Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
καθε φορα που πεφτετε κατηγορια ακουμε το τραγουδι...βρε τον φουκαρα τον αρη...που την αλφα θα την βλεπει με το κιααλι...
 

mr anderson 21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2013
Μηνύματα
213
Like
0
Πόντοι
1
ε ρε 5 αρα θα φαει ο μπαρτσελοναρης αυριο και βρουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυμ
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Να αρχίσουμε να γεμίζουμε σιγά - σιγά με κηροζίνη το αεροπλανάκι για να πετάξει πάνω απ' του Χαριλάου στο τέλος της χρονιάς...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Nα Παρακαλατε να πεσετε Γ'Εθνικη να μεινετε και να Σαπισετε εκει και στη Β'αργοτερα καμια 10χρονακια,να Ξεχαστειτε εκει,γιατι αν σας Πετυχουμς του χρονου στη Β' ΒρωμοΣκουλικα θα σας πηγαινουμε Πιπα Κωλο Εμπλοκη!!!
 

EnglandRules

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2013
Μηνύματα
2.376
Like
1
Πόντοι
16
Νομίζω πως η ιστορία σας πηγαίνει εκεί που έπρεπε να είστε απο καιρό :rockon:

Και εσείς και εμείς που πυροβολήσαμε ολη την Ελλάδα με τα φέσια μας μονο η διάλυση μας άξιζε. ;)

Ελπίζω να βρείτε και εσείς τον δρόμο σας! :-*
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Νομίζω πως η ιστορία σας πηγαίνει εκεί που έπρεπε να είστε απο καιρό :rockon:

Και εσείς και εμείς που πυροβολήσαμε ολη την Ελλάδα με τα φέσια μας μονο η διάλυση μας άξιζε. ;)

Ελπίζω να βρείτε και εσείς τον δρόμο σας! :-*
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΤΑΡΑΤΣΑ ΜΕΓΙΣΤΕ!!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Νομίζω πως η ιστορία σας πηγαίνει εκεί που έπρεπε να είστε απο καιρό :rockon:

Και εσείς και εμείς που πυροβολήσαμε ολη την Ελλάδα με τα φέσια μας μονο η διάλυση μας άξιζε. ;)

Ελπίζω να βρείτε και εσείς τον δρόμο σας! :-*


Δεν κατάλαβες, δεν είμαστε οι ΜΟΝΟΙ φεσατζηδες, ΟΛΟ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ θέλει κλείσιμο..... Η άλλη η συμπάθεια σου ξέρεις τι φέσια κουβαλάει;;;;


Καλημέρα!
 

EnglandRules

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2013
Μηνύματα
2.376
Like
1
Πόντοι
16
Δεν κατάλαβες, δεν είμαστε οι ΜΟΝΟΙ φεσατζηδες, ΟΛΟ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ θέλει κλείσιμο..... Η άλλη η συμπάθεια σου ξέρεις τι φέσια κουβαλάει;;;;


Καλημέρα!

Τα χρέη του είναι συγκεκριμένα...αυτά ηταν πάντα :)
Δεν γεννάει συνεχώς καινούργια :o
Υπάρχει τεράστια διαφορα ;)
 

EnglandRules

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2013
Μηνύματα
2.376
Like
1
Πόντοι
16
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

URL]]
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Τα χρέη του είναι συγκεκριμένα...αυτά ηταν πάντα :)
Δεν γεννάει συνεχώς καινούργια :o
Υπάρχει τεράστια διαφορα ;)


Αυτο θα φανεί στην πορεία, το θέμα ειναι οτι τα χρέη του ειναι σχεδόν τα διπλάσια μου αλλα οι "μηχανισμοι" του ποδοσφαίρου δεν του έχουν στερήσει αδειοδότηση, του φύτεψαν και έναν "επενδυτη" και ειναι εκει που ειναι.....

Φυσικα και το πρόβλημα μου ειναι τα δικά μας ΚΑΡΤΟΥΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 30 χρονια, αλλα και η ΑΝΙΣΟΝΟΜΙΑ ειναι μέρος του συνολικού προβλήματος. Δε μιλάμε για ενα αμφισβητούμενο πεναλτυ, μιλάμε για συγκεκριμένα νούμερα. Φυσικα όταν έχω κατι ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΠΟΥΦΟΥΣ που ΦΟΥΣΚΩΣΑΝ το νούμερο απο τα χρέη μου μόνοι τους και τα έβγαλαν στη φορα, κανένας τούρκος δε μου φταίει θα μου πεις...και θα έχεις απόλυτο δίκιο.
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

http://[URL unfurl="true"]www.blog.gr/content/data/multimedia/images/ATHLITIKA/athlitikanew/skordas.jpg[/img[/URL]]
[/quote]



Το μεγαλύτερο ΚΑΘΙΚΙ, ΕΦΙΑΛΤΗΣ,ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ στην ιστορία του ΑΡΗ.


Και εγω ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ που τον πίστεψα κάποτε.  :banghead:

Αλλα ήρθε η ώρα της φαπας, θα πέσει σύννεφο.
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Αυτο θα φανεί στην πορεία, το θέμα ειναι οτι τα χρέη του ειναι σχεδόν τα διπλάσια μου αλλα οι "μηχανισμοι" του ποδοσφαίρου δεν του έχουν στερήσει αδειοδότηση, του φύτεψαν και έναν "επενδυτη" και ειναι εκει που ειναι.....

Φυσικα και το πρόβλημα μου ειναι τα δικά μας ΚΑΡΤΟΥΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 30 χρονια, αλλα και η ΑΝΙΣΟΝΟΜΙΑ ειναι μέρος του συνολικού προβλήματος. Δε μιλάμε για ενα αμφισβητούμενο πεναλτυ, μιλάμε για συγκεκριμένα νούμερα. Φυσικα όταν έχω κατι ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΠΟΥΦΟΥΣ που ΦΟΥΣΚΩΣΑΝ το νούμερο απο τα χρέη μου μόνοι τους και τα έβγαλαν στη φορα, κανένας τούρκος δε μου φταίει θα μου πεις...και θα έχεις απόλυτο δίκιο.
Όλες σχεδόν οι ομάδες έχουν ευνοηθεί από το κράτος, όπως και εσείς. Και μάλιστα το 44 ήταν μεγαλύτερη εύνοια από οτιδήποτε έχουμε πάρει στο παρελθόν.
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Όλες σχεδόν οι ομάδες έχουν ευνοηθεί από το κράτος, όπως και εσείς. Και μάλιστα το 44 ήταν μεγαλύτερη εύνοια από οτιδήποτε έχουμε πάρει στο παρελθόν.


Μη μου το χαλας στο τέλος.

Το 44 οτι κι αν ειναι, ειναι ένας γαμημενος νόμος. Και μιλάμε για συγκεκριμένα ποσα πιστωτων ιδιωτών που κουρεύτηκαν και πληρώνονται.....


ΠΑΓΩΜΕΝΑ χρέη, διοικήσεις πρωτοδικείου επι 5 χρονια και άνοιγμα κρατικών τραπεζών Κυριακάτικα δεν υπάρχουν σε κανένα ΦΕΚ.


Ασ´το, μην το παμε εκει, δε θα βγάλουμε άκρη, το θέμα ειναι οτι εμείς εχουμε αρχιδια που κοιτάνε ΜΟΝΟ την τσέπη τους και την πάρτη τους ενώ εσείς διαχρονικά αρχιδια που κοιτάνε την τσέπη και την πάρτη τους μέσω της ομάδας. ;)

Α και επίσης εσείς πολιτικούς με αρχιδια, εμείς σκέτο αρχιδια.
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Μη μου το χαλας στο τέλος.

Το 44 οτι κι αν ειναι, ειναι ένας γαμημενος νόμος. Και μιλάμε για συγκεκριμένα ποσα πιστωτων ιδιωτών που κουρεύτηκαν και πληρώνονται.....


ΠΑΓΩΜΕΝΑ χρέη, διοικήσεις πρωτοδικείου επι 5 χρονια και άνοιγμα κρατικών τραπεζών Κυριακάτικα δεν υπάρχουν σε κανένα ΦΕΚ.


Ασ´το, μην το παμε εκει, δε θα βγάλουμε άκρη, το θέμα ειναι οτι εμείς εχουμε αρχιδια που κοιτάνε ΜΟΝΟ την τσέπη τους και την πάρτη τους ενώ εσείς διαχρονικά αρχιδια που κοιτάνε την τσέπη και την πάρτη τους μέσω της ομάδας. ;)

Μάλλον δεν τα ξέρεις και πολύ καλά. Αν είναι θα μπαίναμε όλοι στο 44 και θα τελειώναμε (αν και εσείς ούτε με αυτό τα καταφέρατε αλλά τεσπα)
Είναι ο μεγαλομέτοχος χ , ο οποίος έβαλε (στα χαρτιά γιατί είναι σημαντικό αυτό) ένα ποσό. Λογιστικά αυτό σημαίνει ότι η παε αρης χρωστάει στον χ αυτό το ποσό. Και οποία έκπληξις, αυτό το πόσο (που όπως είπαμε μπήκε στα χαρτιά, με έναν απλό φόρο 1%) έτυχε να αποτελεί το 51% (η 55% δε θυμάμαι) όλων των χρωστούμενων της ως άνω παε. Και ο χ συμφώνησε να μην τα πάρει (μήπως τα έβαλε και ποτέ;;;) για να διευκολύνει (ο μεγαλόψυχος) την παε. Και αφού συμφώνησε να μην τα πάρει σημαίνει ότι και το υπόλοιπο 49 ή 45 % (δηλαδή οι πραγματικοί πιστωτές ποδοσφαιριστές, υπάλληλοι και λοιποί καημένοι) δεν θα τα πάρουν , παρά μόνο το 5% σε ... δόσεις (που μάλλον δεν τις δώσατε). Αν αυτό δεν είναι κρατική εύνοια, τότε ποιο είναι;;;;
 

EnglandRules

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2013
Μηνύματα
2.376
Like
1
Πόντοι
16
Το μεγαλύτερο ΚΑΘΙΚΙ, ΕΦΙΑΛΤΗΣ,ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ στην ιστορία του ΑΡΗ.


Και εγω ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ που τον πίστεψα κάποτε.  :headbang:

Αλλα ήρθε η ώρα της φαπας, θα πέσει σύννεφο.

Μην τα λες σε εμένα :cheesy:
Χρόνια πριν σας το έλεγα ότι ειναι απατεώνας και κομπλεξικος! :boobies:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Το μεγαλύτερο ΚΑΘΙΚΙ, ΕΦΙΑΛΤΗΣ,ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ στην ιστορία του ΑΡΗ.


Και εγω ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ που τον πίστεψα κάποτε.  :headbang:

Αλλα ήρθε η ώρα της φαπας, θα πέσει σύννεφο.
Kαλα ναι,οσες φαπες ριξαμε εμεις,αλλες τοσες θα ριξετε και εσεις εις διπλουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom