μην το είδε, δεν εξηγείται αλλιώς..... Γιατι εγω έχω μάθει να λέω τα σύκα σύκα και τη σκάφη σκαφη, ΧΕΡΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ειναι ΠΕΝΑΛΤΥ, ούτε ακούσιο, ούτε ηταν κοντα, ούτε δεν πήγαινε στην εστία.....εχουμε χάσει τη μπάλα με το πως βλέπουμε τις φάσεις..... Όχι σαν κατι κωλοτουμπες, μας τα έκαναν τσουρέκια με το χέρι του Νετο στο τείχος και μετά απο 4-5 αγωνιστικές σε μπαοκ-Πανιώνιος τη χερουκλα του τσεγκεβαρα τη βάφτισαν ακούσιο......

Πάντως ο σιδηροπουλος να έπαιζε ΑΡΗ, δεν υπηρχε περίπτωση ούτε μια στο εκατομμύριο.
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Ποιο δεν ισχύει το αυτοκράτορας ή το κλητήρας;


Δεν ισχύει οτι ΕΣΥ έκανες κατι γι αυτο, βασικά καμία ομάδα δε μπορει να καταστρέψει άλλη, μονη της μπορει να καταστραφεί.

Στο μπασκετικο ΑΡΗ ειχε έρθει απο το 1990 το τέλος της ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ, πήραμε το τελευταίο πρωτάθλημα το '91 αποκλειστικά επειδη είχαμε απέναντι τον μόνιμο καρπαζοεισπρακτορα ο οποιος ετρεμε όταν ερχόταν η ώρα να κερδίσει τον βιαστη του, κόμπλεξ κατωτεροτητας, ενώ ειχε καλύτερη ομάδα.
Γι αυτο κιόλας την επόμενη χρονια εγινε το περιβόητο ΣΤΗΣΙΜΟ με τις βολές του ασταναπανε μπανε, γιατι φοβόσουν να παίξεις τελικούς με τον ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ και ας τον είχες ήδη στο 2-0 απο την κανονική περίοδο....

Και τι κατάφερες; Ενα πρωτάθλημα και μετά ΦΑΠΕΣ απο τους Αθηναίους που πλεον πήραν το μπασκετ στη Αθηνα.....
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Δεν ισχύει οτι ΕΣΥ έκανες κατι γι αυτο, βασικά καμία ομάδα δε μπορει να καταστρέψει άλλη, μονη της μπορει να καταστραφεί.

Στο μπασκετικο ΑΡΗ ειχε έρθει απο το 1990 το τέλος της ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ, πήραμε το τελευταίο πρωτάθλημα το '91 αποκλειστικά επειδη είχαμε απέναντι τον μόνιμο καρπαζοεισπρακτορα ο οποιος ετρεμε όταν ερχόταν η ώρα να κερδίσει τον βιαστη του, κόμπλεξ κατωτεροτητας, ενώ ειχε καλύτερη ομάδα.
Γι αυτο κιόλας την επόμενη χρονια εγινε το περιβόητο ΣΤΗΣΙΜΟ με τις βολές του ασταναπανε μπανε, γιατι φοβόσουν να παίξεις τελικούς με τον ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ και ας τον είχες ήδη στο 2-0 απο την κανονική περίοδο....

Και τι κατάφερες; Ενα πρωτάθλημα και μετά ΦΑΠΕΣ απο τους Αθηναίους που πλεον πήραν το μπασκετ στη Αθηνα.....
Εμείς πάντως σας δώσαμε επιλογή. Στο παλέ φωνάξαμε σκουλήκια φωνάξτε ΠΑΟΚ σ'αγαπώ αν θέλετε να παίξετε μαζί μας τελικό. Το επαναλάβαμε μήπως δεν το ακούσατε. Σας πιάσαν οι εγωισμοί, με τα γνωστά αποτελέσματα. Τώρα μη μου το γυρνάτε.

Και το μπάσκετ πήγε στην αθήνα για επίσης γνωστούς λόγους. Και τους ξέρεις και εσύ!!!
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Εμείς πάντως σας δώσαμε επιλογή. Στο παλέ φωνάξαμε σκουλήκια φωνάξτε ΠΑΟΚ σ'αγαπώ αν θέλετε να παίξετε μαζί μας τελικό. Το επαναλάβαμε μήπως δεν το ακούσατε. Σας πιάσαν οι εγωισμοί, με τα γνωστά αποτελέσματα. Τώρα μη μου το γυρνάτε.

Και το μπάσκετ πήγε στην αθήνα για επίσης γνωστούς λόγους. Και τους ξέρεις και εσύ!!!

Φυσικά, ηταν θέμα χρόνου, ανακάλυψαν ενα καινούριο άθλημα το οποίο ειχε χρήμα,φήμη,δόξα,επιτυχίες και επένδυσαν σε αυτο.
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Εδώ παπας, εκει παπας, ποιος ειναι ο μεγαλύτερος ΠΑΠΑΣ;;;;;;


Α ρε ΑΡΗ.... :headbang:
 

PeterAndrews

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2012
Μηνύματα
2.661
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
16
Αφου ρε ο Ηλιαδης φερνει επενδυτη.Την δευτερα λεει τον ανακοινωνει.

Απορία γενικώς,οι επενδυτές είναι ντροπαλοί;αν κάποιος θέλει να επενδύσει-βοηθήσει-αγοράσει μια ομάδα,πρέπει πάντα να βάζει κάποιον μπροστά γιατί ο ίδιος ντρέπεται;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Απορία γενικώς,οι επενδυτές είναι ντροπαλοί;αν κάποιος θέλει να επενδύσει-βοηθήσει-αγοράσει μια ομάδα,πρέπει πάντα να βάζει κάποιον μπροστά γιατί ο ίδιος ντρέπεται;
Μαλακιες για να κερδιζουν χρονο.Εμεις ειδικα το μαθαμε πολυ καλα αυτο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom