Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
διπλο αυριο η αριαναρα μεσα στην βεροια  :rockon:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.430
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
αν σε ρωτησω ποσους ευρωπαικους τιτλους εχει ο αυτοκρατορας;ειμαι 40 χρονων δεν θυμαμαι.μπορεις να μου φρεσκαρεις την μνημη; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Γιατι δε ρωτας κανενα τραβελι να σου φρεσκαρει τη μνημη?
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
ξεκινανε τα καραβανια των αρειανων να πανε στην βεροια να φανε ρεβανι με ινδοκαρυδο :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
11
Δηλαδη για να καταλαβω...αντικειμενικα τωρα...εσεις οι φιλοι του παοκ...πιστευετε οτι μπορειτε να μιλατε για το μπασκετικο ΑΡΗ???αντικειμενικα ρε μαγκες παντα....στην ακρη τα οπαδικα κλπ...

Ειναι δηλαδη...οπως στην αθηνα...μπορει να μιλησει ο γαυρος στο βαζελο...???Τους εχουν τρελανει στα κλαρινα...

Δηλαδη...λιγο αυτογνωσια δε βλαπτει......ποσο πιο χαμηλα το επιπεδο???
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Δηλαδη για να καταλαβω...αντικειμενικα τωρα...εσεις οι φιλοι του παοκ...πιστευετε οτι μπορειτε να μιλατε για το μπασκετικο ΑΡΗ???αντικειμενικα ρε μαγκες παντα....στην ακρη τα οπαδικα κλπ...

Ειναι δηλαδη...οπως στην αθηνα...μπορει να μιλησει ο γαυρος στο βαζελο...???Τους εχουν τρελανει στα κλαρινα...

Δηλαδη...λιγο αυτογνωσια δε βλαπτει......ποσο πιο χαμηλα το επιπεδο???
καλε μου φιλε η καθε ομαδα εχει την δικη της ιστορια.εδω μεσα κανουμε χαβαλε και καζουρα οενας τον αλλο.Ηενσταση μου με τους αρειανους ειναι πως οταν τους μιλας για μπαλλα επειδη δεν εχουν κατι να πουν σου μιλουν για μπασκετ.με κερδισαν στο παλατακι και νομιζαν πως κατι εγινε και για 10 μερες μας ελεγαν για τον αυτοκρατορα.τωρα που εχασαν στο παλλε ολοι ειναι εξαφανισμενοι.
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
181
Πόντοι
16
Από τις τελευταίες τέσσερις αναμετρήσεις στο Αλεξάνδρειο, ο ΠΑΟΚ έχει "γονατίσει" τον Αρη στις τρεις


Ξεκινάμε με το εκπληκτικό 80-91 την σεζόν 2010-11

Πέρυσι (σεζόν 2012-13) ο ΠΑΟΚ πήρε ένα σχετικά εύκολο "διπλό" νικώντας με 63-72

Η δεύτερη σερί νίκη και τρίτη στα τελευταία τέσσερα ματς "ήρθε" φέτος με το 75-79.

η κιτρινη πορνη του βορρα τωρα και σε μπασκετικη τσοντα!!!!!!ο ντεμεκ αυτοκρατορας και λουζερ ολων των final four που πηρε μερος!!!!!!
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Τι αρχιδι ρε αυτος ο Βοσκακης,δεν εχω ξαναδει τετοιο μισος απο κορακι,οποιος ξαναπει οτι αδικηθηκε η ομαδα του θα
πρεπει να δει το σημερινο ματς...
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Τι αρχιδι ρε αυτος ο Βοσκακης,δεν εχω ξαναδει τετοιο μισος απο κορακι,οποιος ξαναπει οτι αδικηθηκε η ομαδα του θα
πρεπει να δει το σημερινο ματς...
ειδικα η τριτη κοκκινη ηταν αδικη.αλλα η βεροια δικαιουταν τον βαθμο
 

skletzas

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
καλε μου φιλε η καθε ομαδα εχει την δικη της ιστορια.εδω μεσα κανουμε χαβαλε και καζουρα οενας τον αλλο.Ηενσταση μου με τους αρειανους ειναι πως οταν τους μιλας για μπαλλα επειδη δεν εχουν κατι να πουν σου μιλουν για μπασκετ.με κερδισαν στο παλατακι και νομιζαν πως κατι εγινε και για 10 μερες μας ελεγαν για τον αυτοκρατορα.τωρα που εχασαν στο παλλε ολοι ειναι εξαφανισμενοι.
Στο ποδόσφαιρο υπάρχετε εξαιτίας της Χούντας και του Ασλανίδη ο οποίος διέλυσε τον ποδοσφαιρικό ΑΡΗ.

Η δε εύνοια που είχατε ηταν σκανδαλώδης.
Ακόμα και τα γραφεία σας χτίστηκαν απο δωρεά του Ασλανίδη.

Όσον αφορά το μπάσκετ,όσους τίτλους εχει ο ΑΡΗΣ μονο εκεί,εσείς δεν έχετε σε όλα τα αθλήματα που συμμετέχετε.

 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Στο ποδόσφαιρο υπάρχετε εξαιτίας της Χούντας και του Ασλανίδη ο οποίος διέλυσε τον ποδοσφαιρικό ΑΡΗ.

Η δε εύνοια που είχατε ηταν σκανδαλώδης.
Ακόμα και τα γραφεία σας χτίστηκαν απο δωρεά του Ασλανίδη.

Όσον αφορά το μπάσκετ,όσους τίτλους εχει ο ΑΡΗΣ μονο εκεί,εσείς δεν έχετε σε όλα τα αθλήματα που συμμετέχετε.
πεσμου τους ευρωπαικους σου τιτλους ποσες φορες πηγες φαιναλ4 και ποσες φορες εφυγες με σκυμενο κεφαλι.
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Στο ποδόσφαιρο υπάρχετε εξαιτίας της Χούντας και του Ασλανίδη ο οποίος διέλυσε τον ποδοσφαιρικό ΑΡΗ.

Η δε εύνοια που είχατε ηταν σκανδαλώδης.
Ακόμα και τα γραφεία σας χτίστηκαν απο δωρεά του Ασλανίδη.

Όσον αφορά το μπάσκετ,όσους τίτλους εχει ο ΑΡΗΣ μονο εκεί,εσείς δεν έχετε σε όλα τα αθλήματα που συμμετέχετε.

ειμαι αυτοκρατορας στο γυναικειο ποδοσφαιρο
εβραιοπουλο
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Στο ποδόσφαιρο υπάρχετε εξαιτίας της Χούντας και του Ασλανίδη ο οποίος διέλυσε τον ποδοσφαιρικό ΑΡΗ.

Η δε εύνοια που είχατε ηταν σκανδαλώδης.
Ακόμα και τα γραφεία σας χτίστηκαν απο δωρεά του Ασλανίδη.

Όσον αφορά το μπάσκετ,όσους τίτλους εχει ο ΑΡΗΣ μονο εκεί,εσείς δεν έχετε σε όλα τα αθλήματα που συμμετέχετε.
μιλανε για χουντα αυτοι που επαιζαν την περιοδο της κατοχης φιλικα με τους ναζι :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
ειδικα η τριτη κοκκινη ηταν αδικη.αλλα η βεροια δικαιουταν τον βαθμο
Τι βαθμο λες τωρα?Ο αλλος τους επαιξε 100-0 και παλι καναν 1-2 φασεις ολες κι ολες,αλλο ματς εβλεπες?Τετοια διαιτησια δεν εχω ξαναδει τοσα χρονια,ουτε σε μεγαλες σφαγες
          τετοιο μενος.Δεκα λεπτα να χε ακομα δεν θα μενε κανενας δικος μας στο γηπεδο.Μυνηση εδω και τωρα!
 

skletzas

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom