Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Τωρα θες εγω να σου απαντησω και να κανουμε σοβαρο διαλογο??Ασχολησου ρε φιλε με τα δικα σου,που γινεσαι μπουρδελο ανευ λογου και αιτιας,τουλαχιστον εμεις εχουμε τους λογους μας...
Πάντα τους είχατε και σας το λέγαμε.

Δηλαδή για εσένα τι σημαίνει σοβαρός διάλογος;; Να κάτσω να σου πω ότι λυπάμαι ή να μη σας χλευάζω; Τον χλευασμό τον κερδίσατε μόνοι σας, με την αδικαιολόγητη έπαρση που έχετε τόσα χρόνια και τώρα θα τον υποστείτε, εξάλλου συνηθισμένοι είστε σε αυτό!!!
 

EnglandRules

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2013
Μηνύματα
2.376
Like
1
Πόντοι
16
Μόνο ο Λάμπρος μπορεί να σας σώσει! :P

Μετανοείτεεεεεεεεεεεεεε :priest:
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Πρόσεξε γιατι το έχεις ξαναπεί αυτο, τουλάχιστον άλλες δυο φορές.
Και θα το βροντοφωνάξω άλλες 500. Δεν υπάρχετε πουθενά, εδώ και πολύ καιρό. Και εμείς παίξαμε σημαντικό ρόλο σε αυτό.
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Τωρα θες εγω να σου απαντησω και να κανουμε σοβαρο διαλογο??Ασχολησου ρε φιλε με τα δικα σου,που γινεσαι μπουρδελο ανευ λογου και αιτιας,τουλαχιστον εμεις εχουμε τους λογους μας...


Κάτσε ρε συ, δεν ειναι σοβαρός λόγος να γίνουν πουτανα που οι μισοί βρίζονται με τους άλλους μισους, οι μεν στα κωλομπαρα οι άλλοι στουπι κάθε βράδυ, ο προπονητης ειναι για πουλο, ο προεδρας έταξε τον ουρανό με τα άστρα αλλα προς το παρόν βλέπουν μονο αστρακια, τα χρέη ειναι εκει στην κατάψυξη ακομα.... Δεν ειναι αυτοι λόγοι;;
 

EnglandRules

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2013
Μηνύματα
2.376
Like
1
Πόντοι
16
Και θα το βροντοφωνάξω άλλες 500. Δεν υπάρχετε πουθενά, εδώ και πολύ καιρό. Και εμείς παίξαμε σημαντικό ρόλο σε αυτό.

Διαφωνώ...
Έχτισαν ένα "βαρύ" οικοδόμημα με σαθρά θεμέλια ;)
Με το στανιό μεγάλος δεν γίνεσαι
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Κάτσε ρε συ, δεν ειναι σοβαρός λόγος να γίνουν πουτανα που οι μισοί βρίζονται με τους άλλους μισους, οι μεν στα κωλομπαρα οι άλλοι στουπι κάθε βράδυ, ο προπονητης ειναι για πουλο, ο προεδρας έταξε τον ουρανό με τα άστρα αλλα προς το παρόν βλέπουν μονο αστρακια, τα χρέη ειναι εκει στην κατάψυξη ακομα.... Δεν ειναι αυτοι λόγοι;;
Και όμως ακόμη 2οι!!!!
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Μαξιμε,αν δεν κερδιζαν θα ειχαμε τις εξης εξελιξεις 1)Απολυση του Λαμπρου Κωνστανταρα 2)Λυση συμβολαιου Χακομπο-Ολισε 3)Κραξιμο κοσμου,επεισοδια-τιμωρια εδρας 4)48ωρη αναμονη στο skype...
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Διαφωνώ...
Έχτισαν ένα "βαρύ" οικοδόμημα με σαθρά θεμέλια ;)
Με το στανιό μεγάλος δεν γίνεσαι
Αν δεν υπήρχε ο ΠΑΟΚ, πιθανώς θα ήταν μεγάλη ομάδα ο αρης. Όμως χτίζοντας με βάση το κόμπλεξ όντως θα καταρρεύσεις. Όταν ήμασταν εμείς κομπλεξικοί στο άλλο άθλημα, βάλαμε τα κεφάλια κάτω και σιγά σιγά, με ιδρώτα και προσπάθεια (πως τα λέω ο άτιμος  :grin: ) ανταπεξέλθαμε στις αντιξοότητες και στις συνθήκες που ήταν εναντίον μας, και τους αφανίσαμε!!!
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Και θα το βροντοφωνάξω άλλες 500. Δεν υπάρχετε πουθενά, εδώ και πολύ καιρό. Και εμείς παίξαμε σημαντικό ρόλο σε αυτό.


Χαχαχαχαχα γι αυτο μια ζωή θα είσαι ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΚΑΤΑΣ, γιατι ζείτε και αναπνεετε να κάνετε κακο σε εμάς, νομίζοντας όμως οτι δεν ασχολείστε βέβαια....... ΚΛΑΣΣΙΚΗ συμπεριφορά κομπλεξο-νίκης, όλη η πόλη ετσι ζει, κομπλεξαρισμενη!!

Εγω ασχολούμαι μαζί σου γιατι ιστορικά, σαν κλασσικος γεννιτσαρος, προσπαθείς με κάθε μέσο να κανεις κακο σε αυτόν που συνηθισες απο τότε που ήρθες να ειναι ο πρώτος της πόλης, εν μέρει το κατάφερες τα τελευταία 30 χρονια, το καταφέραμε με τους μαλακες που εχουμε μπλέξει δηλαδή, αλλα συνεχίζεις να ζεις και να ονειρευεσαι αυτο και μονο......


Ερώτημα, εγω στη βου ή εσυ πρωτάθλημα;;
Μην απαντήσεις, ξέρω.....!!!
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Χαχαχαχαχα γι αυτο μια ζωή θα είσαι ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΚΑΤΑΣ, γιατι ζείτε και αναπνεετε να κάνετε κακο σε εμάς, νομίζοντας όμως οτι δεν ασχολείστε βέβαια....... ΚΛΑΣΣΙΚΗ συμπεριφορά κομπλεξο-νίκης, όλη η πόλη ετσι ζει, κομπλεξαρισμενη!!

Εγω ασχολούμαι μαζί σου γιατι ιστορικά, σαν κλασσικος γεννιτσαρος, προσπαθείς με κάθε μέσο να κανεις κακο σε αυτόν που συνηθισες απο τότε που ήρθες να ειναι ο πρώτος της πόλης, εν μέρει το κατάφερες τα τελευταία 30 χρονια, το καταφέραμε με τους μαλακες που εχουμε μπλέξει δηλαδή, αλλα συνεχίζεις να ζεις και να ονειρευεσαι αυτο και μονο......


Ερώτημα, εγω στη βου ή εσυ πρωτάθλημα;;
Μην απαντήσεις, ξέρω.....!!!2 φορες επεσες...το ζησαμε πρωταθλημα εχω να παρω απο το 1985..
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Μαξιμε,αν δεν κερδιζαν θα ειχαμε τις εξης εξελιξεις 1)Απολυση του Λαμπρου Κωνστανταρα 2)Λυση συμβολαιου Χακομπο-Ολισε 3)Κραξιμο κοσμου,επεισοδια-τιμωρια εδρας 4)48ωρη αναμονη στο skype...
Όμως κερδίσαμε εύκολα (και ας μην μας έδωσε πεναλντάκι, που για εσάς δε μας χρειάζεται κιόλας)  εσείς πάτε για διάλυση, για πτώση και έτσι τα παραπάνω 4 δεν ισχύουν.

Αυτά θα λες στα εγγόνια σου σε 50 χρόνια, για να διατηρήσεις τον μύθο του άρεως θεσσαλονίκης;;;
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Διαφωνώ...
Έχτισαν ένα "βαρύ" οικοδόμημα με σαθρά θεμέλια ;)
Με το στανιό μεγάλος δεν γίνεσαι


Μπερδευεστε, ο ΠΡΩΤΟΣ της πόλης επι 60 χρονια ηταν ΕΝΑΣ, αυτός που υπήρχε απο τότε..... Μέχρι το 1974 δεν υπηρχε ΠΟΥΘΕΝΑ.

Μετά άρχισε η ρουφιανιά, απο παντού, ακομα και μεσα σε εμάς.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
αρε μαξιμε δεν με ακουσες.....καποιοι φαγανε τα λεφτα του αρη ενω εσυ με το σκορ 3-1 θα εβγαζες λεφτα :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
 

EnglandRules

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2013
Μηνύματα
2.376
Like
1
Πόντοι
16
Μπερδευεστε, ο ΠΡΩΤΟΣ της πόλης επι 60 χρονια ηταν ΕΝΑΣ, αυτός που υπήρχε απο τότε..... Μέχρι το 1974 δεν υπηρχε ΠΟΥΘΕΝΑ.

Μετά άρχισε η ρουφιανιά, απο παντού, ακομα και μεσα σε εμάς.

Μιλάω για φρέσκια κουλούρια...
Ποια ΚΜΑ ρε παπάρες? :2funny:
Με τι κόσμο ρε παπάρες? :2funny:
Ρε θέλει μιλούνια για ΚΜΑ! :2funny:
Που πάτε ωρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε? :boobies:
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Χαχαχαχαχα γι αυτο μια ζωή θα είσαι ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΚΑΤΑΣ, γιατι ζείτε και αναπνεετε να κάνετε κακο σε εμάς, νομίζοντας όμως οτι δεν ασχολείστε βέβαια....... ΚΛΑΣΣΙΚΗ συμπεριφορά κομπλεξο-νίκης, όλη η πόλη ετσι ζει, κομπλεξαρισμενη!!

Εγω ασχολούμαι μαζί σου γιατι ιστορικά, σαν κλασσικος γεννιτσαρος, προσπαθείς με κάθε μέσο να κανεις κακο σε αυτόν που συνηθισες απο τότε που ήρθες να ειναι ο πρώτος της πόλης, εν μέρει το κατάφερες τα τελευταία 30 χρονια, το καταφέραμε με τους μαλακες που εχουμε μπλέξει δηλαδή, αλλα συνεχίζεις να ζεις και να ονειρευεσαι αυτο και μονο......


Ερώτημα, εγω στη βου ή εσυ πρωτάθλημα;;
Μην απαντήσεις, ξέρω.....!!!
Κάποτε ήμουν κομπλεξικός (μέχρι την πτώση α') . Εσύ είσαι πάντα μέχρι να αντέξεις (όσο αντέξεις δλδ). Όταν πέτυχα τους τοπικούς μου σκοπούς κοίταξα προς τα νότια. Θα είναι πιο δύσκολο από εσάς, αλλά θα προσπαθήσω.
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Όμως κερδίσαμε εύκολα (και ας μην μας έδωσε πεναλντάκι, που για εσάς δε μας χρειάζεται κιόλας)  εσείς πάτε για διάλυση, για πτώση και έτσι τα παραπάνω 4 δεν ισχύουν.

Αυτά θα λες στα εγγόνια σου σε 50 χρόνια, για να διατηρήσεις τον μύθο του άρεως θεσσαλονίκης;;;

Πουτανα δε γίναμε απο τη προχθεσινή ήττα, είμαστε δυο χρονια τώρα.....

Εσυ το 1997 μετά το 1-4 που ήσουν περίπου οπως τώρα, πάλι παιχταραδες-προπονηταραδες-πρωταθλητής Αυγούστου τι εγινες σε ενα βράδυ, θυμάσαι;;;;;;;
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Μπερδευεστε, ο ΠΡΩΤΟΣ της πόλης επι 60 χρονια ηταν ΕΝΑΣ, αυτός που υπήρχε απο τότε..... Μέχρι το 1974 δεν υπηρχε ΠΟΥΘΕΝΑ.

Μετά άρχισε η ρουφιανιά, απο παντού, ακομα και μεσα σε εμάς.
Ειδικά το 1935, ήταν δύσκολη χρονιά για εμάς. Δε θα την ξεχάσω ποτέ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Όμως κερδίσαμε εύκολα (και ας μην μας έδωσε πεναλντάκι, που για εσάς δε μας χρειάζεται κιόλας)  εσείς πάτε για διάλυση, για πτώση και έτσι τα παραπάνω 4 δεν ισχύουν.

Αυτά θα λες στα εγγόνια σου σε 50 χρόνια, για να διατηρήσεις τον μύθο του άρεως θεσσαλονίκης;;;
Καλυτερος-και πολυ μαλιστα-ησουνα,ευκολα ομως δεν κερδισες,μην παραποιεις τα γεγονοτα,ακομη δεν περασαν καλα καλα 2 μερες,φανταζομαι τι θα λετε σε 1,5 χρονο δηλαδη...σε ποιο πεναλτυ αναφερεσαι?Γιατι εγω αλλα ειδα.Το κορακι να μας παιζει οπως ολα τα κορακια στην Τουμπα.Καρτα για διαμαρτυρια ο Ουντοζι,ο Λορενς που θα σχιζε τα ρουχα του αλλο λιγο τιποτα,αλλα ειπαμε Οι Σπαθες της Τουμπας δεν μετρανε...
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Πουτανα δε γίναμε απο τη προχθεσινή ήττα, είμαστε δυο χρονια τώρα.....

Εσυ το 1997 μετά το 1-4 που ήσουν περίπου οπως τώρα, πάλι παιχταραδες-προπονηταραδες-πρωταθλητής Αυγούστου τι εγινες σε ενα βράδυ, θυμάσαι;;;;;;;
Δεν είπα ποτέ ότι γίνατε πουτάνα από αυτό το , εκτός στόχων για εσάς, ματς. Αυτό που λέω είναι ότι πουτάνα είστε, εδώ και πολλά πολλά χρόνια!!!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom